Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.10.2016, 1:14   #1
Milos 507
Član
 
Član od: 22.8.2014.
Poruke: 82
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Problem sa internetom na kompjuteru

Već neko vreme dok sam na računaru odjednom se sve zakoči, a na slušalicama se čuje zujanje, bukvalno ni na Ctrl+Alt+Delete ne reaguje i jedino može da proradi posle restarta (na dugme). I danas je bilo tako, samo posle jednog restarta sve je radilo normalno osim interneta, jednostavno ne može da se poveže. Wi-Fi i Tv rade, ali internet na kompjuteru ne. Kada odem u troubleshoot kaže "Enthernet 3 doesn't have a valid IP configuration" onda sam probao sa restartom modema i restartom podešavanja i ništa. Na telefonu sam gledao tutoriajle i nisu mi pomogli osim što sam upisao ručno adrese i sada u troubleshooteru piše "The default gateway is not available". Inače OS je Windows 10. Vidim da je dosta ljudi ovo imalo, ali mi stvari koju su njima pomogle ne rade, tako da pišite šta znate 😁
Milos 507 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vicevi Oblivion Cvet kompjutera 5481 27.5.2022 5:52
[Android] Problem sa internetom na HTC Desire ĐokoR Programi za mobilne telefone 7 25.6.2016 15:18
Problem sa Telenor (Crna Gora) mobilnim internetom ezenkiel Internet usluge 3 12.8.2011 17:32
Čudan problem sa monitorom anadjin Grafika 0 6.1.2010 10:56
Problem sa Adobe Flash performansama na Windows Vista x64 Home Premium OS-u VladimirBalt Kvarovi 0 23.8.2009 0:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com