Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.2.2016, 1:27   #141
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Najbolja filmska glumica...

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Koliko ja znam, Di Kaprio nije dobio Oskara jos uvek Oskar nije nikakvo merilo glume. Di Kaprio je odlican glumac, ali uporedjivati ga za Meril Strip po "umecu" je krajnje smesno....sve je to pocelo od jednog sajta koji je "odlucio" da on zasluzuje Oskara zato sto je vise puta nominovan a nikada ga nije dobio. Volim ga kao glumca ali mu je poslednjih godina gluma, uglavnom, ista. On je trebao Oskara da dobije za fantasticnu ulogu koju je imao u "Sta muci Gilberta Grejpa" (mada je i tu bila zestoka konkurencija). Ovo ostalo, iskreno, i ne zasluzuje previse (ako cemo da racunamo Oskar kao neku prestiznu nagradu, ali ona to ipak nije u poslednjih vise godina)
Он је за драму Бог, али уз Гилберта Грејпа, по мом мишљењу најразличитији је био и у филмовима The Departed и Shutter Island, јер у осталим филмовима колико год био добар, главни је баја па то мути утисак. Погледај само Гери Олдмана. Камелеон, нема шта није глумио, најразличитије могуће улоге при чему је у свакој развалио.

Да не идем у спам...најбоља глумица се не може изабрати, а мени омиљена је Сандра Булок. Али ако не бих бирао њу, да не будем баш пристрасан, онда Хилари Свенк, па Кејт Бланшет. Има их бре много...а додао бих да, што се тиче оне мале "лепе" и "најбоље" глумице Еме Стоун, па у неку руку и Џенифер Лоренс, то је смехотрес. Оне нису ништа посебно, посебно Ема.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2016, 3:58   #142
Gladiator
Član
 
Član od: 14.4.2011.
Poruke: 75
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Najbolja filmska glumica...

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Koliko ja znam, Di Kaprio nije dobio Oskara jos uvek Oskar nije nikakvo merilo glume. Di Kaprio je odlican glumac, ali uporedjivati ga za Meril Strip po "umecu" je krajnje smesno....sve je to pocelo od jednog sajta koji je "odlucio" da on zasluzuje Oskara zato sto je vise puta nominovan a nikada ga nije dobio. Volim ga kao glumca ali mu je poslednjih godina gluma, uglavnom, ista. On je trebao Oskara da dobije za fantasticnu ulogu koju je imao u "Sta muci Gilberta Grejpa" (mada je i tu bila zestoka konkurencija). Ovo ostalo, iskreno, i ne zasluzuje previse (ako cemo da racunamo Oskar kao neku prestiznu nagradu, ali ona to ipak nije u poslednjih vise godina)
meni su ne bitni ti veseli oskari bitno mi je kako se gospodin ili gospodja ponasa na filmu - sceni ,nemoj misliti da imam nesto protiv meril,ona je sjajna ali nije mi nesto fascintna,mozda gresim nek mi ide na dusu... ali stvarno reci nesto protiv dikaprija i njegovih filmova koji su savrseni... znam da cu krivo biti svacen ali nema veze ja samo izrazujem svoje neko vidjenje i nikad nisam umanjivao neciji rad i necije delo ali kad stavim na svoj tas ja vagam (kao i svi vi predpostavljam)...(i na kraju krajeva to je moje neko misljenje za koje mislim da se mnogi slazu)
Gladiator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2016, 4:00   #143
Gladiator
Član
 
Član od: 14.4.2011.
Poruke: 75
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Najbolja filmska glumica...

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Он је за драму Бог, али уз Гилберта Грејпа, по мом мишљењу најразличитији је био и у филмовима The Departed и Shutter Island, јер у осталим филмовима колико год био добар, главни је баја па то мути утисак. Погледај само Гери Олдмана. Камелеон, нема шта није глумио, најразличитије могуће улоге при чему је у свакој развалио.

Да не идем у спам...најбоља глумица се не може изабрати, а мени омиљена је Сандра Булок. Али ако не бих бирао њу, да не будем баш пристрасан, онда Хилари Свенк, па Кејт Бланшет. Има их бре много...а додао бих да, што се тиче оне мале "лепе" и "најбоље" глумице Еме Стоун, па у неку руку и Џенифер Лоренс, то је смехотрес. Оне нису ништа посебно, посебно Ема.
pa da budem iskren 70 % si u pravu ali u vasim postovima izgleda mi kao da previse ponizavate lea ili ja bar tako msm... (nemoj me pogresno svatiti)
Gladiator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2016, 10:40   #144
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Najbolja filmska glumica...

Ma ne ponižava niko, već smara sva priča oko njega, pa ljudi traže nove teme.

Od malih novih meni se najviše sviđa Emily Blunt. Nekoliko godina karijere je iza nje, par cijenjenih nagrada i dovoljno raznovrsnih uloga da čovjek može ozbiljno da je shvati.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dimo na korisnoj poruci:
pentraksil (7.2.2016)
Stara 7.2.2016, 0:35   #145
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Najbolja filmska glumica...

Upravo ovo sto je Dimo rekao...Leo je fantastican glumac i vecina njegovih filmova su za svaku pohvalu (eto, meni se cak dopao i Titanic, ne kapiram sto ljudi mrze film toliko )

Ali te price o savrsenstvu i ostalom...mislim da se preteruje.

+1 za Emily Blunt. takodje bih dodao i Aliciu Vikander i ovu malu Daisy iz novog SW-a, strasno mi se dopala tu (ako pricamo o novijim glumicama tj. glumicama u "usponu" )

Takodje bih pohvalio i Elizabeth Olsen...Susta suprotnost sestrama koje su mi vrlo antipaticne.

I da, umalo da zaboravim Mia Wasikowska...glumila je u vec dosta filmova, mozda se nekome ne dopada njena gluma, ali meni skoro svaki film sa njom odgovara.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Gladiator (7.2.2016)
Stara 7.2.2016, 1:30   #146
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Najbolja filmska glumica...

Какав хејт, Гладијаторе. Ја Леа готивим, али његова глума има одређену, али наравно, високу границу. Нека добије неку камалеонску улогу, па ће ме разуверити, иако нисам сигуран да би се он могао трансформисати тек тако у тако разноврсне улоге попут Гери Олдмана, Хоакина Финикса или Клајв Овена.

Емили Блант је убедљиво најбоља од млађих глумица, а сви стално истичу прецењену Џенифер Лоренс... А најгора од млађих глумица, Кристен Стјуарт, добија више пажње од Блантове, а не може више од 2, 3 мимике да направи. Ваљда је и то питање среће...и како те медији третирају.

Слажем се са оба поста изнад стопроцентно. Посебно за Алишу Викандер.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2016, 4:28   #147
Gladiator
Član
 
Član od: 14.4.2011.
Poruke: 75
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Najbolja filmska glumica...

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Какав хејт, Гладијаторе. Ја Леа готивим, али његова глума има одређену, али наравно, високу границу. Нека добије неку камалеонску улогу, па ће ме разуверити, иако нисам сигуран да би се он могао трансформисати тек тако у тако разноврсне улоге попут Гери Олдмана, Хоакина Финикса или Клајв Овена.

Емили Блант је убедљиво најбоља од млађих глумица, а сви стално истичу прецењену Џенифер Лоренс... А најгора од млађих глумица, Кристен Стјуарт, добија више пажње од Блантове, а не може више од 2, 3 мимике да направи. Ваљда је и то питање среће...и како те медији третирају.

Слажем се са оба поста изнад стопроцентно. Посебно за Алишу Викандер.
nisi u pravu ali nema veze,necu da spamam odlicnu temu
izvinite me
Gladiator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2018, 14:11   #148
daimy2017
Novi član
 
Član od: 14.11.2017.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 17
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Najbolja filmska glumica...

Susan Sarandon, Keira Knightley
daimy2017 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2018, 20:50   #149
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Najbolja filmska glumica...

Popodne malo sređivah poveliku kolekciju filmova koja mi zatrpava računar i naleteh na svoju "staru ljubav" iz doba 3-4. osnovne , Marlene Žober.Uticaj starih dobrih francuskih krimića koje vrteše na tv-u u to doba ,valjda.Dobra glumica i lepa žena (riđokosa ,kratko ošišana pegavica).Onima koji ne vole iole starije filmove biće,možda,interesantan podatak da je ona majka jedne takođe lepe žene i odlične glumice - Eve Grin (Eva na nju i liči).

https://www.youtube.com/watch?v=s7e4b5Cm1Rg


Monika Viti i Endži Dikinson su mi ,od tih starih,takođe slabe tačke.Volim nesavršena lica.Ne podnosim Barbike.

https://www.youtube.com/watch?v=-rnL_dwOGKQ

https://www.youtube.com/watch?v=At-pIQMYhFg
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku torivoje na korisnoj poruci:
Rockstar (26.6.2018)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno) Levčanin Sportske simulacije 549 6.4.2016 17:03
Najbolja priča u nekoj igri caine O igrama uopšte 538 7.8.2014 15:43
Najbolja mini igra? alex92 Male igre 56 21.2.2009 19:02
Najbolja igra šaha? Guterill Male igre 2 29.5.2008 21:23
Najbolja LINUX šminka JovanK Slobodni softver 10 18.5.2007 8:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com