Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Dešavanja i događaji

Dešavanja i događaji Budite na licu mesta dešavanja i događaja

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.11.2013, 15:27   #1
Kole
Moderator
 
Avatar korisnika Kole
 
Član od: 17.10.2005.
Poruke: 90
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 110 puta na 31 poruka
Određen forumom Poklanjamo stalak za mobilne uređaje iz filma "Thor: The Dark World"

Pozdrav svima,
nakon male pauze, distributer Taramount Film i časopis "Svet kompjutera" imaju za vas zanimljiv poklon. Radi se o stalku za mobilne uređaje sa maketom Torovog čekića Mjolnira. Film "Thor: The Dark World" je od večeras (6. novembar) pretpremijerno u bioskopima, a od sutra (7. novembra) biće na redovnom repertoaru.



Kao uvek, naša želja je da poklon dobije pravi fan, ovaj put Marvelovih stripova i filmova.

Propozicije su sledeće:

- Zadatak da nam ukratno napišete:
a) ko je, po Vašem mišljenu, najbolji Torov protivnik i zašto (bilo iz filmova, bilo stripova, objašnjenje ne sme da bude veće od 3 rečenice)
i
b) šta vam se najviše sviđa kod filmova sa Marvelovim superherojima (objašnjenje ne sme da bude veće od 3 rečenice)

- Igra traje od srede 06.11.2013. do ponedeljka 18.11.2013. u podne

- Svaki član foruma ima pravo da napiše jedan odgovor. Razmislite dobro pre nego što postavite svoj odgovor jer naknadno editovanje posta nije dozvoljeno (povlači za sobom diskvalifikaciju).

- Molimo vas da poštujete navedena ograničenja u dužini odgovora, predugi postovi povlače za sobom diskvalifikaciju.

- Naš žiri će da izabere najbolji odgovor, a dobitnik stalka biće objavljen u ovom topiku u ponedeljak (18. 11. 2013.) u podne.
Kole je offline  
Stara 6.11.2013, 17:21   #2
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo stalak za mobilne uređaje iz filma "Thor: The Dark World"

1) Midgard Serpent, dzinovska mitoloska zmijuljina ,vuce inspiraciju direktno iz nordijske mitologije, i jedan od najjacih Torovih neprijatelja, koji se srecom ne pojavljuje u svakom broju (poput Lokija). Zmija moze da obuhvati celu Zemlju i vreme se zaustavlja kada se ona i Tor bore. Zvuci kao nesto iz God of War-a ali nije.

2)Marvelove filmove volim zato sto za razliku od ostalih filmskih studija postuju stripovski predlozak u potpunosti (kasljIronMan3kaslj) i ne plase se da ukljuce sarenije i natprirodnije elemente u svoje filmove, za razliku od ostalih koji bi da bude sto "realnije" i "mracnije".
Boondock Saint je offline  
Stara 6.11.2013, 18:56   #3
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo stalak za mobilne uređaje iz filma "Thor: The Dark World"

Vrlo zanimljiv poklon

Šteta što ne mogu dučestvujem u nagradnoj igri (jer ne znam odgovre ni na jedno od postavljenih pitanja ).
ZoNi je offline  
Stara 6.11.2013, 20:17   #4
kermit
Novi član
 
Član od: 19.7.2006.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo stalak za mobilne uređaje iz filma "Thor: The Dark World"

a) Ubedljivo najjaci protivnik koji je prepun raznih smicalica je, ko drugi nego brat Loki. Svi ostali dolaze i prolaze ali je Loki uvek tu, sa snagom i mocima slicnim Torovim. Neizvesno

b) Jedva sam cekao ekranizaciju Marvelovih stripova. Danasnja filmska industrija konacno moze da docara ono sto samo samo zamisljali dok smo citali Stipoteku, EKS Almanah ... Svaki film je sve bolji i bolji.
kermit je offline  
Stara 7.11.2013, 0:41   #5
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Poklanjamo stalak za mobilne uređaje iz filma "Thor: The Dark World"

1) Loki – prvenstveno zbog bazičnog rivalstva između njega I Tora jos od detinjstva (počevši od “tata te je uvek više voleo” klišea; iako nisu u stvari braća); zato što se umesto sirove snage služi intelektom, podmuklošću I trikovima ne bi li zagorčao život Toru, Avengerima, ili jednostavno ne bili osvojio Asgard I pokorio Zemlju (Midgard).

2) Zato što pored odgovarajućeg balansa akcije I humora, sadrže I momente koji su orgazmični za najzagriženije fanboy-eve; zbog simpatičnih cameo-va velikog Stan Lee-ja; zato što uprkos imperativu sadašnjeg vremena I zahtevu da bude prikazano što realnije, fimovi zadržavaju određenu dozu autentičnosti iz stripa.

DonCorleone91 je offline  
Stara 7.11.2013, 4:29   #6
doom_lord
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 71
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Poklanjamo stalak za mobilne uređaje iz filma "Thor: The Dark World"

a) Hulk - Zato sto je najveci baja medju superherojima.

b) Trenutak kada hulk omlati Lokija o pod
doom_lord je offline  
Stara 7.11.2013, 9:48   #7
Nenad Peric
Novi član
 
Član od: 6.11.2013.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo stalak za mobilne uređaje iz filma "Thor: The Dark World"

Najbolji od Torovih protivnika je Malekit. U stripu se pojavio 1984. godine. Malekit je vođa mračnih vilenjaka iz Svartalfhajma, jednog od Devet Kraljevstava.
Marvelovi superheroji su pozitivni, snažni, udruženih u borbi protiv strašnih neprijatelja, od kojih pokušavaju da spasu svet. Odličnana fotografija, prelep kolorit, radnja koja se munjevito smenjuje drži pažnju gledaoca.
Nenad Peric je offline  
Stara 10.11.2013, 0:59   #8
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo stalak za mobilne uređaje iz filma "Thor: The Dark World"

Ucestvujem cisto iz zabave jer sam van Srbije cisto da se zna

1) Najbolji protivnik po mom skromnom misljenju je citava ekipa koja stoji iz filmova i mislim da ovaj put Tor (Thor) ima jako tezak zadatak i postoji sansa da izgubi.

2) Kod filmova sa Marvelovim junacima najvise mi se dopadaju pogledi radnika bioskopa(kina) i casual publike koji me gledaju jako cudno kada cekam scenu poslije credits-a (jer zaboga filmovi se zavrsavaju kada se ekran zatamni i krene poduzi spisak glavnih i odgovornih za epski spektakl na koji smo potroili par sati).
dex3108 je offline  
Stara 10.11.2013, 18:13   #9
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo stalak za mobilne uređaje iz filma "Thor: The Dark World"

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
najvise mi se dopadaju pogledi radnika bioskopa(kina) i casual publike koji me gledaju jako cudno kada cekam scenu poslije credits-a (jer zaboga filmovi se zavrsavaju kada se ekran zatamni i krene poduzi spisak glavnih i odgovornih za epski spektakl na koji smo potroili par sati).
haha ovo se desilo i meni ovog leta posle The Wolverine-a. Sedimo drugar i ja i tri lika ispred a svi se pozaglavljivali na vratima i gledaju nas kao "sta se bre mangupirate, film se zavrsio". Onda krece post credits scena i casual masa ne zna dal' da ide ili da se vraca a ja sa smeskom gledam njihova zbunjena lica dok pocinje scena.
Boondock Saint je offline  
Stara 18.11.2013, 14:13   #10
Kole
Moderator
 
Avatar korisnika Kole
 
Član od: 17.10.2005.
Poruke: 90
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 110 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo stalak za mobilne uređaje iz filma "Thor: The Dark World"

Hvala svima koji su učestvovali i napisali interesantne odgovore.
Kao svaki put, izabor nije bio lak.

Ponovo je broj učesnika bio relativno mali, nadamo se da da propizicije nisu odvratile mnoge od vas od učestvovanja. Ipak, na osnovu odgovora možemo bezbedno da kažemo da je stalak dobila prava osoba.

Dobitnik je Boondock Saint, čestitamo i kontaktiraćemo ga ličnom porukom sa uputstvima da dođe do svog stalka.

Veliki pozdrav svima do sledeće akcije,
Kole
Kole je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kole na korisnoj poruci:
Boondock Saint (18.11.2013)
Stara 18.11.2013, 17:03   #11
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo stalak za mobilne uređaje iz filma "Thor: The Dark World"

Cestitke pobedniku Nadam se da planirate poklon za projekciju Hobita sad u decembru mozda ovako nesto
Dreamfall je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dreamfall na korisnoj poruci:
Boondock Saint (18.11.2013)
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Poklanjamo tastaturu iz filma "Oblivion" Kole Dešavanja i događaji 112 2.5.2013 2:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com