Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.10.2016, 9:11   #13321
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Neko za pecanje?
http://imgur.com/a/OTsU1
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2016, 4:08   #13322
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Dobih u raidu drugi legendary danas,a nisam imao resurse 3 dana da pokrenem upgrade za nošenje 2 legendary itema...... Shadow priest čak i nakon nerfa bije nerealno jako u raidima
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2016, 10:01   #13323
Voo Kanigia
Član
 
Član od: 23.7.2012.
Poruke: 106
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 74 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ja nikako da dobijem legendary :-(

Inače, da li postoji neki domaći guild na hordi? Ovo mi ovako izgleda kao single player gejm, treba mi neki domaći guild da steknem taj osećaj da igram mmo
Voo Kanigia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2016, 12:31   #13324
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ja sam pre neki dan dobio prsten.
Svi pasivni efekti od petova na jednom. Nije lose za sada.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2016, 12:55   #13325
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Voo Kanigia kaže: Pregled poruke
Ja nikako da dobijem legendary :-(

Inače, da li postoji neki domaći guild na hordi? Ovo mi ovako izgleda kao single player gejm, treba mi neki domaći guild da steknem taj osećaj da igram mmo
Ili jednostavno nadjes neki aktivniji guild
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2016, 16:44   #13326
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Voo Kanigia kaže: Pregled poruke
Ja nikako da dobijem legendary :-(

Inače, da li postoji neki domaći guild na hordi? Ovo mi ovako izgleda kao single player gejm, treba mi neki domaći guild da steknem taj osećaj da igram mmo
Sto se tiče boljih gildova na Hordi,Unija i Suza u Oku,obe gilde su na kazzak realmu.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2016, 0:30   #13327
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Radi li neko Mythic ili Mythic + dungeone?
Raspadoh se pokusavajuci da nadjem neku grupu ili guild da ih radim. Nigde nista, instant decline, posto se njihov looking for group tool sveo na boosting, selling i ostali cemer i jad.
Ako ima neka ekipa, kustadin#2252 neka me doda. Kad god sam online moze nesto i da se radi.
I da, umalo da zaboravim. Horda.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2016, 10:15   #13328
Voo Kanigia
Član
 
Član od: 23.7.2012.
Poruke: 106
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 74 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Kusta, potpuno te razumem. Ja sam u poslednjih nedelju/dve ostao na 852 item lvl i kao BM hunter dobijam instant decline za bilo koji mitik :-( Nemam vremena da baš ceo dan provodim u igri i uglavnom igram uveče posle 22h, razmiljam iskreno da skroz odustanem od mitika upravo zbog nemogućnosti da pronađem grp.
Voo Kanigia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2016, 16:21   #13329
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Slazem se, boost je dosta poremetio LFG..Blizz je najavio neko resenje ako se ne varam, ko zna kada ce to. Mada, ni to sa boostom nije toliko lose, zeznut si samo ako ti se kljuc istrosi, ako imas aktivan kljuc uvek neko trazi grupu (bar meni). Mythic i ostalo ipak nije bas za pugovanje.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2016, 22:30   #13330
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Mythic 0 (Normalan, pocetni, kako god) je u stvari stari Heroic. Po tezini. To je vise puta naglaseno.
Sve posle toga dobija na tezini. A ni to nije toliko strasno. Tek oko +3 postaje komplikovanjie.
Odradio sam nekoliko (I to jedva nadjoh grupu) i nista strasno nije bilo. Sve smo stizali na vreme i bez vecih problema.
Ljudi izmisljaju neke gluposti samo zato sto ga nema u LFG meniju. Nego mora da se dodje do ulaza. Ni to nije tesko.
Teski si likovi koji su od toga (ponavljam) napravili raketnu nauku. Blesavim zahtevima i prohtevima.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2016, 15:01   #13331
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: WOW kutak

Posle tri nedelje igranja utisak je sledeći:
Legion ko ekspanzija je, meni, super. WoW igram od WotLKa i ovo je od tada najbolja ekspanzija. Cata mije bila meehh, Pandice su bile slatke i simpatične, svidelo mi se, WoD mi je bio, nekako, bezveze i dosadan ali ne gori od Cata. Vanilu i TBC nisam igrao alimi je Lič najbolji do dan danas.

Sada ovde ima malo više "vremenskog" grinda sa onim Class zezanjima ali to je samo drugo pakovanje istog organa. Garnizon iz WoDa mi je bio simpatičan ali mislim da je ovo bolje rešenje kad već idu u tom pravcu. Jedino je glupost ograničenje klasnih šampiona na 5. Da bar ima 6 bilo bi mnogo prirodnije al kontam da su to, jednostavno, namerno uradili da nas zayebavayu i produže grindačinu jer misije znaju da traju i po dan i po.

Svet je prelep, najveše me se sviđa (stari zavet) Valšara ali su i ostale zone stvarno super. Pogotovo Suramargrad, velelepna stara prestonica.
World quests/emissary fora mi se mnogo više sviđa od starih dejlija. Prirodnije deluje i tera te malo da se šetaš tamo amo što mi se dopada jer to non stop i radim a i lakše se dolazi do kakve takve opremice.

Profesije su malo glupo odrađene. Mislim, ajde da ne kažem tako. Sakupljačke su mi bezveze. Moraš da oprasiš Metzeldera i okotiš platipusa, izgleda, da ih podigneš na 800. A pecanje do 800 teraš za 0,3 sekunde.

Dalje, dual spec, izgleda, više ne postoji. Da bi dva artefakta napumpali treba vam tri života. Ali kontam da za casual igrače poput mene neće biti nekakve konkretne razlike u tome.

Ono što mi se najmanje sviđa (preciznije teško je *****ce) je da mi omiljeni AffLock/Destrolock propo. Od WotLKa naovamo je bivao sve gori da bi sad došao do nebuloze od klase. Pre svega mislim na aff. Kada ovo kažem mislim na opšti feeling igranja. Tako sam morao od kate naovamo da polako prelazim na destro i od WoDa sam to uradio skroz. Toliko je smoran i dosadan sada da ću morati da dignem nešto drugo radi lepšeg ugođaja. Sreća sam sačuvao i onaj 90 i 100 boost. Za PvP... osećam se, bukvalno, ko target dummy. CC ništa, mora uzmeš onaj smrdljivi mortal coil samo radi CCa. Jedino pije vodu malo da se koristi Grimoire of Service i da sponuješ felhuntera radi spellocka(minut i po cd) ali za nekastere nema rešenja jer ostaje jedino sukuba i fear koji ima standardno mali domet i dugo se kasta + diminishing a seduce traje oko 0,15 sec u proseku. Howl of terror je izbačen iz destro speka što je čist idiotizam. Mobilnost destra je nepostojeća a aff nisam stigao da probam u PvP. Jedino teleportation circle ali su i njega nešto menjali nagore. Fala Bogu što ne odstraniše i unending resolve, bez toga bi bilo potpuno neigrivo.

Dobra ekpanzija a loša klasa **** ga, warlock više ne liči na warloka već nanekog osakaćenog fire magea. Od glavnog support/debilitate baje spao je na two button spam. A kad se setim... najviše mi se svidelo to što je lock nekako uvek bio na ivici smrti, nekako takav koncept sumanutog kamikaza lika koji samo što ne pogine al može i da se izvče mi prija. Sad su čak i Healthstone uyebali. kako to divno beše u Liču. Od tada do danas su, mislim, uspešno upropastili warlocke.
Razmišljao sam da li je do mene nešto, probao svakojake bildove ali džaba.

Sada mi se čini da je drood super, najverovatnije ću da boostam DK, drooda ili maga pošto mi DH na 105. Pre svega bih ovo radio zbog PvPa i zbog pomenutog opšteg filinga jr mi se DH npr više dopao od locka. Ako imate neki komentar/utisak o promenama kod ovih klasa pomozite kolezi.

E, sad, sigurno sam nešto propustio je ima stvarno mnogo sadržaja ali kad se sumira, najbolja exp od Liča (smorio sam više s tim)naovamo imho.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2016, 21:44   #13332
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Imas research koji dize % dobijenih AP tako da moze dva speca da se izgrindaju nije bas toliki problem.

Ja mozda povremeno mogu da pomognem oko M+ ali povremeno jer i ovako radim po ceo dan.

Kidja#2325 igram holy priesta ( 865ilvl) - Horda
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
NaraYan (13.10.2016)
Stara 13.10.2016, 1:27   #13333
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: WOW kutak

Ma samo sam zakukao ko sojka, nije to sve tolko strašno. Ionako nigde ne žurim.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2016, 12:39   #13334
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Imas research koji dize % dobijenih AP tako da moze dva speca da se izgrindaju nije bas toliki problem.

Upravo, vidim dosta ljudi se zali na levelovanje drugih atrefakta (ne ovde), ali ne vidim u cemu je problem zbog AK...pa ja sam samo sa 2 ona tokena levelovao ja mislim 5-6 lvl

Isto vazi i za altove, ne znam zbog cega je tolika katastrofa levelovati ih (osim mozda malo zbog rep-a, koji ce od sledeceg peca biti laksi i WQ ce biti otkljucani odmah)

Opet kazem, po netu, ne ovde
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2016, 19:02   #13335
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Po meni je najveci problem u ovoj ekspanziji sto je bukvalno sve zasnovano na RNG:loot,profesije,legendary,recepti ma sve...
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2016, 17:56   #13336
Peruzzi
Veteran
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 1.198
Zahvalnice: 664
Zahvaljeno 183 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Adujte me ako nema neki aktivan srpski guild (Alijansa)
Main je na Moonglade-u a ostatak je na Ravencrestu.
Peruzzy#21258
Peruzzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2016, 20:56   #13337
Grotar
Član
 
Član od: 7.4.2010.
Poruke: 385
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 245 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Krenuo sam opet WoW, zadnji put sam igrao do pred kraj TBC-a.

Na Kazzaku sam Horda, vidim da tu ima nasih gildova

Nick je

Grotar#2752

pa addujte da igramo
Grotar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2016, 23:43   #13338
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Aj posle mesec dana igranja da kazem par reci.

Generalno gledano Legion je za klasu bolji od WoD i tu nema dileme.
Ono sto je falilo u WOD to imamo u Legion.
Tu mislim pre svega na content van rajdova.
Mythic+ je odlicna stvar i to je pun pogodak po meni.
World Quests je isto OK stvar po meni a inace sam covek koji ne voli da radi dailly kvestove i kvestove uopste a ovo odradim dosta preko dana i to na nekoliko altova.
Samo me nervira sto nas Blizzard pravi glupim kao ovi nasi politicari s obzirom da su rekli da nece biti dailly kvestova a ovi world kvestovi su bas to.
Ali kazem nije mi problem radim ih zbog AP i donekle mi nije dosadno.

Emerald Nightmare ukratko receno odlican raid pogotovo ako uzmemo da je to prvi raid u ekspanziji koji po nekom pravilu bude smece uglavnom.

Pa mozda jedina losa stvar po meni je sto su ubacili titanforged gear ok bilo je i ranije ali ne ovako da cak i u LFR mozes da dobijes BiS item, dakle 895.
Mislim da je malo bezveze i zato je EN na svakoj tezini dosta,dosta laksi nego sto je trebalo.

Ostalo je sve manje vise ok naravno treba balansirati neke klase/specs da ne ulazim u to sad, nije bitno toliko.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2016, 16:06   #13339
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

I bez dileme Kara ubedljivo najbolja instanca ikada. Jeste malo da duze traje ali sam uzivao u ovih ~2h.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2016, 23:16   #13340
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
I bez dileme Kara ubedljivo najbolja instanca ikada. Jeste malo da duze traje ali sam uzivao u ovih ~2h.
Ovako dobro napravljene boss bitke nismo videli ni u poslednjih nekoliko raidova. Ostaje da se vidi kakav ce biti raid koji izlazi za 2 nedelje.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com