Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.8.2008, 12:21   #2041
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

jaoj, setih se sada jos jedne anegdote iz tog perioda

Bila je jedna baba, dal je zivela u nekoj baraci ko zna gde, uglavnom, tako je izgledala... i nista je nisi mogao razumeti kad naglas trabunja (nazalost vidjao sam jos slicnih po centru), ali ni pribliziti joj se a da ne pocne da te tuce, rukama, torbom, i da se dere... svakako je imala neku fobiju od toga

Dok sam isao u skolu, par puta je isla busom ka Cvetkovoj pijaci, i svuda guzva a oko nje je buffer zona, sve prazno lol

Jednom sam sedeo sa drugarom u zadnjem delu, i nije bio prepun autobus a ona je sela odmah iza srednjih vrata, i do nje je bilo jedino prazno sediste...

i tako stanicu po stanicu je neko ulazio, a mi smo samo cekali da sedne i da ona pocne da se dere i mlati ga i tako na svakoj stanici

jeste malo kvarno, ali tad smo bili klinci mislim da smo cak ostali u busu i iza nase stanice za izlazak koliko nam je bilo smesno
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2008, 12:28   #2042
Nutsbre@ker
Starosedelac
 
Član od: 17.6.2008.
Lokacija: Tamo gde internet pocinje
Poruke: 1.809
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 439 puta na 329 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Nutsbre@ker
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Ovo se desilo kod mene u zgradi pre nekih mesec dana. Pun lift ljudi i naravno ja u njemu, i sad kada je trebalo da izadjem 'ladno odvalim pred svima "Laku noc" umesto "dovidjenja". I jedna komsinica meni odgovara: " laku noc komsija, lepo spavajte". E sad to ne bi bilo nista cudno da nije bilo 11 sati PRE PODNE
Nutsbre@ker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2008, 13:15   #2043
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Dok su bile kise pre ove suse, dvaput sam bio isprskan od iste bare. Kako? Vraco se s 'posla, autobusom i pri izlasku autobus krene preko te rupetine. Posto radim svako drugo vece, ujutru mi se to desilo, uzastopno. Naravno da zivim u predgradju gde autobuska stanica nije asfaltirana. Jos veca fora kad je susa, autobus pre nego sto stane na stanicu da udjem u njega, sidje sa asfalta, nabije prasinu, i onda saceka da prasina ne udje u autobus, pa tek onda otvori vrata.. A sve je to remek delo jednog te istog vozaca, ko zivi blizu gde i ja, zna o kom Miloju pricam.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2008, 10:56   #2044
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Drugarova dva druga iz osnovne , u osmom razredu resise da odu do mediateke da iznajme neke filmove(u pitanju su "filmovi bez prevoda") , i sad oni ulaze ,gledaju ...nema...pitajku prodavca :"Izvinite ,jel imate nesto za nas dvojicu?" , ovaj klimnu glavom i ode u jednu sobu iza pulta i donese im u papir uvijen disk ,oni se zahvalise i odose kuci kod jednog od njih da gledaju!

Pocinje film , ulazi jedan muskarac .... ulazi drugi muskarac .... momci cupaj gajtan iz zida ....
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2008, 10:49   #2045
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Na engleskom je, nadam se da cete razumeti, pisao sam za jedan ino sajt...



(My uncle and me run a family business, we own a photo studio. Weddings are obviously just one of many things we do. Usually we sell wedding pics to guests who are out of town or are unable to buy them later... Local currency here is CSD, and one US dollar is around 60 CSD. We sell 1 photo for 100 CSD. )

Me: Ok sir, you have two photos, that'll be 200 CSD.

Guy: WHAT! You must be kidding! I'm not paying for that!

Me: Ok... You don't have to buy your photos. Thanks anyway...

Guy: Wait... I'll give you 100 CSD for both... Deal?

Me: Uhm, no sir, we can't bargain here...

Guy: Well in that case, no, I won't buy them. I guess you'll be taking the pics back home...

Me (pretty angry by now): No, I won't...

(I took both of pics and tore them apart in front of his eyes! He went pale in a matter of seconds!)

Guy's wife (to him): You stupid a**hole!

(Rest of the customers that night were more than willing to pay)
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2008, 13:04   #2046
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Evo jos dve anegdote sa svadbe...

Situacija: mladina devojacka soba, ceka se da dodju mladozenja i dever i da je "kupe", isprose. Ja je fotografisem u vencanici sa njenom kumom, roditeljima.
Mlada je extra lepa i zgodna. Mladozenja (koga sam video ranije tog dana) je u rangu Freddyja Krugera, ali vidi se da ima kesha.
U jednom trenutku ostajemo sami u sobi ona i ja.

Ja: Nemoj da budes nervozna, sve je ok, ionako je ovo jednom u zivotu, neces morati da opet prolazis kroz ovo.

Mlada: Psst... nemoj nikome da kazes, ali ako bude sve kao sto sam planirala, slikaces ti opet moju svadbu...


Situacija 2: Nakon vencanja u crkvi i slikanja sa gostima ispred oltara i ikona, mladence obicno slikam same. Posto su tada vec prilicno nervozni i nadrndani, trudim se da ih ne mucim puno pa obicno ja namestim "poze" i kako da stanu. Medjutim, ne i danas. Par kao iz snova se sam namesta.

Ja: Odlicno se stali, hajde samo jos jedan snimak pa mozemo da idemo. Obicno su svi zbunjeni i ne znaju kako da stanu bez moje pomoci, vi ste do sada najbolji, kao da ste ovo vec radili
Mlada: Pa... meni je prvi brak ali njemu nije... on se vec zenio...
Ja:

Mislim da sam i pocrveneo...
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2008, 17:36   #2047
cope05
Član
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 355
Zahvalnice: 273
Zahvaljeno 127 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku cope05
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Isao sa dva ortaka na utakmicu(opet) na cerak i kod sajma ulazimo u 52.Ja i ortak na prednja vrata a ovaj treci na srednja.Kod mene na putu iza one vozaceve kucice bleji paket ogroman (za koji se ispostavilo da je od neke babe koja je tu sedela).Preskocimo nekako taj paket i odemo kod srednjih vrata.30 sekundi nakon toga:

Vozac(mladji covek koji zna da je babin paket):Gospodjo molim vas pomerite paket sa puta da se neko ne saplete.

Baba(nadrkana ko zmaj):STA???

Vozac(blago iznerviran):MOLIM VAS POMERITE PAKET SMETA LJUDIMA!

Baba:P**ka ti materina neznas sta da radis pa babu cimas!!!

Pomeri baba paket i jos nesto psuje a vozacu pukne film i zaustavi autobus nasred puta(kod sajma)

Vozac(pun mu ***** svega):Kako vas gospodjo nije sramota da psujete na javnom mestu p*cka vam materina nevaspitana!!!

Sad kao slag na tortu


Jedan ortak (koji je sve vreme gledao u onaj mali TV u autobusu) uopste nije gledao sta se desava opusteno mi kaze:E,Cope vidi Maddona na TV-u

Postoji samo jedna rec za njega:PARANGAL
cope05 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2008, 20:18   #2048
dark mesiah
Član
 
Član od: 11.12.2006.
Lokacija: Heaven and Hell
Poruke: 157
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 126 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku dark mesiah
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Drug pretura po mojim filmovima...

On: E, kakav ti je ovo film Put u središte zemlje ?
Ja: Pa znas, to ti je kad putuju u srediste zemlje.
On: Ne *eeeeri

Poslednja ispravka: hacker_aca (26.8.2008 u 4:57) Razlog: Ipak je "malo" perverzan ;)
dark mesiah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2008, 21:59   #2049
cope05
Član
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 355
Zahvalnice: 273
Zahvaljeno 127 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku cope05
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Kad sam vec pri tastaturi sto da ne napisem i ovo.

Bila jedna moja ortakinja (plavusa a glupa ko tocak) sa nama i mi nesto raspravljali cemu sluze amortizeri.Dodje ona i izjavi:Nije bitno cemu sluze vazno je da greju

cope05 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2008, 22:36   #2050
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Nemozete da zamislite samo sta sam ortaku poklonio za Rodjendan da bih video njegovu reakciju,

Svi se okupljaju, daju mu lepo upakovane poklone chesatitaju mu rodjendan, dajem mu ja poklon u providnoj kesi uzima on u ruke interesuje je ga o cemu se radi, vadi on kutijicu iz kese i vidi Lepak za hvatanje misheva , on se cimnu i baci kutuju na pod ,to je izazvalo smeh kod ostalih prisutnih, ja posle toga otvorih kutiju i iz nje izvadih dezodorans koji sam mu kupio.
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 0:17   #2051
paulvandyk68
Banned
 
Član od: 21.9.2007.
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 1.974
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 353 puta na 278 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku paulvandyk68
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Kao kada je profesor glasno razmisljao na casu. Neznam zasto Zevsu nikada nisu napravili spomenik na akropolju, tada jedan od ucenika odgovori, sta ce mu? on ima na Dedinju.
paulvandyk68 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 1:18   #2052
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Imali mi jednom razredni cas i sad se tu krene voditi neka kao ozbiljna tema i svi se ukljucuju. Naravno uvek se nadje neko ko ce da zabusava.. tek ustaje jedan drug i kaze:

-Ljudi kad se zezamo onda se zezamo, a kad se radimo onda da se radimo!

Tek ce onda razredna: "Pa onda bolje da se zezate "

hihihih
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2008, 18:31   #2053
TOTTFIROOB
Član
 
Član od: 6.6.2008.
Poruke: 185
Zahvalnice: 226
Zahvaljeno 46 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Ovo sam cuo danas od kolege sa posla
Bio neki starac i imao staru biciklu i na putu do kuce usput je svratio do prodavnice, ostavivsi biciklu ispred nje. Kada je izasao iz prodavnice, video je da su mu ukrali biciklu, i seo je ispred prodavnice i poceo da kuka i place. U tom momentu je prolazila pogrebna povorka pored njega, i jedan covek se iz kolone odvojio, i pitao starca: " Sto places, ionako je bila stara?(misleci na preminulu)", a starac ce:"Ma znam, ali je jos mogla da se jase"
:P
TOTTFIROOB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2008, 17:37   #2054
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Primer pre vise od 30-40 godina u jednom selu kraj Cacka. Mali prvacic u skoli psuje: ****te Tito, i stalno to ponavlja. Naravno nastavnik prijavi udbi, oni dodju u skolu i pitaju malisana, od koga si to cuo? Od babe, odgovori. Odu oni kod babe da provere, baba stara oko 80 godina, i imala obicaj da tako psuje. Oni se okrenu i odu.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2008, 17:58   #2055
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Moja pra-baka je jednom,dok je bila ziva,usivala chipku. I tako u razgovoru se zbunila, pa rekla:

- Pusti me da usijem pi*ku na carshav. Umesto cipku ona je rekla pi*ku



Igrala moja nerodjena sestra Virtua Tennis 3. Trebala je da igra protiv Marije Sharapove, pa mi reche:

-Igrm sledeci mech protiv Marije Sherifovic

Poslednja ispravka: crazy_LG (1.9.2008 u 22:24) Razlog: Spajanje poruka
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2008, 18:57   #2056
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Imam jednu drugaricu u odeljenju, plava je, mnogo je volim, ali devojka zna da lupi...
-'El znas da Nova godina pada na petak 13?
-Ne *eeeeeri.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2008, 20:47   #2057
Irena 93
Član
 
Član od: 18.6.2008.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 240
Zahvalnice: 566
Zahvaljeno 230 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

E evo i ja da *doprinesem* ovoj temi.Danas,ja se vracam iz skole i udjem lepo u 108 i ono sve normalno i ja se na pola puta setim da sam u kesu ubacila cokoladicu i mobilni.I ja da vidim sta je kad ono(na onih 500 stepeni u autobusu) to se istopilo i moj jadni mobilni plivao u tome.I ja ne znam sta da radim,krenem nekako da cepam svesku(budala) da obrisem mobilni(opet budala) i bas u tom trenutku autobus zakoci i mobilni onako klizav poleti i padne malo dalje.U tom trenutku ja sam samo htela da nestanem bukvalno koliki je to blam bio.Onako telefon sav u beloj cokoladi leti po autobusu...e bilo je strasno...
Irena 93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2008, 20:51   #2058
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Citat:
Irena 93 kaže: Pregled poruke
E evo i ja da *doprinesem* ovoj temi.Danas,ja se vracam iz skole i udjem lepo u 108 i ono sve normalno i ja se na pola puta setim da sam u kesu ubacila cokoladicu i mobilni.I ja da vidim sta je kad ono(na onih 500 stepeni u autobusu) to se istopilo i moj jadni mobilni plivao u tome.I ja ne znam sta da radim,krenem nekako da cepam svesku(budala) da obrisem mobilni(opet budala) i bas u tom trenutku autobus zakoci i mobilni onako klizav poleti i padne malo dalje.U tom trenutku ja sam samo htela da nestanem bukvalno koliki je to blam bio.Onako telefon sav u beloj cokoladi leti po autobusu...e bilo je strasno...
Zasto se ljutis kad je i takav dobar, znas onaj model mobilnog telefona sto ima u nastavu chocolad.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2008, 20:55   #2059
Lokigodofirendlies
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: {Julie's} in the Drug Squad
Poruke: 317
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 178 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Zasto se ljutis kad je i takav dobar, znas onaj model mobilnog telefona sto ima u nastavu chocolad.
LOL.

Naziv: 1782737212.jpg, pregleda: 895, veličina: 3,7 KB
Lokigodofirendlies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2008, 21:01   #2060
Irena 93
Član
 
Član od: 18.6.2008.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 240
Zahvalnice: 566
Zahvaljeno 230 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Samo vi mene zezajte.Jedva sam ga ocistila kasnije.Cini mi se da jos uvek ima cokolade unutra...
Irena 93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
biseri, lapsusi, nije smesno, smesne situacije, smesno


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma ivan79 Brbljaonica 45 8.4.2010 13:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com