Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.1.2016, 20:11   #5581
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Pa meni je za W3 trebalo oko 100 sati...

...i nisam koristio fast travel.
Pa zato ti i trebalo 100 sati

Kreneš iz White Orcharda na Svetog Savu a stigneš u Skellige taman za Svetog Nikolu
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2016, 20:17   #5582
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Pa meni je za W3 trebalo oko 100 sati, plus jos jedno 15 za DLC. Pa ti vidi Naravno to je poprilicno detaljno igranje, i nisam koristio fast travel.
Nema sanse da si za 100h zavrsio svaki side quest, svaki contract i ceo main story, pogotovo ako nisi koristio fast travel. Meni je trebalo oko 140h (cini mi se) za prvi prelaz, gde sam pocistio skoro svaki contract i svaki side quest koji sam nasao (znaci ne sve), pored main story-a. Pored toga sam cesto koristio FT, pogotovo na Skeligeu.

P.S. Neutrino, postajes ko ovi sto hejtuju Inkviziciju na forumu, samo ti to malo suptilnije radis kad je u pitanju W3.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2016, 21:08   #5583
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Mi to u naše selo ne zovemo "hejt" nego šala.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2016, 23:01   #5584
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Trenutno The Witcher 3: Wild Hunt GOG key za 14.49€ na na G2A. Ovo je vjerovatno najbolja ponuda koju sam vidio do sada i vrlo vjerovatno ću kupiti, iako sumnjam da ću uskoro početi igrati jer već igram nekoliko igara a kupio sam jeftino i Rise of the Tomb Raider koji sam juče počeo. Malo me samo grize da li u tom slučaju ipak ostaviti kupovinu za nekad kasnije, ali opet teško da će narednih mjeseci biti bolja ponuda. A ovo čudo ako počnem pa me uvuče onda sam pukao jer ne znam šta prije da igram

Pitanje za one besplatne DLC-ove, oni dođu odmah uz igru?

Ima li neko one "Discount code" za G2A?
Ima ovde za 11

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-t...ompare-prices/
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 0:07   #5585
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

W3 je 35 GB, mašala, mada i Max Payne 3 koji ovih dana igram je tačno isto toliko a mnogo je "manja" i siromašnija igra. Skinuo sam i pokrenuo da vidim kako izgleda, igrao sam sami početak u sobi i napolju razgovor sa Ciri do nekog trčanja sa njom, to još nisam odradio nego sam malo šetao po Kaer Morhenu. Dosta mi se sviđa pojak vjetar i kako savija grane. Što se grafike tiče izgleda dosta lijepo, inače sve sam stavio na max (Ultra preset) i kod postprocesinga sam stavio HBAO+, fps je najčešće bio oko 42 na 1920x1200.

Pitanje za nivo težine, drugi nivo je "Story and Sword" a treći "Blood and Broken Bones", kakve su razlike, šta bi se preporučilo? Koliko vidim može se mijenjati u toku igranja pa onda nije ni važno šta se odabere na početku, odabrao sam "Story and Sword".
Paladin je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 0:47   #5586
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Ruski ključ, GOG takođe ima rusku verziju sajta sa jeftinijim cenama i ti ključevi se mogu aktivirati samo preko VPN-a.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 2:02   #5587
vukodav
Veteran
 
Član od: 25.4.2010.
Lokacija: Galirad
Poruke: 543
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 93 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Pitanje za nivo težine, drugi nivo je "Story and Sword" a treći "Blood and Broken Bones", kakve su razlike, šta bi se preporučilo? Koliko vidim može se mijenjati u toku igranja pa onda nije ni važno šta se odabere na početku, odabrao sam "Story and Sword".
Igra je prelaka na nizim nivoima tezine (ukljucujuci i Blood&Broken Bones. Deathmarch vec ume da bude izazovan, ako ti je to bitno.
vukodav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 3:15   #5588
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Nema sanse da si za 100h zavrsio svaki side quest, svaki contract i ceo main story, pogotovo ako nisi koristio fast travel. Meni je trebalo oko 140h (cini mi se) za prvi prelaz, gde sam pocistio skoro svaki contract i svaki side quest koji sam nasao (znaci ne sve), pored main story-a. Pored toga sam cesto koristio FT, pogotovo na Skeligeu.

P.S. Neutrino, postajes ko ovi sto hejtuju Inkviziciju na forumu, samo ti to malo suptilnije radis kad je u pitanju W3.
Bukvalno sam zalazio gde god sam mogao i zavrsio sve misije na koje sam naleteo. Doduse, nisam imao ukljucene indikatore tako da nisam cistio celu mapu po tome ali dok sam obilazio nisam ni jednom koristio FT-a. Cak i kada sam isao za Skelige, uvek sam isao do luke (Novigrad-Kaer Trolde) i tako putovao, nikada od sredine mape Mozda su mi ostali oni oklopi, i to je to. Sve to za sto sati, mada sam ja igru prelazio skoro 2 puta pa je drugi put verovatno bilo malo brze posto sam znao dosta lokacija. Ali oko sto sati skoro cela igra, malo li je ?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 21:56   #5589
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Kako pravite screenshotove na GOG verziji?

Googlam o tome i neki kažu da je ubacim u Steam kao non-Steam igru i onda regularno sa F12, a neki kažu da može preko MSI Afterburner. GOG nema svoju funkcionalnost za to, ni preko GOG Galaxy? Kako je onda najlakše to izvesti?

I kako se prave screenshotovi bez HUD-a?
Paladin je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 22:32   #5590
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.264
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.666 puta na 1.059 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Witcher 3

Preko Steam-a screenshots.

A preko moda na jedan taster UI off i on: http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/365/? Mada je stajaca preporuka igrati sa UI off stalno.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 22:51   #5591
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ako imaš nvidia karticu (a imaš) opciju za pravljenje screenshotova imaš već u samoj GeForce Experience aplikaciji.

GeForce Experience Beta dolazi sa još boljim interfejsom i gomilom dodatnih opcija.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 23:12   #5592
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Znači to ima samo u beti? Da li će uskoro izaći i u finalnoj verziji? Koliko je stabilna beta i da li utiče na rad samih drajvera? Inače juče sam iz GeForce Experience skinuo najnovije drajvere i ima onaj bug da u systray imam "Eject NVIDIA GeForce GTX 970"

Nego kad smo kod GeForce Experience kako radi ona lista igara koju on napravi i kao skida neka preporučena podešavanja za te igre? Kako rade ta podešavanja pošto igre same imaju svoja podešavanja koja ja podešavam, čemu služe ova koja skida GeForce Experience? Da li bi on brljao nešto oko podešavanja koja ja podesim u samoj igri?

Pokušavam da probam ovaj ShadowPlay ali mi ne radi, možda zato što još nisam skenirao koje igre imam pa ni jedne nema u GeForce Experience.
Paladin je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 23:22   #5593
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Koristi afterburner. Mnogo je dobar i koristan program (skrinove pravis i pratis rad grafe u igrama kroz Rivatuner SS, koji sluzi kao neki overlay i instalira se uz afterburner).
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 23:34   #5594
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Da, već ga koristim, samo mi je trebao savjet kako je najzgodnije praviti screenshotove, znači može kao non-Steam igra pa sa F12, može Afterburner, a moći će i preko GeForce Experience kad izbace tu funkcionlanost u finalnoj verziji. A pronašao sam zašto mi ne radi ShadowPlay, igra mora raditi u exclusive fullscreen da bi radilo.
Paladin je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 23:34   #5595
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Znači to ima samo u beti? Da li će uskoro izaći i u finalnoj verziji? Koliko je stabilna beta i da li utiče na rad samih drajvera? Inače juče sam iz GeForce Experience skinuo najnovije drajvere i ima onaj bug da u systray imam "Eject NVIDIA GeForce GTX 970"
Ja nisam preterani ljubitelj beta softvera ali GeForce Experience Beta radi odlično od samog početka. Tu i tamo ima poneki sitan bug ali ništa strašno. Inače imam MSI GTX970.
Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Nego kad smo kod GeForce Experience kako radi ona lista igara koju on napravi i kao skida neka preporučena podešavanja za te igre? Kako rade ta podešavanja pošto igre same imaju svoja podešavanja koja ja podešavam, čemu služe ova koja skida GeForce Experience? Da li bi on brljao nešto oko podešavanja koja ja podesim u samoj igri?
GeForce Experience redovno skida profile sa podešavanjima za igre koje se nalaze u nvidia bazi podržanih igara za GFE. Na osnovu tih podataka GFE može da izmeni podešavanja igre tako da prilikom igranja imaš najbolje iskustvo. U većini slučajeva automatika radi poprilično dobar posao ali ako želiš svaki od parametara možeš kasnije ručno da izmeniš u igri.
Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Pokušavam da probam ovaj ShadowPlay ali mi ne radi, možda zato što još nisam skenirao koje igre imam pa ni jedne nema u GeForce Experience.
ShadowPlay nikada nije po defaultu uključen. Da bi ga uključio moraš da odeš u podešavanja i tamo ga uključiš. GFE Beta ga međutim, po defaultu ima uključenog tako da možeš odmah da koristiš Alt+F9 (ručno startovanje/zaustavljanje snimanja), Alt+F10 (snimanje poslednjih X sekundi, X zavisi od podešavanja) itd.
Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
A pronašao sam zašto mi ne radi ShadowPlay, igra mora raditi u exclusive fullscreen da bi radilo.
To više ne važi u GFE Beta gde je omogućeno snimanje i u windowed modu.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Paladin (31.1.2016)
Stara 1.2.2016, 0:46   #5596
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Koristi afterburner.
Koliko vidim jedino sa njim mogu postići da mi na screenshotove ne lijepi one njegove podatke FPS, CPU i GPU usage i drugo, dok Steam i GeForce Experience Beta (probao sam ga sad) imaju i to na screenshotovima.
Paladin je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2016, 1:03   #5597
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Koliko vidim jedino sa njim mogu postići da mi na screenshotove ne lijepi one njegove podatke FPS, CPU i GPU usage i drugo, dok Steam i GeForce Experience Beta (probao sam ga sad) imaju i to na screenshotovima.
Možeš sve to da isključiš i u GeForce Experience preko tastature ali ako ti je cimanje da svaki put uključuješ i isključuješ indikatore onda bolje instaliraj Afterburner i podesi da ti overlay sa podacima ne bude beležen na screenshotovima. U GFE je prikaz indikatora namerno regulisan skraćenicama da bi igrači koji žele da ih vide na screenshotovima mogli lako da ih uključe ili isključe po potrebi.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 13:37   #5598
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Video
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 14:04   #5599
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Dosta lijepo izgleda. Da li je ovo dosta drugačije od orginala? Šta je bolje? Koliko utiče na performanse?
Paladin je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 16:00   #5600
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Po meni su svi ti graficki modovi presipanje iz supljeg u prazno, ili neprimetni ili malo izmene paletu boja pa je ili vise sivo ili plavo itd.
Plus vecina syebe nacisto osvetljenje pa je noc svetla ko da ti halogena sijalica stalno bije u glavu.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku efil82 na korisnoj poruci:
player1 (3.2.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com