Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.2.2006, 16:09   #21
Kum Ruzvelt
Član
 
Član od: 22.1.2006.
Poruke: 212
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Citat:
Auror kaže:
Zna li neko kako da napravim Stronghold Crusader za igranje u igraonici ono multiplayer nikako da ukapiram jer nas 5-6 drugova bi se ubijali od toga.Inace da se pohvalim moj otac koji ima 46 godina je presao onih 50 misija jedno 5 ili 6 puta nisam siguran.To je jedina igra koja mu se svidjela.CS nece ocima da vidi jedino neke voznje auta ali slabo.A dje ima to na Crusader very hard?To nisam nesto primjetio!
Ma kakav Crusader BREEE? Jel' igrao neko Stronghold bez "Crusader"?!!!
Kum Ruzvelt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2006, 16:15   #22
Kum Ruzvelt
Član
 
Član od: 22.1.2006.
Poruke: 212
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Ljudi, jel ovde postoji neka urota da se drnda moja malenkost? Lepo sam napisao da sam igrao Stronghold, pa onda Stronghold Crusader (moja greska sto Crusadera dozivljavam kao expansion pack). Na Strongoldu ima Very Hard, osim ako ja nisam poludeo. Nemojte me terati da instaliram ponovo, i ovako sam se jedva skinuo sa igre.
Kum Ruzvelt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2006, 17:34   #23
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Fenomenalni RTS...
Jedan od najboljih-dosta bolji nego Age Of Empires 2
Pre svega fantasticna atmosfera,fenomenalna 2d grafika i odlican zvuk...
Oba dela su dobra-ali je prvi ipak bolji od Crusader-a...
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2006, 18:20   #24
iNsanE_Ksh
Novi član
 
Član od: 1.2.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 12
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Stronghold

Ma normalno da ce se svi.....tj skoro svi sloziti da je Stronghold Crusader najaci i najbolja strategija srednjeg veka.Kad sam video da je izasao Stronghold 2 mislio sam bice ono....najaca od svih do sad ali ne lose su uradili 2 deo.Preporucujem stronghold svima koji vole da igraju RTS srednjeg veka
iNsanE_Ksh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2006, 18:23   #25
Night Hawk
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 602
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 9 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Citat:
Kum Ruzvelt kaže:
A ko je rekao Crusader? Procitaj malo bolje.
U redu je
Night Hawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2006, 18:30   #26
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Crusader je samo veći expanison pack originala, sa puno noviteta ali bez promene osnovne koncepcije običnog Strongholda. Tako da nema mnogo smisla u poređenju originala i ovog dodatka, već samo pravog nastavka Stronghold 2.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2006, 20:03   #27
Gogiran
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Poruke: 35
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Da li mozda nekom posle 2-3 sata igranja stromhold 2 secka i posle izadje oblacic sa porukom da je niska virtuelna memorija?
Koliko to treba rama za tu igricu?Ja imam 2x256?
Sad cu malo da je opet igram,pa cu opet da se konektujem...
Gogiran je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2006, 20:28   #28
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Stronghold je stvarno jedna od najboljih strategija, ikada.
Prvu sam obrnuo u jednom dahu, a sa ekspanzijom sam presao vise od pola i zakopao se... . I dan danas je ukljucim i odigram neku single partiju.
Da, jednom sam (u originalnom strongholdu) napravio rupu u zidinama i ogradio je ogromnom sobom koja je takodje imala rupu na zidinama. Celu povrsinu sobe sam zalio uljem i postavio strelce sa vatrenim strelama na zidine. Glupom AI je toliko trebalo. Samo sam sacekao da pohrle u sobu, kod originalnih zidova sam postavio vitezove da zadrze malo rulju dok se soba ne ispuni i przenje...

Dvojku nisam igrao.
Znaci, kazete veliko razocarenje, bas mi je krivo, mada ko zna, mozda se meni dopadne...
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2006, 14:22   #29
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: Stronghold

Citat:
bobi kaže:
Stronghold je stvarno jedna od najboljih strategija, ikada.
Prvu sam obrnuo u jednom dahu, a sa ekspanzijom sam presao vise od pola i zakopao se... . I dan danas je ukljucim i odigram neku single partiju.
Da, jednom sam (u originalnom strongholdu) napravio rupu u zidinama i ogradio je ogromnom sobom koja je takodje imala rupu na zidinama. Celu povrsinu sobe sam zalio uljem i postavio strelce sa vatrenim strelama na zidine. Glupom AI je toliko trebalo. Samo sam sacekao da pohrle u sobu, kod originalnih zidova sam postavio vitezove da zadrze malo rulju dok se soba ne ispuni i przenje...

Dvojku nisam igrao.
Znaci, kazete veliko razocarenje, bas mi je krivo, mada ko zna, mozda se meni dopadne...
Ma njima se ne sviđa zbog toga koliko traži! Meni je baš extra! Jaooooo kako samo lepa muzika, pa grafika, jooooj...
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2006, 17:00   #30
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Dvojka nije losa ali Stronghold 1 je zakon.Ne svidja mi se ona 3D grafika u dvojci.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2006, 2:14   #31
Duka kralj
Član
 
Član od: 25.2.2006.
Poruke: 45
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

e ljudi ja nabavih stonghold 2 pre nekog vremena igrao sam obican stronghold i ekpanziju ali dvojka nece da mi radi kako valja imam Geforce 4 mx 440 i kada udjem u igru gradjevine i drvece i sve na mapi mi je ubagovano kao da su teksture izmesane jedna preko drugih probao sam da je patchujem ali isto...

igra mi radi sve ok i kod ortaka sam je instalirao i njemu radi
jel to do drajvera za graficku ili sta?
Duka kralj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2006, 15:16   #32
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Citat:
Duka kralj kaže:
jel to do drajvera za graficku ili sta?]jel to do drajvera za graficku ili sta?
Ako patch nije popravio stvar, vrlo verovatno da jeste.

Poslednja ispravka: Magneto (25.2.2006 u 15:27)
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2006, 16:15   #33
Surovi
Član
 
Član od: 25.3.2006.
Poruke: 187
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

stronghold 1, a crusader narocito,je zaista jedna od najboljih igara(ne strateskih, ne srednjvekovnih), znam da su svi do sada to rekli, ali igra yaista yasluyuje da ponovim. stronghold 2 nisam igrao ali ima vremena...
jedna stvar koju ste, cini mi se, zaoravili je neverovatno dobar map editor koji je kao igra za sebe...
Surovi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2006, 16:59   #34
Usamljeni Revolveras
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: Wild West
Poruke: 167
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Smile Re: Stronghold

Koliko god se trudio da nadjes manu Stronghold neces je naci JER JE NEMA. Odradjen je do perfekcije, do najsitnijih detalja. Interesantno je sto je koncept igre sasvim drugaciji od bilo koje strategije. Nekako je po meni najrealniji. Na primer ne mozes da pravis strelce ako nemas strele. Nikada mi nije bilo jasno zasto niko drugi nije pokusao da napravi neku slicnu strategiju. Crusader je odlican mada ja vise volim obican Stronghold.
Stronghold 2 me je razocarao, ali bih ga verovatno igrao da mi radi. A muzika iz dvojke mi se toliko svidela da sam je stavio na moj MP3 player.
Usamljeni Revolveras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2006, 17:03   #35
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Citat:
Surovi kaže:
stronghold 1, a crusader narocito,je zaista jedna od najboljih igara(ne strateskih, ne srednjvekovnih), znam da su svi do sada to rekli, ali igra yaista yasluyuje da ponovim. stronghold 2 nisam igrao ali ima vremena...
jedna stvar koju ste, cini mi se, zaoravili je neverovatno dobar map editor koji je kao igra za sebe...
Stronghold 2 i ne moraš probati, verovatno ćeš se grdno razočarati. Što se tiče editora, igra ima jedan zaista veoma jednostavan editor za kreiranje mapa sa vrlo user-friendly urađenim interfejsom. Na oficijelnom sajtu, kao i na ostalim fan sajtovima igre, nalazi se brdo vrlo dobro urađenih mapa (kako za siege tako i za invasion deo). Postoje i mape sa LOTR tematikom, kao što je napad ili odbrana Minas Tirita ili Helmovog Ponora.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2006, 17:34   #36
Usamljeni Revolveras
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: Wild West
Poruke: 167
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Post Re: Stronghold

Citat:
Magneto kaže:
Stronghold 2 i ne moraš probati, verovatno ćeš se grdno razočarati. Što se tiče editora, igra ima jedan zaista veoma jednostavan editor za kreiranje mapa sa vrlo user-friendly urađenim interfejsom. Na oficijelnom sajtu, kao i na ostalim fan sajtovima igre, nalazi se brdo vrlo dobro urađenih mapa (kako za siege tako i za invasion deo). Postoje i mape sa LOTR tematikom, kao što je napad ili odbrana Minas Tirita ili Helmovog Ponora.
Ajde posalji link za neke mape (te LOTR a moze i neke druge) ako ti nije problem.
Usamljeni Revolveras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2006, 0:36   #37
K'R' HooD
Veteran
 
Član od: 30.5.2006.
Lokacija: Wien
Poruke: 603
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 70 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Stronghold Crusader... Od kako sam je nabavio stalno je u kompu.. I kad je izbrisem o5 mi se igra, pa instaliram...Ubedljivo najbolja strategija srednjeg veka Ma nema nista lepseg no kad ti kaze "You are the greatest lord"
Citat:
Da, jednom sam (u originalnom strongholdu) napravio rupu u zidinama i ogradio je ogromnom sobom koja je takodje imala rupu na zidinama. Celu povrsinu sobe sam zalio uljem i postavio strelce sa vatrenim strelama na zidine. Glupom AI je toliko trebalo. Samo sam sacekao da pohrle u sobu, kod originalnih zidova sam postavio vitezove da zadrze malo rulju dok se soba ne ispuni i przenje..
pametno, ja sam u Strongholdu ali Crusaderu najvise voleo odbranu "Putic smrti" kako sam ga ja nazvao... Okopam sve oko zamka , a ostavim samo mali putic koji ide "cik-cak" da vojsci treba sto vise vremena da dodju do zamka, a na putic stavim "oil" i kad mucenici krenu, jedinim puticem do mog zamka, samo strelac opali jednu vatrenu po nafti pa da vidis kako gore, jos im postavim i one zamke , ma razbijem ih
et, ja sad odajem moju taktiku
K'R' HooD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2006, 10:29   #38
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Мени је у 2-ци највише фали препознатљиви хумор из јединице. Нема лудих одговора јединица, нема сулудих ликова (Пацов, Змија, Свиња и Вук), а такође су исувише искомпликовали микроменаџмент тако што су сада сељаци масу захтјевнији. А такође макли су ми грађевине за застрашивање, све у свему према мени упропастили су пређашњи концепт.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2006, 21:13   #39
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Ne znam dal vam je poznato al trenutno se radi Stronghold-Legend's! Trpaju neke zmajeve i bica u igricu! Boze me sacuvaj! Ko zna na ste ce to da lici! Ali videcemo! I ja sam jedan od teskih Stronghold fanatika! Cak sam i igrao turnire u mrezi po mom kraju! Uh! Bese to lepo vreme rokanja i klepetanja svim i svacim! Pozdrav fanovima!
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2006, 17:21   #40
huligan
Starosedelac
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Panama City,Panama
Poruke: 1.294
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 42 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku huligan
Određen forumom Re: Stronghold

Stronghold ne treba da menja koncept,ali jbg ne smilsjamo mi pricu nego razvojni studio.
huligan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Stronghold Auror Mrežne igre 4 9.11.2023 17:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com