Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.3.2010, 20:08   #1
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom CyberLink PowerDVD 10

Nekada najpopularniji pljer za DVD filmove na Windows-u stigo je do verzije 10 i dolazi u nekoliko izdanja od kojih je Ultra najkompletnija

Spoiler za What's New:
What's New in CyberLink PowerDVD 10

Video

  • New! - Convert DVD video to 3D using TrueTheater™ 3D.**
  • New! - MKV (H.264) file playback.
  • New! - FLV (H.264) file playback.
  • New! - RM/RMVB file playback (Available when RealPlayer is installed).
  • New! - TrueTheater™ Noise Reduction – removes original video noise during playback.
  • New! - TrueTheater™ Stabilizer – fixes shaky video during playback.
  • TrueTheater™ HD (High-definition) - up scales the original video to a higher resolution version, which is sharper and artifact-free. It is capable of up sampling 480p video up to 1080p.
  • TrueTheater™ Motion - enables frame rate up sampling, from 24 fps up to 60 fps, to make panning scenes, particularly in action movies, play smoother.
  • TrueTheater™ Lighting (CyberLink Eagle Vision2) - video enhancement technology that dynamically adjusts the brightness/contrast/saturation ratios in scenes that are overly dark or too bright. It is optimized for LCD displays.
  • TrueTheater™ Stretch (CyberLink Pano Vision) - video stretching technology that produces minimal distortion in the center of the picture. It provides the best stretching solution for 2.35:1 content in widescreen.
  • SMPTE VC-1 High-Definition Video.*
  • MPEG-4 AVC (H.264) High-Definition Video.**
  • Smart Video De-interlacing.
Audio

  • New! - HDMI Audio - High bitrate lossless pass-through support.
  • Dolby Digital Plus.*
  • Dolby TrueHD.*
  • Dolby Digital 5.1.
  • Dolby Digital EX.**
  • Dolby Pro Logic IIx.**
  • Dolby Headphone.**
  • Dolby Virtual Speaker.**
  • DTS-HD Master Audio.*
  • DTS.**
  • DTS 96/24.**
  • AAC Channel support.**
  • TrueTheater™ - Surround (Multi-channel Environment Impression Mode).
  • TrueTheater™ - Surround (Virtual Speaker Mode).
  • TrueTheater™ - Surround (Headphone Mode).
  • Pitch scaling technology.
  • Audio equalizer presets.
  • Audio visualizations.
  • Direct 96/24 output.
Playback Formats

  • AVCHD playback.*
  • AVCREC playback.*
  • BD-R 1.1 playback.*
  • BD-RE 2.1 playback.*
  • BD Profile 1.1 (Bonus View) playback.*
  • BD Profile 2.0 (BD Live) playback.*
  • BD-ROM (Blu-ray Disc) playback.*
  • BD-RE (Blu-ray Disc) playback.*
  • VCPS for DVD+VR with content protection.
  • CPRM for DVD-VR with content protection.**
  • External subtitles.
  • DVD files (DVD-Video, DVD-VR, DVD+VR) from any folder on your hard drive.
Advanced Features

  • New! - Add short comments during DVD playback and then share them in real-time on MoovieLive, Facebook and Twitter.
  • New! - Add BookMarks with comments to DVD movies and then share on MoovieLive and Facebook.
  • New! - Add BookMarks to video files.
  • New! - Upload video to YouTube.
  • New! - Video file subtitle support (SMI, ASS, SSA, PSB, SRT and SUB).
  • PowerDVD Cinema playback mode (with full remote control support).
  • PowerDVD WMC plug-in (seamless integration with Windows Media Center).
  • Movie Collection Support.
  • Movie Remix.
  • Integration with MoovieLive Service.
  • UPnP Support - Access your media from a Home Network.
  • Say-It-Again - Automatically repeats the last movie scene.
  • See-It-All - Automatically speeds playback to show as much of the movie as possible.
  • Read-It-Clearly - Moves subtitles from the viewing screen.
* Available in the Ultra (Blu-ray Disc) version only.
** Available in the Deluxe and Ultra (Blu-ray Disc) versions.


Desetka je izašla pre par dana, i za nekoliko dana testiranja i uporedjivanja sa prethodnom verzijom imam samo reči hvale i pozitivne kritike. verzije 8 i 9 su se barem kod mene dosta bagovale a v10 radi sasvim ok i dosta brže, a i svidja mi se izmenjen GUI, kao i Cinema mod. Preporučujem!!!
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Predrag Stankovic na korisnoj poruci:
NIx Car (21.3.2010), oluja (20.3.2010), Spawn BG (20.3.2010)
Stara 21.3.2010, 19:59   #2
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Versions
Spoiler za Versions Compare:
CyberLink PowerDVD Versions

The version name of CyberLink PowerDVD is displayed at the top left of the user interface. To find the version build number of CyberLink PowerDVD, press Ctrl+A on your keyboard. It is displayed at the top of the dialog box that opens. To upgrade CyberLink PowerDVD to a different version, click Activate on the About page and then enter an activation key in the dialog box. This will upgrade to a new version of CyberLink PowerDVD in order to activate even more features.


* - Not supported for Blu-ray Disc content


Hardware Compatibility
Spoiler za Hardware Compatibility:
Hardware Compatibility

Video Cards/Processors/Chips
CyberLink PowerDVD 10 supports Microsoft DirectX Video Acceleration (DXVA) in display chips or integrated chipsets from Intel, AMD, NVIDIA, SiS, and VIA/S3. Acceleration functions include Entropy Decode, Inverse Discrete Cosine Transform, Hardware Motion Compensation and Subpicture Alpha Blending units.
If "Hardware Acceleration" is enabled, some systems might display subtitles incorrectly. This is because the display driver only supports an old format of the Microsoft DXVA interface. It is recommended that you install the latest drivers from the original card/chip maker in order for this function to work flawlessly.
CyberLink PowerDVD 10 is fully optimized for multimedia instruction sets, such as AMD 3D Now! Professional, Enhanced 3D Now!, 3DNow!, Intel Streaming SIMD Extensions 2/3/4 (SSE/2/3/4), MMX, the Hyper-Threading technology, dual-core and quar-core CPU supported.
CyberLink PowerDVD 10 is compatible with all Centrino, Socket 478, Socket 423, Socket 370, Slot 1, Socket A and Slot A chipsets from Intel, VIA, SiS, ALi, NVIDIA, and AMD.
The features of hardware deinterlace and "Read it clearly" may need driver support. If you find problems when using these features, update your driver to latest one and then try again.
Sound Cards/Devices
CyberLink PowerDVD 10 offers complete multi-channel (4/6/7/8), S/PDIF and HDMI sound device support, including (but not limited to) devices from Analog Devices, Aureal, Creative, Cirrus/Crystal, CMedia, ESS, Fortemedia, KCTech, Philips/VLSI, Realtek, IDT, SiS, TI, Yamaha, VIA, and any other sound device that supports the Microsoft WAVEFORMATEXTENSIBLE interface.
It is recommended that you install the latest driver from the original card/device manufacturer, not a Windows built-in driver, in order for multi-channel output to work properly.
CyberLink PowerDVD 10 supports HD audio output on computers equipped with sound card system that meet Blu-ray conformance rules. If your sound card is not in the list of supported hardware, then CyberLink PowerDVD 10 down-samples the audio output to 48kHz/16bit per requirement of content protection. CyberLink PowerDVD 10 supports HDMI 1.3 output, including transport of lossless audio streams with 192 kHz/24 bit output resolution for Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio formats for Blu-ray Disc content.
CyberLink PowerDVD 10 HD-Audio feature is compatible with:
  • Realtek ALC885/889/669x/892 – Analog output
  • VIA Vinyl VT1818S and VT1828S – analog output
  • Auzentech X-Fi HomeTheater HD – analog and digital output
  • ATI HD57xx, HD58xx – Digial Output
  • NVIDIA GT2xx – Digital Output
  • Intel Core i3/i5/i7 with integrated graphics series – Digital Output
3D Display Devices
CyberLink PowerDVD 10 3D playback supports 120Hz time-sequential LCD + shutter glasses (NVIDIA 3D Vision)*, 3D Ready HDTV + shutter glasses, and polarization LCD + polarized glasses.
* Supported only in Windows 7 environment.
Optical Media Drives
CyberLink PowerDVD 10 is compatible with new DVD-RAM, DVD-R/RW, DVD+RW, DVD-Multi, DVD-Dual, DVD-ROM/CD-RW combo drives, BD-ROM, BD-RE, BD-R, BD combo drives with IEEE 1394, USB 2.0, ATAPI, SCSI or CardBus interface, as long as the drive conforms to the SFF8090 command set and SBP-2 (if applicable).

^ preuzeto iz Redme.html fajla

Cover + Default Skin

Spoiler za Cover & Skin:




Poslednja ispravka: Predrag Stankovic (22.3.2010 u 12:21)
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2010, 1:20   #3
NenadN
aka Shon3i
 
Avatar korisnika NenadN
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Sve dok ne vrate funkciju, pustanja Blu-Ray i HDDVD naslova direktno sa HDD-a kao sto je imao PowerDVD 7, bice daleko od TotalMedia Theatre-a, bar po mom misljenju
NenadN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NenadN na korisnoj poruci:
oluja (22.3.2010)
Stara 22.3.2010, 12:22   #4
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Da, to je veliki nedostatak, verovatno žele da budu "legalni"

Poslednja ispravka: VojaM (22.3.2010 u 13:14) Razlog: Da --> Da,
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2010, 13:06   #5
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Opet sa druge strane podrska za titlove je lep plus.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2010, 15:02   #6
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

a jel moze size titla da se malo smanji posto mi se neke reci (ili delovi pojedinih reci) ne vidi.
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2010, 17:24   #7
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Ja samo nikako da provalim kako da promenim title encoding iz Western u Central European i pitanje je da li uopste moze
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2010, 0:11   #8
Discobobba
Član
 
Član od: 16.3.2009.
Poruke: 87
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Citat:
NenadN kaže: Pregled poruke
Sve dok ne vrate funkciju, pustanja Blu-Ray i HDDVD naslova direktno sa HDD-a kao sto je imao PowerDVD 7, bice daleko od TotalMedia Theatre-a, bar po mom misljenju
Ja pustam MKV sa HDDa bez problema i cak mi se cini da je kvalitet slike jako bolji nego kod nekih drugih playera.
Da li je iko uspeo da provali kako da regulise velicinu fonta titlova i kako da prebaci da su central europian.I jos jedna stvar pojedine filmove kada pustim direct vobsub mi proradi a za vecinu ne imate li ideju kako to moze da se sredi?
Discobobba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2010, 1:05   #9
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Sve,stvarno SVE sam mogao da podnesem i pohvalim,al' kad rekoše "comment on videos and share your comments on facebook",nisam mogao da odolim a da ih ne pošaljem u pOŠTu materinu...
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
Zoran_KS (22.9.2010)
Stara 30.4.2010, 10:14   #10
Discobobba
Član
 
Član od: 16.3.2009.
Poruke: 87
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Uspeo sam da shvatim kad mi proradi direct vobsub.Direct vobsub mi radi u varijantama kada film ima hardcoded titlove.Tacnije hardcoded titlovi su mi u tom slucaju po defaultu off a direct vobsub mi pusta titl koji imam i tada je sve OK.E sad problem je sto kada film nema hardcoded titlove direct vobsub mi ne radi uopste a titl koji imam mi se prijavljuje kao subpicture1 i po defaultu je off ali kad ga ja ukljucim dobijam western font koji ne znam kako da promenim u central europian i kako da mu menjam velicinu.I u tom slucaju ne mogu nikako da startujem titl iz direct vobsuba.Da li je iko uspeo ovo da odgonetne kako da menja font u subpicture1 ili kako da ukljuci direct vobsub u tim situacijama?
Discobobba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2010, 18:35   #11
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Najveca mana PowerDVD-a i jeste sto ne moze da se namesti font, tacnije ne moze da se podesi na Cental European....zato ce ovaj program biti jos uvek daleko ispod nekih.
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2010, 19:13   #12
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

^ to si u pravu
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2010, 13:14   #13
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

CyberLink PowerDVD, sad ne znam koja verzija, mi je bio prvi plejer na računaru pre 4 godine. Sećam se da sam ga odmah zamenio sa BS playerom Isporbaću ovu verziju pa da vidim da li se nešto promenilo od tada.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2010, 13:51   #14
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Da ima malo vise opcija vezanih za titlove verovatno bi ga dosta ljudi koristilo. Za sada je jedino dobar za pustanje DVD filmova. Dok ne ubace opcije za titlove, kao sto su npr menjanje na Central European nista od ovog playera.
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2010, 14:59   #15
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Ja koristim VobSub za prikaz titlova preko tog programa a njegove disable-ujem, inace titlovi kod vob-suba su mi najčitljiviji za gledanje sa malo veće razdaljine
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2010, 16:15   #16
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Ja koristim VobSub za prikaz titlova preko tog programa a njegove disable-ujem, inace titlovi kod vob-suba su mi najčitljiviji za gledanje sa malo veće razdaljine

A dobro to, ok je to al mislim da postoji dosta nas koji bi voleli da imaju sve sto nam treba u jednom programu, zato kod nas za PowerDVD jos uvek nema mesta.
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 15:01   #17
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Imam problem sa PowerDVD 10 ultra verzijiom - ne mogu da ukljucim opciju trutheathre smart stretch. Opcija hardware acceleration mi je iskljucena... Imam widescreen monitor i bilo bi mi zgodno da mogu gledati filmove sa adekvatnim aspect ratio-m, a ne da imam one crne trake i slicno...

Kako to moze da se podesi - u cemu je problem? Da li mozda treba da se nadju neki pluginovi ili slicno?
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2010, 20:46   #18
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Citat:
Sve dok ne vrate funkciju, pustanja Blu-Ray i HDDVD naslova direktno sa HDD-a kao sto je imao PowerDVD 7, bice daleko od TotalMedia Theatre-a, bar po mom misljenju
Ne verujem da ce vracati. Sa rastom prodaje Blu-ray diskova raste i pritisak od industrije. PowerDVD je dosta popularan i mogli bi imati mnogo stete sa tuzbama.

Koliko znam PowerDVD cak zahteva i HDCP tehnologiju i za graficku karticu i za monitor. HDCP je tehnologija zastite od kopiranja koji se koristi na uredjajima koji se spajaju HDMI kablovima. Svi uredjaji u nizu moraju imati HDCP za pun kvalitet slike. Ako samo jedan od uredjaja u nizu nema HDCP onda je slika primetno manjeg kvaliteta. Tako da ako bi kopirao ne bi imao kopiju punog kvaliteta.
..ovo nisam proverio jer nemam blu-ray citac ali pisalo je u nekoliko casopisa.
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2010, 21:06   #19
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Citat:
NenadN kaže: Pregled poruke
Sve dok ne vrate funkciju, pustanja Blu-Ray i HDDVD naslova direktno sa HDD-a kao sto je imao PowerDVD 7, bice daleko od TotalMedia Theatre-a, bar po mom misljenju
Opcija za puštanje DVD filmova sa hard diska nije izbačena. Samo odete u Video karticu, nađete folder VIDEO_TS ili gdhe već vam se nalaze IFO i VOB fajlovi., označite ga i kliknete na Play dugme. Mislim da isti princip važi i za Blu-Ray i HD_DVD filmove, ali to će neko od vas provjeriti.

@Stranger2, i da hoće nemaju osnova za tužbu.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2010, 22:11   #20
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: CyberLink PowerDVD 10

Mislim da je ovde najveci problem sporost samog programa prilikom pokretanja,barem kod mene.a i na kraju krajeva,ne pamtim kad mi je pod ruku dosao neki DVD.
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
CyberLink PowerDVD 9 Build 1530 Devilish Soldier Video/TV softver 4 8.4.2009 18:31
Softver i problemi :( (FF i PowerDVD) Otherside Aplikativni softver 0 29.11.2008 0:32
Probleme pravi PowerDvd i WinDvd smc14 Aplikativni softver 6 11.5.2008 13:39
PowerDVD i IE problemi Mean_Machine Aplikativni softver 2 6.2.2006 10:15


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com