Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.2.2010, 22:05   #1
Denmla
Novi član
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: BEOGRAD
Poruke: 23
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Denmla Slanje poruke preko Skypea korisniku Denmla
Question Koji je najbolji program za puštanje multimedijalnog sadržaja?

Treba mi pomoc.
Mozete da mi kazete koji je po vama najbolji besplatni program za pustanje filmova, snimaka, muzike, sve u svemu multimediolnog sadrzaja???
Hvala unapred.
Ocekujem brz odgovor!!!
Denmla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2010, 23:25   #2
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko programa???

Za filmove BS player, za ziku winamp a za dvd filmove ulead dvd player.

To trenutno koristim i zadovoljan sam.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2010, 23:49   #3
ledinci
Novi član
 
Član od: 29.1.2010.
Poruke: 28
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko programa???

Citat:
ilic stefan kaže: Pregled poruke
Za filmove BS player, za ziku winamp a za dvd filmove ulead dvd player.

To trenutno koristim i zadovoljan sam.
Ja sam ih koristio do pre nekoliko meseci, ali zbog velike zauzetosti CPU memorije, presao sam na jednostavnije...Koristim MV2 Player zbog prevoda (ima š,đ,č,ć,ž) i WMP 11 .
I to sto BS Player i Winamp nisu besplatni....
ledinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2010, 0:20   #4
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko programa???

Za video KMPlayer, za muziku AIMP.Sve besplatno i veoma kvalitetno.Preporučujem i GOM player...EDIT: a ako hoćeš sve u jednom programu opet ti preporučujem KMP jer je solidno rešenje i za muziku.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2010, 21:25   #5
Denmla
Novi član
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: BEOGRAD
Poruke: 23
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Denmla Slanje poruke preko Skypea korisniku Denmla
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za muštanje multimedijalnog sadržaja?

E hvala
Denmla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2010, 21:50   #6
Dejan Simic
Član
 
Član od: 25.10.2009.
Lokacija: #5%&
Poruke: 397
Zahvalnice: 61
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za muštanje multimedijalnog sadržaja?

Citat:
Denmla kaže: Pregled poruke
Treba mi pomoc.
Mozete da mi kazete koji je po vama najbolji besplatni program za pustanje filmova, snimaka, muzike, sve u svemu multimediolnog sadrzaja???
Hvala unapred.
Ocekujem brz odgovor!!!
Jednom recju GOM player
Dejan Simic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dejan Simic na korisnoj poruci:
LoneWolf (3.3.2010)
Stara 9.2.2010, 13:45   #7
Zaphod Biblbroks
Član
 
Član od: 15.3.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 280
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 71 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za puštanje multimedijalnog sadržaja?

VLC!
Zaphod Biblbroks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2010, 13:48   #8
Nicklord
Veteran
 
Član od: 8.4.2009.
Lokacija: Paraćin-Beograd
Poruke: 885
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 220 puta na 131 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nicklord
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za puštanje multimedijalnog sadržaja?

Ja sam ipak za KMPlayer
Nicklord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2010, 13:54   #9
Nutsbre@ker
Starosedelac
 
Član od: 17.6.2008.
Lokacija: Tamo gde internet pocinje
Poruke: 1.809
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 439 puta na 329 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Nutsbre@ker
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za puštanje multimedijalnog sadržaja?

Jos jedan glas za GOm. Do sada me nije izneverio. Za muziku trenutno koristim aimp.
Nutsbre@ker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2010, 15:34   #10
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko programa???

Citat:
ledinci kaže: Pregled poruke
Ja sam ih koristio do pre nekoliko meseci, ali zbog velike zauzetosti CPU memorije, presao sam na jednostavnije...Koristim MV2 Player zbog prevoda (ima š,đ,č,ć,ž) i WMP 11 .
I to sto BS Player i Winamp nisu besplatni....
Oba su besplatna i BS player može da prikaže sva naša slova. A i nevidim zašto je BS komplikovan.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2010, 17:28   #11
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko programa???

Citat:
ledinci kaže: Pregled poruke
I to sto BS Player i Winamp nisu besplatni....
Imaju i free verzije. Free winamp ne moze da ripuje muziku u mp3. To valjda nije toliki problem?

BS Player se (posle inicijalnog fijaska sa v2.0) sredio sa novom verzijom, i taj program je definitivno weapon-of-choice za mene. Narocito volim sto moze sam da nadje titlove. Komercijalna verzija valjda ima podrsku za TV i internet striming (nesto bes cega mogu da zivim). Jedina mana mu je sto gasi Aero kada startuje reprodukciju (Aero se sam aktivira po zavrsetku reprodukcije), mada ja koristim stariju verziju, valjda su to sredili u novoj. Dobra stvar je i sto podrzava winamp pluginove.

AIMP je ok i intuitivan program (koristim ga za internet strimove i gotove liste), ali Winamp Library je nesto neprevazidjeno u Windows svetu. Ko ima veliku kolekciju muzike, library mu znatno olaksava posao.

Po meni je BS intuitivniji od KMP-a. GOM je ok, ali mi vecito pravi problem sa titlovima, stalno mora nesto da se steluje kako bi nasa slova prikazivao pravilno.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2010, 17:31   #12
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za puštanje multimedijalnog sadržaja?

Citat:
Zaphod Biblbroks kaže: Pregled poruke
VLC!
Slažem se
Probaj VLC player.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2010, 23:37   #13
Teva
Starosedelac
 
Član od: 23.2.2006.
Lokacija: Tamo gde su kuće od čokolade i prozori od marmelade....
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 301 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za puštanje multimedijalnog sadržaja?

@Beagle Ima i AIMP svoj Library Doduse malo je "odvojen" od samog plejera (nalazi se u utilities )

Stvar plejera je vise stvar navike i ukusa... Po meni licno AIMP je neprevazidjen sto se tice muzike, zbog malih resursa koje koristi, izgleda i plaginova... Uopste zbog funkcionalnosti... Uz to je i dz...

A za filmove je BS Player Pro mama! Naravno nije dz, al ima narodnih verzija

Al opet ja ne koristim nijedan od ta dva, zbog prakticnosti Na 7ici mi BS nesto ne radi... Pa za sve koristim WMP sto zbog Media Centra, sto zbog toga sto mi je preslo u naviku....


A sto se tice najboljeg programa za multimedijalni sadrzaj je definitivno VLC, otvara sve zivo.. Al nije toliko praktican i upotrebljiv kao BS i Aimp...
Teva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2010, 0:01   #14
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za puštanje multimedijalnog sadržaja?

E još samo neko da se seti da pročita ovo što smo napisali, da napravi program i da mlati pate.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2010, 13:31   #15
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za puštanje multimedijalnog sadržaja?

Pa ako bas hoces sve da pustas iz jednog programa onda verovatno dolaze u obzir samo BS.Player i KMPLayer

- KMPLayer je sposobniji jer ima ugradjene sve potrebne codece ali opcije su mu uzasno komplikovane pa ako se ne razumes u te stvari pitanje je da li ces ista uspeti da podesis ako zatreba.
Kada je muzika u pitanju plejliste su mu uproscene pa nije ni blizu recimo winapu.

- BS.Player je verovatno boli izbor za tvoje zahteve jer je udbniji za koriscenje (veoma brz i jednostavan), laksi za pocetnike.
Sto se muzike tice ima vise mogucnosti prvenstveno bolje reseno upravljanje plejlistama.

- Ali ja ti preporucujem da muziku ipak pustas u Winampu ili nekom slicnom pomenutom. Jer ne moze da se poredi koliko tu pruza vise mogucnosti.
Winamp koliko je bolji za audio toliko je losiji za video od prethodna dva plejera. Tako da je zakljucak da je najbolje da instaliras sva tri plejerea i u svakom pustas ono za sta je dobar.

- Ako volis da pustas u Dj stilu takodje ti preporucujem VirtualDJ koji nije besplatan. U nekoliko zadnjih verzija je neverovatno mocan i za audio i video.
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2010, 22:55   #16
User
Član
 
Član od: 26.9.2009.
Poruke: 133
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za puštanje multimedijalnog sadržaja?

KMPlayer-ne prevazidjen,cita sve formate,brz,laki za upotrebu i najbolji.cita i music formate,dvd....i sve ostalo.....najbolji.....Topla preporuka.....
User je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2010, 23:14   #17
remo
Član
 
Član od: 7.2.2010.
Lokacija: Subotica
Poruke: 44
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za puštanje multimedijalnog sadržaja?

winamp za muziku i GOM za video
remo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2010, 23:14   #18
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.681
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za puštanje multimedijalnog sadržaja?

Isprobao sam mnoge, i koristim GOM. Jednostavno, jedini on pusta sve filmove koje imam. Ranije sam koristio MV2 i BS, dok nisu zastareli, inace KM mi se jako svidja ali nazalost neki filmovi su mu pravili probleme.
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2010, 2:59   #19
deMijat
Novi član
 
Član od: 3.3.2010.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za puštanje multimedijalnog sadržaja?

KM...koreansko cudo inace. Ima mnogo dodatnih podesavanja koja ostala nemaju, kao sto je recimo podrska EAST EUROPE u SUBTITLu i onda su ti sva slova lepo citljiva. Kao i 3 Ghz za gledanje HD filmova itd.

Za audio ..je FOOBAR 2000, ako imas dobru karticu (ako ne radi u 24 bita neces mnogo primetiti razliku) i ako imas sve ostalo dobro kao sto su zvucnici ili vec kako pustas...cuces prilicnu razliku u jasnoci zvuka., u odnosu na Winamp kao i sve ostale. Takodje lako se ugradjuje podrska ASIO , sto znaci da zvuk ide sa kartice direktno na zvucnike ( 2.1 ili 5.1 , ili na pojacalo)zaobilazi OS i sve ono sto on "doradjuje" u zvuku , ali i za to takodeje treba da imas podrsku i u kartici. Ako imas obicnu karticu koristi ove popularne koji su "lepsi".
deMijat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2010, 12:19   #20
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Koji je najbolji program za puštanje multimedijalnog sadržaja?

Citat:
demijat kaže: Pregled poruke
km...koreansko cudo inace. ima mnogo dodatnih podesavanja koja ostala nemaju, kao sto je recimo podrska east europe u subtitlu i onda su ti sva slova lepo citljiva. Kao i 3 ghz za gledanje hd filmova itd.
То има сваки нормалан програм за видео.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji je najbolji program za testiranje računara na XP-u davidhaker26 Aplikativni softver 1 23.1.2010 12:30
Najbolji program za mjerenje protoka (i ograničavanje downloada) bojanbl Komunikacioni uređaji i umrežavanje 14 19.11.2008 1:23
Program koji pošalje poruku autoru kad je mejl pročitan Spomenko Klijentske aplikacije 1 11.3.2008 20:57
Koji program (reklame na automobilima)?! Aljosa Aplikativni softver 4 29.6.2007 17:47
Uzeo bih IrDA na USB2.0 - koji je najbolji ??? Ilic Marko Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 23.2.2006 19:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com