Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.9.2009, 18:26   #441
enFalse
Član
 
Član od: 21.8.2009.
Lokacija: KV
Poruke: 45
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
Maladict kaže: Pregled poruke
Tin Tine, ne prepoznaješ kolegu iz Tajne Lože? CCC, a smazao si onomad sve gibanice koje sam čuvao 7 dana.

Crazy_Eyes je ovde. Za one koji ne znaju da se i ja malo isfrljakam titulama (): nekadašnji zapovednik Druge brigade Vojske eSrbije, nakon toga zamenik zapovednika Kobri (nekadašnja Druga brigada). Glavno džangrizalo, izdajnik, proleter i svašta još čime su me nazvali ljudi kojima se ne sviđa moje iznošenje stavova. Trenutno sam na produženom odmoru u eIndoneziji. Bio sam kongresmen u eSrbiji (za mesec jul čini mi se, ili je to ipak bio jun?). Otišao sam iz vojske zbog velikih RL obaveza u protekla 2 meseca. Potpis nisam stavio jer nemam pojma ni kako ga pravite, budući da nisam ulazio u igru mesec i po dana pa nisam više baš u toku sa dešavanjima.
Evo kako pravish signature:
http://www.erepublik.com/en/article/...--927528/1/all
enFalse je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku enFalse na korisnoj poruci:
Maladikt (9.9.2009)
Stara 8.9.2009, 20:06   #442
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
MilosTintor kaže: Pregled poruke
Vote ako vam se svidja ideja!
Mada i ako vam se nesvidja udarite vote da sto vise ljudi vidi
Ideja je loša i ne vidim i jedan razlog zašto bih glasao za nju. Čoveče, kada ti predsjednik Srbije ili neki drugi predsjednik bilo koje zemlje na svijetu uruči medalju za hrabrost ili sličnu vojnu medalju, da li ćeš ti sa svakom novom medaljom svojiom puškom da ostvaruješ veći damage?
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2009, 22:28   #443
MilosTintor
Član
 
Član od: 28.1.2008.
Poruke: 269
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 36 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
Maladict kaže: Pregled poruke
Tin Tine, ne prepoznaješ kolegu iz Tajne Lože? CCC, a smazao si onomad sve gibanice koje sam čuvao 7 dana.

Crazy_Eyes je ovde. Za one koji ne znaju da se i ja malo isfrljakam titulama (): nekadašnji zapovednik Druge brigade Vojske eSrbije, nakon toga zamenik zapovednika Kobri (nekadašnja Druga brigada). Glavno džangrizalo, izdajnik, proleter i svašta još čime su me nazvali ljudi kojima se ne sviđa moje iznošenje stavova. Trenutno sam na produženom odmoru u eIndoneziji. Bio sam kongresmen u eSrbiji (za mesec jul čini mi se, ili je to ipak bio jun?). Otišao sam iz vojske zbog velikih RL obaveza u protekla 2 meseca. Potpis nisam stavio jer nemam pojma ni kako ga pravite, budući da nisam ulazio u igru mesec i po dana pa nisam više baš u toku sa dešavanjima.
Ludooki pa to si ti! Gibanica ti se stvrdnula!
Ajde vracaj se u igru ili prebaci svu svoju imovinu meni! Sta da ti kazem , treceg nema! Loza polako raste , zauzimamo dansku , eto iz sale sta sve ume da se izrodi!
Ne dostaju nam tvoji clankovi...
Jbt , cela stara garda odlazi , neigra ni Dzudzabajac ni anarchy111 ni Radivoj NS , niko!! ostadoh samo ja i Kukee!
edit: i lunatic2903 , on ti sigurno ne dostaje
ps: tek sad skontah koliko je ovih zelenih smajlija gibanica mi se osusila!
MilosTintor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2009, 8:30   #444
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Jbg, imam puno obaveza sad tako da nisam aktivan, pa nema ništa ni od tekstova. Čak nisam mesec i po dana ni ulazio u igru uopšte. Da jesam do sada bih imao snagu preko sedam i bio na pola puta do đenerala.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2009, 9:57   #445
cmucka
Novi član
 
Član od: 11.3.2009.
Poruke: 10
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

E ljudi ajde pomoc.
Kupio sam kompaniju u indoneziji (gde i zivim).
I dalje mi pise find a job, a kad pokusam da se zaposlim pise mi da imam kompaniju i ne mogu kod drugih da radim (valjda tako pise).
Kako to ide, ne mogu ni kod sebe da radim...
cmucka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2009, 14:48   #446
morhuhny
Član
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 55
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 46 puta na 19 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku morhuhny
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

To je zato sto si kupio kompaniju na svoj nalog, sto nisi tebao da uradis. Prodaj kompaniju, onda otvori organizaciju, pa preko organizacije ponovo otvori kompaniju. Tako ces moci i da radis u njoj.
morhuhny je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2009, 14:55   #447
MilosTintor
Član
 
Član od: 28.1.2008.
Poruke: 269
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 36 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
morhuhny kaže: Pregled poruke
To je zato sto si kupio kompaniju na svoj nalog, sto nisi tebao da uradis. Prodaj kompaniju, onda otvori organizaciju, pa preko organizacije ponovo otvori kompaniju. Tako ces moci i da radis u njoj.
Ne prodavaj kompaniju , prvo napravi organizaciju , pa stavi na tender kompaniju , i prebaci se na nalog Organizacije e onda kupi kompaniju i woala!
@NjegovaWisost , poredjenje ti je ono...
Posto svaki ratnik u pravom ratu kad ostane bez wellnesa uzme svojih 20 golda i onda kupuje wellnes pakete da bi bio Heroj bitke...
MilosTintor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2009, 15:31   #448
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
MilosTintor kaže: Pregled poruke
Ne prodavaj kompaniju , prvo napravi organizaciju , pa stavi na tender kompaniju , i prebaci se na nalog Organizacije e onda kupi kompaniju i woala!
@NjegovaWisost , poredjenje ti je ono...
Posto svaki ratnik u pravom ratu kad ostane bez wellnesa uzme svojih 20 golda i onda kupuje wellnes pakete da bi bio Heroj bitke...
Ma nisam ni mislio ozbiljno Jednostavno mi se ne sviđa predlog
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2009, 2:14   #449
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Neka curka popravlja eRepublik ceo dan.

Citat:
Maintenance. We’ll be back soon.

There are just a few things we have to check from time to time to make your experience in eRepublik more pleasant. Meanwhile, you can see what's new on the eRepublik Blog or learn something from the eRepublik Wiki.
Tacno ce da me zeznu da ne dobijem hard worker medalju

Treba mi 3 dana do medalje, ali izgleda da danas nema da radim nista na eRep sto znaci da ode mas' u propas' zbog glupe curke.
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2009, 2:36   #450
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
Mickie kaže: Pregled poruke
Neka curka popravlja eRepublik ceo dan.



Tacno ce da me zeznu da ne dobijem hard worker medalju

Treba mi 3 dana do medalje, ali izgleda da danas nema da radim nista na eRep sto znaci da ode mas' u propas' zbog glupe curke.
Meni sve radi, nije jutros. Treba da ideš na refresh
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2009, 14:51   #451
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!





Evo ga moj ortak,moja produzena ruka u eRep jer su mene vec 2 puta banovali pa sad samo vodim kompaniju
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2009, 3:54   #452
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Napravio sm weapon kompaniju... Šta znam, realno ne isplati se, bolje raditi za drugoga, jer oduzima puno vremena, ali je neeeeeupooooredivo zanimljivije
Plus, rat donosi novac Inače mrka kapa...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2009, 8:29   #453
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Kada otvaraš kompaniju više se isplati da je odmah unaprediš na veći stepen, jer je u q1 konkurencija ogromna i često vlada hiperprodukcija. Sada se ni q3 fabrika oružja ne isplati koliko su cene pale (a za njeno otvaranje treba 90 zlatnika, ne računajući sirovine i plate).
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2009, 10:19   #454
cmucka
Novi član
 
Član od: 11.3.2009.
Poruke: 10
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

E ljudi hvala puno za informaciju, tek sam sad procitao jbg.
Kako ide to oko organizacije, cemu sluzi organizacija i na koji nacin funkcionise?
Ako ima neki link na srpskom moze i to, ako ima dobra dusa da napise - jos bolje.
Za oko nedelju dana vodjenja kompanije (hlebac) u Indoneziji (tj. Juznoafrickoj republici) u gubitku sam (kad sve preracunam) oko 40 idr, sto je da ne gledam sad tamo tacno preko 60 RSD.
Moram da saznam kako ide to za organizaciju, ali me zanima i jel ima neko iskustva usledecem:
Jel bolje da se ima i kompacija za zito, ako se vec ima za hleb?
Cini mi se logicno da je dobro da se ima i jedno i drugo.

Aha i vrlo vazno - gde da pravim organizaciju - kompanija mi je na Javi - Indonezija, a sada zivim u istocnoj Srbiji (imam samo 6 zlatnika)?

Inace, vratio sam se u Srbiju i cekam drzavljanstvo
Hvala unapred.

Poslednja ispravka: cmucka (15.9.2009 u 10:26)
cmucka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2009, 10:27   #455
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Ajde ljudi ko je voljan da mi malo pomogne.....posto nisam igro erepubliku opa mi fitnes ispod 10!E sad stalno kad radim to mi opada i jedno vreme mi je bio 4!Posto nemam para da kupim bolju hranu molicu vas da mi posaljete malo paraposto cu umreti od gladi.Nick mi je Martin90.
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2009, 10:56   #456
A.Sasa
Član
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Obrati se Ministarstvu zdravlja za pomoc, oni se bave tim stvarima.
A.Sasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2009, 15:39   #457
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
A.Sasa kaže: Pregled poruke
Obrati se Ministarstvu zdravlja za pomoc, oni se bave tim stvarima.
hmmm....kako,sta gde......?
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2009, 19:53   #458
enFalse
Član
 
Član od: 21.8.2009.
Lokacija: KV
Poruke: 45
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
pmale kaže: Pregled poruke
hmmm....kako,sta gde......?
Samo ukucaj Ministarstvo zdravlja i posalji im pm da ti daju giftove.


Eh da sam ja pre bio informisan ne bih potrosio 5 golda koje sam dobio na 6. levelu na wellnes packove!
enFalse je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2009, 21:57   #459
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
enFalse kaže: Pregled poruke
Samo ukucaj Ministarstvo zdravlja i posalji im pm da ti daju giftove.


Eh da sam ja pre bio informisan ne bih potrosio 5 golda koje sam dobio na 6. levelu na wellnes packove!
Ha ha ha Koji poklon adminima....
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2009, 11:30   #460
cmucka
Novi član
 
Član od: 11.3.2009.
Poruke: 10
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Ljudi, ajd nek mi neko odgovori na post 454.
Gde otvoriti organizaciju - u istom mestu gde je kompanija ili tamo gde bi zeleo da boravim?
cmucka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
browser igra, e-republik, erepublik, republik

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com