Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.6.2013, 11:35   #21
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: ZTE Blade G

galaxy s advance bez razmisljanja osim ako neces izuzetno jaku bateriju,tada idi na l7
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2013, 20:32   #22
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: ZTE Blade G

Na popustu je u Telenoru, uz paket od oko 1000 je 1 dinar.
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2013, 20:31   #23
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: ZTE Blade G

Uzeh ga za dinar, ovo mi je prvi android telefon posto realno nisam neki zahtevan korisnik.

Kamera je stvarno okej, 5mp i autofokus, ima i blic, dok je prednja 0,3mp. Sto se tice opisa na Telenorovom sajtu, pola stvari koje su napisali da nema zapravo ima (poput radija). Za ovih nekoliko dana dvaput mi se resetovao, u principu jer ga je brat maltretirao nekim igrama a nije cistio memoriju. Na nekih sat-dva redovno ocistim sve sa Clean Masterom ili System Boosterom (za pet sekundi) i nema nikakvih problema u daljem radu.

Jutjub sljaka super, uz neke aplikacije i 720p klipovi rade odlicno, za sada nisam imao nikakvih problema u radu.

Baterija naravno svako vece mora da se puni, ali ako neko ne ulazi u igre svaki cas moze da potraje i dva, dva i po dana.

Greje se pozadi oko kamere, ali mi se do sada nijednom zbog toga nije iskljucio.

Sve u svemu, odlican je telefon za pocetnike poput mene, koji ne zele da izdvoje mnogo za telefon.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2013, 21:34   #24
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE Blade G

Moram da te racočaram...restartivanje aparata nije slučajno. Te probleme imaju svi sa tim telefonom.Ako ti se to desi još neki put nosi ga u servis.
Nije normalno da se telefon restartuje kad ga opteretiš.



Sent from makina used TT
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2013, 19:39   #25
Crytek
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 355
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 222 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: ZTE Blade G

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Telenor ga prodaje za po meni suludih 36.000din.
Kod kineza na DX.com je 140$, ali tu treba zaboraviti na garanciju, plus sto je stariji 4.0 andorid na njemu, tj. u prevodu kupuje se macka u dzaku.

Po recima predstavnistva ZTE-a, on bi trebalo da kosta koliko i Blade 3 sada, tj. oko 170e.

Mada recimo specifikacija Telenora navodi da je ZTE Blade G bez FM radija dok je verzija koju smo mi dobili imala isti. Reklo bi se da je greska u specifikaciji Telenora, kao i gramaza za koju kazu da je 120gr. sto je takodje netacan podatak.
Pitanje za autora teksta u SK o ZTE Blade G, da li je primerak koji je bio u vasim rukama imao probleme sa restartovanjem kada se telefon optereti, da li zbog potrosenog RAM-a ili zbog pregrevanja.
Kada je devojci zatrebao telefon za dinar prilikom obnove paketa odmah sam se setio teksta u SK-u i bez razmisljanja preporucio taj telefon.
Telefon zaista i deluje odlicno, osim pomenutog problema sa restartovanjem koji vidim imaju skoro svi kupci tog telefona (VIP ili telenor svejedno) koji ga koriste za nesto vise od osnovnih potreba kao sto su sms-mms-pozivi.
Ukoliko vam je ZTE poslao drugaciji primerak od onog koji se potom pojavio na nasem trzistu zaista mislim da SK poucen ovakvim iskustvom sa odredjenim proizvodjacima treba da se debelo ogradi u svakom tekstu time sto ce naglasiti da je pitanje da li ce se takav isti primerak prodavati na nasem trzistu.

EDIT: Procitah tekst ponovo i vidim da si se ti posteno i ogradio ali ih makar treba sada nagrditi u sledecem broju SK-a da Vam ne ruse reputaciju.

Poslednja ispravka: Crytek (6.8.2013 u 20:09)
Crytek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Blade & Soul Alexfun MMORPG igre 320 22.6.2016 21:53
Scarlet Blade Online senseo91 MMORPG igre 11 13.5.2013 9:26
[Mobilni telefon] ZTE Blade III Dekip Opisi, recenzije i testovi 3 29.12.2012 19:20
Blade of Darkness MULTIPLAYER ktulu Online susreti 3 8.8.2012 17:21
Mount and Blade warband online Mitar94 otpaTci 1 18.11.2011 22:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com