Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Opisi, recenzije i testovi

Opisi, recenzije i testovi Ovde šaljite sopstvene opise, recenzije i testove hardvera. Neka ono što ste poslali bude vaše autorsko delo - nemojte kopirati tuđe tekstove sa drugih sajtova i časopisa.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.2.2009, 3:34   #1
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Nokia E71

u momentima dokolice reshih da uradim ovaj revju i iznesem svoje mishljenje o ovom svefenomenalnom aparatu,koji mnogi nazivaju i telefonom iako je on neshto vishe od toga...a i nismo skoro imali revju nekog telefona!

nokia e71 je direktni sukcesor modela e61i,vetj vremeshnog komunikatora-nokia je samo delimichno ispunila svoja ochekivanja o kolichini prodatih aparata jer je mnogima smetala velichina,losha kamera,plastika koja se guli... [e 61 nisam imao,ali mnogi moji ortaci jesu-i ovo su njihove kritike na na rachun e61]

nokia e71 ispravlja sve loshe strane e71,zadrzhavajutji dobre i uvodi nove standarde-jer e71 je najtanji symbian aparat ikada napravljen [ovi informaciju sam nashao na netu],prvi nokiin 'poslovni' aparat kome multimedija nije nepoznanica i poslednje,mada ne i najnevazhnije-ovaj aparat tje pozheleti i ne-poslovni korisnici [kao shto sam na pr. ja...]

slikica u malko vetjoj rezoluciji
http://i.expansys.com/i/b/b169191.jpg

stvari koje su mene privukle ovom aparatu su relativno ochigledne:
1)maltene 80% [mozhda i vishe] povrshine je pokriveno metalom
2)ima solidnu tezhinu od 127 gr [tezhina=sinonim za kvalitet i izdrzhljivost,bar meni]
3)symbian n OS 9.2,serije 60 v3.1 [sa preobimnom bazom programa koji se mogu nadograditi na njega]
4)ono shto je "ispod haube" [128MB rama,proc od 369MHz,WiFi,GPS,BT v2,USB v2,manje bitno- kamera od 3,2 mpx+kamera za video pozive,IR]

telefon dolazi sa jako lepim paketom preinstaliranih programa,za svakakve namene-uz aparat dolaze:
[u dole navedene programe netju navoditi one koji postoje kao standardi deo paketa josh od '95,tipa imenik,kalendar,galerija i sl.]

ofis aplikacije:
QuickOffice [aplikacija kompatibilna sa open/M$ office,podrzhava pisanje/chitanje/editovanje word,excel i power point dokumenata],
zip menadzher [mogli bi se vetj jednom smilovati i ubaciti podrshku za RAR],aparat takodje dolazi i uz zanimljivu aplikacu
'multiscanner' [imate tekst koji treba da prebacite u digitalnu formu,a mrzi vas da je prekucavate-slikajte dokument sachekajte par sekundi i bitje prebachen u *.doc dokument!],takodje tu je i
'advanced call menager' [neshto tipa 'blacklist,izbegavate nechije pozive/SMSove-stavite ga na listu i kad vas bude zvao-aparat tje mu davati zauzetje,bez uznemiravanja vas...],takodje se u ovoj klasi nashao i GoogleSearch-na ukucan bilo koji pojam prekopava apsolutno sav sadrzhaj koji imate na aparatu-znachi od slika i poruka poreko lokacija posetjenih i oznachenih putem GPSa,uz telefon dolazi i 'adobe reader' koji je postao standard za svaki nokiin smart telefon ; na telefonu je preinstaliran i rechnik,koji u sebi mozhe sadrzhati maksimano 3 jezika koji se mogu medjusobno prevoditi [da,postoji i srpski]

igrice:
od igri je ubachena 'RT GR' [pokrenuh je jednom i skontah da je trkachka,te nisam puno pazhnje obratio na istu] i 'solitaires' [kolekcija od gomile vrsta pasijansa]

GPS:
od podrshke za GPS nokia je reshila da ubaci 'nokia maps' [pokrivenost srbije je recimo 0,2% te sam se ja odluchio za 'garmin'] i 'sports tracker' [zanimljiva aplikacija ako ste sportista,putem GPS ova aplikacija vodi evidenciju o predjenoj kilometrazhi,brzini kretanja etc.]

media:
uz standardni diktafon,radio [bez RDSa],'realplayer',flashplayer' etc. nokia je u ovaj aparat ubacila muzichki plejer kakav inache ubacije u XpressMusic ediciju aparata [samo bez vizualizacija]-program sam razvrstava muziku po albumu/artistu/zhanru etc. uz svaki album mozhete dodati i arbumart koji tje se prikazivati tokom pushtanja muzike [u plejeru postoje i predefinisani ekvilajzeri+mogu se dodati svoji],ostale stvari koje se ovde mogu natji nisu previshe bitne-muzichka prodavnica,internet radio etc.

povezivanje
telefon poseduje WiFi adapter [802.11 b/g] koji omogutjava brzo i jednostavno kachenje po hot-spotovima, infra red [dal` to iko vishe koristi?],USB deklarisan na 2.0 [mozhe se povezati kompom na vishe nachina-da glumi modem [svlachi podatke putem GPRSa/3Ga],kao flesh disk,preko PS sjuta [ pc suite], blutut [bluetooth] na 2.0 sa podrshkom za stereo slushlice, i naravno telefon radi u 3.5G mrezhama [a shto nama u srbiji gde megabajt koshta preko 50rsda i nije previshe bitno]

ostalo
od ostalih,a recimo zanimljivijih tu su i 'worldmate' [vremenska prognoza koja info vuche putem GPRSa],'IM' koji se mozhe koristiti samo za 'yahoo' ne i za recimo MSN,'yahoo go' program za proveru poshte na yahoou/rss feeder i sl.,
preinstaliran web chitach nije Opera [na zhalost] vetj standardni nokiin koji vetj duzhe vreme ubacuje u sve simbian aparate-no i on se pokazao kao ok program
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku PsyDuck na korisnoj poruci:
BigBoi (10.8.2009), Dual pretop (16.9.2009), Ocean_Soul (11.9.2009)
Stara 20.2.2009, 3:37   #2
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: nokia E71,review

kao shto sam vetj napomenuo-telefon ima proc od maltene 400MHza shto se vidi u svakodnevnom radu,na pr. dokument od 200-300 strana otvara kroz par sekundi [radi se o *.doc,bez slika i slichnih stavri-znachi chist txt],takodje sasvim techno pushta filmove koji su 'oboreni' na 320x240 pixela,klipovi skinuti sa recimo jutjuba u *.flv-u se pushtaju na telefonu bez ikakvih problema [tj. konvertovanja],takodje-ako odete na jutjub,mozhete gledati video snimke...

uz ugradjenih 128 mega rama,nikada nisam dozhiveo da vidim poruku 'full memory' [shto mi je na w950 preshlo u naviku pri otvaranju vetjih dokumenata/knjiga...]-shto znachi:idete u recimo ripanj i slushate muziku,pishete u ofisu blog,drzhite ukljuchen GPS [da se pod avalom ne izgubite],pomalo izadjete na net/MSN jer ste se vishe smorili koliko se dugo vozite... etc.,ali aparat uvek ostaje stabilan,bez gushenja i usporavanja!!!

shto se kamere tiche-ona mi nije posebno bitna,jes` da je 3,2mpx-ali svaka slika koja se napravi u malko mrachnijoj prostoriji ima vishe shuma nego bilo chega drugog...da-kamera ima i blic

ekran je fenomenalan [jeste manji od onog na e61,ali morali su da smanje ekran da bi smanjili aparat],kao i kod svih nokia modela ima 24bita boja,na jakom suncu je sasvim lepo ponasha i ostaje chitak,takodje aparat ima automatsko uskladjivanje osvetljenosti foto-senzorom koji se nalazi iznad ekrana levo [desno je kamera za video pozive]

QWERTY tastatura: potrebno je malko privikavanja,posebno ako ste kao ja do juche koristili ABC-ali kad se naviknete prsti se po tastaturi ponashaju kao da je kompjuterska,kada se na tastaturi radi jednom rukom kucanje je neshto brzhe nego na ABC tastaturi-no kada se koriste obe ruke [tj. palca] onda se zaista brzo pishe;mnogi su se zhalili na velichinu tastature-no po meni je ona ok,a imam ovetje palcheve...

iznad tastature se nalaze i 'one toch' dugmitji:'home'[poziva desktop/meni i dugim drzhanjem se pozivaju aplikacije koje su ukljuchene,ali ne i momentalno prikazane],kalendar [dugim drzhanjem se poziva novi usnos u isti],imenik [dugim drzhanjem se poziva pravljenje novog kontakta],poruke[inicijalno,ovo dugme je sluzhilo za 'email' i dugim drzhanjem se pozivalo pravljenje nove mejl poruke,ja promenio pa stavio da se kratkim pritiskom poziva aplikacija 'poruke' a dugim drzhanjem novi SMS]-sva ova dugmad mogu imati i drugu funkciju,recimo dugo drzhanje 'imenika' mozhe da poziva MP3 plejer i sl.

izmedju ove dve grupe dugmadi [koje su gore spominjane] se nalazi,po meni,najudobniji navigacioni taster koji sam ikada koristio-petosmeran je,a u njemu je i signalizaciona 'lampica' [izmedju 'gore/dole/levo/desno' i centralnog 'potvrdi' tastera] koja tje treptati u sluchaju nove poruke,propushtenog poziva i sl.-kada telefon nije aktivan,ova lampica tje na recimo minut na trenutak zasvetleti [tehnologija koju je nokia nazvala 'disanje',a na to i lichi]

UI je lepo uradjen,mada su ikonice pomalo chudnovato/morbidne-izgledaju kao da su izvuchene sa tipa Win98,ja ih nisam menjao... na desktop aparata se mozhe staviti 6 prechica,a ispod njih podsetnik/kalendar koji ispisuje dogadjaje za taj dan,'google search',obaveshtenja o novom mejlu,muzika koja ide momentalno na MP3 plejeru,u dno ekrana tje se pri novom SMSu/MMSu,propushtenom pozivu/govornoj poshti iscrtavati ikonice i na njima se ispisivati broj istih... nokia je ovim aparatom uvela i novu opciju 'switch mode' shto za nas na desktopu [a u linux] nije nishta novo,mogu se postaviti dva desktopa [inicijalno 'lichni' i 'poslovni'] gde tje desktopovi biti drugachije uredjeni [prechice i sl.] uz takodje i drugachije teme...-meni licho potpuno bespotrebna,ali zanimljiva mogutjnost...
'aktiv' mod o kome je gore bilo rechi [prechice na desku i sl.] se mozhe iskljuchiti,a onda tje na desku biti samo sat,a na navigacionom tasteru [gore/dole/levo/desno] tje biti brzo pozivanje aplikacija [mogu se podesiti po ukusu korisnika]...
takodje je ubachena zanimljiva opcija koja chini imenik nepotrebnim-ukucavanjem imena osobe [na desktopu] se izbacuje kontakt i mozhe se pristupiti slanju poruke/pozivu/slanju mejla/etc,ova opcija se mozhe iskljuchiti...

muzika [iz slushalica] je solidnog kvaliteta,naravno nikako se ne mozhe porediti sa recimo w950 [moj jedini muzichki telefon koji sam koristio],ali je zato vishe puta jacha od one sa w950... telefon ima standardni dzhek za slushke,ali onaj 'mini' izvedbe za koji su slushalice kod nas i dalje retke... tako da se normalne slushke mogu koristiti uz ovaj fon ako se kupi adapter koji koshta oko 100rsda...

autonomija aparata je ok,recimo uz neko normalno korishtenje-2 sata muzike,10-20 minuta priche,neshto poruka,malo wifi... recimo da fon izgura 2 dana... baterija je deklarisana na 1500mAh-mada bi ja vishe voleo da je 1800,ili chak 2000mAh jer ekran jede struju k`o lud... recimo da mozhe da izvuche oko 3 sata slushanja muzike [na zvuchniku]+ukljucheno GPS navodjenje...

loshih strana telefon ima malo,recimo naveo bih jednu koja me dosta nervira-dugmad 'ctrl' i 'chr' su na istom dugmetu,te da bi se pristupilo 'ctrl'u mora se prvo pritisnuti 'fn',pa tek onda 'ctrl'...u upotrebi ovo znachi-treba da prekopiram deo txta-oznachiti txt>fn>ctrl>c,znachi bolje da su 'space'skratili i ubacili odvojeno 'ctrl',no dobro! takodje,mi smeta jako glup 'task menadzher' koji to i nije nego je 'svicher' aplikacija,mada je to vezano za ceo nokiin simbian-mislim da je na UIQu to mnogo bolje uradjeno...

telefon se radi momentalno u beloj i sivoj varijanti,gde je samo razlika u boji plastike koja je vidljiva na zadnjem delu aparata i samoj tastaturi,a metal je uvek iste boje [takodje-na crnoj je metal na vratima baterije izgraviran u kvadratitje,a kod bele je u polukruzhnim sharama]; u najavi su i crvena i totalno crna varijanta [na sadashnjoj je tastatura crna,a zadnji deo siv]
na slikama prikazuju kako je kod crne varijante metal tamniji,a kod bele svetliji-no to nije tachno,metal je iste boje kod svih modela...
beli
sivi
crveni/crni

telefon je za svaku preporuku,cena mu je vetja malo,no uz neke postpejd pakete drastichno mozhe biti manja... ili ako se sacheka 6-9 meseci,opashtje...!

a ko ima pitanja-slobodno neka ih postavi...!

[mislim da sam previshe dugachak revju napisao...]

Poslednja ispravka: PsyDuck (20.2.2009 u 3:40) Razlog: dodatak slika...
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku PsyDuck na korisnoj poruci:
BigBoi (10.8.2009), Ocean_Soul (11.9.2009)
Stara 20.2.2009, 4:06   #3
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: nokia E71,review

Odlican review.Imam jedno pitanje , kako gledas klipove na youtube-u?Preko standardnog browsera ili nekog drugog programa?
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2009, 13:31   #4
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: nokia E71,review

preinstalirani web browser pushta youtube snimke bez problema,chak ima i neka fora kad odesh na neku stranu koja ima video sadrzhaj i krenesh da podeshavash da ti ide preko celog ekrana - telefon to skonta i sam ti razviche na ful-skrin...
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2009, 13:41   #5
netmaster
Novi član
 
Član od: 5.3.2006.
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: nokia E71,review

Postoji task manager koji se instalira kao posebna aplikacija.Program se zove JbakTaskMan.Da bi vam duze trajala baterija ako ste instalirali Garmin,morate da preimenujete fajlove(ili im promenite extenzije)

\sys\bin\CardRunner.dll

\resource\plugins\CardRunner.RSC

Posle toga ubite ovaj proces TSRAutoStart.exe preko gore pomenutog task managera i restartujte telefon.Trajanje baterije ce se znatno povecati,prosto neverovatno.Ovim sprecavate da se TSRAutoStart.exe automatski startuje. Ovaj proces ce se stalno aktivirati kada startujete garmin,medjutim kada zavrsite sa upotrebom garmina pokrenete JbakTaskMan i ugasite TSRAutoStart.exe.
netmaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2009, 13:42   #6
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: nokia E71,review

Ја имам 6120 и он има исту верзију софтвера али никако да натерем јутуб да ради.Једино преко Корплејера могу да пустим.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2009, 19:04   #7
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: nokia E71,review

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Ја имам 6120 и он има исту верзију софтвера али никако да натерем јутуб да ради.Једино преко Корплејера могу да пустим.
nikako da se setim,ali mi se chini da nisam pushtao snimke na jutjubu pre n`o shto sam apdejtovao telefon [par dana nakon kupovine jer je nakon diskonektovanja sa WiFia restartovao telefon],takodje-nakon apdejta su se mnoge stvari ispravile...
jel si apdejtovao telefon?
jer po 'konfiguraciji' telefona-trebao bi da pushta *.flv bez ikakvih problema...!?
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2009, 19:30   #8
dile
Starosedelac
 
Član od: 20.1.2008.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 1.352
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 226 puta na 164 poruka
Određen forumom Re: nokia E71,review

Evo jedan aplauz za review. A reci mi koja je cena kod nasih mobilnih operatera i ako je uz neki paket napisi koji i koliko onda dodje cena mesecno....
dile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2009, 2:39   #9
illidan
Starosedelac
 
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
Određen forumom Re: nokia E71,review

http://www.telenor.rs/index.php?sect...k=select_phone
illidan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2009, 2:39   #10
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: nokia E71,review

Citat:
PsyDuck kaže: Pregled poruke
nikako da se setim,ali mi se chini da nisam pushtao snimke na jutjubu pre n`o shto sam apdejtovao telefon [par dana nakon kupovine jer je nakon diskonektovanja sa WiFia restartovao telefon],takodje-nakon apdejta su se mnoge stvari ispravile...
jel si apdejtovao telefon?
jer po 'konfiguraciji' telefona-trebao bi da pushta *.flv bez ikakvih problema...!?
Апдејтован је на најновију верзију али џаба.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2009, 20:01   #11
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: nokia E71,review

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Апдејтован је на најновију верзију али џаба.
iskreno nem` pojma...!
koliko znam-za youtube je potreban samo 'flash lite 3',koji poseduje svaki smart sa malko jachim procesorom...
mada,nokia ume da namerno 'osakati' neke stvari-chisto da bi ponovo kupio novi aparat!
nikada netju zaboraviti njihov idiotizam kod nGagea-nije podrzhavao teme,istu su stvar uradili i kod 9300 kome je bio nasilno uklonjen svaki trag multimedijalne podrshke!!!
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2009, 12:06   #12
djoleki
Novi član
 
Član od: 4.8.2009.
Poruke: 12
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Wink Re: Nokia E71, review

Kako da aktiviram GPS?! Posto u telefonu postoji program, a nema mapa? Ja sam skidao mape sa njihovog sajta, ali uzalud, posto mi trazi "free licence key",kojeg jedino nema za nasu drzavu. Gde je najlakse i najbolje da skinem Garminov i sta uopste treba da uradim kako bih aktivirao navigaciju.
Unapred zahvalan...
djoleki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2009, 12:12   #13
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Nokia E71, review

Citat:
djoleki kaže: Pregled poruke
Gde je najlakse i najbolje da skinem Garminov i sta uopste treba da uradim kako bih aktivirao navigaciju.
Garmin za Srbiju i Crnu Goru možeš da pronađeš ovde, a sva druga pitanja i odgovori u vezi sa Garminom bi spadali u domen piraterije koja nije dozvoljena na ovom forumu.
Chivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Chivan na korisnoj poruci:
djoleki (4.8.2009)
Stara 14.8.2009, 16:29   #14
djoleki
Novi član
 
Član od: 4.8.2009.
Poruke: 12
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Re: Nokia E71, review

imam problem kod ovog telefona sto se tice skidanja tema sa neta,konkretno sa sajta mobile9.com, sto je cini mi se i najpoznatiji sajt...normalno downloadujem npr. temu na desktop kompjutera i krene da mi se instalira na mobilnom,medjutim, izbaci mi "istekao sertifikat"?!?! i tako za svaku temu... jel moze to da se resi,ili je do sajta, telefona...
djoleki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2009, 17:42   #15
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Nokia E71, review

Само врати датум годину или две уназад и инсталирај , да би избегао то стално враћање уназад хакуј телефон.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2009, 17:55   #16
djoleki
Novi član
 
Član od: 4.8.2009.
Poruke: 12
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nokia E71, review

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Само врати датум годину или две уназад и инсталирај , да би избегао то стално враћање уназад хакуј телефон.
hvala ti puno, samo, posto i nisam neki haker, moras mi objasniti to hakovanje kako i sta treba da uradim?
djoleki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2009, 0:22   #17
djoleki
Novi član
 
Član od: 4.8.2009.
Poruke: 12
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nokia E71, review

sve u svemu, hvala na odgovoru,ali...to mi se sve poremetilo kada sam danas apdejtvovao softver...dok sam pre 3 nedelje, kad sam ga kupio, isto na ovom forumu, pronasao lakse resenje...cini mi se da je negde trebalo u podesavanjima da se nesto promeni na "SVE", ali sada se ubih trazeci tu temu... mozda znas nesto o tome??

Poslednja ispravka: Chivan (16.8.2009 u 8:35) Razlog: izbacen quote
djoleki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2009, 1:04   #18
max888
Veteran
 
Član od: 20.3.2009.
Lokacija: Хипербореја
Poruke: 775
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 167 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: Nokia E71, review

aplikacije-menadzer aplikacija-opcije-podesavanja-instalacija softvera(postavi na sve) a online proveru iskljuci.
max888 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2009, 16:30   #19
BigBoi
Član
 
Član od: 9.10.2006.
Lokacija: Small Paris
Poruke: 57
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Smile Re: nokia E71,review

http://www.telenor.rs/index.php?sect...k=select_phone
BigBoi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2009, 18:49   #20
Devilish Soldier
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.1.2009.
Lokacija: Beograd, Borča
Poruke: 3.053
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: Nokia E71, review

Mobilni Svet:
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1798/Nokia/E71
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
e71, mob, review, test, user, wifi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Mobilni telefon] Nokia 6120 Classic DukeofSerbia Opisi, recenzije i testovi 38 24.4.2011 19:42
Smajliji na s60 3rd 9.1/9.2 telefonima! ZoranM Programi za mobilne telefone 16 23.10.2009 18:29
Nokia - pregrevanje baterija DukeofSerbia Aparati i oprema 0 18.8.2007 18:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com