Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.5.2014, 20:00   #9201
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.379
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
DusanN kaže: Pregled poruke
Uh igrao bih mp samo je 20$ prevelika cena na stimu
Bilo je za 3-4€ bar deset puta do sad, a biće ponovo u julu sigurno.

Svi razlozi zbog kojih sam smatrao da je MP glupava ideja su i dalje tu. Nema protoka vremena, nema spavanja, ne rade semafori, nema saobraćaja...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Filip89x (3.5.2014), ton_majstor (3.5.2014)
Stara 3.5.2014, 20:03   #9202
sasa s
Član
 
Član od: 7.10.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 164
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 236 puta na 96 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
ksrele kaže: Pregled poruke
Eto koliko ti mene kontas.

Nisam ja aludirao na to da nismo uticali na SCS nego da niko nije hteo da podrzi moju ideju. Recimo da ste govorili "Ej pa moglo bi to tako, evo mi cemo ti se pridruziti u tome da zajednicki uticeno na SCS ali cisto sumnjamo da ce to SCS prihvatiti kao ideju". Ne, nego ste vi govorili "Ma kakvi bre, to ti je glupa ideja. Kakav crni MP? Ja ga NIKAD necu voziti jer ja vozim kamion u stvarnom zivotu" je govorio jedan lik i eno ga tamo sada je medju glavnima sto se MP-a tice...
A drugi je postavljao neke slike izprevrtanih i zapaljenih kamiona i automobla...

Neka, nema veze. Menjaju ljudi misljenja vremenom, to je valjda normalno.

A na kog ti to LIKA mislis ?
sasa s je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2014, 20:03   #9203
DusanN
Član
 
Član od: 10.1.2014.
Lokacija: Vranje
Poruke: 453
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 41 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Ne pomaze meni to ja imam 14 god nemam kreditnu za wallet
DusanN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2014, 20:17   #9204
ton_majstor
Član
 
Član od: 24.11.2005.
Poruke: 352
Zahvalnice: 355
Zahvaljeno 574 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Душане, тренутно је ЕТС2 500-600 динара. И не треба ти картица, већ само да паре пошаљеш једном дечку из Србије, и за сат имаш серијал. Више на ПП.

=====

Ксреле, ја и даље стојим иза својих речи око МП-а и испревртаних кола. И потврдиле су се, јер је МП почео као потпуни хаос, како причају. И веруј ми, ја то играти нећу, јер не смем да се зезам тиме када се од мене очекује нешто сасвим друго.

Да једном расправимо и наш однос, на леп начин.

Он је кренуо добро, али због личних сујета је отишао у лошем правцу. Притом, не мислим на СЦС-форум, већ на нашу Гејбук-групу. На СЦС форуму си својим писањем изазвао озбиљно таласање у скривеним деловима форума, и сви су ме питали "Ко ти је овај?" Ја на та питања нисам имао добар одговор, јер си промењљивог расположења и стао сам иза тебе само по питању тога да ниси пуки хејтер или трол из Србије (не дам на нас, нигде!). Али, ионако те не познајем. Пошто нисам злопамтило, мени је драго да уопште комуницирамо, сада.

=====

Сале, па ти и ја.

Декој, веле да ће додавати функционалност, али није на мени да причам о томе.

Свако добро свима!
ton_majstor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ton_majstor na korisnoj poruci:
sasa s (3.5.2014)
Stara 3.5.2014, 20:21   #9205
sasa s
Član
 
Član od: 7.10.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 164
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 236 puta na 96 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Pa slusaj Srele, JA licno ni jednog momenta nisam komentarisao MP nikada u zivotu!!! I nemam ja vremena toliko za igranje kao sto ti mislis a ako sam zbog necega i nekoga aktivan to je Darko koji je izuzetan covek!!!

Da, ja sam predlozio momcima u grupi da se nadjemo da vozimo zajedno i da probam MP kao i svi ostali i uopste nisam zadovoljan MP-om zato sto je nedovrsen!!!

A ako imas nesto protiv mene licno obrati mi se na PP pa ces dobiti moj broj da mi to kazes pa i ako ti i tada ne bude sve jasno doci cu ja u Suboticu pa mi u oci reci sta te muci!!!

Ti si definitivno zaboravio da sam JA jedini covek koji te je branio na FB-u i evo ga Darko ziv i zdrav pa neka potvrdi!!!
sasa s je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sasa s na korisnoj poruci:
ton_majstor (3.5.2014)
Stara 3.5.2014, 20:36   #9206
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Dobro de sad bi se vi opet svadjali, koji vam je?

Ne zanima me to vise uopste. Necu da se nerviram oko gluposti.

Mozda sam pobrkao ko je sta rekao, sve u svemu malo je bilo onih koji su me tada podrzavali. Tada me je to stvarno pogadjalo najvise iz prostog razloga jer ja nisam govorio nikakve preterane budalastine, sto se sada i vidi iz prilozenog.

Govorio sam da ce MP SCS-u doneti samo dobrog i da bi trebali da se potrude oko toga. Ili ako oni nemaju vremena da daju deo koda nekome ko ce to znati napraviti. Ali neee... na mene tada drvlje i kamenje, ja bio najgori.

Jedino sto je lose jeste to da je MP poceo sa haosom ali je to verovatno privremeno i zbog toga sto dev timu nije bio cilj da to resava odma na pocetku, vec neke bitnije stvari. Sada ce snimiti situaciju i na osnovu nje, predpostavljam, napraviti neki mehanizam za sprecavanje divljanja. Ja sam onda davno izneo ideju kako to moze da se uradi, ali necu sada vise da se pravim pametan da ne ispadnem glup.

I Darko, razocarao si i ti mene i to zestoko, sada samo pricamo onako povrsno. Ja ti to govorim ovako direktno i pred svima, jer ja to tako radim. Ja se ne prepisujem preko PM-a. Ali opusteno. Nisam ni ja zlopamtilo, ali nije jos proslo dovoljno vremena i nisu se desile neke lepse stvari da bi ja to sve totalno zaboravio.

Ja glasam za tisinu pre nego za prepirku a ti Sasa vidi sta ti vise odgovara pa tako reaguj.
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2014, 20:39   #9207
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Ti si, ksrele, neki čudan lik. Od kako je izašla igra, pratim ovu temu i stvarno si nekakav, ne znam..... ajd malo opusti se, koji ti je?.....
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Prief Lirator na korisnoj poruci:
sasa s (3.5.2014), ton_majstor (3.5.2014)
Stara 3.5.2014, 20:42   #9208
sasa s
Član
 
Član od: 7.10.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 164
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 236 puta na 96 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Nemas razloga mene da prozivas za nesto sa cim nemam balge veze. Dobro si rekao da si pobrkao ko je sta rekao i to si bas dobro pobrkao. Moj jedini zadatak je bio i jeste da prenosim stvari iz realnog zivota svima vama a posebno Darku da bi cak dosta toga preko Darka na kraju i doslo u SCS.

Ni jednog momenta nisam polemisao oko MP i tih nekih slicnih stvari.

I jos jednom cu ti reci, zaboravljas ko ti je tamo cuvao ledja

A kada nekoga hoces da pljunes ili da mu kazes nesto, to onda uradi direktno, bar ja tako volim. Broj mogu uvek da ti dam i rado bih se ispricao sa tobom!
sasa s je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sasa s na korisnoj poruci:
ton_majstor (3.5.2014)
Stara 3.5.2014, 20:50   #9209
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Prief Lirator kaže: Pregled poruke
Ti si, ksrele, neki čudan lik. Od kako je izašla igra, pratim ovu temu i stvarno si nekakav, ne znam..... ajd malo opusti se, koji ti je?.....
Sta sam sad ja lose rekao?

Ja sam samo naveo da su neki ljudi govorili negativno za MP i sada ih eno igraju. Sto je sasvim normalno da igraju ali je normalno i da dodju na forum i kazu "E jbg ja nisam bio upravu, eno MP je super stvar."

Znam da je Sasa govorio da je njemu dosta kamiona u stvarnom zivotu i da ne mora to jos da voza i kada dodje kuci a mozda sam se ja zezno pa sam povezao i da je rekao da tu spada i MP, ali eto nije. Moja greska. Sve u svemu covek jos uvek vozi igru i sada MP. Ma neka, nije mi problem. Mozda to nisam trebao spomenuti ali mi nesto naislo.

A ja nikad nisam rekao da me je Sasa napadao ili branio, samo sam rekao to sto sam gore napisao i covek se nasao odjednom prozvan u jako nekativnom smislu.

Ajd sad vozajte MP i opusteno. Pridruzujem vam se i ja uskoro.
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2014, 20:57   #9210
sasa s
Član
 
Član od: 7.10.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 164
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 236 puta na 96 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
ksrele kaže: Pregled poruke
Sta sam sad ja lose rekao?

Ja sam samo naveo da su neki ljudi govorili negativno za MP i sada ih eno igraju. Sto je sasvim normalno da igraju ali je normalno i da dodju na forum i kazu "E jbg ja nisam bio upravu, eno MP je super stvar."

Znam da je Sasa govorio da je njemu dosta kamiona u stvarnom zivotu i da ne mora to jos da voza i kada dodje kuci a mozda sam se ja zezno pa sam povezao i da je rekao da tu spada i MP, ali eto nije. Moja greska. Sve u svemu covek jos uvek vozi igru i sada MP. Ma neka, nije mi problem. Mozda to nisam trebao spomenuti ali mi nesto naislo.

A ja nikad nisam rekao da me je Sasa napadao ili branio, samo sam rekao to sto sam gore napisao i covek se nasao odjednom prozvan u jako nekativnom smislu.

Ajd sad vozajte MP i opusteno. Pridruzujem vam se i ja uskoro.
Nasao sam se prozvanim jer sam JA bio taj koji je na FB grupi predlozio mocima da se nadjemo da probamo i da vidimo kako izgleda MP, a otkud ti znas te informacije to me zivo interesuje.

Zato sam ti i rekao da direktno opalis po nekome ako imas nesto protiv a ne okolo-naokolo. Ja nisam klinac koji kucka po tastaturi, ja sam neko ko stoji iza svake svoje izrecene reci 100%. Vozim kamion i zivim od toga i bas me nesto zabole da se ja smaram oko toga da li ce neko napraviti MP, ili neki mod ili mapu.

A tebe Srele treba da bude sramota da neces cak ni da priznas da sam te zastitio maksimalno koliko sam mogao tamo kod drugih a bili su svi protiv tebe a jedino ja budala stao da te branim!

Ali evo necemo vise, nije ova tema o raspravama nego o ETS2. Uostalom, svi bitni ljudi su otisli sa foruma zbog ovakvih gluposti a to su Darko, Dalibor, Lazar, Boris i jos dosta njih. Oni koji prate temu od pocetka znace o kome govorim.

DeCoy, molim te da ostavis ovu raspravu neko vreme da ljudi vide i shvate neke stvari, toliko smo zasluzili da nam izadjes u susret.
sasa s je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sasa s na korisnoj poruci:
ton_majstor (3.5.2014)
Stara 3.5.2014, 21:07   #9211
ton_majstor
Član
 
Član od: 24.11.2005.
Poruke: 352
Zahvalnice: 355
Zahvaljeno 574 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Време је да се СВЕ секире закопају, молим вас!

Ето, ја сам први био против српске мапе, па кад сам видео како су Мађари урадили своју, признао сам погрешку и престао да се противим. И видим да сте спори али упорни, и то ми се јако свиђа! Био бих СВИЊА да се истоварам по туђем труду!

И даље сматрам да ви ту мапу лепо урадите, на ползу Србије (избаците је макар недовршену, сад у току пролећа!), а да се спремимо СВИ ЗАЈЕДНО да изађемо пред СЦС са реалним предлогом мапе Србије, која би била у складу са осталима у игри. И поред тога што нисмо у факинг "ЕУ".

У том смислу, Гејбук група је отворена за све. Ко је нађе и ко жели само позитиву да дели. Ништа јавно, само на ПП.

Понављам, нећу више никада подићи тон на овом форуму, тим пре јер је ова тема одлетела у Свемир и мојом заслугом, на почетку.

Дикој, модулаторе... можда би било добро да предложиш Колегијуму да испратимо КАКО ВАЉА (у часопису) следећу игру кад дође време, АТС, са малим освртом на ЕТС2, који никада није добио чланак у СК, а овде дрма каФез!

Ето... остајте ми добри и дебели!
ton_majstor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2014, 21:34   #9212
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
sasa s kaže: Pregled poruke
... a otkud ti znas te informacije to me zivo interesuje ...
Pa nije ta grupa toliko tajna kao sto vi mislite.
Znam podosta ljudi koji su vam tamo u grupi. Ja ih ne ispitujem, ljudi mi ponekad sami nesto ispricaju. Retko kada i retko sta jer mene to ne zanima sta vi tamo pricate i cime se bavite. Ovo sam eto slucajno isto cuo i htedoh da proverim da li je informacija tacna.

A opet ti ponavljam da ja nisam ni rekao da si me ti napadao a niti da si me branio. Ali evo hvala ti na tome sto si me onomad branio.
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2014, 22:01   #9213
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.379
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
ton_majstor kaže: Pregled poruke
Дикој, модулаторе... можда би било добро да предложиш Колегијуму да испратимо КАКО ВАЉА (у часопису) следећу игру кад дође време, АТС, са малим освртом на ЕТС2, који никада није добио чланак у СК, а овде дрма каФез!
Realno nemam ja nikakvog uticaja na uređivačku politiku časopia, čak ne znam ni ko je trenutno urednik Test Play-a jer je bilo nekih pretumbacija. Što se opisa tiče, već sam preporučio da potegnete sami, imate u FB grupi sigurno nekog ko je vičan pisanju, pa tamo negde pred izlazak igre bacite ovde mail da se dogovorite ako budu zainteresovani. Ni prvi ETS ni GTS ni Scania TS nisu opisani u SK-u (tačnije mislim ništa još od 18 WoS), dakle očigledno da niko od stalnih recezenata baš ne miriše ovaj tip igara.

@DusanN
Lepo ti je čovek napisao da pošalješ privatnu poruku ako si zainteresovan, koji deo toga ti nije jasan?

Poslednja ispravka: DeCoy (3.5.2014 u 22:21)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Filip89x (4.5.2014), ton_majstor (3.5.2014)
Stara 3.5.2014, 23:35   #9214
ton_majstor
Član
 
Član od: 24.11.2005.
Poruke: 352
Zahvalnice: 355
Zahvaljeno 574 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Хвала. Што се тиче писања, ако сам могао пре 20 година да пишем за СК, могу и сада.

Контактираћу надлежне, кад дође време.

Мада ми се, искрено, не свиђа недостатак комуникације међ редакцијом и форумом. Ал, нема везе.

Читамо се!
ton_majstor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ton_majstor na korisnoj poruci:
Filip89x (4.5.2014)
Stara 4.5.2014, 15:14   #9215
sNip_92
Član
 
Član od: 5.9.2008.
Lokacija: La City
Poruke: 197
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 39 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
ton_majstor kaže: Pregled poruke
Ово звучи као да сам ја крив што си ти разочаран у СЦС?

Човече, схвати да је спољњи утицај на СЦС минималан. Ја сам тестер већ две и по године, најстарији сам тамо...стално им звоцам о многим стварима које су лоше или недоследне (али, на прави начин), преносим искуства професионалаца, модера, играча који ми пишу... и, шта мислиш?

Једно је наћи баг, сасвим је друго предлагати им измену у концепцији игре.

Ево ти пример: две године звоцам како је звук у игри траљав, како је много тога нереално пренешено... и ништа! Снимали смо звуке у природи, праве камионе, јурили по нету замене... направио сам чак и мод (сам) који решава 50% звука у игри...и тек јутрос стиже мејл да у верзији 1.9.48. изменише понешто и од звука.

Није ту ни 10% мојих сугестија, али се ипак радујем, али и не престајем да радим на мом моду. Кад га завршим, биће на нашем сајту са модовима, који се поново покреће.

=====

Дајцпауер... ништа не знам осим оног што сам написао. Ако распакујеш базу, наћи ћеш у њој слику мапе Европе са путевима који ће бити у будућим ДЛЦ-овима.

=====

Док ја овде тртљам, ено Срба на МП друму (сад већ свако вече):



Скупљају се у конвој, па крећу.
Gde se nalazite. Ovi stranci samo po nemackoj ili uk. Dajte da se skupimo u neki konvoj. Moj steam acc je 4csnip
sNip_92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 15:29   #9216
UE031
Član
 
Član od: 20.12.2011.
Poruke: 151
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Како да се пребацим на стим? И да ли после тога могу да се вратим на обичну инсталацију?
UE031 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 15:38   #9217
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.379
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Skineš klijent, napraviš profil i uloguješ se. U klijentu klikneš na padajući meni Games i odabereš opciju Activate a Product on Steam. Kad ti bude tražio ključ trebalo bi da možeš da iskoristiš ključ koji imaš iz retail verzije za aktivaciju na Steamu. Kad aktiviraš igru, skineš sa Steam-a i igraš (samo prvo deinstaliraj non-Steam verziju koju imaš na kompu čisto da ne bude nekih problema). Kad poželiš možeš da obrišeš Steam i ponovo instaliraš verziju koju si ranije igrao bez njega.

@MP

Ja sam samo prvi put kad sam ušao u igru u Drezdenu uspeo da naletim na nekoga, tačnije bio je pun grad, a juče obilazio Minhen, Frankfurt, Keln... nigde žive duše.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 15:59   #9218
sNip_92
Član
 
Član od: 5.9.2008.
Lokacija: La City
Poruke: 197
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 39 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

daj da se skupimo negde pa zajedno.
sNip_92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 18:25   #9219
Laxi
Veteran
 
Član od: 12.3.2010.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 910
Zahvalnice: 527
Zahvaljeno 278 puta na 194 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Laxi Slanje poruke preko Skypea korisniku Laxi
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
sNip_92 kaže: Pregled poruke
Gde se nalazite. Ovi stranci samo po nemackoj ili uk. Dajte da se skupimo u neki konvoj. Moj steam acc je 4csnip
Терамо од каменолома у Хановеру, али мењамо дестинације да не би ишли увек истим путем...

А ево још једне слике конвоја.
Претпоставите шта ја возим.
Spoiler za Конвој:
Laxi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laxi na korisnoj poruci:
ton_majstor (4.5.2014)
Stara 4.5.2014, 20:30   #9220
hollzer
Član
 
Član od: 2.2.2014.
Poruke: 33
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 11 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Pošto kontam da ovo neće biti samo 1. maja (kad 90% ljudi neće biti za kompom), nego će da traje i duže od tog jednog dana (ako sam dobro shvatio), a igra se preko Steam-a, dajte da se organizujemo za petak ili vikend posle 1. maja (naravno ako bude i dalje mogao da se proba MP), pa da probamo neki SK Konvoj

Dajte Steam ID da se nađemo, možemo i grupu na Steam-u da napravimo ako bude ličilo ovo MP čudo na nešto.

Moj ID: http://steamcommunity.com/id/panzerscout/
Hajd dodajte i mene pa da se vozimo skupa

http://steamcommunity.com/id/Hollzer
hollzer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
ets2, euro truck simulator 2


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Hard Truck Apocalypse dodgeme Simulacije vožnje 19 4.3.2014 19:22
Truck Simulator 2009 La.Prestige Simulacije vožnje 81 22.3.2012 23:47
18 WoS Euro Truck Simulator dallyborr Simulacije vožnje 619 21.3.2012 22:49
Konf od 1600 euro *ukupno* ... ZLO na duge staze... pinojle Šta da kupim? 76 25.12.2007 16:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com