Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.7.2010, 15:24   #61
dz_Johnny
Novi član
 
Član od: 8.3.2010.
Lokacija: Subotica
Poruke: 17
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
danijel1 kaže: Pregled poruke
Kraj cetvorogodisnjem cekanju i zbogom zivotu
potpisujem
dz_Johnny je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2010, 22:00   #62
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Cuo sam od kolege iz guilde da full igra izlazi na prolece 2011. Sada ne znam odakle njoj to ali verujem da mi ne bi pricala nesto za sta nema osnovu.
Navela mi je i nesto da LOTR od jeseni krece besplatno, kao svi se plase gw2.
I treba da se plase

Nego, valjalo bi da se okupimo za gw2. znam puno ljudi koji su u gw1 po raznim guildama ili nisu u nijednoj trenutno, a takodje znam da ce mnogo nas skoro odmah kupiti gw2 kada se pojavi. Zaista bi bilo lepo da nas ima sto vise, igra je igra ali i puno toga je u guild chatu i zezanju.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2010, 22:05   #63
danijel1
Član
 
Član od: 11.1.2006.
Poruke: 53
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Eh kad se setim...dok sam igrao gw1, bio sam vodja najvece alijanse u igrici...ali ne igram odavno...tj hakovali mi acc ) Jedva cekam gw2, pa ima sve moje da bude
danijel1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 9:34   #64
Neky
Starosedelac
 
Član od: 15.6.2007.
Lokacija: Amsterdam
Poruke: 1.817
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 310 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Najveće alijanse u igri? Čestitam.

Inače Piladine, podržavam ideju
Neky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 13:23   #65
danijel1
Član
 
Član od: 11.1.2006.
Poruke: 53
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Da ali nije trajalo nesto posebno dugo, bas treba mnogo da se igra da bi se to odrzalo, da ne pricam koliko ljudi te smara non stop za gluposti...
danijel1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 16:46   #66
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Uu Gw2 ce verovatno biti zadrzan identican nacin formiranja alijanse..ono vise guildi.
Mada igrajuci gw1 bio sam u jednoj pa onda u nekoj drugoj alijansi i moram otvoreno reci, nisam se nesto naigrao sa kolegama iz ally. Deste alijanseri, pozz saveznici na ally chat, retko kada nesto vise od toga.
Vec sam rekao znam dosta ljudi koji ce igrati gw2 i voleo bih kada bi neki od njih presli preko nekih svojih licnih nesuglasica i da u gw2 udjemo sa jednom kvalitetnom guildom ili alijansom sa naseg jezickog podrucja.

Nego, koju rasu planirate igrati?
Gledajuci one filmove i citajuci textove, dvoumim se izmedju norna i asure.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 19:12   #67
Makiz93
Član
 
Član od: 30.6.2009.
Poruke: 290
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 22 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Asura FTW ! XD
Makiz93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 22:34   #68
Lord Vynem
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Poruke: 89
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

ja cu verovatno charr-a sigurno ce imati neki speed boost kao rasa shto ce taman odgovarati mom stilu igre ali prvo treba sacekati da igra izadje
Lord Vynem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 23:25   #69
danijel1
Član
 
Član od: 11.1.2006.
Poruke: 53
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Hahah koliko sam voleo tu igru, stvarno ima nesto posebno...ocekujem od gw 2 isti feeling, ako ne i bolji
danijel1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 16:44   #70
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Verovatno ću da zarolam neku adventurer klasu. Human gunner ili sylvari ranger.
Ja već imam guild iz keca (slabo smo aktivni posle 54 meseca igranja ) i planiramo da se samo prebacimo na dvojku kad izađe ali u svakom slučaju možemo podeliti nikove u ovoj temi pa se skontati i u igri (kad izađe).

Šta mislite o poslednjoj informaciji vezanoj za dungeon-e? Biće ograničeno na 5 ljudi po instanci. Što se mene tiče, to je odlična vest. Biće potrebno da svaki član party-a da maximum. Raidi od 40+ ljudi su mi besmisleni i osećam se kao jedan mali zupčanik u mašineriji...
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 18:21   #71
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Sto se tice dungova meni je onaj stari sistem iz keca bio potpuno funkcionalan.Max 8 igraca i svako obavlja dobar deo posla.
Videcemo dosta toga u avgustu i nakon toga, koliko sam razumeo pocetkom septembra bice i neki sajam, da kazem tako, u Sijetlu pa ce i tamo biti prikazan demo nakon Nemacke.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 18:40   #72
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Pile_glodje_kost kaže: Pregled poruke
Navela mi je i nesto da LOTR od jeseni krece besplatno, kao svi se plase gw2.
I treba da se plase
Nazalost GW2 (barem za sada) ne predstavlja neku veliku pretnju konkurenciji. Izlazak SWToRa je to sto sad svi cekaju (i od cega zaziru), a i ono je zakazano za prolece 2011. Po mom misljenju ovi iz Arenaneta bi trebali da sacekaju barem jedno 2-3 meseca od izlaska ovih krupnih igraca (SWToR i Kataklizma) da ne bi zavrsili kao kolateralna steta.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 18:56   #73
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Nazalost GW2 (barem za sada) ne predstavlja neku veliku pretnju konkurenciji. Izlazak SWToRa je to sto sad svi cekaju (i od cega zaziru), a i ono je zakazano za prolece 2011. Po mom misljenju ovi iz Arenaneta bi trebali da sacekaju barem jedno 2-3 meseca od izlaska ovih krupnih igraca (SWToR i Kataklizma) da ne bi zavrsili kao kolateralna steta.
Guild Wars 2 je veci naslov u MMORPG zanru nego SW ToR (od kataklizme da i ne govorim).
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 19:04   #74
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Nazalost GW2 (barem za sada) ne predstavlja neku veliku pretnju konkurenciji. Izlazak SWToRa je to sto sad svi cekaju (i od cega zaziru), a i ono je zakazano za prolece 2011. Po mom misljenju ovi iz Arenaneta bi trebali da sacekaju barem jedno 2-3 meseca od izlaska ovih krupnih igraca (SWToR i Kataklizma) da ne bi zavrsili kao kolateralna steta.
Mislim da nisi u pravu, uzmi za primer GW (1) z, igra koja je potpuno nepoznata, razvojni tim koji je potpuno nepoznat i igra je doživela ogroman uspeh i zaradila ogroman novac (pored WoW zveri koji je tada bio u punom jeku). Stvorili su svoju fan bazu i sada samo treba da održe kontinuitet. GW2 ima sjajan potencijal, lepo izgleda, neće biti generički MMO i F2Play je. Što se tiče SWTOR-a, znamo da ga prave majstori iz BIOWARE-a i da će biti fina igra. Ali izvođenje i izgled nisu na nivou GW2 (stripska grafika, statična borba, klasičan quest sistem). SWTOR će imati svoju fanbazu SW geekova (koja je ogromna i doneće im brdo parica) i to je to. Klasični MMORPG gameri su u fantasy svetu...

Ovo je , naravno, samo moje skromno mišljenje.
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 19:07   #75
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Guild Wars 2 je veci naslov u MMORPG zanru nego SW ToR (od kataklizme da i ne govorim).
Ja ne sumnjam da ce GW2 biti odlica igra, ali trenutno interesovanje za GW2 je mnogo manje u odnosu na SWToR i Cataclysm.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 19:09   #76
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Nazalost GW2 (barem za sada) ne predstavlja neku veliku pretnju konkurenciji. Izlazak SWToRa je to sto sad svi cekaju (i od cega zaziru), a i ono je zakazano za prolece 2011. Po mom misljenju ovi iz Arenaneta bi trebali da sacekaju barem jedno 2-3 meseca od izlaska ovih krupnih igraca (SWToR i Kataklizma) da ne bi zavrsili kao kolateralna steta.
Za razliku kada je izasao gw1 sada Arenanet ima ogromnu bazu igraca koju je napravio sa samim gw1. Tada niko nije znao sta je to, koji je to svet, kakve rase, kakve profesije.Ogroman hypee prati sada njihov svaki korak.A sa ovim markteingom (samo pogledajte njihov zvanicni sajt, pratite neko vreme kako objavljuju vesti) ta baza ce biti jos veca.
GW2 ce biti bum, novi korak, pomerice granice MMORPG. Netje biti neka stara lady sa novom kozmetikom vec nova igra potpuno sa fenomenalnim mogucnostima.
Sto kaze narod, zivi bili pa videli.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 19:10   #77
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
zuloom kaže: Pregled poruke
Mislim da nisi u pravu, uzmi za primer GW (1) z, igra koja je potpuno nepoznata, razvojni tim koji je potpuno nepoznat i igra je doživela ogroman uspeh i zaradila ogroman novac (pored WoW zveri koji je tada bio u punom jeku). Stvorili su svoju fan bazu i sada samo treba da održe kontinuitet. GW2 ima sjajan potencijal, lepo izgleda, neće biti generički MMO i F2Play je. Što se tiče SWTOR-a, znamo da ga prave majstori iz BIOWARE-a i da će biti fina igra. Ali izvođenje i izgled nisu na nivou GW2 (stripska grafika, statična borba, klasičan quest sistem). SWTOR će imati svoju fanbazu SW geekova (koja je ogromna i doneće im brdo parica) i to je to. Klasični MMORPG gameri su u fantasy svetu...

Ovo je , naravno, samo moje skromno mišljenje.

Ko je ovde uopste pricao o kvalitetu igara i poredjenju SWToRa i Guild Wars 2. Igre jos nisu ni izasle. Ja govorim o interesovanju gaming zajednice za ove naslove...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 19:10   #78
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ja ne sumnjam da ce GW2 biti odlica igra, ali trenutno interesovanje za GW2 je mnogo manje u odnosu na SWToR i Cataclysm.
Da, ali za GW1 se nije ni znalo pa su prodali pozamašan broj kopija... MMORPG zajednica ti je čudo, brzo se kreću stvari.


Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ko je ovde uopste pricao o kvalitetu igara i poredjenju SWToRa i Guild Wars 2. Igre jos nisu ni izasle. Ja govorim o interesovanju gaming zajednice za ove naslove...
a kako to da nije interseovanje? Gde si to video?
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 19:13   #79
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
zuloom kaže: Pregled poruke
Da, ali za GW1 se nije ni znalo pa su prodali pozamašan broj kopija... MMORPG zajednica ti je čudo, brzo se kreću stvari.

Ja nigde nisam napisao da se GW2 nece prodavati, vec da je lose izbacivati igru u trenutku kad izlaze krupne ribe kao sto su SWToR i Cataclysm.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 19:14   #80
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ja nigde nisam napisao da se GW2 nece prodavati, vec da je lose izbacivati igru u trenutku kad izlaze krupne ribe kao sto su SWToR i Cataclysm.
ako ćemo već da merimo hype... Evo ovde: MMORPG hype meter. Vidi šta se dešava kada ih sortiraš po hype-u

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ja nigde nisam napisao da se GW2 nece prodavati, vec da je lose izbacivati igru u trenutku kad izlaze krupne ribe kao sto su SWToR i Cataclysm.
Slažem se da to može da bude problem za igre koje su okrenute singleplayer-u. Ali MMO se igra po 10 godina, tako da mesec dana + - ne predstavlja ogroman problem...
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com