Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.9.2008, 21:43   #101
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

PvP je u svakom pogledu bolji od Wow PvP-a. Zapravo to i nije PvP nego RvR. I levelovanje se svodi na PvP. Ubijajuci i masakrirajuci u PvP-u vi dobivate XP. Mozete, ali ne morate raditi PvE i questanje da bi dobivali XP i levelovali, ali puno je ljepse i "novije" to raditi u PvP-u.
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2008, 19:45   #102
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Citat:
Kum22 kaže: Pregled poruke
PvP je u svakom pogledu bolji od Wow PvP-a. Zapravo to i nije PvP nego RvR. I levelovanje se svodi na PvP. Ubijajuci i masakrirajuci u PvP-u vi dobivate XP. Mozete, ali ne morate raditi PvE i questanje da bi dobivali XP i levelovali, ali puno je ljepse i "novije" to raditi u PvP-u.
PvP tj. igrac protiv igraca,RvR je izmisljena glupost tako nesto ne postoji, to je isto PvP,ako igras protiv zivih igraca (bez obzira na njihov broj) u MMORPG-u to je PvP ako igras protiv "kompa" to je PvE. RvR je marketinski trik nista vise. BTW sutra cu mozda kupiti WH online.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2008, 23:52   #103
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Da vas odma upozorim sta se tice Warhammera, igra jos nije ono sto bi trebala biti (aktuelna verzija 1.0 naravno). Kad uzmete igru, dobijate ju na 2 DVD-a, i imacete podosta velikih problema s instalacijom. Meni je recimo prvi DVD normalno ocitan, dok je drugi DVD imao problema. Dok traje instalacija na prvom DVD-u, ona proces traka dode to kraja, a ne do pola kako bi i trebalo biti na kraju prvog DVD-a, i kad ubacite drugi DVD, velike su sanse da ga instalacijski proces ne ocita, i kad to ucini, imate problema sa instalacijom nekih file-ova koje mozete preskociti opcijom "ignore" i mislite da se rijesili stvar. Ali onda imate problema kad treba instalirati patch, kaze: Taj i taj file nije pronaden, nemogu da instaliram patch. Pa opet sve ispocetka. Pa provjerava Cd-key, kaze da nije dobar (a ja ga provjerio 3 puta) i slicne stvari. Pomislih na kraju da je problem u mojoj masini, kad ono svi imaju slicne probleme. Ali kad se sjetim kako je Wow bio neigriv u verziji 1.0, ovo su stvarno sitnice. Ako ne znate bi li uzeli igru ili ne, pricekajte bar jos neko vrijeme dok malo ne updateuju neke stvari, nadam se do nove godine da ce sve sjesti na svoje mjesto.
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2008, 0:57   #104
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Meni se instalirao na Visti bez ikakvog stucanja a isto tako i na XP... Ti si izgledao ispao baksuz

A sto se same igre tice dobra je... Jedini je problem sto sam ja izduvo taj ceo zanr pa mi se ne igra ali da je kvalitetna - jeste.

A jos ako imate pojma o Warhammer lore-u, onda mozete i da uzivate. Meni tamo nista nije jasno pa mi nije toliko interesantno. Mislim da je WoW bas tu imao veliki plus u startu jer su svi igrali Warcraft pre toga... al sad, sta je tu je...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2008, 9:48   #105
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Igra je zanimljiva, scenario borbe su posebno zanimljive. Ono sto je primamljivo je to da se kroz scenario dobija i iskustvo i po mom misljenju ovo je i najbrzi nacin da se uzimaju nivoi (rank-ovi). Javni zadaci su zanimljivi i kroz njih se dobija nesto kao reputacija za koju se moze uzeti neka nagrada. Sto se tice nivoa relativno se brzo napreduje moja neka slobodna procena je da se moze stici za nekih 7 sati do 10-tog nivoa sto je relativno brzo, zadaci su raznovrsni i ne zasnivaju se samo na tome da pobijete odredjen broj necega mada ima i takvih uglavnom zadaci su najcesce prelaki mada ide mnogo brze ako ste u grupi, meni se licno zadaci ne dopadaju jer ima onih koji nisu objasnjeni sta treba uraditi u manjini su ali dovoljno je da pokvare uzivanje. Ono sto zameram igri je to sto po mom misljenju i nije bas "frendly-user" recimo da sam imao mnogo vise problema da se snadjem ovde nego u wow-u i gw-u. Sto se tice strana debalans postoji destruction strana ima vise igraca zbog toga je dobro poceti na serveru koji ima high populaciju na onoj strani na kojoj zelite da pocnete. Bug-ova ima ali nisu takvi da je neigrivo odnosno nista sto bitnije utice na igrivost.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2008, 13:13   #106
Trilecar
Novi član
 
Član od: 30.7.2008.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Problem sa warpatcher.exe...uopste se ne pojavljuje...pokrenem ga i nista...nista se ne pojavljuje...
hvala unapred..
Trilecar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2008, 16:21   #107
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Novi filmić, izgleda od istih autora

http://www.youtube.com/watch?v=WXdZJoWCm5E
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2008, 16:47   #108
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Sad sam igrao jedno par sati... moram da kazem da sam blago odusevljen Ovo je prvi mmo posle dobrih godinu dana koji je uspeo da mi veze paznju i da se osecam kao da stvarno radim nesto. Znaci questovi nisu smor. Public questovi su genijalna stvar... a i scenario battlegroundsi su super... Verovatno ce da me smori posle nekog vremena ali trenutno mi je bila skroz super. Uzeo sam patuljka sa puskom i mogu da postavljam turete... znaci toliko mi je bilo zabavno da mi je prosto neverovatno. Grafika je na momente super, na momente meh... ali u sustini ne primecuje se dok se zanimas. A i sama igra nekako gura dogadjaje kao da se non stop nesto zbiva. U skoro svakoj zoni ima neka velika bitka, ako neznas nikog nema veze sve jedno upadate u grupu i odma sibanje bez mnogo price...

Sta znam... skroz mi se svidela. Kupio sam jednu i na nju igra burazer a ja sam kupio preorder za 800 dinara pa igram na njega... valjda mi istice u oktobru... tako da ko je hteo da proba samo za male pare, mogao je za 800 dinara, plus dobijas ingame iteme na poklon...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2008, 13:16   #109
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Upravo instaliram igru. Utiske javljam kasnije. Trenutno gledam manual i pokusavam da izaberem klasu sa kojom cu da igram.
PS
kako se dugoooooo instaliraaa.....

Poslednja ispravka: Cernobil (30.9.2008 u 14:04)
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2008, 13:50   #110
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Kako bre za 800 din objasni sta bre a da kupim igru :O
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2008, 14:09   #111
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Sad je kasno.... to je bilo za septembar samo... sa tom licencom si mogao da igras mesec dana a kostala je ta kutija sa serijskim brojem samo 800 dinara...

Sto se tice klase, ja sam uzeo patuljka inzinjera i stvarno je zabavna
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2008, 14:31   #112
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Patch 815 MB..... kill me pls......
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2008, 16:49   #113
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Ma skine se za cas Nisam ni primetio... Bar nema bagova u igri
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2008, 23:21   #114
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Nick: Oto
LvL: 4
Server: Clar Karond (open RvR)
Rasa/Klasa: Goblin/Squig Herder

Onako. Meni se svidja igra,ali me je mnogo manje impresionirala od recimo AoC. Igra ima znatno losiju grafiku i od LotRO,a sa AoC ne moze ni da se poredi. Gameplay me nekako podseca na WoW. Likovi su detaljni,ali teren je dosta slabijeg kvaliteta. Svidjaju mi se Public Quests ,mislim da je jako dobra ideja I da ekstra je sto kupis igru i igras,ne moras da unosis broj kreditne kartice odma

E sad moram da resim tezak problem tehnicke prirode vezan za samo restartovanje kompa WoW ucitavanje pozicija i WH logout,verovatno i sa drugim igrama bih imao slicnih problema,boga pitaj sta su mu oni ludaci uradili.... Ne znam koji mu je vrag. Totalno sam zbunjen

Poslednja ispravka: Cernobil (1.10.2008 u 0:30)
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2008, 10:12   #115
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

a koliko se placa game card za Warhammer? ja igram wow atm, pa me zanima da li su cene približne ili iste.
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2008, 10:57   #116
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Bas mislim da su iste...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2008, 0:04   #117
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Evo ovako, sa malo vise iskustva (lvl 8) i dalje ne mogu da se otmem utisku da je igra tehnicki jako losa tj. zaostala. Kad gledate likove, koji su na nesto vecoj udaljenosti, kako se krecu ili bore, izgledaju kao da su retardirani ,kao da su od papira. Iako sam uvek prijavljen za sva tri scenarija (battleground-a) igrao sam samo 2 puta do sada i to polu prazna (jedan sa samo dve grupe),sto mi je malo cudno buduci da je ovo trebalo da bude ultimativna masovna PvP igra (mmorpg) ,plus to sto je potrebno samo cekirati zastavicu i moze se uci u battleground iz bilo kog mesta na mapi. Inace server je medium populated i haos i order. PvP je zadovoljavajuci sta vise bas mi se svidja,a i klase su interesante. Jako veliki plus ide na zvuk. Urlici za vreme borbe,a pogotovo orkova su jako lepo uradjeni. Najbolji zvukovi borbe u mmorpg zanru (bar od onih koje sam ja igrao). Dobio sam neke interesantne skilove npr. da ekspodira ona cufta na dve noge sto me prati Toliko za sada
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2008, 0:58   #118
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Ja sam igrao par sati i non stop sam upadao u public questove i battleground... mozda je to kod tebe zato sto je medium server. Na full serverima je prava guzva...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2008, 0:59   #119
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Ja sam igrao par sati i non stop sam upadao u public questove i battleground... mozda je to kod tebe zato sto je medium server. Na full serverima je prava guzva...
Ima i kod mene dosta ljudi koji rade public questove,ali battlegroundove slabo A bas mi se to igra najvise
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2008, 7:40   #120
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Citat:
Cernobil kaže: Pregled poruke
Ima i kod mene dosta ljudi koji rade public questove,ali battlegroundove slabo A bas mi se to igra najvise
Igras na open rvr serveru i to je problem jednostavno niko ne voli open rvr servere i to mozes procitati kako na nasim tako i na stranim forumima ja ti predlazem dok si jos mali nivo da predjes na neki core server. Ja igram sada na dva servera na jednom sam red na drugom destrukcija i nikada nisam imao problem sa redom cekanja niti sam pocinjao sa polu punim timovima.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DDonline - Dragons and Dungeons online (MMORPG) Beta! (0.91) Nosf Mrežne igre 11 12.11.2007 0:53
Pirati sa kariba ONLINE dodgeme Mrežne igre 23 25.6.2007 14:27
Jos 25 dana do izlaska Warhammer: Mark of Chaos Isko Strateške igre 12 21.10.2006 21:54
Freelancer online rexma Mrežne igre 40 20.9.2006 21:06
Online igranje... dzambo O igrama uopšte 7 28.12.2005 0:57


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com