Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Audio softver

Audio softver Programi i alati za obradu zvuka na računaru, softver za puštanje muzike i zvukova, audio kodeci, konvertori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.8.2009, 17:19   #1
demirovic
Banned
 
Član od: 23.5.2009.
Poruke: 21
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Program za pevanje

ako neko zna kako da skinem program za pevanje usput i eho npr kad kazem nesto a da nemoram da snimam pa tad da ubacujem nego direktno kad kazem nesto na microphonu da izbacuje eho hvala!!!
demirovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2009, 23:13   #2
saleSK
Član
 
Član od: 13.7.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 112
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Program za pevanje

Ako sam te dobro razumeo,ti hoces da se cujes sta pricas da ne moras da snimas....Ok....U donjem desnom uglu nadji jedan nacrtani sivi zvucnik i klikni na njega zatim mikrofon prevuci do 100% i aktiviraj MicBoost(Mislim da se tako zove)Onda mozes da uzivas....Mislim da je tako,predpostavljam da koristis XP,ako koristis Vistu dacu ti malo vise informacija jer znam dosta toga!!!!Nadam se da nisam pomogao!!!

Poslednja ispravka: VojaM (21.8.2009 u 16:41) Razlog: ne smaraj sa zahvaljivanjem
saleSK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2009, 17:55   #3
optimus_prime
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2006.
Lokacija: Austrija
Poruke: 1.444
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 75 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Program za pevanje

Hm, kolko znam to nemozes da postignes jednostavim pojacavanjem microfona i boosta, probaj sa Cubase -om, on ima to sto ti treba, i raznih efekata,
optimus_prime je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2009, 20:23   #4
Zoranb007
Veteran
 
Član od: 20.4.2009.
Lokacija: Bg.
Poruke: 693
Zahvalnice: 507
Zahvaljeno 49 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: Program za pevanje

Citat:
demirovic kaže: Pregled poruke
ako neko zna kako da skinem program za pevanje usput i eho npr kad kazem nesto a da nemoram da snimam pa tad da ubacujem nego direktno kad kazem nesto na microphonu da izbacuje eho hvala!!!
Morao sam da procitam 5 puta pitanje, sve si zbrda_zdola napisao, jedva se razume sta tacno hoces
Ali OK. idemo redom, ja sam te ovako razumeo: Ukljucis mikrofon u zvucnu kartu, i neces da snimas, vec hoces da cujes sebe na zvucnicima, ali da se cuje i efekat fx nekog prostora, koji bi dodao da radi u Real Time_u (u RilTajmu) zajedno sa tvojim glasom (ti si taj efekat konkretno nazvao eho)
Ako je to pitanje, onda prvo napisi koji windows imas, koju zvucnu kartu, i ako mozes, sa postom posalji slicicu interfejsa-kontrole za zvucnu kartu, jer tvoj interfejs za zvucnu kartu mozda vec ima u sebi efekte za dodavanje u riltajmu. Najbolje kucno resenje ti je VSTCubase, pa SounForge, WaveLab, i td. Ali ako tebi treba nesto jako jednostavno i totalno amaterski, onda posalji 1dan post sa ovim sto sam ti napisao
Zoranb007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2011, 2:19   #5
valdo
Banned
 
Član od: 29.1.2011.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Program za pevanje

npr kad pjeva karaoke oce da mu glas izlazi direkno za zvucnika to se trazi
valdo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2011, 4:38   #6
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Program za pevanje

Citat:
optimus_prime kaže: Pregled poruke
Hm, kolko znam to nemozes da postignes jednostavim pojacavanjem microfona i boosta, probaj sa Cubase -om, on ima to sto ti treba, i raznih efekata,
Nije mi jasno zasto preporucujes/te mnogo komplikovane programe za jednostavne stvari, dok se on snadje tamo sa necim drugim bi vec daleko brze odradio posao, a mislim da skida 3 i kusur GB zbog jednostavne stvari nema porewvw

p.s.
Tek sad vidim koliko sam godina zalutao
DonCorleone91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Program za snimanje videa u igri bakalakadaka Video/TV softver 16 22.2.2013 19:38
Moj program - RunAsGUI seymourc64 Aplikativni softver 8 13.10.2007 18:31
Program autotestovi za vozacki ispit rgdrajko Programiranje 27 30.9.2007 14:13
Ne instalirati!!! Program nCleaner ForceWare Aplikativni softver 11 29.8.2007 10:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com