Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.10.2006, 13:06   #21
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Thx sto si mi otvorio oci (ozbiljno)! Ja ladno nisam primetio da pise!
Citao sam sinoc ali mi se spavalo pa nisam video a nisam ni mogo da pisem!
Thx again!
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2006, 13:27   #22
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Eeee ja cu da se ubijem!!
Toolkoo nemogu da nadjem neki nooormalan server!
Koji su to madjarski i ruski? Ja idem na TD ali jbg nemogu da prepoznam koji su madjarski i ruski!!

I am gona die!!!
Sta trebam da pisem da bi startovao 82.197.196.3 server, ili neki slican?

Poludecuuuu
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2006, 21:39   #23
doktor79
Član
 
Član od: 9.6.2006.
Poruke: 33
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

The All-Seeing Eye skinem odavde http://videogames.yahoo.com/multiplayer i kad pokusam da instaliram jednostavno stane kod ovog dela connecting to download server... i tako stoji beskonacno. Konektovan sam na net nonstop. Zna li neko u cemu je problem.
doktor79 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2006, 17:29   #24
Striker
Novi član
 
Član od: 28.10.2006.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Thumbs up Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Citat:
Ice-Man kaže:
Eeee ja cu da se ubijem!!
Toolkoo nemogu da nadjem neki nooormalan server!
Koji su to madjarski i ruski? Ja idem na TD ali jbg nemogu da prepoznam koji su madjarski i ruski!!

I am gona die!!!
Sta trebam da pisem da bi startovao 82.197.196.3 server, ili neki slican?

Poludecuuuu
Idi na Bosanski server dosta je dobar IP je 217.75.192.84, a port 28961. Najbolje je da skines Xfire tu ce lako da nadjes bilo koj server. (za bosanski treba da skines neke fajlove sa njihovog sajta https://www.lol.ba i treba ti 1.3 patch)
Striker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2006, 22:19   #25
smeker
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 223
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Citat:
Striker kaže:
Idi na Bosanski server dosta je dobar IP je 217.75.192.84, a port 28961. Najbolje je da skines Xfire tu ce lako da nadjes bilo koj server. (za bosanski treba da skines neke fajlove sa njihovog sajta https://www.lol.ba i treba ti 1.3 patch)
Nikako ne mogu da skinem 1.3 patch. Da li imaš neku drugu adresu please?

Poslednja ispravka: holodoc (12.12.2006 u 23:12) Razlog: Gramatika + Caps Lock
smeker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2006, 0:06   #26
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.299
Zahvalnice: 655
Zahvaljeno 1.212 puta na 543 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Citat:
Striker kaže:
Idi na Bosanski server dosta je dobar ...
Je l` igras tamo? Koliko dugo? Koji ti je nick? Nedavno sam i ja poceo da igram kod njih pa da znam kakvi su ljudi i tako...
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2006, 23:43   #27
smeker
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 223
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Question Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

ljudi sta se mucite skinite the all seeing eye sa http://videogames.yahoo.com/multiplayer a ako imas verziju 1.0 namestis i kleknes refres i on ti nadje jednostavno zar ne
smeker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2006, 21:07   #28
doktor79
Član
 
Član od: 9.6.2006.
Poruke: 33
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Postoji li jos neki program osim the all seeing eye i Xfire posto kod mene ova dva ne rade.
doktor79 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2006, 15:22   #29
smeker
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 223
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Wink Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

neki moji drugovi kazu da je dobar neki program pod nazivom hamachi skini ga pa pogledaj ja ga nisam jos probao.
smeker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2006, 23:46   #30
NikolaT
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Бијељина
Poruke: 359
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 50 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Citat:
doktor79 kaže:
Postoji li jos neki program osim the all seeing eye i Xfire posto kod mene ova dva ne rade.
Izbrisi Zone alarm ili agnitum outpost i ima da rade. Meni su te programe blokirala ova 2 firewall-a.
NikolaT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2006, 0:54   #31
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.892 puta na 1.077 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Citat:
NikolaT kaže:
Izbrisi Zone alarm ili agnitum outpost i ima da rade. Meni su te programe blokirala ova 2 firewall-a.
Ne mora da briše firewall-e da bi poterao ta dva programa. Sve što treba da uradi je da pravilno konfiguriše firewall-e da propuštaju komunikaciju na portovima koje programi zahtevaju
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 0:32   #32
Sondri
Član
 
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Koliko to vuče podataka pošto mi je net ograničen na 1GB mesečno, neda keva više da ne zapostavim učenje!!! Inače imam kablovski na 256, da li je to dovoljno za nesmetano igranje? Igrao bi MOHAA
Sondri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 0:46   #33
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.299
Zahvalnice: 655
Zahvaljeno 1.212 puta na 543 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Koliko sam ja racunao, 1 sat Cod2 je ~30MB. Pa ti sad gledaj sta ces i kako. Za MoHAA ne znam. 256 je i vise nego dovoljno.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 1:11   #34
Sondri
Član
 
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Jel misliš da bi MOHAA mogla manje ili više da vuče??? Jel to do servra, igre ili nečeg sasvim trećeg???
Sondri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 1:24   #35
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.299
Zahvalnice: 655
Zahvaljeno 1.212 puta na 543 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Mislim da je do igre, ali po nekoj logici ne bi trebala da vuce vise od 30MB. Sta vise trebala bi da vuce mnogo manje, ali ne drzi me za rec
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 16:29   #36
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.335
Zahvalnice: 861
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Mohaa radi na 128 kb/s provjereno...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2007, 13:32   #37
Sondri
Član
 
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Kakav net ti imaš? Ja imam ograničen na taj 1Gb mjesečno pa mi je to nekih 30Mb u prosjeku dnevno pa kontam da prvo ispitam koliko troši on-line igranje prije nego se u to upustim!!! Ako neko zna koliko MOHAA povuče za 2 sata igranja nek javi! Hvala
Sondri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2007, 13:38   #38
dzeks
Novi član
 
Član od: 18.6.2007.
Lokacija: Prijedor,a very small town!:P
Poruke: 25
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzeks
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Ja mislio igrati war online a ne znam kako?
Mozete li mi pomoci?Please
dzeks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2007, 12:09   #39
athlon
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Poruke: 93
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Sve zavisi koliko je igraca na mapi. COD2 povuce oko 30mb za sat igranja.
athlon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2007, 12:53   #40
Drixsus
Banned
 
Član od: 8.10.2007.
Poruke: 122
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 2 Multiplayer!!

Verovatno imate крекован Цалл Оф Дутз.Meni je hteo samo na mape koje su neki pravili/prepravljivali.Mada i tu su bile 20% sanse da udjem na server.Pre jedno tri nedelje potrefio sam jedan server, mislim da se zvao mp_toyjane (igra se u africi) a i bio je team beathmach.Pa sad probajte.Preko igra sam upoznao jedno iz Knjaževca.
Drixsus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Call of duty 2 ZverBre Akcione igre 383 18.1.2012 23:17
Call of Duty - Nema teksta u meniju ForceWare Kvarovi 15 28.8.2006 19:28
Call of Duty 2 performance Propeler Akcione igre 4 9.1.2006 2:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com