![]() |
![]() |
|
|
#21 |
|
Veteran
|
Thx sto si mi otvorio oci (ozbiljno)! Ja ladno nisam primetio da pise!
Citao sam sinoc ali mi se spavalo pa nisam video a nisam ni mogo da pisem! Thx again!
|
|
|
|
|
|
#22 |
|
Veteran
|
Eeee ja cu da se ubijem!!
Toolkoo nemogu da nadjem neki nooormalan server! Koji su to madjarski i ruski? Ja idem na TD ali jbg nemogu da prepoznam koji su madjarski i ruski!! I am gona die!!! Sta trebam da pisem da bi startovao 82.197.196.3 server, ili neki slican? Poludecuuuu
|
|
|
|
|
|
#23 |
|
Član
Član od: 9.6.2006.
Poruke: 33
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
The All-Seeing Eye skinem odavde http://videogames.yahoo.com/multiplayer i kad pokusam da instaliram jednostavno stane kod ovog dela connecting to download server... i tako stoji beskonacno. Konektovan sam na net nonstop. Zna li neko u cemu je problem.
|
|
|
|
|
|
#24 | |
|
Novi član
Član od: 28.10.2006.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#25 | |
|
Član
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 223
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
|
Citat:
Poslednja ispravka: holodoc (12.12.2006 u 23:12) Razlog: Gramatika + Caps Lock |
|
|
|
|
|
|
#26 | |
|
Mr. Spatula
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#27 |
|
Član
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 223
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
|
ljudi sta se mucite skinite the all seeing eye sa http://videogames.yahoo.com/multiplayer a ako imas verziju 1.0 namestis i kleknes refres i on ti nadje jednostavno zar ne
|
|
|
|
|
|
#28 |
|
Član
Član od: 9.6.2006.
Poruke: 33
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Postoji li jos neki program osim the all seeing eye i Xfire posto kod mene ova dva ne rade.
|
|
|
|
|
|
#29 |
|
Član
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 223
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
|
neki moji drugovi kazu da je dobar neki program pod nazivom hamachi skini ga pa pogledaj ja ga nisam jos probao.
|
|
|
|
|
|
#30 | |
|
Član
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Бијељина
Poruke: 359
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 50 puta na 40 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#31 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.892 puta na 1.077 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#32 |
|
Član
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
|
Koliko to vuče podataka pošto mi je net ograničen na 1GB mesečno, neda keva više da ne zapostavim učenje!!! Inače imam kablovski na 256, da li je to dovoljno za nesmetano igranje? Igrao bi MOHAA
|
|
|
|
|
|
#33 |
|
Mr. Spatula
|
Koliko sam ja racunao, 1 sat Cod2 je ~30MB. Pa ti sad gledaj sta ces i kako. Za MoHAA ne znam. 256 je i vise nego dovoljno.
|
|
|
|
|
|
#34 |
|
Član
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
|
Jel misliš da bi MOHAA mogla manje ili više da vuče??? Jel to do servra, igre ili nečeg sasvim trećeg???
|
|
|
|
|
|
#35 |
|
Mr. Spatula
|
Mislim da je do igre, ali po nekoj logici ne bi trebala da vuce vise od 30MB. Sta vise trebala bi da vuce mnogo manje, ali ne drzi me za rec
|
|
|
|
|
|
#36 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.335
Zahvalnice: 861
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
|
Mohaa radi na 128 kb/s provjereno...
|
|
|
|
|
|
#37 |
|
Član
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
|
Kakav net ti imaš? Ja imam ograničen na taj 1Gb mjesečno pa mi je to nekih 30Mb u prosjeku dnevno pa kontam da prvo ispitam koliko troši on-line igranje prije nego se u to upustim!!! Ako neko zna koliko MOHAA povuče za 2 sata igranja nek javi! Hvala
|
|
|
|
|
|
#38 |
|
Novi član
|
Ja mislio igrati war online a ne znam kako?
Mozete li mi pomoci?Please |
|
|
|
|
|
#39 |
|
Član
Član od: 10.1.2006.
Poruke: 93
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Sve zavisi koliko je igraca na mapi. COD2 povuce oko 30mb za sat igranja.
|
|
|
|
|
|
#40 |
|
Banned
Član od: 8.10.2007.
Poruke: 122
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
|
Verovatno imate крекован Цалл Оф Дутз.Meni je hteo samo na mape koje su neki pravili/prepravljivali.Mada i tu su bile 20% sanse da udjem na server.Pre jedno tri nedelje potrefio sam jedan server, mislim da se zvao mp_toyjane (igra se u africi) a i bio je team beathmach.Pa sad probajte.Preko igra sam upoznao jedno iz Knjaževca.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Call of duty 2 | ZverBre | Akcione igre | 383 | 18.1.2012 23:17 |
| Call of Duty - Nema teksta u meniju | ForceWare | Kvarovi | 15 | 28.8.2006 19:28 |
| Call of Duty 2 performance | Propeler | Akcione igre | 4 | 9.1.2006 2:08 |