![]() |
![]() |
|
|
#2001 |
|
Starosedelac
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
|
svi smo mi bili meso
|
|
|
|
|
|
#2002 |
|
Banned
|
|
|
|
|
|
|
#2003 |
|
Starosedelac
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
|
lakse je u codu. nema fizike metka.a i manje mape pa se ljudi nispraksaju i tacno znaju gde ko moze da prodje pa i napamet nekad snipaju.
|
|
|
|
|
|
#2004 |
|
Banned
|
Onda sam ebeno mnogo napredovao
.Quick scopeless kill il kako se vec zove, pa to nisam mogao u CoD da radim, u BC2 sam na iljade i iljade (dobro ne iljade, al desetine i desetine ) neprijatelja ubio iz close range, i to sa defaultnih 10x zoomom.Naravno da je lako kad se uzme M95 i x4 scope .
|
|
|
|
|
|
#2005 |
|
Starosedelac
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
|
|
|
|
|
| Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku miregrobar na korisnoj poruci: | ||
Chicharito 14 (29.6.2012), markos807 (11.3.2011) | ||
|
|
#2006 |
|
Banned
|
A zaebi ovo, ipak sam ja zaboravio koliko je ovo arkadna igra.
Msm, snajp iz skoka. Ima naravno ovakvih frikova i na BC2, ali nie priblizno nije moguce ovako ubijati tamo. |
|
|
|
|
|
#2007 |
|
Član
|
Jel ovo moguće???
|
|
|
|
|
|
#2008 |
|
Starosedelac
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
|
Ja bih rekao da je ovo klip sa neke konzole. Deluje mi kao da ima aim assist.
|
|
|
|
|
|
#2009 |
|
Nepotvrđena registracija
Član od: 12.11.2009.
Poruke: 181
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
|
E ljudi nisam igrao BC2 u MP a nemogu da se setim i kako je u singlu, jer sam je obrnuo za jedno popodne ali sto se tice balistike i fizike CoD4 je meni realniji i od CS i svih do sada poznatijih FPS. Slazem se jedino da se mape u codu mogu lako nabubati za gadjanje, logicno kada vecina ide istim putem gde i pre....
|
|
|
|
|
|
#2010 |
|
Banned
|
|
|
|
|
|
|
#2011 | |
|
Starosedelac
Član od: 24.8.2009.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 2.824
Zahvalnice: 768
Zahvaljeno 796 puta na 513 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#2012 | |
|
Starosedelac
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
|
hehe to je Stevy jedan od najboljih igraca na svetu, a ovo je napravljen frag od demoa sa lan takmicenja koja se redovno odrzavaju na zapadu.Lik je pro, ima sponzore koji mu daju hardver,tastature,miseve i sl... i naravno pare. A ovo je jedan od najpopularnijih frag moviea iz cod4.
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#2013 |
|
Veteran
|
Pa bolji frag movie po mom mishljenju ima Valletta
http://www.youtube.com/watch?v=qcWRvZ7EYdc Odgledajte u 720p ! A Stevy je mnogo dobar ... to znam !
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku []D.[].[]v[].[]D. na korisnoj poruci: | ||
miregrobar (11.3.2011) | ||
|
|
#2014 |
|
Nepotvrđena registracija
Član od: 12.11.2009.
Poruke: 181
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
|
ok u pravu si nisam igrao nijedan serijal osim BBC2 u SP verziji. Sada sam video neke klipove i usao malo na BC2 temu, opet ne kapiram kako neko prica da COD i BC2 imaju slicnosti a neko kaze nemaju veze izmedju sebe. I jedna i druga igra imaju svoj neki smek koji treba skapirati i ne treba pljuvati po jednoj igri kada posle nje izadje nesto sa superiornijim enginom i ostalim gameplayom...
|
|
|
|
|
|
#2015 |
|
Starosedelac
|
Ako neko oce na obracun kod OK Korala u multiju xD
Na PM |
|
|
|
|
|
#2016 |
|
Član
Član od: 5.1.2007.
Lokacija: Istocno Sarajevo
Poruke: 151
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 18 puta na 12 poruka
|
Ja zelim obracun xD, kad ,kako? naravno SD igramo, obicni mod ili promod?
|
|
|
|
|
|
#2017 |
|
Nepotvrđena registracija
Član od: 12.11.2009.
Poruke: 181
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
|
Pa hajde onda ako ima jos nekoga pa se zezamo malo...usput,najzad sam otkljucao sve one opcije ali na onoj glavnoj tabeli kada zavrsavas rundu pored ostalih ima jos 2 prazna polja jer neko zna zasta je to?
|
|
|
|
|
|
#2018 |
|
Deo inventara foruma
|
Ako je sutra ili danas do 21h, count me in, u 21h imam vietnam gather
|
|
|
|
|
|
#2019 |
|
Član
Član od: 5.1.2007.
Lokacija: Istocno Sarajevo
Poruke: 151
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 18 puta na 12 poruka
|
Dajte mi ip servera gdje ocete da pikamo, i kad i nije problem.
|
|
|
|
|
|
#2020 |
|
Starosedelac
Član od: 24.8.2009.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 2.824
Zahvalnice: 768
Zahvaljeno 796 puta na 513 poruka
|
Instalirao sam COD4, update-ovao, skinuo sam pb setup i update-ovao ali me sa svakog servera banuju. "Banned by Game-Violations.org", tako mi svuda piše. Jel zna neko zašto se to dešava?
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| call of duty, gameplay |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Call of Duty 2 Multiplayer!! | alex92 | Mrežne igre | 72 | 4.2.2011 20:55 |
| Call of Duty: United Offensive - domaci server | igvan | Mrežne igre | 26 | 26.2.2010 18:25 |
| Call of Duty - Nema teksta u meniju | ForceWare | Kvarovi | 15 | 28.8.2006 19:28 |