![]() |
![]() |
|
|
#1 |
|
Član
Član od: 22.7.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 336
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Da li neko zna kako moze da se igra Call of Duty 2 u multiplayeru na dial-upu.Da li je to moguce i kako?
|
|
|
|
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Call of duty 2 | ZverBre | Akcione igre | 383 | 18.1.2012 23:17 |
| Call of Duty - Nema teksta u meniju | ForceWare | Kvarovi | 15 | 28.8.2006 19:28 |
| Call of Duty 2 performance | Propeler | Akcione igre | 4 | 9.1.2006 2:08 |