Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.1.2009, 18:01   #1
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Nokia 6210 Navigator

Sta mislite o ovom telefonu? Vredi li ga kupiti? Ima li ga neko?
Ja trenutno imam N70,vec 2 godine...Pa se sad nakupilo para,pa razmisljam o promeni,pa nekako ovaj fon mi deluje kao najbolje resenje.

King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 1:01   #2
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

pa pazi-ok je to telefon,ima pregrsht opcija,bash kao i svaki drubi simbian aparat...
zashta ti je telefon potrena-za multimediju,kao poslovno reshenje...?
daj prvo te informacije,pa onda tek sve ostalo...!
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 1:14   #3
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

Pa pre svega,kao telefon E sad,naravno,i ostale multimedijalne zezancije su mi bitne.Sad,ja to imam i na N70,ali...Ovde bolji ekran,kamera,brzi,mogu da stavim sliku preko celog ekrana za wall (jes' nebitno ali volim sto ima ovo) i jos stosta...Ta navigacija mi ni ne treba,tako da mi to ne znaci nista.Mozda ce se sad neko i pitati sto onda i mislim da uzmem ovaj fon Jednostavno,nemam ni jednog drugog kanditata za kupovinu...

Mislim,ne trebaju meni informacije o sprecifikacijama,to znam,vec konkretno od nekog ko je koristio ovaj fon.

I koliko se krecu cene ovog telefona u Novom Sadu? Nesto se ne uzdam u mobilnisvet,posto znaju da zeznu u zadnje vreme
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 1:23   #4
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

Telefon je super, nema šta. Malo mu tu cena smeta, ali nije velik problem.

Ako si siguran da ti treba takav telefon i da ćeš koristiti većinu njegovih funkcija, uzimaj! Ima puno onih kojima se svidi samo cena telefona, pa bi hteli da se hvale i tako to.

Možeš da pogledaš i Nokiju 6220 classic, isto strava telefon. Jači je od ovog, tj. ima više funkcija i to. Sada je samo stvar ukusa, koji ti je lepši. Ja ga imam oko pola godine i nisam imao ni najmanji problem.

Možeš videti na sajtovima mobilnih telefona komentare, pa da i njih uzmeš u obzir, što da ne?
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku La.Prestige na korisnoj poruci:
King James (26.1.2009)
Stara 26.1.2009, 1:28   #5
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

Citat:
La.Prestige kaže: Pregled poruke
Telefon je super, nema šta. Malo mu tu cena smeta, ali nije velik problem.

Ako si siguran da ti treba takav telefon i da ćeš koristiti većinu njegovih funkcija, uzimaj! Ima puno onih kojima se svidi samo cena telefona, pa bi hteli da se hvale i tako to.

Možeš da pogledaš i Nokiju 6220 classic, isto strava telefon. Jači je od ovog, tj. ima više funkcija i to. Sada je samo stvar ukusa, koji ti je lepši. Ja ga imam oko pola godine i nisam imao ni najmanji problem.

Možeš videti na sajtovima mobilnih telefona komentare, pa da i njih uzmeš u obzir, što da ne?
A kolika mu je cena? Posto mobilni svet nesto brlja u zadnje vreme,a i nadam se da je manja od cene navedene na sajtu

Znan za 6220 Classic,ali,da budem iskre,smorio me vise monoblok,sve i jedan fon mi je bio takav,'ocu slide

Sto se komentara tice,ja to vise necu da gledam,pogotovo na navedenom sajtu Dodje neki pakosni nub pa naprica stosta o telefonu a nema pojma o njemu,znam da su tako neki k*njali za 6600 a meni fon savrseno radio,isto vazi i za N70...Mislim,nisu svi takvi,ali ima ih dosta...
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 1:39   #6
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

Cena je, kod distibutera oko 210e. Te cene što vidiš na dotičnom sajtu, okači mačku o rep.

S takvim cenama se nisam dugo sreo. Tamo piše ime radnje i njihova cena, odem u tu radnju i dobijem neku sasvim desetu informaciju.

Na prvi pogled, vidićeš da je telefon dosta sličan 6220 classic, a sve što je slično njemu, znači i da valja(osim naravno kopija).

Hmm, malo sam se zeznuo u vezi komentara, pomislio sam na one u itsvetu, neznajući da ih ima i na mobilnom svetu.

Sve u svemu, ako imaš para, odlična kupovina.
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku La.Prestige na korisnoj poruci:
King James (26.1.2009)
Stara 26.1.2009, 1:44   #7
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

Braaate,slagase me za 60e ,sad se dosta lakse dise i kupovina je dosta realnija Jos da dobro uvaljam N70
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 1:53   #8
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

Vidi, ja nisam 100% siguran, da li je 210e. Ne brini, mislim da je manje.

Poslednji put kad sam gledao, a to je bilo oko Božića, cena mu je bila 210e. Ipak mislim da mu se nije drastično promenila, ali bi trebalo da je manje.

Najbolje ti prošetaj do obližnjih šopova, pa se sam uveri, tako je najbolje.

I još nešto, kad ga budeš kupovao, obrati paznju šta uzimaš. Pogledaj ispod baterije šta piše, Made in Finland znači da je telefon original, ako piše Made in Hungary znači da je telefon skidan s mreže. Ostali natpisi ne bi trebali da se nalaze.
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 2:02   #9
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

ja bi ti lichno preporuchio neki telefon "N" serije,nokia je u pitanju... -ako ti vetj navigacija nije bitna!
nokia voli da "sakati" telefone,a u smislu-"E" serija je osakatjena u multimediji,dok je "N" serija osakatjena od,recimo,ofisa...
nikako da izbace neki telefon koji bi bio na pola puta izmedju ova dva...

baci pogled na 5320,meni se jako dopao...
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 2:08   #10
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

Citat:
La.Prestige kaže: Pregled poruke
I još nešto, kad ga budeš kupovao, obrati paznju šta uzimaš. Pogledaj ispod baterije šta piše, Made in Finland znači da je telefon original, ako piše Made in Hungary znači da je telefon skidan s mreže. Ostali natpisi ne bi trebali da se nalaze.
Одакле ти то да је телефон скидан са мреже ако је из Мађарске?То је будалаштина.Нокија 6630 коју сам имао била је Финска а скидана са Тим мреже тако да то нема никакве везе.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 15:06   #11
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

Ovaj moj N70 je iz Finske a isto je Tim...

Citat:
PsyDuck kaže: Pregled poruke
ja bi ti lichno preporuchio neki telefon "N" serije,nokia je u pitanju... -ako ti vetj navigacija nije bitna!
nokia voli da "sakati" telefone,a u smislu-"E" serija je osakatjena u multimediji,dok je "N" serija osakatjena od,recimo,ofisa...
nikako da izbace neki telefon koji bi bio na pola puta izmedju ova dva...

baci pogled na 5320,meni se jako dopao...
Imam N vec 2 godine...
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 15:46   #12
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Одакле ти то да је телефон скидан са мреже ако је из Мађарске?То је будалаштина.Нокија 6630 коју сам имао била је Финска а скидана са Тим мреже тако да то нема никакве везе.
A jel sam ja napomenuo da je sa Tim mreže??

Nemoj se molim te praviti pametan, znam šta pričam, bio sam dobavljač neko vreme i znam šta se sve radi.
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 18:52   #13
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

Кад се каже скидан са мреже зна се на шта се мисли(да је скидан са било које мреже не само са Тим) а да си био добављач знао би то.Иначе нокија 6120 коју сад имам а која је купљена у МТС-овој продавници је из мађарске а није скидана са мреже тако да то што лупаш нема много смисла.Уосталом преко разних програма можеш проверити свој продукт код(надам се да знаш шта је ипак си ти добављач )и ако се не разликује од оног на полеђини телефона онда највероватније није ни скидан са мреже.

Poslednja ispravka: Stojadin (26.1.2009 u 19:07)
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 19:42   #14
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

Kad naučiš šta znači da je telefon skidan s mreže onda se javi.

Nemoj ovde da diskutujemo, ako te još nešto zanima kontaktiraj na Pm!
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 20:01   #15
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

Скидан са мреже обично значи да је купљен у иностранству уз неке од пост пејд пакета за ситну лову па је прошверцован код нас да би се продао за већу суму новца ,обично има инсталиране верзије фирмвера прилагођене за мрежу са које је скидан , док код Тим мреже нема никаквих ограничења сем неких додатих опција везаних за услуге провајдера Водафон рецимо ставља забрану за мп3 мелодије на неким телефонима што је велики хендикеп.Такодђе за њих излази мањи број апдејтова тако да су баговитији од стандардних нокијиних, треба напоменути су телефони хардверски исти као и они који нису са мреже већ је разлика само у софтверу.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 23:09   #16
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Nokia 6210 Navigator

to je tačno što si naveo.

Ali flešovanje čipa čini čuda...

Neverujem da ćeš prepoznati da li je telefon skidan s mreže, da li je original ili da li je Tim,.T.. mobile, vodafone itd...osim ako ne vidiš neku nalepnicu li šta ti ja znam.

Uglavnom se to prodaje. Original telefoni iz Finske su dosta skuplji. Evo ja sam recimo preko keve uzeo N96, original Finac. Nema nikakve razlike u poređenju s ostalima. Tako da ti nikad nećeš znati, ako vidiš da je nalepnica Hungary, odakle je telefon i šta su sve radili s njim. To ne znači da je loše, taman posla ali nije kao original.
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Mobilni telefon] Nokia 6120 Classic DukeofSerbia Opisi, recenzije i testovi 38 24.4.2011 19:42
Smajliji na s60 3rd 9.1/9.2 telefonima! ZoranM Programi za mobilne telefone 16 23.10.2009 18:29
Nokia - pregrevanje baterija DukeofSerbia Aparati i oprema 0 18.8.2007 18:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com