Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.12.2016, 16:08   #1
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Mechwarrior 5: Mercenaries

Na MechConu odrzanom 3. decembra u Vankuveru, pre finala Mechwarrior Online World Championship-a, PGI glavonja Russ Bullock je predstavio pre-alpha demo za Mechwarrior 5: Mercenaries.


Twitch video za ceo MechCon (MW5 najava je na 9:04:32)
https://www.twitch.tv/piranhagames/v/105055090


Youtube demo snimak (nesto drugaciji od onog koji je igrao Russ na MechConu)
Mechwarrior 5: Mercenaries
https://www.youtube.com/watch?v=Gz8Y1V8gy1A


Glavne informacije: izlazi 2018 po zvanicnom obavestenju (take it with a grain of salt), singleplayer only igra. Assete vec imaju, prebacuju ih iz MWO u Unreal engine, imaju AI koji radi zadovoljavajuce.

Ja sam s jedne strane, blown away, ovo je ono sto sam cekao skoro deceniju i po, a s druge strane sam s(k)eptican, s obzirom na ono sto je obecano, a nije uradjeno za Mechwarrior: Online mod Community Warfare/Faction Play.

Poslednja ispravka: Laserstorm (6.12.2016 u 16:23)
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2016, 19:14   #2
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

About time. MW3 ne mogu da pokrenem kako treba na Win 10 a MW4 sam igrao i više nego što je trebalo Nemaju mnogo prostora da uprskaju stvar, imaju stare igre od kojih bukvalno samo treba uzmu ono najbolje i da prekopiraju u UE4.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2017, 19:47   #3
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Nov gameplay vidya



Me am hyped.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Laserstorm na korisnoj poruci:
filpan (1.12.2017), mvasic (1.12.2017)
Stara 1.12.2017, 21:01   #4
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Da mi sada serviraju tanjir na kome je izmetom napisano Mechwarrior 5 pojeo bih bez razmišljanja. Toliko dugo nismo videli MW naslov... MWO se ne računa.
Klip deluje... Okej, očekivao sam više ali daj šta daš
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
mvasic (1.12.2017)
Stara 1.12.2017, 23:15   #5
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Ovo liči na četvorku sa boljom grafikom.

A pilot im je... blago rečeno neki FPS igrač. Em što je ceo video koristio samo prva dva oružja, a projektile nije, drugo samo je skakao umesto da je koristio zaklon.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2017, 11:47   #6
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Ovo liči na četvorku sa boljom grafikom.

A pilot im je... blago rečeno neki FPS igrač. Em što je ceo video koristio samo prva dva oružja, a projektile nije, drugo samo je skakao umesto da je koristio zaklon.
U pravu si, ovo je neki FPS player, jeste koristio SRM2, ali nije ispalio ni L od LRM5 launchera koji je teglio celo vreme, za koji treba lock-on. Za zaklon se isto slazem.

Neko je napisao kako treba bolje da implementiraju reinforcements, da se ne spawnuju tek tako iz vedra neba. Izgleda da taj neko nije primetio sletanje dropshipa na 5:31.

Prvi put u nekoj MW igri da imamo live sletanje dropshipa u samom gameplayu, da nisu samo stacionarni elementi mape od pocetka generisani na njoj. Jos kad bi bili sigurni da su opasni kao u MW4. Secam se da sam Long Tom artiljeriju nosio samo za misije gde je trebalo unistiti dropship. Jedanput sam upao sa mojim lance-om i standardnom konfiguracijom oruzja. To sam uradio tad i jos jedanput, oba puta zavrsio neslavno.

Dopalo mi se kako su izveli ostecivanje zgrada kad je mech zakachi prilikom hodanja. Nije bas mnogo realisticno, ali se lomi staklo i zid i vide spratovi, nije kao ranije gde zgrada ostane potpuno neostecena iako direktno naletis na nju. Bilo bi super kad bi mogli mechovima da prolazimo kroz zgrade ili u njim krijemo za urban warfare. Zamislite samo PvP match u urbanoj sredini, gde defenderi naprave zasedu tako sto ce da se sakriju u zgradama i ugase mechove.

Ali to su vec pusti snovi.

Poslednja ispravka: Laserstorm (2.12.2017 u 11:55)
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Laserstorm na korisnoj poruci:
filpan (2.12.2017), perablenta (2.12.2017)
Stara 2.12.2017, 16:14   #7
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Citat:
Laserstorm kaže: Pregled poruke
Secam se ...
Vidim da si totalni fan

Koliko puta si ti prešao MW4:M? Ja se više ne sećam broja. Moje najomiljenije uspomene su iz arene, građanskog rata i isto iz tih misija gde su se lovili dropshipovi.

Ja sam i moj game nick uzeo iz te igre, Spector
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2017, 18:45   #8
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.457
Zahvalnice: 3.921
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Ja sam takodje tuce i tuce sati utrosio na MechWarrior-a 3 i 4.

A sta bih tek dao da izadje Mech Commander 3, jujujuju. Jedna od najboljih strategija mi je bila dvojka, davne 2000. godine kol'ko se secam je izasla.
Bas fali trzistu jedna takva igra sa detaljnom customizacijom robota.

Poslednja ispravka: filpan (2.12.2017 u 19:16)
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
director (15.12.2017), Leonida (2.12.2017)
Stara 2.12.2017, 19:15   #9
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Mechwarrior 5: Mercenaries

Mechwarrior 2 je imao najrealniju kastomizaciju mech-a. Moralo je da se vodi računa o svemu. Staviš najjači laser cannon, pola ostalih slotova uzmu heat sinks. Staviš jači top, municija pojede dobar deo dozvoljene težine.

Clan Jade Falcon.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2017, 20:34   #10
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Vidim da si totalni fan

Koliko puta si ti prešao MW4:M? Ja se više ne sećam broja. Moje najomiljenije uspomene su iz arene, građanskog rata i isto iz tih misija gde su se lovili dropshipovi.

Ja sam i moj game nick uzeo iz te igre, Spector
MW4:M sam presao 3-4 puta cini mi se. Heh, jos cuvam disk od pre 9-10 godina kad je Mektek dobio dozvolu od Microsofta i izbacio free full download MW4:Mercs sa svojim Mechpak modovima. Koliko sam voleo da picim MW4:M sa Marauderom i Warhammerom.

Solaris arena je bila najbolji deo MW4:M po meni. I to ne toliko zbog akcije koliko zbog naratora. Jos se slatko smejem kad se setim da je imao zesce fazone i izvale.

Duncan Fisher




Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Ja sam takodje tuce i tuce sati utrosio na MechWarrior-a 3 i 4.

A sta bih tek dao da izadje Mech Commander 3, jujujuju. Jedna od najboljih strategija mi je bila dvojka, davne 2000. godine kol'ko se secam je izasla.
Znam da nije MC3, ali relativno skoro treba da izadje Battletech strategija od Hairbrained Schemes. Na njoj rade ljudi koji su bili odgovorni za MW/BT igre dok je jos postojala FASA Interactive, koji su izbacili MC1 i MC2.

Jeste turn-based, a ne real-time, ali je veoma dinamicna. Gledao sam dosta video na youtube-u od ljudi koji su dobili betu kao kickstarter backeri ili posle platili backer paket preko vebsajta, i vise sam za nju zainteresovan nego za MW5.


Mali offtopic: Mechcommander 1 radi relativno odlicno na novijim Windowsima. Ja sam testirao na Win7. Igra ne moze da se instalira tj. instaler odbija da se pokrene, ali se mnogo lako zaobilazi. Potrebno je samo sadrzaj CDa iskopirati na HDD, uci u taj folder i promeniti config da se za CD uzima taj folder sa iskopiranim sadrzajem. Onda samo pokrenuti .exe iz tog foldera i VOILA - igra radi bez problema. Jos je super u vecim rezolucijama, sad zoom opcija izgleda bas cool. Jedino UI igre izmedju misija, gde se gledaju briefinzi i customizuju mechovi je u starim 4:3 rezolucijama i ne ide vise od 800:600 cini mi se.

Poslednja ispravka: Laserstorm (2.12.2017 u 20:44)
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laserstorm na korisnoj poruci:
filpan (2.12.2017)
Stara 2.12.2017, 23:14   #11
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Citat:
Laserstorm kaže: Pregled poruke
Solaris arena je bila najbolji deo MW4:M po meni. I to ne toliko zbog akcije koliko zbog naratora. Jos se slatko smejem kad se setim da je imao zesce fazone i izvale.
Isto i meni zbog njega! Kao ESPN komentator.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2017, 0:17   #12
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Isto i meni zbog njega! Kao ESPN komentator.
Mislim da ce ti se dopasti ovaj video:

Duncan Fisher bloopers





Najnoviji info za MW5 sa NoGutsNoGalaxy podcasta (najnoviji podcast za ljude koje zanima sta ce biti na ovogodisnjem MechConu)

Spoiler za MW5 Info from PGI:


(34 minute mark)

Conversation moves to MW5... Alexander Garden was the pilot seen in the recent promo video. The purpose of the video was to give a sense of the scale, see map aesthetics and destructability, procedural map. Bombadil says there's "another year of development" ahead for MW5. Don't pick the video apart on gameplay matters. Criticism is premature.

Russ says the build featured in the video was a month ago. The demo he is playing today is 10x better than the one shown in the video. Demo will be playable at MechCon. The need to be ready for PC Gamer, then PolyGon then MechCon has really helped them push the game's development.

Russ "feels like he is one of us" in making the game we all want. He is trying to give players what we have always wanted. Says he is completely sincere in this. Discusses how MW games became more linear as they went on. Wants MW5 to be more open and free. MWO was the fulfillment of what Russ always wanted in a multiplayer environment. MW5 will be what Russ always wanted as a single player - replayability, run a business as an entrepreneur in the IS.

MW5 will have no loading screens.

(45 minute mark)

Engine choice is very important. PGI have enough expertise and staff to change the engine, BUT that takes up time and resources. For MW5 they want to use the engine "as is" so they can focus their dev time on the game and content.

Discussion about persistent immersion while playing MW5. Russ has always wanted to walk around the hangar, see his Mech being repaired, etc. Every time a Mech gets damaged, you'll feel it in not just in your Mech, but in your hip pocket as you manage your business.

4 map biomes will be playable at MechCon. Canyon, Mars, Moon, Earth-like Forest. The latter is the best looking one so far.

Replayability is critical. We are pushing hard for it and its turning out well. 40,50,60 hours of gameplay probably (this seems to relate to the length of your career in a single end to end game). You're running your Merc business. Your location in the IS will affect the chassis available, and the contracts/enemies you get.

Mentions "reaching Elite Status by end of your career time" might not be possible if you try to traverse the entire IS. But you can start in different places. Says the game "could be infinitely replayable".

Regarding what "procedural map" means for MW5... (Gist is that it's only half procedural in the way that many of us would understand.) They are using "rule based generation". Designers make the most interesting levels, but they don't have 20 years to build the game. So PGI are taking a mixed approach. Designers are creating the tilesets and rules for assembling them into maps. Biomes will be applicable to all tilesets.

Sentry posts, base locations, Mech opponents will vary by mission. (yay!)

(55 minute mark)

Russ is open to questions from chat. But cautions that he is holding news for MechCon and so may choose not to answer many questions.

MW5 is "you buy it and you own it". It is not F2P. It is a single purchase. Doesn't mean there won't be DLC. But DLC will be extra content (not loot crates). He doesn't know yet, but more traditional model, such as expansion packs.

Russ wants to take a break and confer privately. (Maybe Russ is counselling Paul over his almost complete non-contribution. Or maybe Paul is complaining to Russ about saying things :-)

(1hr 7 minute mark - podcast resumes)

There will be a MechLab in MW5. Your Mechs will be constantly getting damaged. Unlike MWO, you have to repair. MWO has an "insane" level of customisation as it adds unending depth. But MW5 has a different reliance to achieve its variety... lore and marketplace.

Marketplace will be a critical aspect of MW5. Purchasable goods will constantly update based on period of time, location in space, etc. It will be a big deal when you eventually see a Mech with a tech upgrade like Ferro. In the marketplace, different manufacturers will offer different versions of the weapons. Technicians (that you apparently will need to hire) will have different expertises with different weapons and manufacturers. The marketplace can't be overwhelmed by too much customisability, so it has to be different to MWO.

Russ says there are still some major announcements to be made at MechCon.

Phil and Daeron wax lyrical about how happy they are with what they've heard, and how important it is, that MW5 will have depth in terms of equipment, economy, logistics, replayability etc... things missing from MWO.

On this Russ says MW5 isn't just about taking missions, fight Mechs, come back. Managing how little damage you take also matters a lot due to the economy. Fighting is a consequence of the mission, not the only goal of the mission. Eg. some missions might be to destroy farms and you can choose whether to engage with defenders or not.

Will there be moral choices? Will you have a relationship with your unit's mercs? Russ is vague and his reply suggests "no". It will be more basic ... "reputation level with different Houses".

Russ invites design/mission suggestions via his Twitter.

(1 hour 24 minute mark)

MW5 will be available on Steam and elsewhere, including a PGI portal. It will require Steam as PGI want to use the Steam API 100% for features like friend lists.

Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laserstorm na korisnoj poruci:
perablenta (3.12.2017)
Stara 3.12.2017, 0:56   #13
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Hhahaha vrh!
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2017, 2:20   #14
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Live from Mechcon on Twitch

https://www.twitch.tv/piranhagames
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2017, 11:08   #15
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Sa Mechcon streama:


Citat:
-Mod Support for MW5 (Steamworks)
-4-Player Coop for MW5




I'm so fucking hyped dudes. Svidja mi se Surprise Atlas na 1:38 :

MW5 teaser sa Mechcona



Za one koji igraju MWO:


Poslednja ispravka: Laserstorm (10.12.2017 u 11:23)
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laserstorm na korisnoj poruci:
filpan (10.12.2017)
Stara 10.12.2017, 13:21   #16
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Highlights sa Mechcona, vezano za MWO i MW5.

New Solaris 7



Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Hhahaha vrh!
Solaris 7 and Duncan Fisher na 6:09

https://youtu.be/8hmksMrWJBE?t=6m9s

Poslednja ispravka: Laserstorm (10.12.2017 u 13:37)
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2017, 14:20   #17
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

EPIC!!!

Mnogo bolje nego onaj Online mechmaking.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2017, 21:39   #18
Aelos03
Veteran
 
Član od: 10.6.2012.
Poruke: 540
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 69 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aelos03
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
EPIC!!!

Mnogo bolje nego onaj Online mechmaking.
Ne znam bas. Onsi su usbeli da ****u nesto sto niko normalan ne bih znao kako. Sve sto nisu trebali da urade uradili su I sad kao izbacuju single player only igru.

Jedino iz ovoga sto moze nesto dobro da ispadne je ako dozvolje modove pa neki ljudi koji stvarno znaju naprave neke dobre misije jer znam da su ovi nesposobni.

Nadam se da cu morati da pojedem sve ovo sto sam reko I da dokazu da su ipak malo kompetetni.
Aelos03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2017, 9:55   #19
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Citat:
Aelos03 kaže: Pregled poruke
Ne znam bas. Onsi su usbeli da ****u nesto sto niko normalan ne bih znao kako. Sve sto nisu trebali da urade uradili su I sad kao izbacuju single player only igru.

Jedino iz ovoga sto moze nesto dobro da ispadne je ako dozvolje modove pa neki ljudi koji stvarno znaju naprave neke dobre misije jer znam da su ovi nesposobni.

Nadam se da cu morati da pojedem sve ovo sto sam reko I da dokazu da su ipak malo kompetetni.

Investicije za razvoj su dobili na PVP zhvaku, pa su morali da to izvuku do kraja. PGI ipak nije veliki studio, a iskreno, sudeci po portfoliju do sada, MWO je jos dobro i ispao, ako zanemarimo Faction Warfare, koji je trebao da bude primo play mode, a po meni je ispao zeshca smarachina.

Quickplay je cak dobro i ispao, igram ga vec godinu i vise dana uz pauze i ne dosadjuje mi. Stoji da QP zna da bude roflstomp kad ti zapadne totalno nekoordisan tim, ali dosta puta ispadne tako socan i delikatesan kad se nadje tim koji zna kad da odstupi i kad da pritisne.

Misljenja sam da bi trebali da vrate 8v8 mecheve, to bi zahtevalo malo oprezniju igru i vise taktiziranja. Jos kad bi uveli kao u BT-u skaliranje po Battle Value-u.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2017, 14:11   #20
Aelos03
Veteran
 
Član od: 10.6.2012.
Poruke: 540
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 69 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aelos03
Određen forumom Re: Mechwarrior 5: Mercenaries

Citat:
Laserstorm kaže: Pregled poruke
Investicije za razvoj su dobili na PVP zhvaku, pa su morali da to izvuku do kraja. PGI ipak nije veliki studio, a iskreno, sudeci po portfoliju do sada, MWO je jos dobro i ispao, ako zanemarimo Faction Warfare, koji je trebao da bude primo play mode, a po meni je ispao zeshca smarachina.

Quickplay je cak dobro i ispao, igram ga vec godinu i vise dana uz pauze i ne dosadjuje mi. Stoji da QP zna da bude roflstomp kad ti zapadne totalno nekoordisan tim, ali dosta puta ispadne tako socan i delikatesan kad se nadje tim koji zna kad da odstupi i kad da pritisne.

Misljenja sam da bi trebali da vrate 8v8 mecheve, to bi zahtevalo malo oprezniju igru i vise taktiziranja. Jos kad bi uveli kao u BT-u skaliranje po Battle Value-u.
Ok sto su napravili investiciju cak mi je i drago sto jesu jer mislim da u ovo doba lepse mi je da igram protiv ljudi.
Mogu da predjem preko toga sto nisu igru napravili kako treba i sto i posle toliko vremena je sve clunky od menia pa i do samog kretanja i mehanika.

Ono nemaju iskustva i jos ne znaju ali ako se trude nije nikakv problem bar je fransiza ozivela, ali ne mogu da predjem preko
njihov modela placanja koji je sve samo nije micro-transaction. Igra ne moze da se igra f2p to je cinjenica i ne mogu nijednom
coveku da je preporucim koliko su bezobrazni.

Hoce da pravi single player igru a jos nisu ni naucili da skaliraju mekove i okruzenje.


Igrao bih MWO sa svim tim nedostacima da su bar posteni i da se ne trude da zive od whale-ova koji kupuje sve sto izbace.

Sto se tice game modova problem je sto ne postoji glavni mod i ne moze da se bira sta hoces da igras. Ne znam da li sad moze custom game
da se napravi bez premium vremena. Slazem se 8v8 je bio bolji(za cist TDM) ali 12v12 na jos malo vecoj mapu u conquest modu bi bio
idealan mada oni ne znaju da naprave dobru mapu.
Aelos03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mercenaries 2: World Nearly In Flames MICROCOMP DOORS Male igre 0 9.5.2009 15:40
Mercenaries 2: World in Flames dodgeme Akcione igre 51 29.9.2008 11:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com