Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.3.2008, 12:14   #1
stanke
Novi član
 
Član od: 30.8.2007.
Poruke: 23
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Red face Kako podesiti down. manager da download ide jedan za drugim? HELP

a ovako, imam premium acc za rapid, ali kad zaredjam linkove u download manager(IDM) ne pocinje download jedan posle drugog, stavio sam u accountu direct downloads, i napravio rule za login data u download manageru za rapidshare, e sad, koja je opcija da download fura jedan za drugim sam od sebe, probao sam start synchronization que, ali nece, sta da radim, sigurno ima neka opcija, ne prelazi mi se na Orbit, jer mi je internet download manager ubedljivo najbrzi? hvala unapred na odgovorima
stanke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2008, 12:58   #2
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Kako podesiti down. manager da download ide jedan za drugim? HELP

Probaj RapidShare Manager...
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2008, 13:08   #3
stanke
Novi član
 
Član od: 30.8.2007.
Poruke: 23
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Kako podesiti down. manager da download ide jedan za drugim? HELP

hvala na odgovoru, probao sam ga, ali on pocinje download svih linkova i ukupna brzina mi je duplo sporija od brzine koju imam na adsl-u....samo da mi se javi neko ko koristi neki download manager i ko ubaci linkove sa bilo kojih sajtova i zna sta treba da se klikne da bi download isao jedan za drugim, jer SIGURNO ima opcija, gledao sam u helpu ali nisam nasao.pozz
stanke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2008, 15:36   #4
daniel83
Član
 
Član od: 5.2.2008.
Poruke: 135
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 25 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Kako podesiti down. manager da download ide jedan za drugim? HELP

Pa svaki menadzer za download ima takvu opciju pa bi bilo lepo kad bi rekao koji koristis! Ja recimo koristim Free Download Menager jer mi se pokazao najboljim,kod njega se to podesava u opcijama->podesavanje preuzimanja->Mreza pa tu imas izmedjuostalog i opciju MAKSIMALNI BROJ TRENUTNIH PREUZIMANJA tu podesavas koliko preuzimanja da radi istovremeno,ti bi voleo da ti skida jedan po jedan znaci stavio bi pod tu opciju broj 1.
E sad ti pogledaj slicnu opciju ako koristis drugi menadzer posto je slicno kod svih.
Ja koristim ovaj menadzer jer moze da skida i sa Youtube-a i po zelji odma da ga konvertuje u neki drugi video format a mozes i da pregledavas to sto skidas jer ima u sebi ima mali plejer,takodje dok skidas muziku mozes i slusati to sto skidas i to u toku skidanja...
daniel83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku daniel83 na korisnoj poruci:
stanke (24.3.2008)
Stara 24.3.2008, 16:25   #5
stanke
Novi član
 
Član od: 30.8.2007.
Poruke: 23
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Kako podesiti down. manager da download ide jedan za drugim? HELP

hvala ovakav odgovor mi je trebao, izgleda da nisi procitao ali napisao sam da koristim IDM(internet download manager) pa cu videti u opcijama dali ima to, ako nema prelazim na free
stanke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2008, 18:36   #6
Monk Psycho
Član
 
Član od: 11.12.2005.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 269
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 22 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Kako podesiti down. manager da download ide jedan za drugim? HELP

mada mozes i orbit da koristis mnogo manje memorije zauzima i on je free
Monk Psycho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2008, 14:11   #7
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Kako podesiti down. manager da download ide jedan za drugim? HELP

Citat:
stanke kaže: Pregled poruke
a ovako, imam premium acc za rapid, ali kad zaredjam linkove u download manager(IDM) ne pocinje download jedan posle drugog, stavio sam u accountu direct downloads, i napravio rule za login data u download manageru za rapidshare, e sad, koja je opcija da download fura jedan za drugim sam od sebe, probao sam start synchronization que, ali nece, sta da radim, sigurno ima neka opcija, ne prelazi mi se na Orbit, jer mi je internet download manager ubedljivo najbrzi? hvala unapred na odgovorima
Odguglaj: How to download from Rapidshare with IDM i naći ćeš
mnoštvo linkova koji vode do detaljnih uputstava. Pored toga,
postoji i video tutorijal Batch RS Links Into IDM Tutorial (56,4MB),
rad nekog momka koji ničim ne uslovljava njegovo korišćenje, probaj
da nađeš i njega.
Ako ti pak nešto nije u redu sa konfiguracijom IDM-a, obrati se za
pomoć njihovom Support Tim-u, vrlo su predusretljivi, evo šta su mi
odgovorili kad sam ih zadnji put zamolio za pomoć:
================================================== =
Hello,

Please download and run the following program (to understand your settings
and configuration) and send the output text file back to me for analysis

http://www.internetdownloadmanager.c...DMSettings.exe

The settings file should help us to diagnose the problem.

Best regards,

Dave Saeger
IDM Support
Tonec Inc.
================================================== ==
Skinuo sam ga, A Spyware Doctor je to mirno ispratio, (dakle čisto je) pokrenuo i u MyDocuments našao IDMSettings text file, zipovao ga i poslao
kako je traženo. Ustvari su mi svaki put odgovorili kad sam ih kontaktirao,i uvek je bilo uspešno.

P.S. Imam skinut onaj video tutorial, ali link ne mogu da ti postavim, shvatićeš zašto kad pogledaš post koji ću uraditi, o problemu koji se kod mene javio, a inspirisan je ovim tvojim. No to je praktično nova tema, te kad bude gotov, staviću ti link ovde.

Poslednja ispravka: Suad Novic (17.6.2008 u 14:30)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2008, 1:08   #8
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Kako podesiti down. manager da download ide jedan za drugim? HELP

Korišćenje IDM za transfer sa RAPIDSHARE uz PREMIUM nalog

U IDM prozoru , kliknuti na Downloads > Options



Kliknuti Tab Site Logins , pa na New



U Next Site Login formi koja se pojavi , popuniti sve detalje , iz Rapidshare Premium naloga user id, password .



Kliknuti Ok i Ok ponovo ...

Kopirati rapidshare link, sad je na clipboard-u . Kliknuti na Add URL link. Link će automatski biti prepoznat i
IDM će primeniti unete podatke za pristup Rapidshare server-u. Kliknuti Ok. Onda, kliknuti na Download Now da transfer počne
, ili na Download Later, za odloženi download.



Za transfer sa više linkova, jedan način je kopirati
individualne linkove, i nastaviti po opisanom. Ili selektovati sve linkove, pa desni klik na selekciju: U IE-u ili FF-u ,
kako je IDM integrisan sa oba, na meniju je Download with IDM , kliknuti na njega.



Ili selektuj individualne fajlove ili klikni Check all i onda OK.



Linkovi su sad queued-ovani za transfer . Klikni na Start Queue za početak transfera. Ako je queued-ovano više od 4 fajla
onda queue startuje sa transferom 4 fajla, a ostali čekaju u queue-u.

http://i26.tinypic.com/307nfo3.jpg

Drugi način transfera snopa Rapid linkova je copy-paste svih tih linkova u Notepad-u sačuvati kao .txt file. Onda koristiti
Task>Import>From Text File i browse do tekst-fajla. Svi linkovi iz fajla biće prepoznati. Zadržati samo rapidshare
linkove i obrisati ostale



To je uglavnom sve o transferu sa rapidshare uz premium nalog.

Poslednja ispravka: nighthawk (20.6.2008 u 21:34) Razlog: prevelike slike i linkovi!!
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
jagodanbg (20.6.2008)
Stara 20.6.2008, 10:40   #9
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Kako podesiti down. manager da download ide jedan za drugim? HELP

ne koristim ovo ali svaka cast na tutorialu!!
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2008, 16:38   #10
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Kako podesiti down. manager da download ide jedan za drugim? HELP

Citat:
jagodanbg kaže: Pregled poruke
ne koristim ovo ali svaka cast na tutorialu!!
Nisam ja autor, našao ga na Web-u i samo malo popravio. Izletelo dok sam pokušavao da pronađem link za tematski isti video-tut, ali sad više i nije potreban, sve je isto kao na slikama, jedino što imaš animaciju (tešku 54MB).
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kako podesiti Remote Desktop Connection ddule Operativni sistemi 8 7.10.2008 12:45
Kako dodati jos jedan hard disc? dile Nosači podataka 2 1.3.2008 19:44
Kako dodati još jedan HDD? Tetanus Nosači podataka 20 11.12.2007 19:06
Kako podesiti ADSL? Manve Komunikacioni uređaji i umrežavanje 14 26.2.2007 11:24
Opera i njen IDIOTSKI download manager Ogi Aplikativni softver 6 28.12.2005 16:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com