Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.11.2017, 9:19   #4501
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Jedna je stvar kad tebe pobedi neko sa boljim špilom ili kad se ti ispališ ili te nadigra neko bez obzira na sve, a sasvim je druga priča kad neko odigra jednu kartu, svi znamo koju, za neupućene hero card i završio je posao u 90% slučajeva. Ja sam Arenu slabo igrao i dok je bila vrh, a sad kako su se pojavile pomenute karte nisam je upalio jednom, sve do ovih promocija. Mojih 6 poraza su: 2x Mag heroj, 1x Paladin heroj, 2x protivnik bio brži i iskoristio svoje šanse maksimalno, 1x lik imao svaki hebeni removal kad treba, a ja aggro i opet bih ga ubio da nije imao još i heal krug pre nego što ću ga roknuti, mada to sam i ja X puta radio, pa mi i nije krivo previše.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2017, 11:14   #4502
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Još jedan problem kod Hearth Arene je što su se glavni developeri algoritama za tier liste posvađali sa vlasnikom sajta i aplikacije i otišli sa projekta pre određenog vremena. Održavaju sopstvenu tier listu na Lightforge sajtu koje se sada direktno koriste kao plug in za arenu u Hearthstone Deck Trackeru.

Koliko god sa biznis gledišta nisu u pravu (a apsolutno nisu i lepo su to spinovali), njihova tier lista je više okrenuta tome koliko mogu da je iskoriste tzv. infinite igrači, za razliku od prosečnog arena igrača, na osnovu čijeg value-a se baziraju liste na Hearthareni, što bi u teoriji značilo da su pouzdanije.

Uostalom, ja se ne sećam da li sam ikad u potpunosti slušao bilo koji od ovih alata zbog drugačijeg pristupa, pogotovo zato što Heartharena ima problem sa tim da često forsira određene arhetipe deckova bez potrebe.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2017, 14:55   #4503
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne treba slepo slusati HearthArenu, i ne treba preterano verovati oceni deka. Svakako je treba koristiti zbog pregleda sinergija i generalnog uvida u stvari, ali treba dobro razmisliti o svakom odabiru.
U obicnoj Areni nema toliko removala i DK-ova koliko ih je bilo u Dual Class Areni.

U KFT meti Tempo je zakon i borba za Board posto ima dosta kljucnih neutralnih miniona koji zahtevaju da imate nesto na Boardu(Bonemare, Deathspeaker, Skillbane itd).
Super je imati DK-a u decku, ali ne vredi nista ako ne stignes do turna u kome mozes da ga odigras.
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2017, 15:09   #4504
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ma šta kažeš?

Nisam ja juče došao ovde, niti krenuo da igram, a vidiš valjda i iz broja pobeda da nisam igrao sa početnicima, koji su imali sreće samo da izvuku dobre karte i/ili DK. Ja koristim heartharena jer uglavnom biram karte, pored sinergije naravno i po tome da li mi se sviđa i da li mogu nešto zanimljivo da uradim sa njom, pa mi pomenuti servis dođe kao kočnica u smislu - Stani malo, preterao si, ovo ti je kvalitetnije zbog toga i toga, pa i onda nekad ne uzmem baš tu kartu.
U suštini nemam neke rezultate iza sebe, niti puno igram, kao u početku da mogu da pametujem, ali nisam pečurka i nemam ništa protiv tebe lično, jer te ni ne znam, ali komentar ti je suvoparan.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2017, 15:23   #4505
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

I ja koristim HearthArenu, samo ti pricam da skor nije toliko merodavan.

Iz mog iskustva, Bonemare je veca swing karta od DK-a, da ne pricamo o tome sto je Bonemare neutral, a DK legendary.

Nisam ni ja juce poceo da igram, a ozbiljnije sam krenuo da igram Arenu i HS bas od KFT-a.
Ne vidim sta te je u mojoj poruci toliko razljutilo, a nije cak ni tebi licno bila upucena, vec generalno moj pogled na Arenu u KFT meti.
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2017, 15:32   #4506
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Iskreno, mislio sam da si baš meni napisao, kao odgovor, pa mi je kao takav delovao suvoparan i izlišan, međutim pošto je to bio generalno tvoj pogled na stvari, kao što si napisao, onda izvini, ja sam malo preterao.

Naravno da je Bonemare uticajnija karta, ali je istu i lakše izvući, pa me zato više smori poraz zbog karte, koja nije toliko česta, kao pomenute DK. Mada, najviše me smorilo što od 9 partija sa aggro Druidom samo u jednoj sam imao one-drop u prvom krugu da odigram. Nije me htelo.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2017, 15:56   #4507
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Opusteno

Generalno, kad protivnik odigra DK-a (pogotovo ako je Jaina) uvek se demoralises i tiltujes i uvek deluje da si zbog toga izgubio, a veca je sansa da early ili mid game nije bio dovoljno dobar, ali emocije ucine svoje

Sto se HearthArena skora tice, 12 pobeda u Dual Class Areni sam imao sa najjacim deckom koji sam draftovao (79 poena - http://www.heartharena.com/arena-run/v066x6 DK Anduin ) i sa jednim od najslabijih (69,1 poena - http://www.heartharena.com/arena-run/wdfs01 bez legendary).
Sa oba sam dosao do 11 - 0.
Takodje, imao sam i jedan run od 11 pobeda sa deckom od 72 poena bez legendarnih karata - http://www.heartharena.com/arena-run/0hiohe.
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2017, 16:28   #4508
Баш_Челик
Član
 
Član od: 13.4.2006.
Poruke: 433
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 144 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ја сам направио како ме је програм саветовао и изгубио прве две да бих онда четири победио.

За неког ко не игра ни месец дана није лоше.

И у последња два извлачења убо сам две златне.
Баш_Челик je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2017, 16:39   #4509
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

^Ako si mislio na draft u Areni, karta u Areni ce ti biti zlatna ako tu kartu imas zlatnu u kolekciji. Mozes i da iskljucis pa da bude obicna.
Ako si mislio na otvaranje packova onda GJ
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2017, 16:50   #4510
Баш_Челик
Član
 
Član od: 13.4.2006.
Poruke: 433
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 144 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ма на пакове сам мислио, баш ћу после да напишем које... сада ми је празан таблет, а на овом компу немам инсталирано.
Баш_Челик je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2017, 22:46   #4511
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja od kako igram, neke dve nedelje a i ne igram stalno (svaki dan), otvorio sam mozda petnestak packova tek, posto sakupljam gold da otvorim avanturu. Od toga su 5 legendary (Professor Putricide, Cho'gall, Scourgelord Garrosh, Alexstrasza i C'Thun) ima i poneka zlatna itd.
Ne znam koliki je prosek dobitaka legendary karata ali valjda je 5 ok, na ovih 70 - 80 karata. A dobio sam i danas ovu Marin the Fox, dakle 6 ih sad imam.

Inace ne vidim neku narucitu prednost koju ove karte donose. Ima pametnijih nacina da se potrosi mana. A mozda i ne uvidjam posto sam nov.

Inace sto se igre tice, Priest mi je trenutno najzanimljiviji. Samo dosta taunta kao zastita dok pravim madjije i milina.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2017, 0:13   #4512
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Prosek je 1 legendary u 40 packova (svaki tip packova se posebno gleda) i 1 epic u 10 packova, ali ako packove otvaraš prvi put, garantovano je da ćeš dobiti legendary u prvih 10 packova svakog tipa. C'thuna nisi otvorio, dobijaš ga automatski kad otvoriš prvi Old Gods pack. Scourgelorda si verovatno takođe dobio kada si završio prvi wing Frozen Throne-a. Jesi li završio prvi deo Karazhana i dobio Malchezaara?

Čak i sa ovim, imaš prilično dobar prosek za sad, ali će to drastično opasti ubuduće. Savetujem ti da batališ otvaranje old gods packova (možeš da otvaraš Mean Streets of Gadgetzan dok ne dobiješ legendary pa onda i njih zaboravi), fokusiraj se na Classic, Un'Goro i Frozen Throne, a sačuvaj bar 1000g za sledeću ekspanziju koja izlazi u decembru. Ako se dobro organizuješ i pripremiš, kada Old Gods, Karazhan i MSOG ne budu deo Standarda početkom sledeće godine, imaćeš sasvim ok početak.

Alex je vrhunska karta, Garrosh može biti ok ako napraviš nekog tempo warriora, Cho'gall i Putricide mogu lagano odmah da se disenchantuju i da praviš šta ti treba, Malchezaara bih čak i zadržao za sad jer ti dodaje legendary karte koje nemaš (iako je loša karta kod ljudi koji imaju jake deckove), pa na početku može da bude i dobar. Isto važi i za C'thuna, možeš da ga zadržiš neko vreme, pogotovo ako imaš još karata koje imaju sinergiju sa njim.

Inače, na sajtu PityTracker može da se registruje i prati otvaranje sopstvenih packova tako što ih unosiš ovde, pa ćeš imati tačan uvid u to kolika je šansa da dobiješ epic ili legendary iz sledećeg packa. Naravno, ovo sve važi nakon što otvoriš prvih 10 packova.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
Optimum (7.11.2017)
Stara 7.11.2017, 0:43   #4513
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Jesi li završio prvi deo Karazhana i dobio Malchezaara?
Koliko vidim treba da se ocisti cela avantura na normal tezini, tako bar pise na wiki.

This minion is acquired after clearing the Spire wing of the One Night in Karazhan adventure on normal mode.

Ja sam igru krenuo da igram pre 2 nedelje tako da mi ne pada na pamet da dam 20 eura za full avanturu, jer nisam siguran da li ce igra da me zadrzi. Jos sakupljam gold da otvorim ono prvo polje od 700 golda, a predpostavljam da se placa i svako naredno tako da od te karte nema nista.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2017, 0:48   #4514
Баш_Челик
Član
 
Član od: 13.4.2006.
Poruke: 433
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 144 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Баш_Челик kaže: Pregled poruke
Од ДК херија имам Jainu, Uthera (златан) и Valeeru. Од легендарних Prince Valanar, Cairne Bloodhoof, C`thun и Kalimos Primal Lord. Од rare имам Fatespinner, Cabalist Tome, Sword of justice, Blackguard, Shadowform, Doomerang, Faceless Shmabler и Gold Sea giant.

Нисам при компу где је инсталирана, па да се посаветујем да ли да уништим неке од златних, наравно ван овх стандардних које ни не могу да се униште. Сада играм са неким Warriorom и ето ме на победу од 19.
Баш_Челик je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2017, 0:50   #4515
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Optimum kaže: Pregled poruke
Koliko vidim treba da se ocisti cela avantura na normal tezini, tako bar pise na wiki.

This minion is acquired after clearing the Spire wing of the One Night in Karazhan adventure on normal mode.
Dobije se nekoliko karata, tako da to slobodno stavi na vrh spiska.
Nema potrebe da daješ pun iznos, ako već daješ gold, dovoljan ti je drugi wing (Parlor) od 700g, on ima najviše korisnih karata, ali su one u standardu samo još par meseci.

EDIT: U, davno je bilo, ja sam se nešto preračunao, u prologu se boriš sa Malchezaarom, a dobijaš 2 karte. U pravu si, legendary Malchezaar se dobija kada se završi Karazhan. 2 karte dobijaš samo za prologue.

Poslednja ispravka: Doomche (7.11.2017 u 0:59)
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2017, 22:20   #4516
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Zavrsio sam ovaj prvi wing u Karazhan-u i dogurao do levela 20 u rangiranim borbama, ali onog lika sto se uvek vrati na full hp ne mogu nikako da sredim.

Gledao sam na youtube-u neke snimke i vidim da je to najlakse sa Priestom. Izdrzim nekako 10ak krugova, onda uzmem onu kartu za kontrolu uma, preuzmem onu njegovu sto skida 15 hp-a ali dzaba kad se on u sledecem krugu opet regenerise. A i dok ja pripremam teren da odradim sve ovo on vec nakupi brdo miniona tako da mi vec u sledecem krugu unisti ovu kartu sto sam mu uzeo. Stvarno mi vec ide na zivce.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2017, 1:23   #4517
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Koji je taj?
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2017, 20:51   #4518
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne znam kako se zove. Nije ni bitno posto sam odustao od igre.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2017, 21:04   #4519
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ekspanzija je izašla na EU i NA u 19h, uprkos svim očekivanjima. Već sam kompletirao par dungeon runova, deluje mi sjajno sistem, ali mogao je i teži da bude (pogotovo prvih 5,6 bosseva)
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2017, 21:36   #4520
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sad čekam po 2 minuta sigurno za svaki boss fight, mora surf neki u međuvremenu. Ali svakako pozitivno iznenađenje što nismo tretirani kao g*vna za ovu ekspanziju.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com