Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.3.2009, 21:07   #101
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

System mechanic, TuneUp Utilities, System Cleener.
Your Uninstaller, Total Uninstall.
Diskeeper, O&O Defrag.
KIS, Malwarebytes Anti-makware, Trojan Remover (sva tri uvek azurni).
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2009, 21:52   #102
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Citat:
Ad-Aware has been one of the same old famous anti-spyware solution that now also include real-time protection against spyware, trojans, rootkits, hijackers, keyloggers, and more threats. The new version of Ad-Aware - Ad-Aware Anniversary Edition, which supposed to be called Ad-Aware 2009 after Ad-Aware 2008, marks the 10th anniversary since the debut of Ad-Aware.

Ad-Aware - Anniversary Edition offers radically improved performance and efficiency, along with comprehensive malware protection. With real-time monitoring, threat alerts, and automatic updates you can rest easy knowing that you are protected.
Features of Lavasoft Ad-Aware Anniversary Edition:
  • Detect, Remove AND Clean
  • Ad-Watch Live! Basic integrated real-time protection
  • Rootkit Removal System
  • Radically improved resource efficiency
  • Lavasoft SmartSet
  • Customizable Profile Scans
  • External Drive Scanning
  • Pin-Point Scanning
  • Full integration with Windows Security Center
  • Easy to download, install & use

Ad-Aware has provided a free version since the product launch. Anybody who using the previous version of free Ad-Aware can upgrade to latest Anniversary Edition for free. Of course, the Ad-Aware Anniversary Free Edition is available for everyone’s download too.
Download Free Ad-Aware Anniversary Edition: Ad-AwareAE.exe
No serial number, product key or registration code is required to activate or unlock Ad-Aware Free Edition.
jupi ako ne radi prvi link evo ga drugi: http://downloads.pcworld.com/pub/new...Ad-AwareAE.exe
Lich_king2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2009, 15:10   #103
stevan10
Član
 
Član od: 22.3.2008.
Lokacija: BG
Poruke: 368
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stevan10
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Treba mi preporuka za neki program slican Tune Up-u posto me on zeza na windows 7-ici a navikao sam na njega!Gledao sam nesto pa sam nasao ova dva:AshampooWinOptimizer6 i AdvancedSystemCarePRO pa me zanimaju vasa iskustva sa njima i koji je bolji?
stevan10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2009, 18:21   #104
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Ne bi ti smetalo i da imas oba. Ja drzim ukljucen Advanced systemcare u trayu i kad god nisam na njemu on mi sredi sistem (registry,brise tragove surfovanja i tako) mada ni Ashampoo-ov nije los
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2009, 3:48   #105
Pinstripe
Veteran
 
Član od: 17.3.2009.
Poruke: 1.049
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 182 puta na 175 poruka
Smile Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

eve i moj izbor :

Zastita: ESET NOD32 Antivirus v.3. ili KAV v.7. ;
Baza registra: CCleaner ;
Defragment: O&O Defrag Pro v.11. ili Defraggler ;
Update Driver-a: Driver Genius Professional
Pinstripe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2009, 17:55   #106
Keki
Veteran
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Odžaci ಠ_ಠ
Poruke: 640
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 280 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Za AV koristim Aviru (dugo bio Avast pa reko malo da promenim),Comodo firewall,Spybot s&d,Malwarebytes,e sad,skinuo sam ad-aware sa linka koji je ostavio Lich_king2 pa da pitam par stvari o njemu.Da li puno koristi memoriju,da li mi je pored s&d potreban ili je bolji,da li moze da radi sa Avirom posto nije AV nego anti-spyware ako se ne varam?

Sledece,za odrzavanje sistema imam CCleaner,a ostatak mi je bitan.Naime,imam TuneUp Utilities 2009 i IObit Smart defrag,da li su dobri programi za odrzavanje sistema?Za TuneUp sam sad procitao u SK (ali ga imam od juce)pa me zanima koliko je dobar za defragmentaciju jer znam da je za sistem super.I da li je bolje za defragmentaciju koristiti TuneUp ili ovaj Smart defrag i koliko je ovaj drugi dobar?Da li je eventualno neki treci bolji?E da,da li je bolji TuneUp ili Advanced System Care?

Poslednja ispravka: Keki (1.4.2009 u 18:03)
Keki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2009, 16:10   #107
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

po meni je advanced systemcare ali kao i svi ostali programi i ovaj ima neke + i - opcije
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2009, 1:19   #108
Maksim Gorki
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 161
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Imam jedno pitanje,
Drugarici se nesto "gubi" hdd (koji je i inace prilicno star). Interesuje me da li postoji neki program koji moze da utvrdi da li postoji greska na samom disku (hardverska)???

Fala
Maksim Gorki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2009, 1:27   #109
Casper'NS
Član
 
Član od: 6.7.2008.
Lokacija: ^^
Poruke: 64
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 27 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Naravno da postoji, u princip svaki proizvodjac ima neki svoj program koji se bavi hdd-om, dobar alat za te stvari je imati Hirens boot cd, ima ga na netu, proguglaj malo...
Casper'NS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2009, 17:37   #110
Cryonosis
Član
 
Član od: 8.4.2009.
Poruke: 203
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Citat:
dzonihsv kaže: Pregled poruke
TuneUp Utilities 2008. Taj sve radi.
ja kad skinem tune up,neplacena je verzija i nije nesto..mora da se plati..
Cryonosis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2009, 17:41   #111
Keki
Veteran
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Odžaci ಠ_ಠ
Poruke: 640
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 280 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Tako dobar program zasluzuje da se plati.A u ostalom,ne moras bas za sve da platis,pa tako ni za ovo.
Keki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2009, 11:00   #112
yhaker
Veteran
 
Član od: 29.10.2008.
Poruke: 807
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 77 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Iobit advanced system care free,wise registry&disk cleaner,revo uninstaller.
yhaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2009, 18:14   #113
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Zašto svi pokušavaju da očiste registri. Probah sa mnogim programima da čistim registri i uvek sam se opekao. To mi je i burazer rekao. Nikako da ih koristim pošto program nikada ne zna šta sme a šta nesme da uloni. I onda posle dužeg vremena počinje da baguje OS da zeza oko nekih običnih stvari a ti ne znaš zašto.

Za defragment defragler, a za internet jednostavno Mozilla i automatski da briše Cookies i ostale gluposti. Antivirus može svi sem kasperskog pošto on sve detektuje kao virus, hoće da zaustavi nera usred rezanja i užasno koči sistem. Po meni NOD, AVG, AVAST, AVIRA...
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2009, 18:16   #114
Irena 93
Član
 
Član od: 18.6.2008.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 240
Zahvalnice: 566
Zahvaljeno 230 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

TuneUp Utilities 2009... Nije free, ali ima trial verzija... I extra je, za sve.
Irena 93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2009, 20:49   #115
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Citat:
ilic stefan kaže: Pregled poruke
Zašto svi pokušavaju da očiste registri. Probah sa mnogim programima da čistim registri i uvek sam se opekao. To mi je i burazer rekao. Nikako da ih koristim pošto program nikada ne zna šta sme a šta nesme da uloni. I onda posle dužeg vremena počinje da baguje OS da zeza oko nekih običnih stvari a ti ne znaš zašto.

Za defragment defragler, a za internet jednostavno Mozilla i automatski da briše Cookies i ostale gluposti. Antivirus može svi sem kasperskog pošto on sve detektuje kao virus, hoće da zaustavi nera usred rezanja i užasno koči sistem. Po meni NOD, AVG, AVAST, AVIRA...
Ne znam kakva su tvoja iskustva i koje si ti programe koristio, ali Registry Mechanic , Desktop Maestro i System Mechanic Professional obavljaju taj posao odlično. Kaspersky može da radi sa Nerom ,ako je dodat u Trusted Zone tako da neće zaključati i skenirati fajlove koje Nero hoće da reže. Nije mi jasno kako možeš da tvrdiš da Kaspersky sve vidi kao virus (ako uopšte čitaš šta kaže za neki fajl ) osim ako samo pokrećeš raznorazne crack-ove. On uopšte ne koči sistem , osim pri pokretanju instalacionih fajlova (razumljivo). I bolje mi je da prijavi false positive nego ništa kao što NOD i AVG znaju(mada ova dva znaju da ne vide ni pravi). Ove tvrdnje su bazirane na osnovu ličnog iskustva.

Poslednja ispravka: Sass Drake (8.8.2009 u 20:58)
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2009, 12:44   #116
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Your Uninstaller 2008,Registry Clean Expert 4.65, PerfectDisk 10, Raxco PerfectSpeed PC Optimizer 2.0, Vista Manager 3.0.2 , TuneUp Utilities 2008, Avast Home Edition 4.8, Spybot Search and Destroy 1.6.2, DU Meter 3.5,EVGA Precision 1.7.1.
Koristio sam pre Advanced Windows Care 2 ali nikako da pređem na Advanced System Care 3.
draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2009, 23:01   #117
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Ja vec mesecima ne koristim nista od programa ove vrste,ni za zastitu ni za sredjivanje-ciscenje,samo jednom mesecno skeniram sve sa malwarebytes i uvek je isto,"no malware found".Mozda bas zato nemam nikakvih problema sa windows sedmicom vec mesecima,kao sto sam ranije imao sa xp-om na kom sam koristio vise ovakvih programa.
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2009, 1:14   #118
Dj o r dj e
Član
 
Član od: 30.7.2008.
Lokacija: Petrovac
Poruke: 268
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Nasao sam program ,,CCleaner'' analizirao sistem i pise da treba da uklonim 3.800mb podataka....od cega je nesto cini mi se i u sistemu?? Da li da kliknem clean ili..? hvala
Dj o r dj e je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2009, 10:48   #119
Kurdt
Član
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: Trebinje, Republika Srpska
Poruke: 231
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kurdt
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Citat:
Dj o r dj e kaže: Pregled poruke
Nasao sam program ,,CCleaner'' analizirao sistem i pise da treba da uklonim 3.800mb podataka....od cega je nesto cini mi se i u sistemu?? Da li da kliknem clean ili..? hvala
Ma bijezi bre, kani se tog programa!!!
Pa on ti predlaze da se rijesis gotovo 3.8GB podataka, ma ludost. Ako nemas problema sa hdd free space-om, ostavi to tako?! Mislim barem bih ja tako uradio.
Kurdt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2009, 13:50   #120
Keki
Veteran
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Odžaci ಠ_ಠ
Poruke: 640
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 280 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Citat:
Kurdt kaže: Pregled poruke
Ma bijezi bre, kani se tog programa!!!
Pa on ti predlaze da se rijesis gotovo 3.8GB podataka, ma ludost. Ako nemas problema sa hdd free space-om, ostavi to tako?! Mislim barem bih ja tako uradio.
Pa uradio bi pogresno.CCleaner je jedan od najboljih programa te vrste i ne vidim razlog zasto da ga se kloni.

@Dj o r dj e

Slobodno brisi...To su svi bespotrebni fajlovi koji ti samo usporavaju sistem a kojih nisi ni bio svestan.Ja koristim CCleaner vec blizu godinu dana i ne mogu da se pozalim,a verujem i drugi imaju veoma pozitivna iskustva.
Keki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
cleanup, defragmentacija, održavanje sistema, sredjivanje registra, utility

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com