Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.8.2007, 20:49   #1
_RaZoR_
Član
 
Član od: 27.6.2007.
Lokacija: Bedroom xD
Poruke: 386
Zahvalnice: 283
Zahvaljeno 145 puta na 49 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku _RaZoR_
Talking Da imate para kao Bill Gates...

Da imate para kao Bill Gates, šta biste prvo kupili ?
_RaZoR_ je offline  
Stara 12.8.2007, 21:07   #2
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Za pocetak nesto ovako sa ovakvom kucom i he,he,he...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	23 puta
Veličina:	13,1 KB
ID:	10328   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	2.jpg
Viđeno:	23 puta
Veličina:	21,9 KB
ID:	10329   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	3.jpg
Viđeno:	26 puta
Veličina:	30,8 KB
ID:	10330  
Sun Tzu je offline  
Stara 12.8.2007, 21:08   #3
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Ако има негде млазни борбени авион (по могућности фантом) на продају (а сигурно има).
Ghost je offline  
Stara 12.8.2007, 21:10   #4
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Definitivno bih kupio neko zemljiste u sred pustinje (najmanje 10.000 hektara). U sredini sagradio ogromno utvrdjenje, obezbedio struju, vodu, hranu etc, posed ogradio ogradom, i onda unutra pustio gladne hijene i kamile (i kamile znaju da budu opasne ). I cekao....

E da i kupio bih SK i otpustio MK. Zatim platio svojim ljudima da ga diskretno odvedu, zatvore u praznu sobu i posmatrao ga kako umire bez interneta i kompjuters.... Isto kao kada uzmes slatkis od bebe....

Poslednja ispravka: Alek92 (12.8.2007 u 21:18)
Alek92 je offline  
Stara 12.8.2007, 21:10   #5
nickey
Član
 
Član od: 20.4.2007.
Lokacija: Serbian Dream
Poruke: 90
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 13 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Prvo bih kupio ogromnu jahtu od 250m i zezao Mileta Kostica i Zeljka Mitrovica zbog njihovih siromasnoh jahti od 100-150m.

Salu na stranu, ne zelim da se zanosim tim stvarima jer tako necu zaraditi ni dinara, treba imati snove ali ni Gates nije mislio u pocetku da ce biti tako bogat.

Ali posto pitas 1. bi uradio gore navedeno.
nickey je offline  
Stara 12.8.2007, 21:59   #6
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Citat:
_RaZoR_ kaže: Pregled poruke
Da imate para kao Bill Gates, šta biste prvo kupili ?
Kupio bi POLITIKU,sa sve SK forumom.
Kupio bi jedno manje ostrvo ili manji arhipelag,i nastanio ga samo clanovima moje ekipe,i ekipe sa foruma.
Uz free drinks,free sex,free drugZ i free r'n'r
Od kusura bi snimio film,kupio VIACOM i DREAMWORKS,licencu Formula 1 i Miss World,CNN televizijsku mrezu i veliku porciju cevapa
LoneWolf je offline  
Stara 12.8.2007, 23:06   #7
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Kupio bih Microsoft, a onda bih otpustio sve i ugasio kompaniju, i oslobodio ljude bede... Windows XP bih proglasio besplatnim programom, i nastavio razvijanje istog, a Vistu bih povukao iz prodaje. E da, i kupio bih ostrvo Bora Bora, ma i celu drzavu ako treba i na kojem bih odveo Jessicu Albu, izgradio ogromnu vilu, na brdu i uzivali bi do kraja zivota . Izgradio bih veeeliki autoput, i izgradio mali gradic na ostrvu gde bih odveo sve ljude koji mi nesto znace, dao bih im kintu i nek uzivaju. A sebi bih uzeo Murcielaga LP640, i vozikao bih se po autoputu sa Jessicom pored mene dok ne svane zora
Master Neo je offline  
Stara 13.8.2007, 0:27   #8
_RaZoR_
Član
 
Član od: 27.6.2007.
Lokacija: Bedroom xD
Poruke: 386
Zahvalnice: 283
Zahvaljeno 145 puta na 49 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku _RaZoR_
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Ja se nebih samo vozikao sa njom he,he,he,he

A vidiš, ja nebih to uradio sa microsoftom. Bolje pobiti sve ove iz Linuxa i Macintosha i ostalih i onda ...
_RaZoR_ je offline  
Stara 13.8.2007, 0:37   #9
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Citat:
_RaZoR_ kaže: Pregled poruke
A vidiš, ja nebih to uradio sa microsoftom. Bolje pobiti sve ove iz Linuxa i Macintosha i ostalih i onda ...
Tako je, a onda svi kupuju windows i ti kupis ne jedno ostrvo vec celu Australiju sa okolinom. E onda si
Sun Tzu je offline  
Stara 13.8.2007, 0:57   #10
M.Silenus
Veteran
 
Član od: 27.12.2005.
Lokacija: Vremenske Grobnice, Hiperion
Poruke: 680
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 124 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Sa svim svetskim svemirskim agencijama bih finansirao izgradnju gigantskog svemirskog broda, koji bi bio samodovoljan za ljudski život. Onda bih poveo 10000 ljudi po mom izboru daleko od ove tuge koju nazivamo modernom civilizacijom. Naravno, sa vremenom bi smo razvijali nove tehnologije, modifikovali sebe ( veštačka evolucija ), a onda kada dođemo do razarača zvezda, vratili bi smo se u Solarni sistem i zbrisali ga. Ono ljudskog roda što uhvatimo bi smo koristili kao robove za obavljanje jednostavnih poslova, sve dok sve ne umru od prisilnog rada u uslovima na koje, onako razmaženi kakvi su, ne bi preživeli.

Verovatnoća da se ovako nešto desi je jednaka verovatnoći da ja zapravo dobijem te pare, tako da mogu da lupetam do mile volje
M.Silenus je offline  
Stara 13.8.2007, 0:59   #11
_RaZoR_
Član
 
Član od: 27.6.2007.
Lokacija: Bedroom xD
Poruke: 386
Zahvalnice: 283
Zahvaljeno 145 puta na 49 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku _RaZoR_
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Citat:
Sun Tzu kaže: Pregled poruke
Tako je, a onda svi kupuju windows i ti kupis ne jedno ostrvo vec celu Australiju sa okolinom. E onda si

Da i onda budeš najgori od svu decu
_RaZoR_ je offline  
Stara 13.8.2007, 1:10   #12
M1los
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2006.
Lokacija: Prijedor, RS
Poruke: 1.475
Zahvalnice: 781
Zahvaljeno 105 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku M1los
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Kupio bih Telekom i srušio zgradu do temelja.
Zatim bih sebi kupio tvornicu za izradu gitara, da imam gitaru kakvu JA hoću .
Onda bih okupio razvojni tim od 200 ljudi i pravili bi igre koje JA želim, a pošto bi bile odlične, ubirao bih profit od njihove prodaje .
Zatim bih kupio jedno nenastanjeno ostrvo, i poveo neku zgodnu curu sa sobom .
A onda se okrenem i padnem s kreveta
M1los je offline  
Stara 13.8.2007, 1:45   #13
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Ostavio sebi da imam normalno da zivim do kraja zivota, a ostatak dao humanitarne organizacije ...... neki bi rekli da sam malo lud ali nishta mi ne bi donelo srecu kao to saznanje da si sa svojim bilijardama nahranio gomilu ljudi i pruzio im nehto ..... nema nicheg lespheg u zivotu od toga
freeminder je offline  
Stara 13.8.2007, 9:51   #14
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Jednostavno bih lencario do kraja zivota i radio sve sto mi padne na pamet E sad, sta bih kupio Tesko pitanje... za pocetak najbolji desktop pc koji moze da se nadje... mozda i kartu za Ameriku

Poslednja ispravka: caine (13.8.2007 u 9:57)
caine je offline  
Stara 13.8.2007, 9:55   #15
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.099 puta na 2.674 poruka
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Potrudio bi se da svi ostali odavde ne dobiju taj novac i ne ostvare svoje destruktivne predloge iz ove teme.
player1 je offline  
Stara 13.8.2007, 9:58   #16
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Potrudio bi se da svi ostali odavde ne dobiju taj novac i ne ostvare svoje destruktivne predloge iz ove teme.
Partibrejkeru
caine je offline  
Stara 13.8.2007, 10:35   #17
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Prvo bih platio par hiljada odlicnih ekonomista, naucnika, profesora, experta u raznim oblastima, da poduce ljude, organizuju skole i ekonomiju, politiku i ostalo. Napravio bih Srbiju zemljom za ugled, gde ljudi ne bi bezali u Ameriku, nego iz nje kod nas. Onda bi vestim pregovaranjem stvorio mirovni ugovor izmedju svih zemalja sveta, i boostovao razvoj svih zemalja. To bi prilicno poboljsalo razvoj ljudske vrste. Time bi usput (progresivno) nahranio svu decu, nasao bi se lek za sve bolesti, sprecile bi se nove (jer bi sada siromasne drzave imale bolje resurse da sprece sirenje novih), razvilo tehnologiju i td. Onda bi jos malo finansirao razvoj space-tehnologije i istrazivanje svemira.

Spasio bih svet turbo folka tako sto bih zatvorio pink, i ulagao u ostalu muziku (da, i narodnu). Ulozio bih jos u razvoj policije i kriminalistike, da bi sprecio ovoliki kriminal. Ulozio bih u zastiti zivotne sredine, i stavio snizenja na opremu za solarnu energiju, zelene korvove (kuce sa biljkama na krovu), posadio hektare i hektare suma, i spasio (u saradnji sa iskusnim biolozima) ugrozene zivuljke.

Onda bi kupio opasan komp, igrao Crysis na MAX detaljima i podesavanjima, na 21 inch TFT monitoru, sa odlicnim zvucnim sistemom. Platio bi da se dovrsi Half Life 2 u roku od 6 meseci, jer cu poludeti ako uskoro ne saznam celu pricu. Renovirao bi muzej Serloka Holmsa, i odkupio sve epizode sa Jeremy Brett-om od Granade. Uveo bih internet svima, kupio Microsoft, i stavio Windows pod GPL. Finansirao bih najbolji softver (ukoliko je pod GPL-om) da bi i programeri i dizajneri dobili pare, a korisnici ne bi trosili.

I tako to...
fingerprint je offline  
Stara 13.8.2007, 10:41   #18
daco kralj
Član
 
Član od: 27.1.2007.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 245
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku daco kralj
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

a ja bix kupio APPLE ,i naredio bix da STIVA JOEBSA posalju u IBM ,a njihovim radnicima bix povecao plate tako da prave jos bolje racunare i iPODOVE ,a onada bix kupio MICROSOFT i naredio da BILLA stave u jednu sobu sa windowsom 95 (u pocetku sam mislio da ga ubijem ,al je ovo bolja ideja ) , onda bix kupio T-COM ,i ljudima davao besplatni ADSL da mogu da uzivaju u interentu ,ali bix zato drao na telefonske i mobilne racune .I sto je najvaznije sagradio bix jednu kucu u kojoj bix zivjeo sa nekom ,do kraja zivota .
daco kralj je offline  
Stara 13.8.2007, 10:48   #19
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

Citat:
fingerprint kaže: Pregled poruke
Prvo bih platio par hiljada odlicnih ekonomista, naucnika, profesora, experta u raznim oblastima, da poduce ljude, organizuju skole i ekonomiju, politiku i ostalo. Napravio bih Srbiju zemljom za ugled, gde ljudi ne bi bezali u Ameriku, nego iz nje kod nas. Onda bi vestim pregovaranjem stvorio mirovni ugovor izmedju svih zemalja sveta, i boostovao razvoj svih zemalja. To bi prilicno poboljsalo razvoj ljudske vrste. Time bi usput (progresivno) nahranio svu decu, nasao bi se lek za sve bolesti, sprecile bi se nove (jer bi sada siromasne drzave imale bolje resurse da sprece sirenje novih), razvilo tehnologiju i td. Onda bi jos malo finansirao razvoj space-tehnologije i istrazivanje svemira.

Spasio bih svet turbo folka tako sto bih zatvorio pink, i ulagao u ostalu muziku (da, i narodnu). Ulozio bih jos u razvoj policije i kriminalistike, da bi sprecio ovoliki kriminal. Ulozio bih u zastiti zivotne sredine, i stavio snizenja na opremu za solarnu energiju, zelene korvove (kuce sa biljkama na krovu), posadio hektare i hektare suma, i spasio (u saradnji sa iskusnim biolozima) ugrozene zivuljke.
A da, i ja bih to uradio, zaboravio sam da pomenem...
caine je offline  
Stara 13.8.2007, 13:33   #20
_RaZoR_
Član
 
Član od: 27.6.2007.
Lokacija: Bedroom xD
Poruke: 386
Zahvalnice: 283
Zahvaljeno 145 puta na 49 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku _RaZoR_
Određen forumom Re: Da imate para kao Bill Gates...

@ Fingerprint, Caine

Hej, sjećate se da imate samo par milijardi, a ne milijardu milijardi
_RaZoR_ je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Bill Gates ide u penziju? holodoc Brbljaonica 57 4.7.2007 10:11
Bill Gates - najomrazeniji...zasto? ACHTUNG Brbljaonica 31 5.2.2007 0:47


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com