Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.2.2010, 14:48   #1
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Thumbs down Real player & Browser crashes - Win7x86

Od skora mi se dešava kada pokušam da gledam Internet televizuju koja se stream-uje preko real playera, da crash-uju internet browseri (isprobao Firefox IE8, Safari, Operu i Chrome) na primer pokusam da pustim b92info preko wwitv.com koji svoj program streamuje preko real playera i browser crashuje pre buffer-ovanja, instaliran je bio Real player SP, pomislio sam da mu treba update pa sam instalirao SP 1.1 , i isto se dešava, a takodje Real player sam od sebe crashuje kada odem na opciju find updates, uninstalirao sam real player i instalirao Real Alternative 2.02 i ponovo su browseri crashovali prilikom pokušaja puštanja nekog kanala koji ide preko real player-a, radilo je bez problema do pre nekoliko dana, ne znam kako sam mogao da ga zeznem , u medjuvremenu sam jedino instalirao DX feb 10, i noviji Flash player, neke drajvere i kodeke nisam menjao, Na Xp-u mi radi OK
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2010, 19:04   #2
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Real player & Browser crashes - Win7x86

Nije valjda da niko nema ideju šta bi mogao da bude problem verovatno se još nekome desilo, guglanjem sam nasao da moze da bude do file associations ili oko nekih podešavanja internt konekcije, ali ništa konkretnije nisam nasao što bi mi resilo problem, nije valjda da cu na drugom forumu morati da trazim rešenje
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2010, 14:46   #3
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Real player & Browser crashes - Win7x86

Da javim da sam rešio problem čišćenjem registry baze pomocu programa Win7 manager, našao je dosta grešaka u registriju vezane za real player, posle brisanja tih grešaka i restartovanja komp-a, streaming je proradio i browseri ne crashuju, btw trenutno mi je instaliran real alternative 2.02 uz K-lite mega codec pack 5.70
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Predrag Stankovic na korisnoj poruci:
DAKINS (5.3.2010)
Stara 10.3.2010, 2:16   #4
DAKINS
Starosedelac
 
Član od: 19.7.2009.
Lokacija: novi sad
Poruke: 2.277
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 368 puta na 310 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DAKINS
Određen forumom Re: Real player & Browser crashes - Win7x86

Da kazem da je novi real player sp 1.1 na win 7 x86 izazvao brojne probleme usporenje firefoxa pri gasenje ,rusenje windows explorera vise puta .
Windows menager je problem samo prividno resio vratio se .
Resenje je bilo na kraju sam instalirao prethodnu verziju real player i blokirao firewalima bilo kakve dalje updajte real player sto se mene tice posle ovog za sva vremena.
DAKINS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem Real Player!!!! Deki Aplikativni softver 19 18.2.2013 10:42
Need help of my newest MP4 player? woterm ŠDK - Foto i audio/video 4 16.1.2011 15:55
REAL PLAYER TRIP :p strahinja87NS Aplikativni softver 0 5.11.2008 12:48
Wireless Internet, Vista, Real player, Dell Inspirion ShonEPFC Kvarovi 4 4.11.2008 7:13
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com