Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Igre za mobilne telefone

Igre za mobilne telefone Igre za obične i pametne mobilne telefone

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.4.2015, 19:07   #1
imandic
Član
 
Član od: 23.8.2014.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 39
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku imandic Slanje poruke preko Skypea korisniku imandic
Određen forumom Domaca igra - Dollaring

Pozdrav svima,
posle par meseci "odmora" od razvoja Avion Checkpoint igre uradio sam nešto malo drugačije:

https://play.google.com/store/apps/d...spot.dollaring

U pitanju je idle clicking game sa dosta elemenata strategije.
Na višim nivoima (većim sumama novca) postoji mogućnost i odlaska u "ilegalne vode" i zarade puno para ali to sa sobom povlači i velike rizike.
Planirano je da se nedeljno organizuje turnir, recimo nedeljom u 12h, ko se prijavi igra mu tačno u određeno vreme bude remote resetovana na nulu i igra se 4 sata. Ko zaradi najviše dolara dobije neku nagradu (telefon, tablet, vikend na Zlatiboru,...), samo da još rešim neki PayPal nalog sa mogućnošću primanja para.

Ako je neko voljan da proba jako bi mi značilo, jer je igra oko 95% gotova ali je treba utegnuti i testirati na što više uređaja.

Svaki komentar, kritika ili sugestija su više nego dobrodošli.

Hvala unapred, Ivan
imandic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku imandic na korisnoj poruci:
markos807 (2.4.2015)
Stara 2.4.2015, 20:02   #2
imandic
Član
 
Član od: 23.8.2014.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 39
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku imandic Slanje poruke preko Skypea korisniku imandic
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Dal je moguće da niko nema nikakav komentar?

Recite da ne valja, da je grafika loša, da ne radi na iPhone (radi, samo nisam pustio još), da je igra prelepa, da radi do jaja na Nexus7, da vam ne odgovara boja buttona, da su rizici suviše rizični, da možete bolje, da niste nikad videli bolju igru, da je igra predosadna, da je igra ultra zanimljiva, da bi vi pre avio kompanije pre uzeli šećeranu, da je tekst premali (a nema mesta za veći)...

...bilo šta...
..bilo šta..
.bilo šta.

ovako sam ko neko siroče, ne j*be me niko dva posto...

imandic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2015, 20:44   #3
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Ovde svi koriste Apple uređaje
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2015, 20:47   #4
rellik
Veteran
 
Član od: 29.6.2007.
Poruke: 941
Zahvalnice: 215
Zahvaljeno 421 puta na 229 poruka
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Bez uvrede, ali kad pogledam ove slike nemam zelju nit da je skinem probati ... kamoli igrati.
rellik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2015, 21:19   #5
imandic
Član
 
Član od: 23.8.2014.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 39
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku imandic Slanje poruke preko Skypea korisniku imandic
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Citat:
rellik kaže: Pregled poruke
Bez uvrede, ali kad pogledam ove slike nemam zelju nit da je skinem probati ... kamoli igrati.
Ih, nema uvrede, da nisam hteo da čujem tuđa mišljenja ne bi ni pitao.
Igra je daleko od klasičnog "idle clicking" fazona, ima puno informacija i akcija koje mogu da se odrade, tako da sam imao veliki problem da sve spakujem u neku koliko toliko privlačnu formu.

Iskreno, igra izgleda mnogo bolje uživo nego na screenovima na GPlay-u.

Hvala u svakom slučaju, i tvoj komentar mi puno znači, sad ću da se bacim na ulešavanje prezentacije na Google Play-u.
imandic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2015, 21:25   #6
imandic
Član
 
Član od: 23.8.2014.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 39
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku imandic Slanje poruke preko Skypea korisniku imandic
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Ovde svi koriste Apple uređaje
Imam gotovu radnu verziju igre za iPhone ali je ekran na 4 i 5 nekako mali za ovaj tip igara pa razmišljam da li da uradim drugačiju verzije za iPhone4 i 5 a drugačiju za 6+ i tablete.

Treba vremena za to, a ovo mi je hobi projekat koji mi i onako oduzima brdo vremena koje bi mogao da provedem sa porodicom
imandic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2015, 22:10   #7
markos807
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.297
Zahvalnice: 1.463
Zahvaljeno 417 puta na 326 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku markos807
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Ja cu samo da kazem: svaka cast na trudu! Trebalo je ovo sve napraviti, nisam je jos probao i sam po sebi ne volim igrati igre koje imaju brdo informacija i za koje mi treba mnogo vremena, ali sve u svemu cini se kao interesanta kreacija.
markos807 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2015, 22:21   #8
imandic
Član
 
Član od: 23.8.2014.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 39
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku imandic Slanje poruke preko Skypea korisniku imandic
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Citat:
markos807 kaže: Pregled poruke
Ja cu samo da kazem: svaka cast na trudu! Trebalo je ovo sve napraviti, nisam je jos probao i sam po sebi ne volim igrati igre koje imaju brdo informacija i za koje mi treba mnogo vremena, ali sve u svemu cini se kao interesanta kreacija.
Hvala puno.
Izgleda mnogo komplikovanije, realno je zabavno kad ima više igrača pa krene jurnjava za dobar score.

Upravo radim dodatno balansiranje...biće verovatno noćas novi update.
imandic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2015, 2:43   #9
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

A ovo nije fudbal menažer? Boooring!
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2015, 9:02   #10
imandic
Član
 
Član od: 23.8.2014.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 39
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku imandic Slanje poruke preko Skypea korisniku imandic
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Ja reko da mi neko pomogne u testiranju, traženju bagova i predlozima šta promeniti/dodati/izmeniti...
imandic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2015, 2:30   #11
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Promeni zanr ,ovo deluje "low effort"


Ja koliko znam strimeri smaraju svoj chat kad su ljuti sa igrama ovog tipa
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2015, 3:13   #12
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Zasto u nadlovu umesto Dolaring ne pise Dinaring? Posto je domaca igra tako bi trebalo da bude i u naslovu. Jesu ovih dana nesto popularni dolari ali opet smatram da su dinari nasi. Da li ce igra da bude za windows phone?
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2015, 8:26   #13
imandic
Član
 
Član od: 23.8.2014.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 39
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku imandic Slanje poruke preko Skypea korisniku imandic
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Citat:
Markonije kaže: Pregled poruke
Promeni zanr ,ovo deluje "low effort"

Ja koliko znam strimeri smaraju svoj chat kad su ljuti sa igrama ovog tipa
Izvini, ali ja te nisam razumeo ni reč

Low effort je 2 meseca rada, realno i jeste low effort.
Žanr je koji je, ako promenim žanr, bolje da pravim novu igru.

Šta znači "strimeri smaraju svoj chat"? Koji strimeri? Koji chat?

Stvarno ništa ne kapiram.
imandic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2015, 8:32   #14
imandic
Član
 
Član od: 23.8.2014.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 39
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku imandic Slanje poruke preko Skypea korisniku imandic
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Zasto u nadlovu umesto Dolaring ne pise Dinaring? Posto je domaca igra tako bi trebalo da bude i u naslovu. Jesu ovih dana nesto popularni dolari ali opet smatram da su dinari nasi. Da li ce igra da bude za windows phone?
Kako imam jako jako malu podršku od domaće zajednice a i ovde sam nekim spletom čudnih okolnosti (mada je malo bolje nego da sam u Africi), ciljna grupa mi je amerika i zapadna evropa (i naravno razmišljam o kini i rusiji), zato je sve na engleskom i zato je Dollaring (ili će biti Euroing ).

To što je "domaća igra" nije nikakav adut niti od toga imam bilo kakave koristi.

Za sada nemam plan da radim za Windows Phone, možda kasnije, trenutno radim balansiranje, muziku, in-game chat, malu promenu grafike i podršku (forum, sajt,...) pa na red dolazi iOS pa ako bude vremena i love možda bildujem i za Windows Phone.

Hvala, Ivan

Poslednja ispravka: imandic (7.4.2015 u 8:50)
imandic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2015, 23:31   #15
imandic
Član
 
Član od: 23.8.2014.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 39
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku imandic Slanje poruke preko Skypea korisniku imandic
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Evo i direktnog linka ka .apk fajlu: LINK
imandic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2015, 0:24   #16
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Igračka scena na mobilnim pltaformama je već odavno definisala najuspešniji pravac a to su flashy casual igrice za stavljanje mozga na pašu. Ova tvoja igra deluje previše "cerebralno" i već na prvi pogled više liči na Excel spreadsheet nego na zabavnu igru.

Probao sam je i evo mojih glavnih zamerki.

1) Izbor boja ti je poprilično nesrećan. Nikada ne insistiraj na crnoj boji i tamnim tonovima. Gledaj da upotrebiš što više svetlih tonova (idealno smoke bela "#F5F5F5") sa što je moguće više komplementarih boja. Većina ekrana na mobilnim uređajima je danas dovoljno kvalitetna da verno reprodukuje psihološki efekat komplementarnih boja na krajnji utisak korisnika.

2) UI je previše komplikovan i ne dovodi do izražaja bitne stvari. Konkretan primer. Na početku igre proizvodi koji ne mogu da se prodaju (nisu još uvek otključani) zauzimaju skoro 8/9 ekrana iako ne služe bukvalno ničemu. Umesto prikazivanja svih proizvoda na ekranu trebalo je da implementiraš sidebar meni sa "Add product" funkcijom koja bi dodavala proizvode u recimo skrolujuću listu. Na taj način početnika ne bombarduješ nepotrebnim informacijama na početku i manje su šanse da je odmah zatvori.

3) Gledaj da korisnika što manje odvodiš od glavnog ekrana. Ako treba da implementiraš dijalog za upgrade nemoj to da radiš tako što ćeš glavni ekran da zakloniš kompletno novim dijalogom. Implementiraj nekakav slide meni sa grupisanim opcijama za proizvode, menadžere i ilegalne aktivnosti.

4) Najveći problem - sama ideja je čudna. Sa jedne strane igra odaje previše "cerebralan" utisak sa druge svodi se na fizikalisanje po ekranu. Ne znam koga bi ovakva ideja mogla da drži zauzetog.

5) Ako već hoćeš da igra bude kompetetivna pobrini se da već u samom startu nemaš ljude koji imaju nagruvanih deset milijardi na high score listi
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2015, 2:59   #17
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Ajd narodski receno ,gadjash 0.1% populacije igraca koji igraju "brainless klikere "

Ovo ti je vrhunski feedback ,ne trosi vreme na ovakve igre,jako malo ce ko da se zainteresuje za ovakav tip igre...

Ako si 'ovladao' sa osnovnim grafickim elementima te platforme,bolje daj neki kviz nego brainless kliker...

Nije da omalovazavam,nego nema leba niti refernci u tom zanru,nikad bilo ,nikad biti nece

Bolje neki tower defence ili plants vs zobie klon ili potezni rpg .

U ovom "zanru" gubis vreme ,realno ....

A sto se tice strimera,mislim na Twitch,niko normalan ne igra brainless klikere iz zabave

* - brainless = kupi jeftinije prodaj skuplje
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2015, 9:29   #18
imandic
Član
 
Član od: 23.8.2014.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 39
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku imandic Slanje poruke preko Skypea korisniku imandic
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Hvala Neutrino, ovo mi mnogo znači.

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Igračka scena na mobilnim pltaformama je već odavno definisala najuspešniji pravac a to su flashy casual igrice za stavljanje mozga na pašu. Ova tvoja igra deluje previše "cerebralno" i već na prvi pogled više liči na Excel spreadsheet nego na zabavnu igru.
Početna ideja za igru je proizašla iz igre AdVenture (LINK) koju sam probao istražujući ovaj tip igara i pored toga što je lepa ne pruža ništa drugo osim danonoćnog kliktanja (a vidiš ima 183 hiljade ocena i preko 1M downloada).


Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
1) Izbor boja ti je poprilično nesrećan. Nikada ne insistiraj na crnoj boji i tamnim tonovima. Gledaj da upotrebiš što više svetlih tonova (idealno smoke bela "#F5F5F5") sa što je moguće više komplementarih boja. Većina ekrana na mobilnim uređajima je danas dovoljno kvalitetna da verno reprodukuje psihološki efekat komplementarnih boja na krajnji utisak korisnika.
Ovo je veruj mi bar dvadeseta verzija što se tiče dizajna. Ja sam programer koji se slučajno zadesio u vodama dizajna i tu nekako plivam (nevezano od izrade igara, za hleb zarađujem izradom web prezentacija i web aplikacija). Sada kada je sam gameplay gotov probaću ponovo da se vratim na dizajn igre, možda će se izroditi nešto interesantno.

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
2) UI je previše komplikovan i ne dovodi do izražaja bitne stvari. Konkretan primer. Na početku igre proizvodi koji ne mogu da se prodaju (nisu još uvek otključani) zauzimaju skoro 8/9 ekrana iako ne služe bukvalno ničemu. Umesto prikazivanja svih proizvoda na ekranu trebalo je da implementiraš sidebar meni sa "Add product" funkcijom koja bi dodavala proizvode u recimo skrolujuću listu. Na taj način početnika ne bombarduješ nepotrebnim informacijama na početku i manje su šanse da je odmah zatvori.
Probao sam varijantu sa prikazom samo "biznisa" koji su trenutno dostupni i test igrači su se žalili da ne znaju šta ih čeka i ne mogu da planiraju sledeće korake a strategija je prilično važna, posebno na početku pa sam se odlučio da sve stavim na ekran. Prva varijanta igre je imala preko 20 biznisa koje je igrač skrolovao po ekranu ali je zamorno (a igra je dovoljno zamorna i bez toga). Mislim da onaj ko proba i skonta prva 2 biznisa neće imati problem da sagleda kompletnu sliku. Možda grešim, ipak sam ja programer

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
3) Gledaj da korisnika što manje odvodiš od glavnog ekrana. Ako treba da implementiraš dijalog za upgrade nemoj to da radiš tako što ćeš glavni ekran da zakloniš kompletno novim dijalogom. Implementiraj nekakav slide meni sa grupisanim opcijama za proizvode, menadžere i ilegalne aktivnosti.
Nisam siguran kako bi ovo uradio, posebno što je planirano da igra bude proširena sa još jednom mogućnošću: prodajom i kupovinom biznisa koji su na berzi. Ti kao dobar igrač prodaješ biznise koji ti više ne donose dovoljno novca, malo lošiji igrači ih kupuju. Nisam siguran kako da toliko informacija spakujem po side menijima. Razmisliću malo.

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
4) Najveći problem - sama ideja je čudna. Sa jedne strane igra odaje previše "cerebralan" utisak sa druge svodi se na fizikalisanje po ekranu. Ne znam koga bi ovakva ideja mogla da drži zauzetog.
Svedoci smo da čudne i "debilne" ideje mogu da donesu mnogo toga dobrog. Opet bi napomenuo da sam pre početka probao bar sličnih (mnogo jednostavnijih) igara gde se sve svodi na kliktanje bez upgrade-a, rizika i sličnog i video da te igre imaju solidnu bazu igrača.

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
5) Ako već hoćeš da igra bude kompetetivna pobrini se da već u samom startu nemaš ljude koji imaju nagruvanih deset milijardi na high score listi
Ljudi koje vidiš u score board-u su realni igrači. Ja imam nekoliio uređaja za testiranje, svi ostali su ljudi koji testiraju igru i bilo bi glupo da ih brišem ili da im resetujem score kad je realan.

Hvala puno na komentaru, pročitaću tvoj post još nekoliko puta, verujem da će mi nešto pametno pasti na pamet.
imandic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2015, 9:47   #19
imandic
Član
 
Član od: 23.8.2014.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 39
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku imandic Slanje poruke preko Skypea korisniku imandic
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Citat:
Markonije kaže: Pregled poruke
Ajd narodski receno ,gadjash 0.1% populacije igraca koji igraju "brainless klikere "
Kad bi i pogodio 0.1% bilo bi više nego dobro.

Citat:
Markonije kaže: Pregled poruke
Ovo ti je vrhunski feedback ,ne trosi vreme na ovakve igre,jako malo ce ko da se zainteresuje za ovakav tip igre...
Iskreno mislim da svaki tip igara ima ili može da nađe svoju ciljnu grupu, samo je pitanje marketinga i pristupa.

Osnovna ideja ove igre su turniri.
Jednom nedeljno se organizuje turnir. Ko se prijavi igra mu u udređeno vreme bude remote resetovana i kreće da igra. Za par sati se turnir završava i ko ima najviše para dobija neku realnu nagradu (obezbedio sam sponzora, nagrade bi trebalo da budu prilično vredne, tipa iPhone, S5, ...).
Ko želi da se osigura od rizika uplati neku sitnu kintu za "osiguranje".

Citat:
Markonije kaže: Pregled poruke
Ako si 'ovladao' sa osnovnim grafickim elementima te platforme,bolje daj neki kviz nego brainless kliker...
Prilično sam zagazio u ovu oblast, ne znam da li si video moju prvu igru, Avion Checkpoint, svašta može da se uradi, ali kako mi je i dalje pravljenje igara hobi (imam regularni posao od 8 do 16, igre radim većinom noću kad stavim klince na spavanje) imam mogućnosti da radim ono što želim (mogao sam da napravim 10 klonova Angry Birds ili Flappy Bird-a do sada, ali mi to nije izazov niti zadovoljstvo).

Citat:
Markonije kaže: Pregled poruke
Nije da omalovazavam,nego nema leba niti refernci u tom zanru,nikad bilo ,nikad biti nece
Ne bi se složio sa tobom, pogledaj broj downloada ovde.

Citat:
Markonije kaže: Pregled poruke
Bolje neki tower defence ili plants vs zobie klon ili potezni rpg .

U ovom "zanru" gubis vreme ,realno ....
Tower Defence je možda sledeći projekat, ali dosta drugačiji od svih koje sam do sada igrao (a igrao sam ih mnogo). Videćemo....

Citat:
Markonije kaže: Pregled poruke
A sto se tice strimera,mislim na Twitch,niko normalan ne igra brainless klikere iz zabave
* - brainless = kupi jeftinije prodaj skuplje
Nisam ni planirao da koristim Twitch...
Realan sam da igra neće postati ultra popularna svetski poznata, ali se trudim da napravim nešto drugačije i povrh svega mi je jako veliko zadovoljstvo da pravim igre. Verovatno neće doneti milione (verovatno ni stotine) ali ko zna šta nas čeka u budućnosti.
Avion Checkpoint mi je pomogao da ukapiram izradu 3D igara.
Sa Dollaringom sam skontao Canvas elemente u Unity3D.
Sa nekom trećom ću naučiti nešto treće pa ćemo videti.
Rovio je napravio 52 igre pre Angry Birds.

Hvala puno Markonije.
imandic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2015, 0:20   #20
imandic
Član
 
Član od: 23.8.2014.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 39
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku imandic Slanje poruke preko Skypea korisniku imandic
Određen forumom Re: Domaca igra - Dollaring

Mali update:
- Dodao sam kupovinu kredita preko PayPal-a. Kreditima se kupuje osiguranje od nepogoda.
- Na svakih sat vremena igranja igra poklanja jedan kredit. Tako da možete da skupite dovoljno kredita i igranjem za osiguranje.
- Facebook i Twitter buttoni rade.
- Balansirao sam i rebalansirao bar 100 puta. Ma 200 puta.
- Dodao sam merenje vremena za koje igrač postane milioner. Pregovaram sa sponzorom da svakog meseca prva 3 najbrža igrača dobiju neke nagrade. Sponzori su ****** teški kad su pare u pitanju
- Promenio sam cene ilegalnih aktivnosti.
- Izmenio sam još brdo sitnica.

Jel sam napisao da sam balansirao igru 100 puta?
imandic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
android, domaca igra, game, igra

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nova Domaca Igra OgnjenM Pravljenje igara 7 6.3.2012 19:06
Project FPTD - Domaca TD Igra Andross Akcione igre 5 3.3.2012 23:59
Last Stand - Nova Domaca Igra OgnjenM otpaTci 15 19.8.2011 13:14
Prva domaća Java igra za mobilne telefone dachans Igre za mobilne telefone 11 19.4.2011 15:47
Mechines: The Art Of War - domaca igra quick O igrama uopšte 0 20.4.2007 13:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com