Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.6.2012, 21:39   #41
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs

Ja ne znam sta ste zapeli sa GTA serijalom, ja tokom gledanja demo-a uopste nisam imao GTA vibe vec vise neki miks Deus Ex-a i AC serijala i dozu Hitman-a.
Cim se pomene open world odma se svi hvataju za GTA, a ni sam GTA nije ko zna kakav open world, osim sto mozes da se vozikas po gradu (ukoliko naravno nije zakljucan region jer nisi odradio misiju)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2012, 21:40   #42
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ja ne znam sta ste zapeli sa GTA serijalom, ja tokom gledanja demo-a uopste nisam imao GTA vibe vec vise neki miks Deus Ex-a i AC serijala i dozu Hitman-a.
Cim se pomene open world odma se svi hvataju za GTA, a ni sam GTA nije ko zna kakav open world, osim sto mozes da se vozikas po gradu (ukoliko naravno nije zakljucan region jer nisi odradio misiju.)
I dio Syndicate,morao sam
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku JAZO na korisnoj poruci:
Bratori (5.6.2012), pentraksil (5.6.2012)
Stara 5.6.2012, 21:50   #43
Bratori
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2010.
Lokacija: There… Earth. I wish you could see it like I do...
Poruke: 1.384
Zahvalnice: 357
Zahvaljeno 1.100 puta na 450 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Watch Dogs lici na jednu od onih igara koje se odlazu u beskonacnost da bi zadovoljili sve. Samo procitajte komentare ovde i na netu i bice vam sve jasno, mogu da zamislim kakav je sada pritisak u development timu.

Zato iskacajte iz hype vozica, i nemojte da preterujete.
Bratori je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2012, 21:52   #44
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
Bratori kaže: Pregled poruke
Watch Dogs lici na jednu od onih igara koje se odlazu u beskonacnost da bi zadovoljili sve. Samo procitajte komentare ovde i na netu i bice vam sve jasno, mogu da zamislim kakav je sada pritisak u development timu.

Zato iskacajte iz hype vozica, i nemojte da preterujete.
Da slazem se cim je igru najavio director UBI ,vec vidim jos jedno minimum godina ipo 2godine razvoja igre...a jos nista nije bilo poznato
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2012, 21:56   #45
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
Bratori kaže: Pregled poruke
Watch Dogs lici na jednu od onih igara koje se odlazu u beskonacnost da bi zadovoljili sve. Samo procitajte komentare ovde i na netu i bice vam sve jasno, mogu da zamislim kakav je sada pritisak u development timu.

Zato iskacajte iz hype vozica, i nemojte da preterujete.




Anywayz, slazem se sa tobom. Ovo je samo bio demo za E3 koji je normalno napravljen tako da se ljudi naloze. Ko zna sta ce od ovog na kraju biti i ko zna kad ce da izadje uopste.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2012, 21:59   #46
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
I dio Syndicate,morao sam
Da zaboravih da napomenem.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2012, 22:18   #47
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
NIDZA bOj kaže: Pregled poruke
To je Ubijev engine, koji se proteze po svim njihovim jacim igrama. SC:C, pa sad i novi SC:B
Koliko znam SC:C je koristio Unreal 2.5 ili U3 a AC koristi svoj engine. Ne znam za SC:B.

Citat:
Assassinator kaže: Pregled poruke
Pa sad citat: Highlighting Ubisoft's focus on connecting gamers, Watch Dogs was actually a multiplayer game. When the game zoomed out from Pearce it revealed that another player was controlling another character who was sniping from a roof top.
Ako MP bude obavezna komponenta onda, bez obzira što me je uhvatio hype, skidam ovu igru sa liste "Obavezno".

Hoću da odigram neki kvalitetni SP. Poslednje single player igre kojih se sećam a da su bile kvalitetne onako kako treba su Deus Ex: HR i Portal 2 (kome je co-op bio odličan dodatak, ali dodatak).
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
filpan (5.6.2012), Kidja (5.6.2012), pentraksil (5.6.2012)
Stara 6.6.2012, 18:17   #48
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Par informacija iskopao
Citat:
Ubisoft has confirmed that the game will implement Microsoft’s SmartGlass technology that utilises an additional tablet or smartphone whilst playing the main game.
Release date negdje u 2013,ja cijenim da ce biti kraj Q3 ili Q4 https://twitter.com/watchdogsgame/st...43497137831938
Ne neke posebne informacije ali interview sa producerom.Definitivno je ono bio PC i izaci za XBOX360,PC,PS3
Interview
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 0:31   #49
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
Ubisoft has confirmed that the game will implement Microsoft’s SmartGlass technology that utilises an additional tablet or smartphone whilst playing the main game.
Znaci govorimo i o Wii U verziji igre, to je i onaj CEO Ubisofta zamalo rekao u itervju-u na Spike TV-u. Verovatno cekaju da vide kako ce da prodje izlazak konzole pa da se odluce, ali ako bude tih mambodzambo gluposti za kutiju bice i za Wii U.

Inace on je potvrdio da je igra radila na PC-u (onaj snimak sto smo videli na konferenciji).
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 0:31   #50
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Koliko znam SC:C je koristio Unreal 2.5 ili U3 a AC koristi svoj engine. Ne znam za SC:B.
.
Pa dobro, u sustini U3 se pojavio sa Unreal Tournamentom 3 i to daleke 2007-2008 ako me secanje sluzi.. Znaci dalekoo daleko . Sto nije problem za konzole da pokrenu bez ikakvih grafickih kompromisa ..
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 10:54   #51
NikolaDzoni
Član
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 327
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 58 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Slazem se sa svima vama da igra izgleda opako i sigurno cu je prboati kad izadje ali opet GTA je GTA. Rockstar je prvi poceo sa ovom vrstom igara i retko ko je posle uspeo da ih nadmasi. Mada ovo mi izgleda ko neki fazon jer uvek kad izlazi nov GTA neka druga kuca mora da izda svoje luce koje je njemu slicno. Setite se samo Saints Row-a 2 koji je izasao gotovo paralelno sa GTA IV i bio pravi konkuretn ali THQ nije mogao da presisa Rockstar a takodje i za Driver Parralel Lines se mislilo da je konkurent GTA pa se ispostavilo da je cist trash.
Sve u svemu bice ovo dobra igra ali opet ne toliko dobra da zameni GTA. (Mozda je budemo igrali ako bude dobro optimizovana pa da GTA V ostavimo za jos koju godinu dok ne skupimo pare za nove masine da bi ga pokrenemo na Low)
NikolaDzoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 12:20   #52
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs

Ma kakav bre GTA vas spopao aman zaman???? Gde ovde vi vidite GTA slicnost?Kola/grad odmah GTA konkurent. Niko ne pokusava da zameni GTA, ovo meni vise lici na AC serijal u moderno vreme, gledajuci klip nigde nisam video toliku slicnost. Ukoliko neko voli GTA, zasto bi trazio zamenu. Pustite GTA i uporedjivanje sa istim, vec vidim kretenske recenzije koje daju igri ocenu 6.0 jer nije kao GTA. GTA uopste nije zapoceo zanr, samo ga je popularizovao i usavrsio.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 12:24   #53
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ma kakav bre GTA vas spopao aman zaman???? Gde ovde vi vidite GTA slicnost?Kola/grad odmah GTA konkurent. Niko ne pokusava da zameni GTA, ovo meni vise lici na AC serijal u moderno vreme, gledajuci klip nigde nisam video toliku slicnost. Ukoliko neko voli GTA, zasto bi trazio zamenu. Pustite GTA i uporedjivanje sa istim, vec vidim kretenske recenzije koje daju igri ocenu 6.0 jer nije kao GTA. GTA uopste nije zapoceo zanr, samo ga je popularizovao i usavrsio.
Mislim da ljudi uporedjuju sa GTA zato sto je GTA tehnoloski izvanredna igra, sa neverovatnim detaljima i visokim kvalitetom produkcije...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 12:39   #54
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Mislim da ljudi uporedjuju sa GTA zato sto je GTA tehnoloski izvanredna igra, sa neverovatnim detaljima i visokim kvalitetom produkcije...
Za detalje se slazem, tehnoloski donekle ali ako gledamo PC verziju ona je tehnoloski nula. Graficki igra jeste odlicna. Ali ako vec uporedjuju ovu igru sa GTA iz tehnoloskih razloga.....pa postoji mali milion igara sa boljim tehnikalijama i jos vecim kvalitetom produkcije od GTA.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 12:39   #55
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Ao opet topic sa GTA temom a igra nikakve veze nema sa GTA,osim sto ce biti open world
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku JAZO na korisnoj poruci:
pentraksil (7.6.2012), Skenderevo (7.6.2012)
Stara 7.6.2012, 12:59   #56
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ma kakav bre GTA vas spopao aman zaman???? Gde ovde vi vidite GTA slicnost?Kola/grad odmah GTA konkurent. Niko ne pokusava da zameni GTA, ovo meni vise lici na AC serijal u moderno vreme...
Mene ovo podsjeca na kombinaciju Deus Ex-a i GTA. Jedina slicnost sa AC je pomalo interfejs i nista drugo. Nisam vidio da se glavni lik pentra po zgradama. Ovo je kao neki sajber pank u slicnom izvodjenju kao i GTA, sand box, interakcija sa okolikom u smislu da mozes svaki automobil da koristis, itd. Meni se ta kombinacija mnogo dopada.

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
GTA uopste nije zapoceo zanr, samo ga je popularizovao i usavrsio.
Za GTA mozemo reci da je zanr za sebe, ako gledas od prvog dijela i sta je ta igra sve donije u svijetu komp. igara, a ne od treceg kada su presli u 3D. Do tada nije postojala ni jedna slicna igra u kojoj si mogao da krades automobile, izivljavas se po gradu i imas slobodu da radis sta god hoces. Ja ne bih mogao GTA nikako da svrstam samo u pucacinu iz treceg lica.

Nije mi jasno zasto mrzis toliko GTA?! Vidim dosta ljudi ovdje pljuje po GTA serijalu, a vecina nije nikad igrala prvi dio ili drugi, i nemate pojma kakav je fenomen GTA bio u svoje vrijeme! Ubijedjen sam u to, a kao glavni razlog te mrznje je to sto igru igraju mladja populacija!
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
filpan (7.6.2012)
Stara 7.6.2012, 13:20   #57
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs

Ne mrzim ja GTA serijal koliko mrzim stalno uporedjivanje sa njim. Igra nije losa, zabavna je i iznad prosecna ali licno mislim da nema niceg toliko posebnog u u igri (pogotovu u cetvrtom delu) da je dizu u nebesa i uporedjuju sa silazenjem Isusa na zemlju. Igrao sam svaki GTA od prvog dela, proveo neprospavane noci uz trojku, znam kakav je to bum bio ali opet nisam bas toliko odusevljen da igru smatram tolikom revolucijom (svaki deo od trojke je u sustini isti a svaki novi deo se smatra nekim GAME CHANGE-rima, ja nesto ne vidim mnogo napretka i promena). Kec i trojka su donele mnogo toga igrackom svetu i idustriji u celini ali sve od trojke je po meni cist prosek. Prica uvek ista, uvek isti scenario, pominje se stalno revolucija u Open World svetu. Igra jeste open world, ali da se smatra za standard to meni nikako nije jasno. Mnogi RPG-ovi su veci open world od GTA pa se ne smatraju standardom. Po meni izbor izmedju 3 zadate misije i nije neka preterana sloboda (ali je svakako dobrodosla). Priznajem neverovatno je zabavno voziti kroz grad i gledati reakcije ljudi itd. ali mislim da se preteruje u tolikim hvalospevima jer sem tok segmenta nema niceg izvanrednog (moje licno misljenje). Kad bi mene bilo briga sta klinci igraju danas ja ne bih igrao ni jednu igru koja je izasla u poslednjih par godina.
E sad ova igra ima slicnosti sa GTA serijalom ali cisto sumnjam da developeri planiraju megdan sa GTA peticom. Ja licno sam prvo pomislio na Hitman, AC i Deus Ex a GTA tek kod voznje kroz grad (a i pitanje je koliko ce biti moguce voziti se gradom kao u GTA). A ljudi odmah pricaju kako je GTA jedan jedini kako ne moze da se zameni, a igra uopste ne odaje utisak da zeli da bude novi GTA i da zeli da ga skine sa trona. GTA je GTA zar mora svaka igra da lici na nju i da se sa njom uporedjuje cak iako ima nekih slicnosti.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Kidja (7.6.2012)
Stara 7.6.2012, 13:26   #58
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Apsolutno se slazem sa gore navedenim.
Ni meni nije pao napamet GTA kad sam pogledao demo vec upravo Deus Ex i AC
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
Skenderevo (7.6.2012)
Stara 7.6.2012, 14:55   #59
BlackArrow
Član
 
Član od: 30.10.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 467
Zahvalnice: 456
Zahvaljeno 473 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Sve je to lepo napisano al nemoj da mi diras GTA4, najbolju igru u serijalu i do sada ne prevazidjenu. Gta 4 je revolucija, ne sto se tice detalja i grafike nego i fizike. sto malo ljudi prepozna i ceni . A i primetio sam da se ne svidja masi ljudi samo sto ne mogu da ga pokrenu iole normalno preko 30 fps sto nije realan razlog.

On topic: Pise da je igra uradjena u potpuno novom engineu.
BlackArrow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 15:09   #60
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Mene isto ovo nervira u poslednje vreme kad god izadje neki naslov koji makar malo lici na neki drugi naslov koji je popularizovao odredjenu kategoriju igara odmah se naziva klonom.
Nije da trolujem ali da ovo lici na GTA ja ne bi bio hyped ovoliko no offence.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
watch dogs

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Apache: Air Assault Stranger2 Simulacije vožnje 40 28.6.2015 12:22
TOSHIBA Satellite A300D-14P l_milos83 ŠDK - Prenosni računari 19 25.10.2008 17:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com