Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.11.2017, 14:58   #301
Srdjan Novitovic
Veteran
 
Član od: 30.10.2007.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 708
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 92 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: The Evil Within

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Nisam igrao dvojku, ali me malo brine to sto je rec o OW igri (znam da nije mnogo ali opet) Bojim se da ce nekako razvodniti sve to mada cujem da je prica dosta dobra. Mrzim kada se OW bespotrebno gura u svaku danasnju igru. Ali, videcemo, cuo sam dosta dobrih stvari (pre svega prica)

Sto se tice keca meni je bas bas legao. Kada je igra izasla bas me je nesto odbijala, onaj pocetak je uzasan (po meni), nigde da zapamti poziciju a kontrole drvene, dok se ne naviknes Jos i nisam preveliki fan horora i mislio sam da se igra fokusira samo na hektolitre krvi, i buckuris raznoraznih klisea horor filmova/knjiga/igara uz gomile izletanja i strecavica tog tipa. Ali nakon odredjenog vremena, igra mi se bas dopala. Prica zanimljiva, sve gadosti nekako imaju svoje objasnjenje, prica tera na igru, uopste nema izletanja i igra uglavnom ide na tu atmosferu i pricu. Nije sad Silent Hill, ali sam svakako uzivao. Nervira u odredjenim delovima, pre svega pocetak i
Spoiler za Nije neki spojler ali ajde:
ona zadnja kraljica koja je nevidjen krs i nevidjeno jeftina

Kontrole i opsta nepreciznost ponekad pokidaju zivce, ali sve u svemu, odlicno mi je legla.
Nije strašno što se OW-a tiče, više su odredjeni hub-ovi u pitanju, nešto slično kao Rise of the Tomb Raider-u stim što su ti isti hubovi kod ove igre mnogo manji. U suštini se OW svodi na poneko skretanje sa puta i ulazak u napuštene kuće kako bi našli još municije/novog oružja i delova za nadogradnju, dakle ništa strašno.

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока
Srdjan Novitovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2017, 21:19   #302
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Evil Within

Citat:
Srdjan Novitovic kaže: Pregled poruke
Nije strašno što se OW-a tiče, više su odredjeni hub-ovi u pitanju, nešto slično kao Rise of the Tomb Raider-u stim što su ti isti hubovi kod ove igre mnogo manji. U suštini se OW svodi na poneko skretanje sa puta i ulazak u napuštene kuće kako bi našli još municije/novog oružja i delova za nadogradnju, dakle ništa strašno.

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока
Da, pazario sam je na popustu skoro i svakako nije klasican OW. Deluje odlicno za sada
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2018, 13:12   #303
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: The Evil Within

Ovo sam presao pre nedelju dana, sta da kazem nisam ocekivao da ce ovoliko da mi se svidi.

Gameplay odlican (zabavno je koristiti oruzje ,pogotovo samostrel ,za neke sitnice nisam ni znao, nrp. ranjavanje u nogu, pa paljenje sibicom) , dizajn protivika takodje, prica i vise nego solidna (pogotovo sto omogucava veliku promenu tempa igre, kao i lokacija), ali najvise mi se svidela atmosfera, u nekim deonicama je slabija ,ali u nekim stvarno sabija.
Spoiler za highlight igre su po meni:
ono selo na pocetku, bolnica sa nevidljivim protivnicima, laura, keeper, mansion , ceo chapter gde se prvi put pojavljuje trauma


Odigrao sam i oba DLC-a koji su takodje odlicni, malo borbe, uglavnom izbegavanje opasnosti (pogotovo jos jednog odlicno dizajniranog protivnika). Primitivan je to stealth sistem ali radi posao.

Od mene sve preporuke, nrp, daleko mi se vise svidela od Dead Space-a i Alan Wake-a.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Resident Evil: Revelations Aibo Akcione igre 133 2.5.2014 22:44
[Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi WhenDarknessFalls Konzole 50 21.3.2014 0:07
Resident Evil 5 WhenDarknessFalls Akcione igre 439 8.5.2013 10:21
Resident Evil: Operation Raccoon City gorgilije Akcione igre 114 31.5.2012 23:35
Kad će više Resident Evil? mladjex Akcione igre 60 7.5.2007 13:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com