Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.3.2010, 19:36   #41
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: Nhl 09

instalirao sam nhl 09 ,ali kad su mi ukljuceni dzojstici po meniju mi stalno ide od gore na dole sa jedne opcuje na drugu ,a kad iskljucim dzojstike radi normalno.
jel zna neko o cemu se radi?
probao sam onaj mod sto je dole naveden ,ali ne mogu da se nesto regestrujem pa ne mogu da skinem.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2010, 23:25   #42
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: Nhl 09

saad vidim po forumima da je problem do dzojstika.
koristim one obicne genius bez analoga ,da li je ikako moguce da se igra sa obicnim dzojsticima?
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2011, 23:27   #43
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Nhl 09

Voleo bih da oprobam ovaj NHL,pa bih voleo da znam da li ima rostera za ovu sezonu?Takodje bih voleo da se oprobam u Be a Pro modu,cuo sam da verzija za konzole ima bolje odradjen mod ali kakav je u PC verziji?
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2011, 0:02   #44
drale000
Član
 
Član od: 8.9.2010.
Lokacija: Pale
Poruke: 114
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nhl 09

Danas sam skinuo NHL 09 da obnovim sjećanja na dane i noći provedene uz NHL 2001. Odmah na staru problemi. Da li je moguće igrati klasičan multiplayer, sa dva džojstika a ne samo online, da mogu da igram sa bratom? Ima li neki dobar patch sa realnim dresovima repezentacija?
drale000 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2011, 0:21   #45
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Nhl 09

Trebalo bi da moze da se igra sa dva dzojstika... Ja sam igrao tastatura-dzojstik -bitno je da su dzojstici podrzani..

Na ovom sajtu, mozete naci sve najnovije i najbolje zakrpe i modove (ukljucujuci i dresove i rostere )... Takodje i egorgiy ima zanimljive i korisne patcheve...
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Red Wing na korisnoj poruci:
drale000 (8.2.2011)
Stara 14.2.2013, 1:13   #46
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Nhl 09

Do pre koju nedelju, zavrsio se lockout i pocela je nova NHL sezona - cetvrta otkako nema pratece igre za PC.

Imajuci u vidu da su zadnjih godina PC verzije bile nista drugo nego prepakivani NHL 2005, sa zanemarljivim izmenama tj. sa novom pozadinom (bolje reci bojom) main menua, novim soundtrackovima i adekvatnim rosterom, mozemo reci da vec preko 8 godina nije bilo sustinski novog izdanja za PC

Jedan te isti koncept gameplaya, sekvence, situacije, komentatori i jos mnogo toga zaista postaju i vise nego zamarajuci posle tolikog vremena a jos i pride, tehnoloski zaostatak za danasnjim standardima je i vise nego ocigledan.

Hokej nije toliko popularan kod nas, ali verujem da je NHL serijal bio relativno solidno prihvacen od strane prosecnog igraca, tako da je nedostatak PC verzije uopsteni gubitak, a ne samo za zagrizene fanove (poput mene)...

Ipak, nepresusne i brojne, odlicne modifikacije, produzavaju vek ovoj igri i cine je prihvatljivom a i prilicno igrivom. E sad, to vec sigurno nece biti nista specijalno i novo iskusnim igracima serijala, koji su ga vec uzduz i popreko ''potrosili'', ali svakako da moze biti prihvatljivo i zanimljivo nekom ko neobavezno i ponekad hoce da odigra po koju utakimcu i to uz daleko bolji utisak i atmosferu nego sa verzijom bez modova. Modovi zaista dizu igru na visi nivo, premda mozda ne tako ocito na prvi pogled, razlika je ipak ogromna i naprosto prevode igru u drugu dimenziju i cine je sasvim prihvatljivom, pa moze se reci i potpuno igrivom za danasnje standarde.

Evo, ako je neko kojim cudom zaintersovan da proba - svi osnovni i neophodni modovi. Na pocetnim stranama je uvod i jasno uputstvo a part 4 - linkovi. Na to bih jos dodao patch za widescreen kao i NHL09 HD Version, koji dodaje efekte, poput HDR, anistropic filtering, bolje kontraste...

Nazalost, sve to nema da se skine skupa zajedno i instalira jednim potezom. Postoje kompletne modifikovane verzije, ali one ukljucuju i samu igru, tako da to vec spada u domen piraterije...

Evo izgleda igre nakon modifikacija kao i prateci komentar za sve to...
NHL 12 mod
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Red Wing na korisnoj poruci:
Devilish Soldier (14.2.2013), JAZO (19.2.2016)
Stara 14.2.2013, 15:04   #47
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Nhl 09

Ja bih preporucio da igrate NHL 2004,09 je po meni uzasan cak i sa modovima.NHL 2004 ima jos uvek moding podrsku,interfejs je dobar a grafika nije mnogo losija od 09.Evo vam link za NHL04 Rebuilt 2013 mod,koji potpuno transformise igru i radi ko sat(mozda morate da se registrujete da bi videli linkove sve):
http://z15.invisionfree.com/NHL04Reb...hp?showtopic=1
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2013, 15:16   #48
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nhl 09

nekih par godina igram flyermania mod za nhl 2004, ali mi je već pomalo dosadio.

pre toga sam igrao i nhl 07-08-09 sa modovima sa tbn-a ali mi je i tu dosadilo što nema više pnhl moda koji sadrži sve dodatke u jednom paketu.

neshvatljivo mi je da niko nije iskoristio toliki prazan prostor i napravio neku novu nhl igru za pc i koliko-toliko zaradio. sve ove godine sam se nadao da će 2k sports to odraditi, međutim ništa.

prosto je neverovatno kako niko ne želi da zaradi na pc verziji igre.
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2013, 16:43   #49
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Nhl 09

Generalno gledano NHL 2004 se istice kao najbolji, naravno po pitanju gameplaya, AI-a i moze se reci da su neke stvari posle njega unazadovale. Jos pride, interfejs je uradjen preko HTML-a, i javascript, tako da je veoma lako modabilan...

Ipak i za 09 postoji veoma aktivna moding zajednica, postoje i odlicni gameplay patchevi, AI se poprilicno poboljsava, mogucnost izvodjenja odredjenih poteza ne manjka.

Generalno gledano, mislim da bi za, kao sto sam vec pomenuo, prosecnog igraca, koji nije neki preterani ljubitelj i koji bi odigrao po koju utakmicu (i multiplayer) NHL 09 predstavljao bolje resenje jer izmedju ostalog sa modovima ima bolju grafiku, vizuelne efekte, moze da se podesi widescreen rez. Svakako da to nije nesto znacajno bolje od NHL 2004, imaju istu osnovu, ali opet, prednost je ocigledna i dovoljna da bude donekle prihvatiljivo za danasnje standarde. A i sto je bitno, za NHL 09 postoje odlicni gameplay patchevi, tako da ni po tom pitanju nije hendikepiran i ne zaostaje previse za 2004.

Slazem se da je NHL 09 ''uzasan'' i sa modovima, ali realno gledno, isti slucaj je i sa NHL 2004, oko koga ne treba bas biti preterano subjektivan i praviti od njega ne znam sta, ali eto, drugog i boljeg nema za PC! A kako i to ne bi bilo tako, kada je sve to vec zastarela stvar od skoro vec 10 godina, koju smo ''drvili'' nebrojeno puta i naravno da ni po cemu ne moze da se poredi sa next-gen, tj. aktuelnim konzolaskim verzijama... Nedostatak NHL-a za PC i prednost koje imaju konzole spada vec u neku drugu temu...
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2013, 21:34   #50
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Nhl 09

Ma nisam ja rekao da su modifikacije lose,stavise oprobao sam ih i ljudi koji ih prave znaju sta rade.NHL 2004 jednostavno vise volim zbog pojedinih stvari,ali bitno je da ima pa ko voli nek izvoli.Recimo 08 je takodje meni bar bio dobar
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2015, 19:15   #51
Malik Tintilinic
Starosedelac
 
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.239
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 335 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Nhl 09

Nervira me kad protivnik na led izadje u istoj boji dresova, pa moram da se vracam na biranje. Ne znam sto ne naprave da automatski bude odgovarajuca druga boja.
Ne vidim neku bitnu razliku u odnosu na prethodne delove.
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2016, 16:39   #52
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Nhl 09

Gde da pronadjem najnoviji roster update za 09? Ili neki priblizno novi. Guglao sam nesto ali ne mogu da se snadjem. Samo me NHL interesuje, a ove evropske lige ne.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com