Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.5.2011, 18:43   #2021
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Koristim rostere sa pech-a
Nema ni veze,jedan centar manje vise
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2011, 7:32   #2022
nigga
Član
 
Član od: 28.9.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 221
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 52 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Citat:
[EviL ClowN] kaže: Pregled poruke
Dobar krilni centar je Wiliams cini mi se,ima ocenu 65 ili tako nesto,e sad nisam 100% siguran da li je na pocetku free ili u D ligi.
Da nije to Sean Wiliams ima isto ocenu 65?Kod mene se nalazi u Dalasu,protiv koga sam igrao zadnji mec.
Edit:Ipak je slobodan bio igrac,sad pogledah u ovom izvestaju o trejdovima, angazovali su ga za 953k.
nigga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2011, 13:36   #2023
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Jeste,to je taj
Super je on igrac,dobar bloker. Malo nizi za poziciju krilnog centra,ali moze da bude odlicna zamena za igraca iz prve petorke
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2011, 19:13   #2024
Mihael87
Član
 
Član od: 31.12.2010.
Poruke: 405
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Kome treba rezervni centar, taj moze da uzme Tabita i to za dzabe, mozete da date Memfisu dva najgora igraca za njega i on ce doci, jeste da mu je rejting 59 ali za tren moze da se "dotera" do 67-68 a odlican je protiv teskih i jakih centara ( Bogut, Bajnam, Hauard )...

Inace, ja sam zadovoljan sa Odenom, jeste da mu je durability na 25 pa cesto moze da se povredi ali je meni i potreban samo 10-15 minuta po utakmici( ako igram protiv ekipa sa dobrim centrima onda i vise ), ostalo fantasticno obavlja Horford koji ekstra moze da igra i na poziciji 4...

Inace, iako mnogi hvale trejd sistem u igrici, meni je on jako lose napravljen i poprilicno nerealan, bukvalno sa svim ekipama mozes da napravis fantastican tim i da dovedes koga god hoces i to poprilicno dobro, bukvalno nema igraca kog nisam uspeo da dovedem veoma jednostavno...
Mihael87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2011, 8:13   #2025
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Citat:
Mihael87 kaže: Pregled poruke
Inace, iako mnogi hvale trejd sistem u igrici, meni je on jako lose napravljen i poprilicno nerealan, bukvalno sa svim ekipama mozes da napravis fantastican tim i da dovedes koga god hoces i to poprilicno dobro, bukvalno nema igraca kog nisam uspeo da dovedem veoma jednostavno...
Ako igraš sezonu, tu nema restrikcija sa trejdovima, ali je Asocijacija druga priča. Probaj u asocijaciji, naprimer, Klivlend i pokušaj da dovedeš nekog igrača sa 4 zvezdice. Nema šanse. Možda ako bi dao Barona Dejvisa i sve pikove, možda bi mogao da se navuče neki igrač sa 4 zvezdice, ali to je sve. A pogotovo nema šanse da dovedeš koga hoćeš.

A kad pomenuh Klivlend i moje iskustvo sa njima iz prethodnog posta, kada su igrali ludački dobru odbranu... Dođe mi ortak i ja da mu pokažem kako se igra odbrana (Klivlenda) ubacim onaj sejv Memfisa sa strava timom, počne utakmica, a igrači Klivlenda kao lipsale rage. Mislim, igraju normalno, ali ni traga onim ludačkim preuzimanjima, kretanjima na sve strane, najzad su moji igrači imali po sekundu da šutiraju na miru i, naravno, pocepam ih sa skoro 20 razlike (4x5 minuta), sledeća utakmica Denver, koji me je satirao prethodne sezone - lagano pokidam i njih sa 10-ak razlike. Pobedim i Dalas sa 4, onda me unakazi Orlando sa 20 razlike. E, tu se ne nerviram, jer nema šanse da bilo šta uradim iz reketa dok je Dvajt Hauard tu, a sa poludistance i distance nisam mogao ništa pogodim (trojke 1-13). Onda opet dobijem Klivlend malo teže...

E, sad, desilo mi se nešto zbog čega se ne slažem sa tobom u vezi trejdova. Imam u timu Brendona Dženingsa (5 zvezdica, rejting 83, 22 godine, potencijal 89, statistike ima na skrinu iz prethodnog posta...) sjajan bek, ali način na koji šutira me i dalje izluđuje, nikako da ga provalim. Hteo sam da ga trejdujem za Stefena Karija iz Golden Stejta (5 zvezdica, rejting 86, 21 godina, potencijal 93, po statistikama je veoma sličan). Uspeo sam da ga istrejdujem tek kad sam dao Dženingsa, odličnog Džejmsa Andersona (ruki iz San Antonia) koji je imao 2 ipo zvezdice i plus moj prvi pik. I jedino tako. Za jednog sjajnog igrača morao sam da dam takođe sjajnog igrača, plus velikog talenta i odlično krilo (ima na onom skrinu gore i njegova statistika) i još prvi pik pride. I ko je tu na dobitku?? Pa, Stefen Kari je VERY LOYAL i tu se lako produžava ugovor, dok je Dženings LOYAL i ići će u FREE AGENCY. Iako ne mislim da igram još dve-tri sezone, ipak volim kad mi je u timu prva petorka EXTREMELY/VERY LOYAL...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2011, 11:45   #2026
Mihael87
Član
 
Član od: 31.12.2010.
Poruke: 405
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Ne znam, meni je previse lak, sa Minesotom mogu da dovedem koga god hocu, u jednom trenutku sam imao Derona Wilijamsa, Dwajt Hauarda, ostali su mi Lov i Bisli a ostali igraci su svi bili oko 70... To se u stvarnosti nikad nebi desilo...
Flin i jedan free agent igrac bez problema prolaze za Horforda, Horford je igrac asocijacije Atlante i za njega bi odbili mnogo, mnogo bolje ponude...

Da ne pricam o tome da uzmem recimo tri igraca rejtinga oko 70, pronadjem ekipu koja ima mesta u rosteru o ponudim im njih trojicu za jednog sa rejtingom oko 80 i naravno trejd prodje...

Da ne pricam o tome da dam dva ili tri igraca sa rejtingom oko 70 ili nize nekoj ekipi koja ima mesta u rosteru a uzmem im pika prve runde ( to ponekad prodje ) a isti taj scenario samo sa dva igraca za pika druge runde uvek prolazi. Onda stalno kupim slobodne agente i za njih dobijam pikove druge runde i onda dam 2 pika druge runde za jednog pika prve runde i to prodje... Probaj pa ces da vidis... Na kraju dajem pikove prve runde a dobijem jednog superstara a da uvek mi ostane jedan pik prve runde i to procenim koja ekipa ce najgore proci pa sacuvam njihovog.

Da ne govorim da Serza Ibaku sa rejtingom 76 mogu da dovedem prakticno za dzabe, a on mi igra odlicno, odlican je i defanzivac...

Naravno, sve sa trejd overide funkcijom iskljucenom, nikad mi nije ni bila ukljucena...

Slican scenario sam imao i sa Wasingtonom, pored Wola sam imao Hauarda ili Horforda na centru bez problema a da ostatak tima bude poprilicno jaki vecinom sa sacuvanim pikom prve runde...

Znaci, nema ekipe sa kojom ne mogu da napravim tim sa kojim u prvoj godini odmah budem najbolji i to na HOF, Horford, Hamilton i jedan superstar su u ekipi uvek bez problema... Jedino nisam probao sa Torontom, pretpostavljam da bi tu imao problema, a sto se tice jacih ekipa, tu necu ni da pocinjem, mislim da nema ekipe sa kojom u timu ne bih imao 3 superstara...
Mihael87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2011, 20:10   #2027
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Nego, je l igra neko slucajno NBA 2k11 na PSPju?
To je hardcore!

Ja krenuo asocijaciju sa OCT i doveo Shaqa kao free agenta odma prve sezone.
Slabo su sredjeni rosteri na PSP verziji..
Sad gledam kako bih mogao da se dokopam Kevina Love-a ili neke mlade cetvorke koja bi mogla da sutira trojke.
Sta cu, volim da mi BAR 3 igraca u svakoj petorci sutira za 3 poena preko 40-50%.


Planiram posle prve sezone da oteram Shaqa i na draftu uzmem neki bas bas jak prospekt na poziciji centra.

I tako..
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2011, 0:34   #2028
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Ne znam dal je neko prokomentarisao,al ajde i ja cu za svaki slucaj...
U asocijaciji,kad se udje u opcije,ima ona posebna opcija MY JORDAN (nesto) ili tako nesto,gde igracima dajete (valjda) patike,pa me zanima da li je to neko koristio ili koristi i da li i vama ako npr Dankanu date patikicu za trojke,ocena za tri poena skoci na 99?
Cudna malo opcija moram priznati,a niko je nije spomenuo.
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2011, 2:52   #2029
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: NBA 2k11

Meni dosadilo vise da igram asocijacije, cekam 2K12 pa da sa Cavsima zaigram ponovo. Kad krenem da lomim clankove sa Irvingom Samo da ne uzmu onog turskog retarda Kantera kao cetvrtog pika
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2011, 10:28   #2030
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Citat:
Mihael87 kaže: Pregled poruke
Ne znam, meni je previse lak, sa Minesotom mogu da dovedem koga god hocu, u jednom trenutku sam imao Derona Wilijamsa, Dwajt Hauarda, ostali su mi Lov i Bisli a ostali igraci su svi bili oko 70... To se u stvarnosti nikad nebi desilo...
Flin i jedan free agent igrac bez problema prolaze za Horforda, Horford je igrac asocijacije Atlante i za njega bi odbili mnogo, mnogo bolje ponude...

Da ne pricam o tome da uzmem recimo tri igraca rejtinga oko 70, pronadjem ekipu koja ima mesta u rosteru o ponudim im njih trojicu za jednog sa rejtingom oko 80 i naravno trejd prodje...

Da ne pricam o tome da dam dva ili tri igraca sa rejtingom oko 70 ili nize nekoj ekipi koja ima mesta u rosteru a uzmem im pika prve runde ( to ponekad prodje ) a isti taj scenario samo sa dva igraca za pika druge runde uvek prolazi. Onda stalno kupim slobodne agente i za njih dobijam pikove druge runde i onda dam 2 pika druge runde za jednog pika prve runde i to prodje... Probaj pa ces da vidis... Na kraju dajem pikove prve runde a dobijem jednog superstara a da uvek mi ostane jedan pik prve runde i to procenim koja ekipa ce najgore proci pa sacuvam njihovog.

Da ne govorim da Serza Ibaku sa rejtingom 76 mogu da dovedem prakticno za dzabe, a on mi igra odlicno, odlican je i defanzivac...

Naravno, sve sa trejd overide funkcijom iskljucenom, nikad mi nije ni bila ukljucena...

Slican scenario sam imao i sa Wasingtonom, pored Wola sam imao Hauarda ili Horforda na centru bez problema a da ostatak tima bude poprilicno jaki vecinom sa sacuvanim pikom prve runde...

Znaci, nema ekipe sa kojom ne mogu da napravim tim sa kojim u prvoj godini odmah budem najbolji i to na HOF, Horford, Hamilton i jedan superstar su u ekipi uvek bez problema... Jedino nisam probao sa Torontom, pretpostavljam da bi tu imao problema, a sto se tice jacih ekipa, tu necu ni da pocinjem, mislim da nema ekipe sa kojom u timu ne bih imao 3 superstara...
Rejting ne igra bitnu ulogu u trejdovima, već one zvezdice.
Ne znam sa kojim rosterima igraš, ali upravo zbog takvih stvari ljudi koriste Kovine, Albyjeve ili druge rostere. Nisam siguran, ali mi se čini da Džoni Flin u default rosterima ima TRADE VALUE od 5 zvezdica, pa nije čudo što za njega i vredan pik Minesote možeš da dobiješ bilo koga. Ja sam igrao sa Netsima asocijaciju zbog Derona sa oficijelnim rosterima. Deron i Bruk Lopez po 5 zvezdica, Damion Džejms je imao tri zvezdice, Vujačić dve, onaj klempavi (zaboravih ime) dve, Hamfris dve ipo...sa najvrednijim pikovima u ligi sam pred početak sezone doveo Amarea i Rudi Geja i krenuo da satirem, što mi ubrzo nije postalo zanimljivo. Ali sa ovim rosterima iz MrXcitement-ovog paketa to, već, nije slučaj. Džoni Flin ima 3 zvezdice, Bizli 4, Kevin lov 4, Vesli Džonson 2 ipo, svi ostali po jednu. Ako bi sa ovim rosterima doveo Hauarda i/ili još nekog u Minesotu, svaka ti čast. Probao sam, nema teorije...

Citat:
[EviL ClowN] kaže: Pregled poruke
Ne znam dal je neko prokomentarisao,al ajde i ja cu za svaki slucaj...
U asocijaciji,kad se udje u opcije,ima ona posebna opcija MY JORDAN (nesto) ili tako nesto,gde igracima dajete (valjda) patike,pa me zanima da li je to neko koristio ili koristi i da li i vama ako npr Dankanu date patikicu za trojke,ocena za tri poena skoci na 99?
Cudna malo opcija moram priznati,a niko je nije spomenuo.
Koristim te patike kod Elisa, ima rejting za srednji šut od 82 a za tri ima 78, a kad mu stavim "patike za trojke" rejting za tri mu se podigne na +4 pa ima 82-82 i samo zato. Ali ne skače na 99 nikad...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2011, 10:42   #2031
Stef
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2009.
Lokacija: 404 not found...
Poruke: 1.489
Zahvalnice: 430
Zahvaljeno 129 puta na 91 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Mislio je verovatno na npr. Durant ima 96 za trojke npr. i stavi patike za trojke i dobije 3+ i ima 99.Ne znam za to.
Stef je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2011, 11:27   #2032
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Ne,ne,ne... Nisam to mislio,mislio sam bas na ovo sto sam rekao.
Primer Green i Casspi iz Sakramenta. Dok sam vodio Sak. njima sam dao patikicu za trojku,posle par utakmica i jedan i drugi su imali ocenu 99 za 3 poena. sto me je bas iznenadilo i mogu reci smorilo,jer je to glupo.
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2011, 11:30   #2033
Mafija2
Banned
 
Član od: 23.1.2010.
Lokacija: Jay-Z and Alicia Keys - Empire State of Mind In New York
Poruke: 1.725
Zahvalnice: 413
Zahvaljeno 203 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

O *****ti igru kada patike odlucuju kako ce neko da sutira.....
Mafija2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2011, 20:19   #2034
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

HA HA HA HA i sto puta HA!
Odradio sam neverovatan trejd da sam prosto iznenadjen kako je to uspelo,al ajde da kazemo da je presudilo nezadovoljstvo.
Trenutno igram sa NYN i posle prve (iskreno da kazem) katastrofalne sezone krenuo sam u drugu,sa totalno novim timom. Primetim da je Favors nezadovoljan u Jazz-u i reko aj da probam da ga dovedem,ponudim Parga (koji mi inace ne igra uopste) i oni ladno prihvate ponudu. Igraca sa ocenom 56 uzmu za igraca od 78 Prosto sam iznenadjen
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2011, 23:50   #2035
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11

Citat:
[EviL ClowN] kaže: Pregled poruke
HA HA HA HA i sto puta HA!
Odradio sam neverovatan trejd da sam prosto iznenadjen kako je to uspelo,al ajde da kazemo da je presudilo nezadovoljstvo.
Trenutno igram sa NYN i posle prve (iskreno da kazem) katastrofalne sezone krenuo sam u drugu,sa totalno novim timom. Primetim da je Favors nezadovoljan u Jazz-u i reko aj da probam da ga dovedem,ponudim Parga (koji mi inace ne igra uopste) i oni ladno prihvate ponudu. Igraca sa ocenom 56 uzmu za igraca od 78 Prosto sam iznenadjen
Svasta moze da bude u pitanju, recimo oslobadjanje salary capa.
Mozda je taj tvoj igrac placen 1kk po sezoni a njihov 10kk (lupam),
Oni oslobadjaju 9kk salary capa i za te pare mogu da potpisu igraca od 82-84 overall koji ce biti jak igrac u prvoj petorci, a taj Favors im je recimo sixth man.

Ovo je samo primer, raznorazne stvari su moguce..
U svakom slucaju, obraduje dobar trade.
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2011, 23:57   #2036
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: NBA 2k11

Je l' primeti neko kako se sezone debilno odvijaju, ne samo u 2k11. Ja recimo kad sam igrao sa Knicksima, Chicago nije ni usao u play off, kad sam igrao MyPlayer Cavsi su tukli sve redom i bili prvi na tabeli... Secam se jos u 2K9 da sam igrao finale protiv Warriorsa... Valjalo bi to popraviti.

I da, ti trejdovi su smesni. Ja sam dao Billupsa i Turiafa za Hinricha i Horforda i upalilo je. Posle me tokom sezone grizla savest sto sam sj*bo jedan od omiljenih timova

Btw, da li ce 2K posle drafta odma da ubaci ovu novu klasu? To bi bilo super, da ne moram cekati 2k12 Ali svejedno ce biti ovih custom roster, medjutim ne verujem ja njima ^^
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2011, 11:12   #2037
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k11



Citat:
GENERAL INFORMATION
The FIBA Project is an add-on for the 2k Sports latest basketball installment, NBA 2k11. It adds 10 national teams + 3 bonus retro teams.

FEATURES
* The rosters for all 13 teams.
* Ratings/rotations for every player (based on FIBA Turkey 2010 tournament)
* Signature shots, free throw routines for evey player.
* Real accessories and shoes for almost all players (except for retro teams' shoes)
* 104 authentic player cyberfaces, made specially for the FIBA 2k11(except Poland and a few more).
* Lifelike home courts/stadiums for all the teams.
* Authentic Nike/Adidas/Champion jerseys and home/away warm up suits for every team.
* Graphics: logos, dornas, fans, cheerleaders etc.
* A portrait for every player.
* Real coach names and portraits.
* FIBA ball, official FIBA referee uniform.
* FIBA 2k11 Startup screen


HOW TO INSTALL
Run the setup program and install it into your main NBA 2k11 directory except for the roster which will automatically install into the necessary directory.
!!THE INSTALLER WILL REPLACE MOST OF YOUR NBA 2K11 FILES!!
!PLEASE COPY YOUR WHOLE NBA 2K11 FOLDER, AND INSTALL THE MOD OR BACK UP THE WHOLE NBA 2K11 FOLDER!

Install everything into your NBA 2k11 folder except for the roster which will automatically install into the necessary directory.
If you have problems you are free to ask and I will answer it as soon as I can.

KNOWN ISSUES
I couldn't remove the 'playoffs' logo when playing playoff mode.
Zalgiris 1999 has 2 nba players on their roster as well as LTU '92 has 1 nba player

THANK YOU AND ENJOY!

DOWNLOAD FIBA 2k11
PART 1 - Dornas
PART 2 - Jerseys&Shoes
PART 3 - Players&Logos
PART 4 - Portraits&Stuff
PART 5 - Roster
PART 5 - Stadiums&Courts

*PART 5 - Roster-fr xp users I guess-with ability to choose installation folder
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Uros12 na korisnoj poruci:
dulezmaj (4.6.2011), Mafija2 (29.5.2011), Nicklord (30.5.2011), _Grotesque_ (1.6.2011)
Stara 29.5.2011, 13:06   #2038
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: NBA 2k11

Je l' ima neki tutorial kako da stavim onaj portret za igraca koga ja napravim? Napravio bih ''sebe'' pa se malo sprdao u asocijaciji a glupo da mi stoji ona senka ili ona mutava faca iz igre
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2011, 17:09   #2039
Devilish Soldier
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.1.2009.
Lokacija: Beograd, Borča
Poruke: 3.053
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: NBA 2k11

Naša reprezentacija.



Citat:
King James kaže: Pregled poruke
Je l' ima neki tutorial kako da stavim onaj portret za igraca koga ja napravim? Napravio bih ''sebe'' pa se malo sprdao u asocijaciji a glupo da mi stoji ona senka ili ona mutava faca iz igre
Otvoriš Reditor, nađeš sebe kao kreiranog igrača, svoj ID portret zameniš ID portretom recimo Kobija, sejviraš. Otvoriš mod tool, nađeš fajl pod imenom portrait.cdf i nađeš sliku Kobija i zameniš je tvojom slikom (transaprenta i ista rezolucija, nisam siguran ali mislim da slika mora biti u dds fajlu, proveri), sejviraš. Ovo ti je ukratko princip rada.

Poslednja ispravka: Devilish Soldier (29.5.2011 u 17:19)
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Devilish Soldier na korisnoj poruci:
King James (29.5.2011)
Stara 29.5.2011, 17:54   #2040
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: NBA 2k11

Otvorio sam roster i nasao sebe, e sad kako zameniti taj ID portreta?
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
NBA 2k10 WU TANG CLAN Sportske simulacije 1130 24.8.2014 22:24


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com