Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.1.2010, 23:47   #121
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Navataj Minsca, on je u Nashkelu ako se ne varam. Samo resi njegov quest u dogledno vreme da ti ne bi i on pobegao. Xzar i Montaron su papci, ni ne trebaju ti.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2010, 19:19   #122
Yanosh
Član
 
Član od: 30.3.2008.
Lokacija: Vršac
Poruke: 77
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

A ako se ja dobro secam, (jako davno sam igrao) uz Minsca dobijas i dobrog maga, kad resis njegov quest
Yanosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2010, 20:28   #123
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Dynaheir je, posle Edwina, najbolji mag u igri, tacno...

Edwin je najbolje resenje ali ja zao a on i Minsc u druzini dovodi do krvoprolica. Ovako dobijas odlicnog fajtera i vrlo dobrog mage (Minsc + Dynaheir) a ovako samo odlicnog maga, tj. Edwina.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2010, 22:02   #124
montenegrin
Novi član
 
Član od: 26.1.2008.
Poruke: 27
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Pošto odavno nisam bio na sk forumu ne mogu se snaći u ogromnom Dragon Age topic-u, pa rekoh da pitam ovdje kako vam se čini DA i je li zaista "duhovni nasljednik" Baldura?

Pitam vas koji zalazite ovdje jer je meni BG 1 all time favorite, pa mogu računati na vaše mišljenje
montenegrin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2010, 22:11   #125
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Po mom mišljenju, Dragon Age je dobar, ali ni do kolena nije Balduru. Uprošćen roleplay, milion puta slabija priča, milijardu puta slabiji humor, loše implementiran challenge-reward sistem, isuviše plastičan svet, izostanak pravog izazova, itd.

Baldur je i dalje keva

P.S: E da, i DA:O je po mom mišljenju znatno linearniji od Baldura (posebno keca).
P.P.S: Kakav crni duhovni naslednik, DA:O je rađen po ideji "daj da naložimo malo masu krvlju, si*ama, odsečenim glavama itd. i maznemo pare papanima".. o kreativnosti u DA kao onoj u BG nema ni govora.
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
DeCoy (15.1.2010), Marti Misterija (15.1.2010), montenegrin (15.1.2010)
Stara 15.1.2010, 22:20   #126
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
milijardu puta slabiji humor
Ja onda onda ne smem ni prilaziti ovoj igri! S obzirom na to da sam se valjao od smejanja igrajuci drgon age, nema sanse da prezivim nesto sto je milijardu puta smesnije od toga. Verovanto bi mi se telo raznelo po celoj sobi od preterane kolicine smeha.
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2010, 22:51   #127
Grey Warden
Član
 
Član od: 25.11.2009.
Poruke: 69
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 18 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

@shrafko:Ne znam stvarno koji si ti Dragon Age igrao,ali ovaj sto sam ja igrao je fantastican .
A sto se Baldura tice,meni je dosta slican sa Dragon Age-om,jedine razlike su za sada sistem magija,inventara & stuff i ogromne lokacije u Balduru.
P.S.Sad me napustili svi sem Imoen jer sam pobio strazare u Nashkelu,tako da cu verovatno da pravim zao party.
Grey Warden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2010, 0:53   #128
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Po mom mišljenju, Dragon Age je dobar, ali ni do kolena nije Balduru. Uprošćen roleplay, milion puta slabija priča, milijardu puta slabiji humor, loše implementiran challenge-reward sistem, isuviše plastičan svet, izostanak pravog izazova, itd.

Baldur je i dalje keva

P.S: E da, i DA:O je po mom mišljenju znatno linearniji od Baldura (posebno keca).
P.P.S: Kakav crni duhovni naslednik, DA:O je rađen po ideji "daj da naložimo malo masu krvlju, si*ama, odsečenim glavama itd. i maznemo pare papanima".. o kreativnosti u DA kao onoj u BG nema ni govora.
BG serijal jeste po meni najbolji RPG serijal svih vremena, ali sad ga bas pretera...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2010, 1:15   #129
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Heh, pa ja sam lepo rekao da je to moje mišljenje, trudeći se da izbegnem bespotreban flejm. Ruku na srce - i nemojte da se vređate - ali totalno mi se *ebe šta neko drugi misli po ovom pitanju. BW je odbacio Forgotten Realms setting zbog navodno veće slobode, proizvodeći igre kao što su KotoR, Jade Empire i DA, koje su maltene sve na isti fazon, i koje su - po meni - mnogo ispod "restriktivnog" BGa i FR okruženja.

Možda vama ne smeta da vas igra kao što je DA vuče za nos, gde ne možete da koknete NPC-ja zato što vam igra to ne dozvoljava. Pa kako ja da se uživim u ulogu Sith Lorda-psihopate ako ne mogu da force-chokeujem koga hoću? Pa po ovome je čak i bezvezni Oblivion miljama ispred DA. Tamo smaknem prosjaka, juri me City Guard, bacaju me u tamnicu.. molim lepo. Postoji uzrok i posledica. U DA ne postoji mogućnost uzrokovanja posledica. Sve je striktno zacrtano, postoji izbor a) i izbor b) i to je to (pridružiti se vukodlacima ili elfovima; stati uz magove ili templare, itd..) . I ja sad treba da se oduševim, iako sam igrao pet puta kvalitetniju igru pre 10 godina. Paz da neću. I to nije "zato što to tako mora da bude, da se ne bi narušila radnja i tok priče" - u BG-u možete u Copper Coronetu da napadnete Firkraaga dok je u ljudskom obličju, i on će se teleportovati u svoj Dungeon - genijalno! U DA da napadnete npr. Howe-a na početku...neeeeeeee, taman posla..

Šta je tek sad džeparenjem? U DA svakog možete da probate da džeparite, bez one tenzije "jao, sad će da me provale, pa će da mi padne reputacija, pa će da zovu Flaming Fist da me seckaju...". Bzvz.

Za deset godina, ne samo da nisu unapredili pojedine aspekte igre nego su ih totalno unazadili.

Msm, oduševljavajte se vi sa DA i ostalim BW mass-consumption novotarijama, al ja neću. Fala lepo
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
Andross (20.1.2010), caine (16.1.2010), Ketchua (16.1.2010), Yanosh (16.1.2010)
Stara 16.1.2010, 1:45   #130
Yanosh
Član
 
Član od: 30.3.2008.
Lokacija: Vršac
Poruke: 77
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Apsolutno se slazem.

Iako su mi se i Kotor i JE i DA svideli, nijedna od navedenih igara nema slobodu koju ima Baldurs Gate. A takodje su i dosta kraci. Po tom pitanju su zaista nazadovali.
Yanosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2010, 13:19   #131
Grey Warden
Član
 
Član od: 25.11.2009.
Poruke: 69
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 18 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

@shrafko:
Ja od Baldura ocekujem zaista mnogo,i sve cekam da nekako zablista,ali za sada nista.Videcemo kakav ce konacni sud biti kada ga zavrsim.

EDIT: Da li je bolje da nastavim da budem zao ili da pokusam da podignem reputaciju?

Poslednja ispravka: Grey Warden (16.1.2010 u 14:59) Razlog: Dopuna
Grey Warden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2010, 15:21   #132
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Heh, pa ja sam lepo rekao da je to moje mišljenje, trudeći se da izbegnem bespotreban flejm. Ruku na srce - i nemojte da se vređate - ali totalno mi se *ebe šta neko drugi misli po ovom pitanju.
Drago mi je da si to podelio sa nama.

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
BW je odbacio Forgotten Realms setting zbog navodno veće slobode, proizvodeći igre kao što su KotoR, Jade Empire i DA, koje su maltene sve na isti fazon, i koje su - po meni - mnogo ispod "restriktivnog" BGa i FR okruženja.

Možda vama ne smeta da vas igra kao što je DA vuče za nos, gde ne možete da koknete NPC-ja zato što vam igra to ne dozvoljava. Pa kako ja da se uživim u ulogu Sith Lorda-psihopate ako ne mogu da force-chokeujem koga hoću? Pa po ovome je čak i bezvezni Oblivion miljama ispred DA. Tamo smaknem prosjaka, juri me City Guard, bacaju me u tamnicu.. molim lepo. Postoji uzrok i posledica. U DA ne postoji mogućnost uzrokovanja posledica. Sve je striktno zacrtano, postoji izbor a) i izbor b) i to je to (pridružiti se vukodlacima ili elfovima; stati uz magove ili templare, itd..) . I ja sad treba da se oduševim, iako sam igrao pet puta kvalitetniju igru pre 10 godina. Paz da neću. I to nije "zato što to tako mora da bude, da se ne bi narušila radnja i tok priče" - u BG-u možete u Copper Coronetu da napadnete Firkraaga dok je u ljudskom obličju, i on će se teleportovati u svoj Dungeon - genijalno! U DA da napadnete npr. Howe-a na početku...neeeeeeee, taman posla..

Šta je tek sad džeparenjem? U DA svakog možete da probate da džeparite, bez one tenzije "jao, sad će da me provale, pa će da mi padne reputacija, pa će da zovu Flaming Fist da me seckaju...". Bzvz.

Za deset godina, ne samo da nisu unapredili pojedine aspekte igre nego su ih totalno unazadili.

Msm, oduševljavajte se vi sa DA i ostalim BW mass-consumption novotarijama, al ja neću. Fala lepo
Moraces mi pozajmiti te naocare sto daju +5 na nostalgiju.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2010, 16:02   #133
Draugdur
Član
 
Član od: 21.11.2007.
Poruke: 102
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 29 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Nema to veze s nostalgijom, ovo što je rekao je potpuno tačno. E, sad, ako je neko zadovoljan i sa DA, njegova stvar. Ja upravo igram DA, i ludo se zabavljam, ali da je bolje od Baldura, nije. Ni blizu.

I pritom je Shrafko samo zagrebao po površini. Mene u DA više iritira jednostavnost; izgleda da BW misli da njihova današnja publika nije u stanju da pohvata kad se koristi Lower resistance, kad Breach, a kad Remove magic Bavljenje to-hit-rollovima, THAC0m i saving throw-ovima da i ne pominjem. A što je najgore, možda su i u pravu
Draugdur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2010, 16:16   #134
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Sarma: Izvini molim te, ako izuzmemo oldfag komentar na kraju (sa kojim se apsolutno slažem), argumenti su mu potpuno validni.

Draugdur: Onda će te oduševiti izjava da je borba u ME2 prilagođena tako da "više cilja na Modern Warfare 2 publiku".
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2010, 16:46   #135
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
Grey Warden kaže: Pregled poruke
@shrafko:
Ja od Baldura ocekujem zaista mnogo,i sve cekam da nekako zablista,ali za sada nista.Videcemo kakav ce konacni sud biti kada ga zavrsim.

EDIT: Da li je bolje da nastavim da budem zao ili da pokusam da podignem reputaciju?
A sto ne bi igrao igru na svoj nacin, ako ti ostali budu pricali kako da je igras, nece ti se ni svideti. Ti bi, koliko vidim, da iz svega izvuces nabolje, a to stvarno nije svrha ovih igara.
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2010, 17:18   #136
Grey Warden
Član
 
Član od: 25.11.2009.
Poruke: 69
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 18 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
mmn2911 kaže: Pregled poruke
A sto ne bi igrao igru na svoj nacin, ako ti ostali budu pricali kako da je igras, nece ti se ni svideti. Ti bi, koliko vidim, da iz svega izvuces nabolje, a to stvarno nije svrha ovih igara.
Kao prvo i ja sam negodovao one koji pitaju u temi dragon age kako sta da odigraju i tako za svaku situaciju(totalno besmisleno).Ali ja sam ovde pred tamnim vilajetom,ako budem zao to ce biti samo krljacina(za razliku od DA),a tesko cu da budem dobar kad me svuda cekaju po 20-tak strazara.
Grey Warden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2010, 17:26   #137
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Sarma: Izvini molim te, ako izuzmemo oldfag komentar na kraju (sa kojim se apsolutno slažem), argumenti su mu potpuno validni.
Nemoj molim te. U BG si mogao da ubijes koga hoces, pa te napadaju organi reda koje opet ubijes. Onda ti reputacija padne na 1, sve te mrze i kao takav odes kod vodje Flaming Fista koji ce da saradjuje sa tobom. Posle svega toga upadas na proglasenje Sarevoka za novog vojvodu kao natrazeniji kriminalac u istoriji Sword Coasta i sve vojvode pricaju sa tobom sasvim ok. Nakon toga izadjes napolje u drustvu tih istih vojvoda i opet te Flaming Fist napada.

Da ne zalazimo u to da 99,99% ljudi nikad nije napalo nekog NPC-a tako bezveze da bi ga ubilo. To su uradili u fazonu "daj da vidim sta ce se desiti". Pre toga je pao save, naravno. Onda ide reload i sve po starom.

Igra se zavrsava isto ubijao Flaming Fist ili ne, jedino sto ako ih ubijas dobijas smaranje sto ce te stalno juriti i napadati.

Sto se NPC-eva tice, tu je tek prazna prica - Kivan hoce da ubije Tazoka ali ne reaguje kada ga vidi itd...

Takve primedbe mozes naci za svaku igru ako trazis dovoljno duboko. Jedino mi je Fallout zaista da osecaj slobode, ali to je bilo po cenu price koja gotovo da i ne postoji. Postoji samo main quest i to je to.

Postoji mnogo izrazito glupih questova u BG-u, tipa idi u 4 nivo rudnika, uzmi noz od jednog lika i odnesi ga liku na prvom nivou, nadji macu za devojcicu.

Na kraju mozda i najvazniji razlog, svi mi iz "stare garde" smo igrali BG kad smo bili u srednjoj/osnovnoj skoli. Drugacije posmatras stvari tada i sada, kad si malo matoriji.

Kao ona dva matorca iz mapet soua, stojis sa strane, svemu nalazis mane i sve ti smeta...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2010, 18:37   #138
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
montenegrin kaže: Pregled poruke
Pošto odavno nisam bio na sk forumu ne mogu se snaći u ogromnom Dragon Age topic-u, pa rekoh da pitam ovdje kako vam se čini DA i je li zaista "duhovni nasljednik" Baldura?
Pa ako očekuješ BG3 onda se možda i razočaraš. DA:O je po meni kombinacija dobrih ideja iz svih igara koje je BioWare radio i sasvim pristojan uvod u nešto što će valjda biti duži i komplexniji serijal. Nije DA:O bez mana, ali nije bio ni BG serijal, meni recimo BG1 nije baš lego na prvo igranje, valjda jer sam tad bio pod uticajem Fallouta 2 koji je isto bio aktuelan u to vreme, a i dosta popularniji kod nas. Tek sa izlaskom BG2 me je igra privukla, tako da još uvek nisam 100% siguran da li DA:O jeste ili nije pravi "duhovni naslednik", al' svakako je na dobrom putu.

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Na kraju mozda i najvazniji razlog, svi mi iz "stare garde" smo igrali BG kad smo bili u srednjoj/osnovnoj skoli. Drugacije posmatras stvari tada i sada, kad si malo matoriji.
To je to, uglavnom.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zorx na korisnoj poruci:
montenegrin (17.1.2010)
Stara 17.1.2010, 0:48   #139
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
U BG si mogao da ubijes koga hoces, pa te napadaju organi reda koje opet ubijes. Onda ti reputacija padne na 1, sve te mrze i kao takav odes kod vodje Flaming Fista koji ce da saradjuje sa tobom. Posle svega toga upadas na proglasenje Sarevoka za novog vojvodu kao natrazeniji kriminalac u istoriji Sword Coasta i sve vojvode pricaju sa tobom sasvim ok. Nakon toga izadjes napolje u drustvu tih istih vojvoda i opet te Flaming Fist napada.

Da ne zalazimo u to da 99,99% ljudi nikad nije napalo nekog NPC-a tako bezveze da bi ga ubilo. To su uradili u fazonu "daj da vidim sta ce se desiti". Pre toga je pao save, naravno. Onda ide reload i sve po starom.

Igra se zavrsava isto ubijao Flaming Fist ili ne, jedino sto ako ih ubijas dobijas smaranje sto ce te stalno juriti i napadati.

Sto se NPC-eva tice, tu je tek prazna prica - Kivan hoce da ubije Tazoka ali ne reaguje kada ga vidi itd...

Takve primedbe mozes naci za svaku igru ako trazis dovoljno duboko. Jedino mi je Fallout zaista da osecaj slobode, ali to je bilo po cenu price koja gotovo da i ne postoji. Postoji samo main quest i to je to.

Postoji mnogo izrazito glupih questova u BG-u, tipa idi u 4 nivo rudnika, uzmi noz od jednog lika i odnesi ga liku na prvom nivou, nadji macu za devojcicu.

Kao ona dva matorca iz mapet soua, stojis sa strane, svemu nalazis mane i sve ti smeta...
Ajde nemoj da si demagog. Možda negativna reputacija nije bila savršeno ispolirana - to gde kažeš da bi vojvode razgovarale s tobom iako si državni neprijatelj br. 1 - ali je opet funkcionisala jako dobro za igru staru 10 godina. Po nekoj logici, BW je za ovo vreme mogao dodatno da usavrši reputacije, pa bi u svakoj interakciji bile očigledne posledice tvojih zlodela. Međutim ne, oni su krenuli sasvim drugim putem, i totalno ti oduzeli mogućnost da budeš skot ako to želiš, što je po meni i suština svakog kvalitetnog role-playa! Ne kažem da nije moguće biti zlica u Dragon Ageu, ali to je odrađeno vrlo traljavo, sa jako malim mogućnostima izbora i veoma retkim situacijama gde možeš da budeš zao - npr. u Ostagaru imaš mogućnost da ubiješ onog zarobljenika i mazneš mu ključ.. ali da ubiješ stražara koji ga čuva? Taman posla. On je unkillable Opet ponavljam, codpiece mi je pun igara koje mi daju mogućnost da nosim oružje koje ću koristiti isključivo protiv neprijatelja koje mi igra servira. Pa tu od slobode i imerzivnosti nema ni traga.
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2010, 1:26   #140
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.660
Zahvalnice: 1.649
Zahvaljeno 695 puta na 482 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Hm, pa malo je to nemoguce sto trazis. Ipak tu postoji neka glavna prica koju treba da predjes da bi zavrsio igru. Mislim, ako zelis da zbog lose reputacije ubijes nekog od kljucnih likova za tok price onda ta prica vise nema smisla vec bi moglo lepo da pise GAME OVER. Drugim recima, igra bi trebala da bude deset puta veca kako bi se svi moguci scenariji u potpunosti ostvarili. Bilo bi super kad bi igre bile tipa evo napravi karakter, evo ti svet i radi sta hoces a igra ce usput da smislja pricu u zavisnosti od tvojih postupaka.... mozda u Holodeku
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
baldur's gate, tales of the sword coast

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com