Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.5.2007, 14:06   #81
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Elessar kaže: Pregled poruke
Pokusacu da ti objasnim, jeste malo konfuzno ovo sa expansion - om. Dok nije izasao IT, imali smo samo TQ i u njemu 3 cina i Olimp, kao mini cin. Sada u IT ima jos jedan cin, samo da bi karakter igrao tu oblast, prethodno mora da ubije Typhon - a na olimpu sto je ujedno bio i kraj TQ. U slucaju TQ kada ubijes Typhon - a, ulazis u portal i tako se igra zavrsava. Za IT vazi sljedece, recimo da imas karakter koji je bio blizu Olimpa, dodjes na isti, ubijes Typhon - a, otvara ti se portal, ulazis u njega i startujes novi cin. Tekst koji je Zeus izgovarao na kraju Olimpa je sada modifikovan, treba jos da klikces, i ulaskom u portal krece sav novi sadrzaj IT - a. Moguce je da je nastala zabuna zbog nivoa tezine u igri. Posto si ti vec ubio Typhon - a u TQ, samim tim presao kraj, a i otvorio epic tezinu, lik krece iz Grcke ponovo, na epic tezini. Kada ga importujes u IT, pokreni normal tezinu i morao bi da se nadjes u novoj lokaciji i tako zapocnes dodatni cin, jer si ubio Typhon - a na normal. Ako si startovao IT na epic tezini, karakter je jos uvjek u grckoj, odnosno na pocetku originalne igre. Mora da se predje sav sadrzaj iz TQ - a, na jednoj tezini da bi igrao IT na toj istoj tezini. Tako da, ako si ubio Typhon - a na normalu, startuj normal i u IT sa tim karakterom i zaista bi trebalo da se nadjes na pocetku expansion - a! Nadam se da ti je sada sve jasnije!
oh yea! SVE je sada jasno IT je samo produzetak... nisu uopste morali da prave expanziju! mogli su opusteno da izbace igru kao titan quest 2.
anyway- prebacio sam na normal i sada nastavljam u IT-u Pocinjem iz neke planinske vukoye*ine i odmah me napadaju minotauri i kosturi... Dobro je da imam pri sebi 100ak health-ova koje sam jos onda spremio za Zeus-a
Sorry sto sam malo udavio sa pitanjima, ali uglavnom sam izbegavao add-onove i expanzije bas zato sto nikada nisam 100% siguran sta cu i kako sa njima dobiti i igrati. Imate BIG TNX obojica
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2007, 0:26   #82
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
oh yea! SVE je sada jasno IT je samo produzetak... nisu uopste morali da prave expanziju! mogli su opusteno da izbace igru kao titan quest 2.
anyway- prebacio sam na normal i sada nastavljam u IT-u Pocinjem iz neke planinske vukoye*ine i odmah me napadaju minotauri i kosturi... Dobro je da imam pri sebi 100ak health-ova koje sam jos onda spremio za Zeus-a
Sorry sto sam malo udavio sa pitanjima, ali uglavnom sam izbegavao add-onove i expanzije bas zato sto nikada nisam 100% siguran sta cu i kako sa njima dobiti i igrati. Imate BIG TNX obojica
Drago mi je da sam ti pomogao! Koji level je taj karakter sto si ga sacuvao, i koja je klasa? Kako ide expansion?
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2007, 0:43   #83
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Raspitao sam se malo na netu i poceo Oracla, ali me je vrlo brzo smorio jer onaj toliko hvaljeni ternion ne sluzi nicemu (ili ja ne znam da ga koristim), pa mi ostaje da se oslanjam na licha, pa mi nije zanimljivo. A conqueror mi se zaglavio kod onog sand kinga u biblioteci u egiptu, gadja me prilicno jakim otrovom, i uspem da mu skinem do 10% helta al nikako da crkne.
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2007, 0:45   #84
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Geronimo kaže: Pregled poruke
Raspitao sam se malo na netu i poceo Oracla, ali me je vrlo brzo smorio jer onaj toliko hvaljeni ternion ne sluzi nicemu (ili ja ne znam da ga koristim), pa mi ostaje da se oslanjam na licha, pa mi nije zanimljivo. A conqueror mi se zaglavio kod onog sand kinga u biblioteci u egiptu, gadja me prilicno jakim otrovom, i uspem da mu skinem do 10% helta al nikako da crkne.
Ternion ni meni nije djelovao dobar! Valjda ga treba razviti do kraja i imati mnogo inteligencije. Conqueror odmara malo, blizu kraja na epic, stao u Hadovoj palati. Igram sa brigand(hunter+rogue), koplje i luk u kombinaciji sa otrovom i jos par skill - ova iz lopovske skole. Bilo mi je dosadno iz pocetka, prinudjen na borbu sa distance, sada sa nekim finim kopljem mogu malo u masu. Sta imas od artifakt - ova? Koji od njih ti nosi conqueror?
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2007, 4:02   #85
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Elessar kaže: Pregled poruke
Drago mi je da sam ti pomogao! Koji level je taj karakter sto si ga sacuvao, i koja je klasa? Kako ide expansion?
Trenutno sam: level 32- spellbreaker! Ne znam koliko je to dobro ili lose... ? Inace, to je ucinak posle predjenog TQ- IT jos nisam uzeo uzeo ozbiljnije da je igram Sve cekam da mi se veze nekoliko totalno free sati, ali nikako. Uglavnom i kad sam free sa nekim sam pa nikako da odpikam igru, ali verujem da cu sutra
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2007, 14:22   #86
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Imam samo neki sa normala, mislim da se zove wrathguard ali nisam siguran (zelena lobanja je na slici). E jer koristis onaj ancestor spirit il kako se zove (kad summonuje one duhove)? Mislio sam da je to mnogo opako al mi sad ne sluzi nicemu.
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2007, 4:20   #87
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Geronimo kaže: Pregled poruke
Imam samo neki sa normala, mislim da se zove wrathguard ali nisam siguran (zelena lobanja je na slici). E jer koristis onaj ancestor spirit il kako se zove (kad summonuje one duhove)? Mislio sam da je to mnogo opako al mi sad ne sluzi nicemu.
Ne koristim ni ja, slabo je za epic i legendary. Ja sam poceo da pravim neki divine artifact, samo trebace mi mnogo vremena. Jesi li otkljucao onu kapiju kod Rhodes - a? To je kao neki skriveni quest!
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2007, 4:23   #88
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
Trenutno sam: level 32- spellbreaker! Ne znam koliko je to dobro ili lose... ? Inace, to je ucinak posle predjenog TQ- IT jos nisam uzeo uzeo ozbiljnije da je igram Sve cekam da mi se veze nekoliko totalno free sati, ali nikako. Uglavnom i kad sam free sa nekim sam pa nikako da odpikam igru, ali verujem da cu sutra
To je dobro, otprilike karakter bude oko 30 levela kada se predje TQ. Nadam se da ces poceti, pa da malo pricamo.
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2007, 18:30   #89
Azdaha
Novi član
 
Član od: 3.5.2007.
Poruke: 20
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Azdaha
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Jel moguce nekako ponistiti 2 mastery, posto sam ga potpuno slucajno uzeo? Naime, omako mi se prst kad sam citao one opise za klase i slucajno sam uzeo spirit mastery, kojeg ne mogu nikako da ukombinujem sa rougeom kako valja. Inace, sad sam warlock, a nista ni ne koristim od 2 masterya
Azdaha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2007, 0:23   #90
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 918
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Azdaha kaže: Pregled poruke
Jel moguce nekako ponistiti 2 mastery, posto sam ga potpuno slucajno uzeo? Naime, omako mi se prst kad sam citao one opise za klase i slucajno sam uzeo spirit mastery, kojeg ne mogu nikako da ukombinujem sa rougeom kako valja. Inace, sad sam warlock, a nista ni ne koristim od 2 masterya
Nemoze tj nema sanse ... kad jednom izaberes mastery imas priliku da kliknes "undo" ali ako zatvoris prozor onda kraj odluka je pala. Jedino da probas da nadje
neki hack ili trainer za to ali sumnjam da postoji.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zokocx na korisnoj poruci:
Azdaha (7.7.2007)
Stara 7.7.2007, 7:16   #91
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

lol bre...Zasto meni takvi tripovi se dogadjaju?K'o da sam se na B.o.g.a kamenicama gadjao!Pazite tripa sad...!Kad je izasao "TQ" ja sam ga odmah presao i nabavio sam skoro "IT" pa sam resio ponovo da predjem original.Uzmem sad huntera i jos nisam sa grckom oblasti zavrsio, a tako sam nabild'o lika i dogurao do 20 lvla i sve skill poene bacio na pasivnu jacinu strela...Toliko mi je bio jak i razvijen piercing damage da sam 1 strelom ubijao 7-8 kripova...I tako unistavam svu neprijateljsku zivu silu sa lakocom i prelazim igru kad mi se desi zestoko s.r.a.nj.e!Zablokira komp, zakoci slika, zakoci zvuk...Nista ne pomaze osim rucnog restarta sto ja i uradim...Kad lol bre nema vise mog karaktera kad sam ponovo pokrenuo igru!Taman se ja pomirio sa tim i pomislio uzecu ponovo da igram za mozda mjesec dana kad mi pade nesto na pamet.Kreiram ponovo istog char-a sa istim imenom i tad se pojavi moj lik samo sto je lvl 12 i sto pocinjem igru od samog pocetka sa svom prethodno otkrivenom teritorijom i uradjenim kvestovima.Nije problem, iskorostio sam tp, al' brate fale mi neki opasni komadi opreme i 8 lvla...Kako sam se isfurao, al' bolje i to nego sve iz pocetka...

(Nisam valjda smorio!?Samo sam htjeo da kazem sta mi se desilo i da se tako nesto samo meni moze desiti!)
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2007, 10:06   #92
Azdaha
Novi član
 
Član od: 3.5.2007.
Poruke: 20
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Azdaha
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Ok, fala. Prosli put kad sam igro preso sam samo s jednim masteryem, tako da nisam bio upucen u to. Izgleda da cu ipak morati da Varlochim.
Azdaha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2007, 12:56   #93
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 918
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
lol bre...Zasto meni takvi tripovi se dogadjaju?K'o da sam se na B.o.g.a kamenicama gadjao!Pazite tripa sad...!Kad je izasao "TQ" ja sam ga odmah presao i nabavio sam skoro "IT" pa sam resio ponovo da predjem original.Uzmem sad huntera i jos nisam sa grckom oblasti zavrsio, a tako sam nabild'o lika i dogurao do 20 lvla i sve skill poene bacio na pasivnu jacinu strela...Toliko mi je bio jak i razvijen piercing damage da sam 1 strelom ubijao 7-8 kripova...I tako unistavam svu neprijateljsku zivu silu sa lakocom i prelazim igru kad mi se desi zestoko s.r.a.nj.e!Zablokira komp, zakoci slika, zakoci zvuk...Nista ne pomaze osim rucnog restarta sto ja i uradim...Kad lol bre nema vise mog karaktera kad sam ponovo pokrenuo igru!Taman se ja pomirio sa tim i pomislio uzecu ponovo da igram za mozda mjesec dana kad mi pade nesto na pamet.Kreiram ponovo istog char-a sa istim imenom i tad se pojavi moj lik samo sto je lvl 12 i sto pocinjem igru od samog pocetka sa svom prethodno otkrivenom teritorijom i uradjenim kvestovima.Nije problem, iskorostio sam tp, al' brate fale mi neki opasni komadi opreme i 8 lvla...Kako sam se isfurao, al' bolje i to nego sve iz pocetka...

(Nisam valjda smorio!?Samo sam htjeo da kazem sta mi se desilo i da se tako nesto samo meni moze desiti!)
Igra pravi i backup save... znaci na My Doc/My Games udjes u Titan Quest - Immortal Throne ili Titan Quest folder nades Backup folder i povratis lika... trbalo je to da probas.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zokocx na korisnoj poruci:
LunaticRS (12.7.2007)
Stara 13.7.2007, 22:41   #94
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Back up nije pomogao.I dalje je isto...Da se ne bih nervirao "malo sam koristio trener"!Vratio sam svoje levele, skilove i stats poene samo ne znam da li sam pretjerao
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2007, 11:41   #95
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Jel svima prvi TQ ovako nestabilan? Sad igram, i igra je sjajna (za jedan akcioni RPG), ali redovno izbacuje, na dva, tri sata a nekad odmah.
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2007, 12:21   #96
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Ja sam prvi TQ deinstalirao zbog nestabilnosti, nije mi smetalo kada me izbaci u Win ali je vise puta igra toalno ukocila komp pa je restart bilo jedino resenje. Ne znam da li su popravili stabilnost u nastavku.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2007, 2:58   #97
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Jel svima prvi TQ ovako nestabilan? Sad igram, i igra je sjajna (za jedan akcioni RPG), ali redovno izbacuje, na dva, tri sata a nekad odmah.
Jeste, moras da patch - ujes! Tek od 1.15 verzije je postala stabilna. Instaliraj odmah i Immortal Throne, ima novog sadrzaja, i pocni da igras fino. Dodata je jedna vrsta recepata i prosiren je kovceg za drzanje stvari. Nema nista bolje u ovom zanru, dok ne stigne Diablo III.
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2007, 3:03   #98
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Jel svima prvi TQ ovako nestabilan? Sad igram, i igra je sjajna (za jedan akcioni RPG), ali redovno izbacuje, na dva, tri sata a nekad odmah.
Mozda ti posle 2-3h igra daje znak da je dosta
(ver. 1.30 bi trebalo da te resi vecine muka, a i obavezna je i za IT)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2007, 11:38   #99
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Pa sad, ne znam baš. Moja verzija Titan Questa je v1.0b - 5/8/2006. Igram je oko 50 sati (bližim se kraju). I radi apsolutno stabilno. Nisam imao ni jedan krah sistema, blokadu, izbacivanje u Windows.
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2007, 15:44   #100
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke
Pa sad, ne znam baš. Moja verzija Titan Questa je v1.0b - 5/8/2006. Igram je oko 50 sati (bližim se kraju). I radi apsolutno stabilno. Nisam imao ni jedan krah sistema, blokadu, izbacivanje u Windows.
ti si 1 od 10
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
immortal throne, titan, titan quest


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Titan Quest korisnik O igrama uopšte 36 7.5.2007 0:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com