Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.7.2017, 3:48   #1
Wave
Novi član
 
Član od: 13.6.2015.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Xbox One dzojstik na Windows 7

Dobar dan svima,imam veliki problem,pokvario sam nekako usb ulaz od Xbox one dzojstika koji mi je sluzio samo za PC jer xbox nemam...Odneo sam ga kod dva majstora i oboica kazu da je iznutra sve pocupano i da nema zasta da se spoje kontakti,ja se ne razumem bas najbolje i bojim se da otvorim da vidim u cemu je problem.Problem je u tome sto ne mogu da instaliram drajvere za Windows 7 jer usb ne radi.E sad kada ga spojim sa Wireless Adapterom radi,i prikaze se kao "XBOX ACC" u Devices and Printers ali ne pokaze se kao Controller kao sto bi trebalo i zato ga igrice ne prepozaju iako on radi. Ne znam sta da radim,da li bi mogao nekako da instaliram drajvere bez usb prikljucka?Hvala unapred.
Wave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2017, 9:45   #2
Dejan Simic
Član
 
Član od: 25.10.2009.
Lokacija: #5%&
Poruke: 397
Zahvalnice: 61
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Xbox One dzojstik na Windows 7

Citat:
Wave kaže: Pregled poruke
Ne znam sta da radim,da li bi mogao nekako da instaliram drajvere bez usb prikljucka?
Pa skines ovde i instaliras,u zavisnosti od verzije ima i od 64 bit-a one 64bit
Dejan Simic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Android aplikacije na Windows phone 10 talicni67 Programi za mobilne telefone 3 15.1.2017 12:40
Samsung T220 crkla podrška za HDCP, ličilo na "gremslinski" problem zokocx Kvarovi 1 23.6.2011 23:20
Problem prilikom povezivanja TV-a na komp... Razial Video/TV softver 3 14.4.2009 22:24
Windows na Flash koji bi se koristio umesto HDD-a donboske Operativni sistemi 9 16.3.2009 12:50


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com