Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.10.2017, 9:33   #81
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

Zelim da se zahvalim WB na velikom trudu i sjajnoj igri SoW. Ova ekipa stvarno koju god igru napravi ona je sjajna. Bolja je grafika od prosle, prica je zaninljivija, sistem orkovske vojske je zanimljiv, a filmske misije i govor orkova je fenomen. Stvarno hvala im velika. Jedina mana je sto nisu mogli da iskoriste LOTR muziku. Voleo bih EA da im proda LOTR fransizu i C&C ovoj ekioi i da imamo valjanje igre.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2017, 12:20   #82
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Zelim da se zahvalim WB na velikom trudu i sjajnoj igri SoW. Ova ekipa stvarno koju god igru napravi ona je sjajna. Bolja je grafika od prosle, prica je zaninljivija, sistem orkovske vojske je zanimljiv, a filmske misije i govor orkova je fenomen. Stvarno hvala im velika. Jedina mana je sto nisu mogli da iskoriste LOTR muziku. Voleo bih EA da im proda LOTR fransizu i C&C ovoj ekioi i da imamo valjanje igre.
WB ti se srdacno zahvaljuje. Thank you, bro!
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Leonida (18.10.2017), Skenderevo (18.10.2017), Wittmann (18.10.2017)
Stara 18.10.2017, 14:02   #83
vozdovcanin
Član
 
Član od: 14.9.2007.
Lokacija: vozdovac
Poruke: 239
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

Presao sam prvi a i ovaj cu,gotivan mi je skroz.Zanimljiv mi je skroz taj sistem borbe i napadanje tvrdjava
vozdovcanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2017, 18:44   #84
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

Nikako da dobijem "broken" kapetana....ubijam ih u dogfightu ili range ali nikako da dobijem broken i da ih regrutujem na E. Jel zna neko o čemu se radi?
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2017, 19:20   #85
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.952
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

Moraš polako, kad mu se ikonica sa brojem nivoa promeni (bude kao isprekidani lanac) onda je broken. Nemoj da koristiš finishing pokrete, da mu ne bi previše spustio zdravlje.
Najbolja taktika je da ga nateraš da beži (izazoveš stanje od kojeg paniči, zavisi od kapetana), i dok je u bežaniji ga pomalo mlatiš, i pokušavaš da ga izdominiraš (gotovo sve kapetane sam na taj fazon odradio). Kad je u stanju panike ne dobija broken status, ali je dotični znatno snižen nego kad ga regularno mlatiš. Plus, ako krene da beži lakše ćeš da ga izdominiraš, bez smetala sa strane. Brži metod je da izazoveš stanje koje ga ubija, i dok mu se zdravlje rapidno smanjuje, da brzo obaviš to što treba.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2017, 19:42   #86
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Moraš polako, kad mu se ikonica sa brojem nivoa promeni (bude kao isprekidani lanac) onda je broken. Nemoj da koristiš finishing pokrete, da mu ne bi previše spustio zdravlje.
Najbolja taktika je da ga nateraš da beži (izazoveš stanje od kojeg paniči, zavisi od kapetana), i dok je u bežaniji ga pomalo mlatiš, i pokušavaš da ga izdominiraš (gotovo sve kapetane sam na taj fazon odradio). Kad je u stanju panike ne dobija broken status, ali je dotični znatno snižen nego kad ga regularno mlatiš. Plus, ako krene da beži lakše ćeš da ga izdominiraš, bez smetala sa strane. Brži metod je da izazoveš stanje koje ga ubija, i dok mu se zdravlje rapidno smanjuje, da brzo obaviš to što treba.
Hvala na info ali ja nemam pojma ja ih mlatim na klik miša i ubijem ih iz 2-3 udarca ne znam kako da ih "grickam"
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2017, 19:50   #87
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.952
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

Zavisi koji su nivo, i na kom nivou težine igraš. Meni se skupi gomila bossova dok pokušavam da smlatim jednog (plus gomila orkova sa strane, plus strelci i oni sa kopljima koji smaraju i interaptuju konstantno). Onda ih odvojiš i tako je mnogo lakše. S tim što, ako su par nivoa iznad tebe, prvo moraš da ih "posramiš", što im smanjuje level, pa onda sve ispočetka.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2017, 20:01   #88
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Zavisi koji su nivo, i na kom nivou težine igraš. Meni se skupi gomila bossova dok pokušavam da smlatim jednog (plus gomila orkova sa strane, plus strelci i oni sa kopljima koji smaraju i interaptuju konstantno). Onda ih odvojiš i tako je mnogo lakše. S tim što, ako su par nivoa iznad tebe, prvo moraš da ih "posramiš", što im smanjuje level, pa onda sve ispočetka.
Ja sam lvl 19 a ovaj kapetan je sada što sam probao lvl 9...sve sam probao..pinovao,bockao,zaleđivao šta sve nisam bio je retreat stalno i nikako da se pojavi BROKEN...očistio sam praktično Minas Ithril od kapetana i NIKADA nisam vidio broken...možda je to zbog moje narodske verzije Jedino sam vidio broken životinje kapetane ne
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2017, 20:29   #89
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.952
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

19 u poređenju sa 9 je preveliki jaz, možda ni ne može na tako velikoj razlici da se dominiraju kapetani. Sad mi palo na pamet, da li uopšte imaš otključan perk za dominaciju kapetana, to jest da li si odradio story misiju u kojoj to uvode, pa ti objašnjavaju kako se koristi (baš dominate captain perk, ne običan domination)?
Na oko 10-15 posto zdravlja dobijaju broken status, pa probaj da ih dominiraš i ako im ne piše iznad ikone. Takođe, ako se prestraše i beže, možeš da probaš da ih dominiraš dok beže i sa više healtha, ili im krckaj pomalo i pokušavaj (ne dominiraju se instant, već je potrebno vreme kao i za obične ratnike)
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2017, 22:43   #90
srksi
Veteran
 
Član od: 16.6.2010.
Poruke: 742
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 82 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

Sad se secam sta me je nerviralo u ovoj igri pored non stop akcije i nemogucnosti da cistis regione totalno. Krenes da se bijes s jednim kapetanom, a usput navuces 10 druga na vrat! Nema smisla!
srksi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2017, 10:01   #91
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

Vidim da nisam otključao perk
dominate captain...žut je logo...nije mi jasno koji je to quest za otključavanje?
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2017, 10:22   #92
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

Citat:
srksi kaže: Pregled poruke
Sad se secam sta me je nerviralo u ovoj igri pored non stop akcije i nemogucnosti da cistis regione totalno. Krenes da se bijes s jednim kapetanom, a usput navuces 10 druga na vrat! Nema smisla!
Mene je ovaj deo sa kapetanima uzasno nervirao u prvom delu....Najdes jednog i nema nikakve uzbune ili necega slicnog i onda pocnu da se "spawnuju" kao mravi. Ne znam da li je to tako namerno, ali meni je to tada licilo na neki zesci propust/bug. Pojavljuju se iz drugih regiona cak, ako se dobro secam. Ne znam da li je isto i u nastavku.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2017, 1:47   #93
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

Ima nesto ova igra sto vuce da je igras...

Poslednja ispravka: Shonkas (25.10.2017 u 22:36)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2019, 14:29   #94
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Middle Earth: Shadow of War

Nije mi logično da ova igra dobije za čitavih 10 poena višu ocjenu u donosu na prethodnika, iako pomalo pati od sindroma "već viđeno".
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Middle-earth: Shadow of Mordor dex3108 Role-Play 477 22.9.2017 16:42
LOTR the battle for middle earth rezolucija ilic stefan Strateške igre 4 13.5.2015 22:18
LOTR - The Battle for Middle Earth 2 Do@ OldSchool Strateške igre 196 7.1.2014 21:21
Shadow Harvest: Phantom Ops DeCoy Akcione igre 7 12.4.2011 19:32
Battle for the middle earth II ARTEFAKTI !!? Devet1 Strateške igre 7 19.11.2007 0:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com