Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.2.2014, 18:05   #81
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Firefall

Update:
http://www.firefallthegame.com/news/...uary-30th-2014
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2014, 18:42   #82
BalkanFreak
Član
 
Član od: 18.3.2011.
Poruke: 45
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Firefall

4 dana sam pokusavao da nadjem nekog od nasih u igri, 4-5 ljudi sam probao da kontaktiram iz JNA ekipe al nista... smorio se...delete game ...

Poslednja ispravka: BalkanFreak (3.2.2014 u 19:18)
BalkanFreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2014, 13:57   #83
Aelos03
Veteran
 
Član od: 10.6.2012.
Poruke: 540
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 69 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aelos03
Određen forumom Re: Firefall

Citat:
BalkanFreak kaže: Pregled poruke
4 dana sam pokusavao da nadjem nekog od nasih u igri, 4-5 ljudi sam probao da kontaktiram iz JNA ekipe al nista... smorio se...delete game ...
"

Mislim da su bas ****li igru zato slabo ko i igra doduse samo sam tako i cuo.
Aelos03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2014, 8:37   #84
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Firefall

Probao sam... Nije lose, ali je pomalo konfuzno.
Na primer ne mogu da popravim ostecenu opremu.
Crafting je trenutno onemogucen. Jurcanje po mapama je zanimljivo ali... Dosadi brzo.
Probacu jos nekoliko dana, pre nego sto iznesem konacni sud :P
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2014, 20:44   #85
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Firefall

Igra je krajem prosle godine dobila finansijsku injekciju. Posto je godinama bila u BETA statusu konacno taj novac su iskoristili da naprave Launch 29og jula ove godine.

Launch ce po najavama developera doneti 4x vise sadrzaja (nove zone, PvP zonu, kampanjske misije itd). Kolega koji je aktivan na test serveru igre nije smeo mnogo da prica pa je samo pomenuo da cemo biti vise nego zadovoljni sadrzajem koji ce biti postavljen ispred nas.

Serveri su jutros otisli u produzeni maintenance, vec sutra se vracaju pa igraci koji su napravili account pre 8og jula ove godine ili oni koji su "kupili" igru na Steam-u posle tog datuma moci ce vec da patchuju svoj klient i krenu sa igranjem. Vise informacija oko migracije/wipe-a resursa i gear-a pogledajte na sajtu igre.

Btw JNA je bila aktivna krajem prosle godine, nas sigurno 20ak novih smo prosli kroz sadrzaj ali posle 2-3 meseca aktivne igre odigrali smo sve pa smo se povukli... Ovih dana siguran sam da ce biti dosta aktivnih ljudi, a jedan od ogranicavajucih faktora je bilo limit od 20 ljudi po armiji, moram jos da proverim da li je taj limit povecan.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2014, 8:51   #86
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Firefall

Kakav je payment model? P2P, B2P, F2P?
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2014, 11:49   #87
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Firefall

Model je F2P idalje od 29og ovog meseca... samo ko zeli odma da udje mora da uzme taj Launch pack koliko sam video. Mi sto smo "beta" igraci neplacamo ni taj pack.

Inace juce smo se igrali par sati, utisci su odlicni. Uvedena je cela nova zona - Sertao i tamo je glavno mesto Dredge. Zone su limitirane za odredjene levele igraca, veci leveli se automatski smanjuju, mada je i manji xp reward tako da se ne isplati ici u low level zonu. Jobs sa table su odlicni, moze da se radi i u squad-u ali pozeljno slicnog levela. PvP zonu nisam jos probao. Igraci koji nisu bili godinu dana u igri izrazavaju odusevljenje na chatu. Sve u svemu jako pozitivan prvi utisak.

Poslednja ispravka: branko78 (17.7.2014 u 12:05)
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2014, 14:19   #88
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Firefall

Evo jos nekoliko utisaka sto se tice igre. Posto je zona podeljena na leveling zone igra sada ima onaj smek klasicnog mmo levelinga. Jobs koji se uzima sa table (a koji je sada glavni nacin levelovanja) se zavrsava prosecno za 10-15 minuta zavisno da li je veca ili manja ekipa. Nagrada je najcesce neki gear (pored xp-a) i relativno mala kolicina kristala (bar na prvoj zoni). Dinamicki eventi su u principu retki i svode se na broken thumper, crashed lgv ili wounded bandit, a speed running po dinamickim eventima i skupljanje ogromne kolicine xp-a i crystite-a za 1-2 sata trcanja vise nije moguce. Sve to u principu nije negativno vec pozitivno samo treba redovno proveravati sta se dobije kao nagrada i stavljati gear na frame, kao i perkove.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2014, 22:57   #89
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Firefall

Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2014, 21:25   #90
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Firefall

Usao sam u igru posle 6 meseci da vidim sta je novo i za pocetak mi se svidelo.

Ali... i dalje mi se desavaju isti problemi kao i tada, zbog kojih sam i odustao od igre, a to je nasumicno izletanje iz igre (tj log out u glavni meni).

Pre 6 meseci sam proveo nekoliko dana u razgovoru sa tehnickom podrskom, ali apsolutno nista nismo uradili. Kad imam srece mogao sam da povezem i citav sat da odgiram, ali uglavnom je izletalo posle par minuta i tako stalno.

Sta sve nisam tad probao (reinstalacija igre par puta, gomila nekih podesavanja i uzalud). Cak sam u medjuvremenu promenio i graficku kartu za ovih par meseci ( sa Nvidie na AMD) ali i dalje isto.
Jedino ostaje jos da probam win 8, ali to necu uraditi samo zbog jedne igre .
choi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2014, 14:00   #91
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Firefall

Imam ga instaliranog kod kuce na Windows 8.1 i na poslu Win7 i nema problema generalno, oba kompa imaju preko 4gb ram-a, jedan je sa ati 3850 512mb a drugi je 6950 sa 1gb. Kakav ti je kvalitet interenta? Da nemas prekide u radu ili ti mozda provajder u letu menja DNS konfiguraciju tj. tvoj IP ... u tom slucaju oce igra da se vraca na login.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2014, 22:45   #92
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Firefall

Uh, prosao sam ja slican razgovor sa tehnickom podrskom nekoliko puta, i na kraju smo dosli do zakljucka da je verovatno nesto do neta, ali sta ... to ostaje misterija.
Inace koristim Ptt adsl (paket 10/1), a iskustvo iz par igara koje sam igrao online je da nisam ni u jednoj drugoj imao problema (WOT, CS GO, probao sam i par partija Dote pre koji mesec) .
Inace, nisam nikad pratio koliko mi cesto menjaju IP, mada sumnjam da ce to da rade par puta dnevno )

A i desavalo mi se cesto da se problem javlja u slicnim situacijama (u 80% slucajeva bi se izlogovala igra u momentu kad ateriram sa glajderom, dok je ostalih 20% bez pravila).

Nego me sad ovo kad kucah navelo na razmisljanje.
Nikad nisam imao problema ni sa jednom online igrom preko Steam-a, pa cu verovatno za vikend probati na taj nacin da instaliram i isprobam.
choi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2015, 2:22   #93
milancex
Novi član
 
Član od: 12.2.2015.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Firefall

Je l' igra neko od vas i dalje ?
milancex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2016, 22:13   #94
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Firefall

Ember


Citat:
A return to the original principles of the Firefall beta. Ember features open world, action based combat where skill and aim matter more than level and power. A resource driven world, where everything is crafted, from weapons to your Omniframe battle-armor. Sandbox planets, procedurally generated, yours to explore and terraform and defend. Step away from the old quest treadmill and enjoy dynamic events that unfold around you. Gameplay comes to you, and even war. Fight alongside your team as you repel alien invaders with mechs, tanks and aircraft. This is Ember, an MMO like no other.
http://crixa.io/2016/06/ember-set-in...rixa-universe/



Sales pitch za duhovni nastavak Firefalla. Ko je zainteresovan moze da potpise i zvanicnu peticiju:

https://www.change.org/p/crixa-labs-...or-to-firefall
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2017, 0:45   #95
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Firefall

Ode i Firefall u istoriju...dobar potencijal koji igra nazalost nije ispunila...rest in peperoni
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com