Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.8.2016, 22:58   #681
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.682
Zahvalnice: 856
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Šta mislite o cloud servisima koji zakupljuju prostor na vašem disku, kao što je Kairos, Storj i sl...?
Prvenstveno mislim sa pravnog gledišta, ne samo finansijskog...
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2016, 0:24   #682
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Zarada na Netu

Citat:
zvucnjak kaže: Pregled poruke
Šta mislite o cloud servisima koji zakupljuju prostor na vašem disku, kao što je Kairos, Storj i sl...?

Prvenstveno mislim sa pravnog gledišta, ne samo finansijskog...

Formalno, u Sprdiji ti niko ništa neće ako daješ u zakup svoj prostor na disku: to je kao da rentaš kuću ili stan, samo nema poreza ni zavrzlama.

Pravno si naje**o ako neko kači bilo šta nedozvoljeno, i ako ne čitaš sitna slova EULA/ugovora, jer ti si pružalac "hostinga" svih fajlova koje ljudi kače, iako si zapravo samo middleman.

Koliko para daju, isplati li se upadati u to?
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2016, 13:26   #683
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.682
Zahvalnice: 856
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Pravno si naje**o ako neko kači bilo šta nedozvoljeno, i ako ne čitaš sitna slova EULA/ugovora, jer ti si pružalac "hostinga" svih fajlova koje ljudi kače, iako si zapravo samo middleman.
Čak i ako su podaci podeljeni u paketiće i nikad se ne nalazi kompletan fajl na jednom disku?

Što se isplativosti tiče to je relativno i još nisam ni stigao do te faze u razmatranju...

Iskreno ne bih nikad razmišljao o tako nečem ali imam prijatelja kojeg znam skoro 10 godina koji je sa Kairosom i kaže da plaćaju redovno i uredno.
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2016, 14:08   #684
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citat:
zvucnjak kaže: Pregled poruke
Iskreno ne bih nikad razmišljao o tako nečem ali imam prijatelja kojeg znam skoro 10 godina koji je sa Kairosom i kaže da plaćaju redovno i uredno.
Ako je već tako, uzmi keš, investiraj u hardware kod drugara i skidaj kajmak uz 0 odgovornosti.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2016, 14:43   #685
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Ja sam poceo gold farming u martu 2015 godine,dakle pre godinu i po dana.
Za to vreme sam zaradio preko 10k evra,s tim da je cena zlata pre godinu i po dana bila oko 400-500 evra za jedan milion,a sad je opala na oko 200-250 evra.
Od februara 2013 pa do marta 2015 sam igrao kao normalan igrac,a onda sam dobio ponudu od prijatelja arapa iz UAE da mu prodam sav gold,pa sam se prebacio na gold farming i ne zalim ni trenutka.

Da sam ranije otkrio da bogatasi iz razvijenijih zemalja kupuju virtuelno zlato za dobru lovu,poceo bih se ovim baviti davnih dana.

Igra koju igram je Tera online,provodim oko 8-10 sati svaki dan,imam 26 likova na 2 accounta (brawleri) i pravim manje/vise oko 200-250k golda dnevno.

Farming ubija u pojam jer je neverovatno dosadno,ali sta je tu je,barem se moze uhvatiti neki dinar.

Jedina mana je sto ova igra polako umire i naci stabilnog kupca je veoma tesko,ajd da kazem skoro pa nemoguce,ali na srecu imam 2-3 kupca (Ujedinjeni Arapski Emirati) i svaki od njih kupi oko 1m zlata mesecno.

Trenutno sam u potrazi za nekom isplativijom igrom gde je lakse naci kupce,naprimer Elder Scroll Online mi deluje interesantno.

Ako neko ima predlog za neku igru sto se tice gold farminga,a da je igra dosta popularna,slobodno predlozite.
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2016, 16:49   #686
Wolf72
Član
 
Član od: 28.8.2012.
Poruke: 106
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 9 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citat:
bojanh kaže: Pregled poruke
Ja sam poceo gold farming u martu 2015 godine,dakle pre godinu i po dana.
Za to vreme sam zaradio preko 10k evra,s tim da je cena zlata pre godinu i po dana bila oko 400-500 evra za jedan milion,a sad je opala na oko 200-250 evra.
Od februara 2013 pa do marta 2015 sam igrao kao normalan igrac,a onda sam dobio ponudu od prijatelja arapa iz UAE da mu prodam sav gold,pa sam se prebacio na gold farming i ne zalim ni trenutka.

Da sam ranije otkrio da bogatasi iz razvijenijih zemalja kupuju virtuelno zlato za dobru lovu,poceo bih se ovim baviti davnih dana.

Igra koju igram je Tera online,provodim oko 8-10 sati svaki dan,imam 26 likova na 2 accounta (brawleri) i pravim manje/vise oko 200-250k golda dnevno.

Farming ubija u pojam jer je neverovatno dosadno,ali sta je tu je,barem se moze uhvatiti neki dinar.

Jedina mana je sto ova igra polako umire i naci stabilnog kupca je veoma tesko,ajd da kazem skoro pa nemoguce,ali na srecu imam 2-3 kupca (Ujedinjeni Arapski Emirati) i svaki od njih kupi oko 1m zlata mesecno.

Trenutno sam u potrazi za nekom isplativijom igrom gde je lakse naci kupce,naprimer Elder Scroll Online mi deluje interesantno.

Ako neko ima predlog za neku igru sto se tice gold farminga,a da je igra dosta popularna,slobodno predlozite.
Pozdrav kolega

Ako farmas gold na Teri i dobro ti ide ja bih se drzao toga. Dosta je vremena potrebno da se prebacis na drugi mmorpg tj. da se izlevlujes i da nadjes neku rutinu za gold farming. Uglavnom se gold prodaje gde ima dosta igraca, znaci WoW, Tera, Guild Wars 2, Swtor itd....

Ja sam planirao da krenem gold farming na Teri ali me sprecio praistorijski PC
Inace momenat kad krenes igru da igras za novac nestaje sav fun
Wolf72 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2016, 7:13   #687
SlobaNBG
Veteran
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: N.Be o grad
Poruke: 763
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 154 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citat:
zvucnjak kaže: Pregled poruke
Šta mislite o cloud servisima koji zakupljuju prostor na vašem disku, kao što je Kairos, Storj i sl...?
Prvenstveno mislim sa pravnog gledišta, ne samo finansijskog...
Jel si dobio PM???
SlobaNBG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2016, 12:32   #688
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citat:
Wolf72 kaže: Pregled poruke
Pozdrav kolega

Ako farmas gold na Teri i dobro ti ide ja bih se drzao toga. Dosta je vremena potrebno da se prebacis na drugi mmorpg tj. da se izlevlujes i da nadjes neku rutinu za gold farming. Uglavnom se gold prodaje gde ima dosta igraca, znaci WoW, Tera, Guild Wars 2, Swtor itd....

Ja sam planirao da krenem gold farming na Teri ali me sprecio praistorijski PC
Inace momenat kad krenes igru da igras za novac nestaje sav fun
Slazem se oko svega,kad bih iz pocetka morao da pocnem Teru i da napravim sve likove/opremu sto trenutno imam,trebalo bi mi barem 1-2 meseca svakodnevnog igranja.

Slazem se i da nema nikakve zabave u dosadnom farmingu,ali kad ti legne isplata na Paypal,tad je sav trud naplacen.

Jedina mana Tere je sto se tesko nalaze kupci,ja imam srecu da poznajem neke arape s kojima sam igrao tokom 2013-2014,pa smo se sprijateljili,ali i oni sad slabije igraju,tako da gledam neku alternativu,jer mi priliv novca vise nije konstantan kao pre,a cena zlata opada iz meseca u mesec.
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2016, 13:20   #689
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Zarada na Netu

To "kopanje zlata" po MMORPG je uvek tako, nema budućnosti nego trenutna zarada pa se seli na drugi a tu se gubi vreme. Ja bih ti preporučio da se preseliš na nešto konkretnije od tog rada ako već hoćeš preko neta od kuće da zarađuješ.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2016, 13:31   #690
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Ne znam nista drugo da radim niti mi ikakva ideja pada na pamet,radio sam par godina preprodaju kompjuterskih delova,pa zatim preprodaju posrebrenog nakita iz Kine,pa kad je sve to propalo,poceo sam MMO farming.

Slazem se da je nestabilno i da tu nema buducnosti,ali dok traje,nek traje,mogu se solidne pare uzeti kad se nadje sema.

Uostalo ovo volim da radim,a ne smeta mi da 8-10 sati dnevno radim dosadni grinding.
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2016, 21:02   #691
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Imam pitanje u vezi Upwork-a. Poznanici su blokirali nalog nakon što joj je (valjda preko privatnih poruka) prihvatila da radi neki posao od 1000$ ali van Upwork-a. Koliko sam skapirao skinuli su joj 40$ sa Payoneer kartice.

Dobiću više informacija za koji dan ali ono što me buni je da li je to internet provera samom Upwork-a (lažno predstavljanje poslova preko privatnih poruka kako bi videli da li im članovi rade van sajta) ili kradja identiteta (pošto je poslala osnovne lične podatke i skeniranu ličnu kartu).
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 0:31   #692
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Zarada na Netu

Citat:
Schnak3 kaže: Pregled poruke
Imam pitanje u vezi Upwork-a. Poznanici su blokirali nalog nakon što joj je (valjda preko privatnih poruka) prihvatila da radi neki posao od 1000$ ali van Upwork-a. Koliko sam skapirao skinuli su joj 40$ sa Payoneer kartice.

Dobiću više informacija za koji dan ali ono što me buni je da li je to internet provera samom Upwork-a (lažno predstavljanje poslova preko privatnih poruka kako bi videli da li im članovi rade van sajta) ili kradja identiteta (pošto je poslala osnovne lične podatke i skeniranu ličnu kartu).

Upwork ne može da ti skida pare, osim ako nisi uradio posao pa poslodavac traži refund uplaćenih para, AKO si ih dobio unaprijed. Ako koristiš Upwork platformu a dogovaraš poslove NA njoj da te plate VAN nje kako bi i ti i poslodavac izbjegli davanje "piksle" Upworku za posredovanje između vas, naje*o si i čudo je ako taj nalog ne bude potpuno suspendovan.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 10:25   #693
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Upwork ne može da ti skida pare, osim ako nisi uradio posao pa poslodavac traži refund uplaćenih para, AKO si ih dobio unaprijed. Ako koristiš Upwork platformu a dogovaraš poslove NA njoj da te plate VAN nje kako bi i ti i poslodavac izbjegli davanje "piksle" Upworku za posredovanje između vas, naje*o si i čudo je ako taj nalog ne bude potpuno suspendovan.
Treba da dobijem screenshoot-ove da vidim tacno sta se desilo ako koliko razumem neko je preko privatne poruke poslao ponudu za neki posao i tako je stiglo obavestenje da kada se zavrse poslovi (?!) onda ce nalog biti trajno blokiran.

Pare su povucene sa Payoneer kartice iz New York-a, koliko vidim tu Upwork nema kancelariju.
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2016, 15:44   #694
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Pare su vracenje na Payoneer.

Sada sam procitao razgovor izmedju poslodavca i poznanika koji je slao ponudu za posao. Nigde eksplicitno nije receno da ce da se radi van Upwork-a osim jedne recenice koja je otprilike "vi primate pare preko Western Union-a, uzimate svoj deo i saljete na racun koji vam ja posaljem" (neke NVO organizacije).

Da li Upwork ima pristup privatnim porukama svojih korisnika? Mora da je bot automatski detektovao kljucne reci pa je zato dobio ban.
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2016, 22:46   #695
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Zarada na Netu

Citat:
Schnak3 kaže: Pregled poruke
Da li Upwork ima pristup privatnim porukama svojih korisnika? Mora da je bot automatski detektovao kljucne reci pa je zato dobio ban.

Upwork ima puni pristup porukama, transakcijama i svemu na svom sajtu. To nadgledaju 20% botovi, a 80% živi ljudi. Ban je popio s razlogom, jer ako pročitaš FAQ i pravila, tamo se eksplicitno ZABRANJUJE razgovor o radu/plaćanjima/uslugama/provizijama ili zaobilasku istih posredstvom Skypea, Gmaila, Western Uniona itd. Zašto?
Pa kad ga plate Western Unionom, tu osoba A plaća osobu B lično i bez Upwork provizije koju time IZBJEGNU, što nije dozvoljeno. Zaslužen ban k'o kuća, jer nikakvi razgovori o "prepakivanju" para nisu dozvoljeni ("ja ću tebi uplatiti pa ti vrati Western Unionom mojoj babi a ja ću tebi platiti sa trećeg računa ili na NVO").

Takve "kombinacije" nisu dozvoljene. Ban je 100% dobila i druga osoba zbog pokušaja pranja novca.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2016, 1:23   #696
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Nikakve "spoljne" transakcije i dogovori kroz upWork poruke nisu dozvoljeni. Ja sam dva-tri puta obavio to kroz imejl upisan u tekstualni fajl pa prikačen uz poruku, ali i to bih izbegavao sada, čuo sam da je upwork provalio i te fore
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2016, 1:33   #697
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Upwork ima puni pristup porukama, transakcijama i svemu na svom sajtu. To nadgledaju 20% botovi, a 80% živi ljudi. Ban je popio s razlogom, jer ako pročitaš FAQ i pravila, tamo se eksplicitno ZABRANJUJE razgovor o radu/plaćanjima/uslugama/provizijama ili zaobilasku istih posredstvom Skypea, Gmaila, Western Uniona itd. Zašto?
Pa kad ga plate Western Unionom, tu osoba A plaća osobu B lično i bez Upwork provizije koju time IZBJEGNU, što nije dozvoljeno. Zaslužen ban k'o kuća, jer nikakvi razgovori o "prepakivanju" para nisu dozvoljeni ("ja ću tebi uplatiti pa ti vrati Western Unionom mojoj babi a ja ću tebi platiti sa trećeg računa ili na NVO").

Takve "kombinacije" nisu dozvoljene. Ban je 100% dobila i druga osoba zbog pokušaja pranja novca.
Da verovatno njihov sistem skenira za rec kao sto je "western union" i obavestava ljudskog operatora da procita. Jel to znaci da apsolutno sve mora da ide preko pisanih poruka na Upworku, ne mozes nikako drugacije da se cujes sa poslodavcem (cak i ako hoces da te placa preko Upwork-a)?

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Nikakve "spoljne" transakcije i dogovori kroz upWork poruke nisu dozvoljeni. Ja sam dva-tri puta obavio to kroz imejl upisan u tekstualni fajl pa prikačen uz poruku, ali i to bih izbegavao sada, čuo sam da je upwork provalio i te fore
Par puta su te platili van Upwork-a?

Postoji ovo, mada mislim da bi tek onda bilo sumljivo https://onetimesecret.com/

---

Nevezano za ovu situaciju, koliko zapravo para moze junior programer da ocekuje od 10h nedeljnog rada? Od 10 sati koliko ja odlucim da se posvetim projektu koliko sati je zapravo efektivno, tj. koliko me oni placaju? Ovo pitam jer drugaru je firma ponudila da se vrati u rodni grad i da radi od kuce, ali za 40h nedeljnog rada su mu efektivno placali 20h (verovatno jer 50% vremena je programiranje a 50% sve ostalo). Vidim da indijci ubijaju sa niskim cenama.

Poslednja ispravka: Schnak3 (16.10.2016 u 1:47)
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2016, 11:03   #698
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citat:
Schnak3 kaže: Pregled poruke

Par puta su te platili van Upwork-a?
Ne samo platili, već posao skroz sproveli van upworka, tj. zaobišli ga, plaćen sam PayPal-om i to je to.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2016, 11:34   #699
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Zarada na Netu

Citat:
Schnak3 kaže: Pregled poruke
Da verovatno njihov sistem skenira za rec kao sto je "western union" i obavestava ljudskog operatora da procita. Jel to znaci da apsolutno sve mora da ide preko pisanih poruka na Upworku, ne mozes nikako drugacije da se cujes sa poslodavcem (cak i ako hoces da te placa preko Upwork-a)?



Par puta su te platili van Upwork-a?

Postoji ovo, mada mislim da bi tek onda bilo sumljivo https://onetimesecret.com/

---

Nevezano za ovu situaciju, koliko zapravo para moze junior programer da ocekuje od 10h nedeljnog rada? Od 10 sati koliko ja odlucim da se posvetim projektu koliko sati je zapravo efektivno, tj. koliko me oni placaju? Ovo pitam jer drugaru je firma ponudila da se vrati u rodni grad i da radi od kuce, ali za 40h nedeljnog rada su mu efektivno placali 20h (verovatno jer 50% vremena je programiranje a 50% sve ostalo). Vidim da indijci ubijaju sa niskim cenama.

Indijci ubijaju sa cijenama jer ih 50 radi na jednom poslu po podrumskim sweatshopovima, ali kvalitet rada je nula. Odradi dobar početak sa srednjim/niže platežnim klijentom, i uzimaćeš 10 do 20$ po satu, zavisno od toga koliko si jak. Sad ako je malo jbg, od nule se počinje, ne možeš odmah među ajkule.

@ ostali: NI U KOM SLUČAJU ne preporučujem "varanje" Upworka jer za tih 10-20 dolara provizije ljudi su vam dali forum, feedback, podršku 24/7, antiscam sistem da poslodavac ne može da vas za**be: ako sve to NIJE vrijedno tih 20$ a vrijedno je TRAJNOG ISKLJUČENJA sa portala, onda izvolite. Povjerenje klijenata se stiče godinama, a sje*ava u sekundi.

P.S. Čak i da napravite novi mejl, novu karticu i novi "identitet", počinjete OD NULE i nećete uspjeti ni naći klijente ni dokazati ko ste, nakon bilo kakve prevare. Samo izvol'te pa varajte, meni je zbog takvih lakše raditi
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2016, 12:45   #700
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Sta se desava ako ste vi predvideli da vam treba 20 sati da zavrsite projekat, a dosli ste do dela koji jednostavno ne znate da uradite pa vam treba vise vremena, i onda ispadne da radite 30-40 sati? Za koliko sati vas onda placa poslodavac?

Da li se instalira Upwork-ov program koji snima ekran pa omogucava poslodavcu uvid u to sta vi radite?

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
P.S. Čak i da napravite novi mejl, novu karticu i novi "identitet", počinjete OD NULE i nećete uspjeti ni naći klijente ni dokazati ko ste, nakon bilo kakve prevare. Samo izvol'te pa varajte, meni je zbog takvih lakše raditi
Osoba koju su banovali je imala par pozitivnih ocena, neće da joj bude problem da napravi novi nalog. Jbg, stvarno je trebala da dobro procita TOS.
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
alertpay, moneybookers, web, zarada


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vista (instalacija) GeForce Operativni sistemi 29 9.5.2010 9:25
Život na Marsu? Ice-Man Brbljaonica 149 26.11.2008 0:26
Problem pri gledanju videa na netu Francesko Aplikativni softver 12 3.11.2008 18:37
Asus K8N-E Deluxe firmware na netu? holodoc Osnovne komponente 4 5.9.2006 1:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com