Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.6.2008, 22:38   #21
TOTTFIROOB
Član
 
Član od: 6.6.2008.
Poruke: 185
Zahvalnice: 226
Zahvaljeno 46 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Da li neko s nasih prostora ima makar teoretske sanse da ga izaberu za closed beta???
TOTTFIROOB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2008, 22:41   #22
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Deluje fino
http://pc.ign.com/articles/883/883295p1.html
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2008, 22:53   #23
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

http://www.ea.com/theater?mediaType=...80712123228449
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2008, 22:54   #24
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Minimum System Req.
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/g...ews/read/11327

Znaci vecina ljudi ce moci da je igra,ali to znaci i da je grafika MEH.
Naravno mene najvise zanima Gameplay ali ipak...
Malo sam se raspitivao po netu i zakljuci su razliciti iz bete ali svi se slazu da je borba za sada jako losa,tj. jadan auto attack gde se dosta ceka da avatar udari. Ali ipak je samo beta.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2008, 23:41   #25
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

4 klase i 4 glavna grada su izbacena iz igre. Navodno razvojni tim nije bio zadovoljan njihovim kvalitetom.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2008, 18:26   #26
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

18. septembar je datum izlaska ove igre. Da li je neko imao prilike da proba betu, a pritom je voljan da podeli utiske? Da li je neko mozda pratio komentare na igru ako nije igrao betu?
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2008, 21:13   #27
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
18. septembar je datum izlaska ove igre. Da li je neko imao prilike da proba betu, a pritom je voljan da podeli utiske? Da li je neko mozda pratio komentare na igru ako nije igrao betu?
Ja sam pratio ali ne bas puno,tako da znam po nesto. Govorili su da borba izgleda nekako tupavo,pa sam onda cuo od beta testera da su ti filmici stari i da sada beta izgleda totalno drugacije. Koliko je to tacno mozes videti ovde, klipovi iz Bete : http://pc.ign.com/dor/objects/748723...er_combat.html . Tj. izgleda malo tupavo i zastarelo Mada je to ipak low lvl i jos uvek beta. Igra je pre svega PvP orijentisana (bar tako kazu) gde je PvE sporedan. Mada postoje public questovi koje sam ja shvatio kao raid na outdoor boss-a ili tako nesto slicno. Grafika osrednja nista specijlano ali nije ni losa. End game PvP se svodi na RvR (realm vs realm) kao masovne pvp bitke. Ali dok ne izadje jako je tesko bilo sta zakljuciti,ima mnogo trolova i fanboy-eva tako da su male sanse da se saznaju prave informacije.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2008, 16:20   #28
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

kao i uvijek, warhammer kasni za warcraft/starcraft svjetovima iz blizzard-a, ali, kao i uvijek, ceka nas jedna izvanredna igra...

komentar u vezi wow-a: necemo ni pokusavati da skinemo beatles-e sa trona, mi cemo biti led zeppelin

sve je vise i vise komentara (i ja sam siguran u to):
da ce oduzeti jedan manji broj igraca WoW-a i da ce potpuno izbrisati AoC sa lica zemlje.
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2008, 1:05   #29
Hamas
Novi član
 
Član od: 9.11.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Ma ja ovu igru kupujem mnogo mi se svideo Trejler ovaj najnoviji !!! A i kao klinac sam igrao WH sa figuricama i skupljao High elfove tako da...
A i ne moze biti toliko losa, sta vise obecava
Hamas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2008, 12:51   #30
Hamas
Novi član
 
Član od: 9.11.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Jos samo 15 dana do izlaska !
Nadam se da ce nasi distributeri nabaviti na vreme da ne mora da se ceka jos 100 god da se u srbiji moze kupiti !
Hamas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2008, 13:42   #31
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Kad ova igra izadje svi ce zaboraviti AoC i LoTRO, a neki igraci koji su igrali WoW jer dugo nije izashao kvalitetan MMORPG, sad ce konacno moci da igraju nesto drugo. Uostalom, ova igra je iz Warhammer franshize, tako da ce ova igra sigurno izazvati Veliki Prasak
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku crazy_LG na korisnoj poruci:
sasha vukelic (9.9.2008)
Stara 13.9.2008, 11:18   #32
Hamas
Novi član
 
Član od: 9.11.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Posto ima jos 5 dana do izlazka pitam se da li ce biti kod nas odmah da se kupi ili ce morati da se ceka ....
Hamas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2008, 19:14   #33
Serbiansword
Član
 
Član od: 14.12.2006.
Poruke: 203
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 47 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Serbiansword Slanje poruke preko Skypea korisniku Serbiansword
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Pa ovako, EA je izdavač ove igre, a zastupnik za EA kod nas je extremecc. Zvao sam ih pre 5 min ali se niko ne javlja tako da ću zvati sutra pre podne. Ja sigurno uzimam igru čim se bude pojavila i do daljnjeg stavljam wow na policu jer mi je kao hardcore PVP igraču više pun qrac "blizzard PVP-a", + sam veliki poštovalac warhammer sveta i kolekcionar chaos figurica.
Kao što je već rečeno, WAR i WOW jesu slične ali nikako ne mogu biti iste igre, ali ipak, WAR će posedovati nešto što wow uopšte nema, a to je sama činjenica da će igrači svojim delima moći da menjaju svet oko sebe. Više o tome možete saznati kroz warhammer podcaste na youtubu. Ja sam pogledao 25 tih podcasta i moram reći da sam fasciniran stvarima koje sam video i čuo, i čak i ako samo polovina toga bude stvarno radila ja ću biti presrećan!
Igra+2 month gamecard na amazonu koštaju 72 dolara što je 50 eura, a to je dosta jeftinije od samog wowa kada je tek izašao. Sećam se da sam ja tada dao 80EU za igru+ 2 month gamecard.
Dakle igru uzimam sigurno čim se bude pojavila, pravim chara i počinjem da igram sa ortakom koji takođe napušta wow jer mu je muka od sadašnjeg PVP sistema. I tako moj warrior i njegov rogue odlaze u špajz i čekaju na neke bolje dana koji možda nikada ni neće doći. Ja pravim Chosen-a a on maraudera, još uvek ne znam na kom serveru ali to trenutno nije ni bitno. Mada ćemo da gledamo da se ubacimo na neki server na kome će biti dosta iskusnih wow gildova koji su "migrirali" u WAR.
U svakom slučaju wow će zauvek ostati u mom srcu jer mi nijedna igra nije pružila toliko zadovoljstva i topline niti me je toliko nasmejala i bukvalno rasplakala koliko wow. Po meni, wow se može ubrojiti u najbolje igre veka i kao takvoj treba joj odati ogromno prizanje i zauvek je pamtiti.
Ali došlo je vreme da se proba nešto novo...
Serbiansword je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Serbiansword na korisnoj poruci:
Johny Atos (17.9.2008), Peruzzi (16.9.2008), RUSuper (16.9.2008)
Stara 16.9.2008, 12:11   #34
Serbiansword
Član
 
Član od: 14.12.2006.
Poruke: 203
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 47 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Serbiansword Slanje poruke preko Skypea korisniku Serbiansword
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Zvao sam extremecc i rezervisao 1 warhammer online za sebe. Javiće mi kada da ga preuzmem čim to bude bilo moguće.
Serbiansword je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2008, 16:47   #35
rista_the_man
Član
 
Član od: 28.8.2006.
Poruke: 83
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Znam da sam malo iasao iz teme ali na prvoj strani sam procitao za warhammer 40k jel to stvarno izlazi i imali nekih slika mozda trailera mada je suvise rano....ili neki tekst o tome ili je to rekla kazala?
rista_the_man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2008, 18:25   #36
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

http://www.youtube.com/watch?v=q-Od1qHpmYA

Baš interesantno, fan-mejd video
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
RUSuper (18.9.2008)
Stara 17.9.2008, 18:54   #37
Peruzzi
Veteran
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 1.198
Zahvalnice: 664
Zahvaljeno 183 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Hhahahahahhhahahah znachi , THEY WERE ALL ON - LINE hahaahahahahahahha In THE DARKNESS OF THE ROOM ........lololol
Peruzzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2008, 23:09   #38
Johny Atos
Član
 
Član od: 26.10.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 439
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Nekako uvek propustim 'pochetak' ... Bash mi je zhao... WoW sam pocheo da igram a da nikada nisam ni pomirisao Warcraft, Guild Wars sam pocheo da igram od Factionsa i tek godinu dana kasnije sam prvi put krocho u 'originalnu' Tiriju, a sada cu u Warhammer Online uci bez FRPovanja i figurica i tako toga. Lepo igra izgleda i zvuchi i sve, ali imam osecaj da sam propustio onaj najbolji deo, koji bi mi dalje igranje josh vishe ulepshao. :sigh:

PS a kad igra dodje do nas, gde u NS da je trazhim?
Johny Atos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 2:22   #39
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Ovo ce biti pocetak i ako nisi igrao do sada warhammer strategije,pocetak nove igre bukvalno.U WoWu postoje dobri PvP playeri mogu se reci i najbolji ikada,ali ovde ce se zaista znati ko je najbolji od najboljih zbog nekih znacki.Ko bude imao najvise znacki taj je najbolji i tu nema sumnje to mi se jako dopada.Zatim PvP sistem se razlikuje zaista bih zeleo da pocnem od pocetka ove online igrice ali neznam da li cu imati para za ovo ipak 50 evra je 4k a bas mi ovih dana riknula grafa
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 3:30   #40
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Ovo je moj utisak...
Igrao sam betu Warhammera online, i nisam odusevljen.Drugar mi je dao njegov nalog, i svega 3 sata me zanimao, posle toga sam uninstalirao igru. Borba mi se ne dopada, kao ni izbor klasa... I poredjenje sa wowom je normalno, sa obzirom da je wow vec nekoliko godina najigraniji mmorpg, i da svi jedva cekaju koji ce se novi pojaviti koji ce ga unistiti-ova igra ce biti orjentisana na pvp, dok wow vlada u pve, i nezahvalno ih je porediti. Warhammer ima milione fanova, i vjerujem da ce ga mnogi uzeti, ali po meni, djelim misljenje sa nekima koji su maloprije rekli-Warhammer ce uzeti mali dio ljudiiz wowa, a unistice Age of Conan...Vidjece se posle par mjeseci kakav je warhammer, i hoce slicnu sudbinu conana dozivjeti. Grafika je bolja nego u wowu (za moj ukus nije ljepsa, vise mi se dopada wow stil), ali ima nekih stvari gdje je katastrofa,vise paznje je posveceno likovima nego okolini, i da se primjetiti.Tako da, grafika nije toliko bolja, u pitanju su nijanse.A daleko je od grafike iz AoC. Questovi su ok, pvp malo smara, spor je i nije mi pruzio onaj osjecaj da hocu dalje da ubijam, mlak je nekako...
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DDonline - Dragons and Dungeons online (MMORPG) Beta! (0.91) Nosf Mrežne igre 11 12.11.2007 0:53
Pirati sa kariba ONLINE dodgeme Mrežne igre 23 25.6.2007 14:27
Jos 25 dana do izlaska Warhammer: Mark of Chaos Isko Strateške igre 12 21.10.2006 21:54
Freelancer online rexma Mrežne igre 40 20.9.2006 21:06
Online igranje... dzambo O igrama uopšte 7 28.12.2005 0:57


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com