Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Foto i audio/video

Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.8.2006, 16:43   #1
ural
Novi član
 
Član od: 16.8.2006.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv

Uzeo sam gore pomenutu Ledatekovu karticu winfast2000 expert sve instalirao skinuo K-lite mega kodek. Kartica sve radi o.k. imam radio i tv sve samo nece da primi spoljni signal kroz s-video ulaz sa digitalnog satelitskog risivera a zbog toga sam je najvise i uzeo da snimam sa risivera tako da sam se iznervirao sve sam povezao skart ulaz na risiveru a uz karticu sam dobio kabl koji ima s-video dzek sa jedne i klasicne cinceve sa druge i ja fino to povezem mada na cincevima ne pise koji je video a koji audio a ja sam pretpostavio da je video zuti posto je to valjda neki standard , kabal je sigurno u redu i signal definitivno kroz njega dolazi do kartice.Podesavanja mislim da sam sve odradio kako treba ali nikad se ne zna.Namam stvarno ideju zasto je zapelo posto sve drugo radi o.k.Da napomenem imam i graficku sa tv izlazom pa sam isto sa racunara odvodio signal preko istog kabla na tv i nije bilo problema, da mozda ne dolazi do nekog sukoba mada ja sam sve drugo pogasio kad sam testirao ovo sa tv karticom.Za pocetak toliko mada tu ima jos sto nekih sitnica koje mogu da zezaju skinuo sam i nove drajvere sa sajta , prvo sam instalirao sa cd-a koji sam dobio uz karticu pa sam ih kao update sa novim ai nisam bas siguran da je proslo posto mi je prijavio da su kao isti sa ovim sa cd-a. Nisam jedino instalirao novi softver koji jos nisam skinuo sa zvanicnog sajta.Naravno probao sam sve opcije preko input sourca, s-video i CVBS. Pozdrav i veliko hvala !!!
ural je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa tv kartom leadtek winfast expert ledilo Kvarovi 6 28.8.2006 10:36
Leadtek WinFast 2000 Expert i NTSC VHS problem MR.BIG Video/TV softver 4 8.3.2006 11:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com