![]() |
![]() |
|
|||||||
| Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#41 |
|
Član
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
RAM je TwinMos,
rezac je ASUS 1608P2..super je |
|
|
|
|
|
#42 |
|
Član
Član od: 9.8.2013.
Lokacija: n.sad
Poruke: 102
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
sta kazete za ovu "MASINU" radi vec 12god. menjano napajanje prosle god. i sada je memorija 1gb???
|
|
|
|
|
|
#43 |
|
Starosedelac
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.473
Zahvalnice: 532
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
|
Koji nekro
![]()
|
|
|
|
|
|
#44 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
|
Citat:
![]() Još plus celeron koji se grije i urliče ko lud. Kad se sjetim, to su bila vremena. Nije bilo prostora za razmaženost, samo da radi i vrti procese.
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|