Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Nosači podataka

Nosači podataka Hard diskovi, optički uređaji (CD/DVD), flash diskovi, floppy...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.3.2013, 11:20   #1
djosha
Veteran
 
Član od: 28.10.2010.
Lokacija: Surdulica,periferija ..skoro pa centar
Poruke: 522
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 92 puta na 62 poruka
Određen forumom DVD pisač... koji uzeti?

Imam dilemu koji dvd pisac da uzmem posto mi je stari crkao a bio je LG..nikad nije radio kako treba...pojeo mi lom diskova
Jel ima neko ko stvarno zna koji uredjaj je pouzdan ili su svi isti manje-vise?
djosha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2013, 12:10   #2
veljkodmt
Član
 
Član od: 30.12.2011.
Poruke: 60
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: DVD Pisac...koji uzeti?

Sve je to isto danas, ali ja ti mogu preporučiti Lite-On, jednostavno, oni prave elektroniku za većinu drugih proizvođača. Evo, imam i ja jedan u svoj kućištu već par godina i zadovoljan sam...
veljkodmt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku veljkodmt na korisnoj poruci:
djosha (19.3.2013)
Stara 19.3.2013, 12:15   #3
Luka Filipovic
Starosedelac
 
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
Određen forumom Re: DVD Pisac...koji uzeti?

Nije sve to isto, brat je pre 6 godina kupio sony (valjda) za oko 6k dinara i nadziveo je gomilu LG citaca od 1500 dinara...
Luka Filipovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2013, 12:25   #4
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
Određen forumom Re: DVD Pisac...koji uzeti?

samsung dok radi dobar je, ako se pokvari imaš garanciju
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2013, 12:56   #5
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.461 puta na 2.077 poruka
Određen forumom Re: DVD pisač... koji uzeti?

Ja zadnjih pa skoro 10 god. uzimam Pioneer rezače, i do sada mi se pokvario samo jedan, i to nakon 4 god. korišćenja. Trenutno kod mene radi kao i prvog dana 216D, evo već treća godina. Čujem da su se neki žalili da su im rezači danas malo lošiji, ali to nije ništa neobično s obzirom koliko danas jedan dvd rezač košta. Tako da moj predlog ide za Pioneer ili Lite-On.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2013, 13:10   #6
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.302
Zahvalnice: 621
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: DVD pisač... koji uzeti?

Generalno, svi su krs i potrosna roba. Izmenjao sam ih puno svih proizvodjaca. Jedino mogu da preporucim da se LG zaobidje jer mi je najvisi broj njih imalo problema od starta (pravili su greske u rezanju). Uzmi onaj sa najvecom garancijom (ako ima takvog uopste).
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
djosha (19.3.2013)
Stara 19.3.2013, 12:43   #7
veljkodmt
Član
 
Član od: 30.12.2011.
Poruke: 60
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: DVD Pisac...koji uzeti?

Citat:
Luka Filipovic kaže: Pregled poruke
Nije sve to isto, brat je pre 6 godina kupio sony (valjda) za oko 6k dinara i nadziveo je gomilu LG citaca od 1500 dinara...
To je bilo nekad, nekad su pravili mnogo kvalitetniju optiku. Imam ja i dan danas stari Sony combo iz 2004-e godine i ispravan je, mada ga ne koristim naravno. Nekad je Plextor bio keva, a danas ne možeš nigde da ga kupiš. Tako da smo danas ograničeni na ove, realno lošije uređaje, a kao što sam rekao, Lite-On pravi elektroniku/optiku za ostale proizvođače, tako da bih ja preporučio upravo njihov rezač. A 2 soma koliko koštaju rezači, realno, to ti je jedan izlazak vikendom
veljkodmt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Avioni Dr Zoidberg Brbljaonica 3931 17.4.2022 21:11
Koji antivirus koristite? doctor Zaštita 982 16.12.2017 15:59
Koji miš uzeti od a4 tech-a za gaming? dexy86 ŠDK - Ostale komponente 18 15.1.2013 0:52
Koji miš uzeti od ova tri MilosK ŠDK - Ostale komponente 9 23.9.2009 16:43
Koji telefon uzeti... Teva Aparati i oprema 35 14.9.2009 13:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com