![]() |
![]() |
|
|||||||
| Nosači podataka Hard diskovi, optički uređaji (CD/DVD), flash diskovi, floppy... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
|
|
#1 |
|
Veteran
Član od: 28.10.2010.
Lokacija: Surdulica,periferija ..skoro pa centar
Poruke: 522
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 92 puta na 62 poruka
|
Imam dilemu koji dvd pisac da uzmem posto mi je stari crkao a bio je LG..nikad nije radio kako treba...pojeo mi lom diskova
![]() Jel ima neko ko stvarno zna koji uredjaj je pouzdan ili su svi isti manje-vise? |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Član
Član od: 30.12.2011.
Poruke: 60
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
|
Sve je to isto danas, ali ja ti mogu preporučiti Lite-On, jednostavno, oni prave elektroniku za većinu drugih proizvođača. Evo, imam i ja jedan u svoj kućištu već par godina i zadovoljan sam...
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku veljkodmt na korisnoj poruci: | ||
djosha (19.3.2013) | ||
|
|
#3 |
|
Starosedelac
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
|
Nije sve to isto, brat je pre 6 godina kupio sony (valjda) za oko 6k dinara i nadziveo je gomilu LG citaca od 1500 dinara...
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
samsung dok radi dobar je, ako se pokvari imaš garanciju
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.461 puta na 2.077 poruka
|
Ja zadnjih pa skoro 10 god. uzimam Pioneer rezače, i do sada mi se pokvario samo jedan, i to nakon 4 god. korišćenja. Trenutno kod mene radi kao i prvog dana 216D, evo već treća godina. Čujem da su se neki žalili da su im rezači danas malo lošiji, ali to nije ništa neobično s obzirom koliko danas jedan dvd rezač košta. Tako da moj predlog ide za Pioneer ili Lite-On.
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.302
Zahvalnice: 621
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
|
Generalno, svi su krs i potrosna roba. Izmenjao sam ih puno svih proizvodjaca. Jedino mogu da preporucim da se LG zaobidje jer mi je najvisi broj njih imalo problema od starta (pravili su greske u rezanju). Uzmi onaj sa najvecom garancijom (ako ima takvog uopste).
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci: | ||
djosha (19.3.2013) | ||
|
|
#7 | |
|
Član
Član od: 30.12.2011.
Poruke: 60
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Avioni | Dr Zoidberg | Brbljaonica | 3931 | 17.4.2022 21:11 |
| Koji antivirus koristite? | doctor | Zaštita | 982 | 16.12.2017 15:59 |
| Koji miš uzeti od a4 tech-a za gaming? | dexy86 | ŠDK - Ostale komponente | 18 | 15.1.2013 0:52 |
| Koji miš uzeti od ova tri | MilosK | ŠDK - Ostale komponente | 9 | 23.9.2009 16:43 |
| Koji telefon uzeti... | Teva | Aparati i oprema | 35 | 14.9.2009 13:19 |