![]() |
![]() |
|
|||||||
| Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
|
|
#1 |
|
Član
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Zdravo svima!
odlucio sam da kupim novi komp,jer ne vidim vise svrhu sa svojim 5 godina starim kompjuterom(Abit VA6,Celeron 566 MHz..)pa sam se odlucio(nakon mjesec dana lutanja) za sljedecu konfiguraciju: Gigabyte GA-8I945-G, LGA 775, Intel 945P, PCIE, DDR2, RAID Intel PENTIUM IV 630 HT 3,0GHz, LGA 775, FSB 800, 2 MB, EM64T, box ATI Radeon X700, 256MB, 128 bit, TV out, PCI Ex 2x512 MB DDR2 Maxtor 120GB 7200rpm DVD LG DVD RW LG 16x black Samsung SM 710N TFT 17" ATX midi tower 400W Zelio bih da cujem vase komentare..Najvise me zanima da li postoji neka komponenta koja je mnogo bolja od predocene a nije drasticno skuplja,a u najvecoj sam nedoumici oko monitora,da li da dodam novca za 713N,mada uopste ne znam koje su bitne razlike izmedju njih... Unaprijed hvala |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Starosedelac
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
|
1.Raspitaj se cije proizvodnje je Radeon.
2.Sta ce ti dva opticka drajva? 3.Jos memorije je uvek pozeljno...
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Član
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
GPU je gigabajtov..kako mislis sta ce mi dva opticka uredjaja?Sta predlazes?
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
V.I.P. GNU/Linux
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.302
Zahvalnice: 2.264
Zahvaljeno 5.040 puta na 2.933 poruka
|
NE UZIMAJ LG-jev DVD-ROM!
LiteOn ili Asus, ništa drugo! |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Član
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 284
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
|
Mozda ti je bolje da uzmes 6600 gt
|
|
|
|
|
|
#6 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
Citat:
inace, memorije je sasvim dovoljno (za sada )
|
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Starosedelac
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
|
Slazem se da LG ne uzimas. Ali ni Lite-On.
Asus, Pioneer, Plextor, Nec su ok |
|
|
|
|
|
#8 | |
|
Novi član
Član od: 14.11.2005.
Lokacija: zarkovo!!!
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Član
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Hvala puno svima za savjete,na kraju sam kupio,pomalo neocekivano,ali mislim da je dobro:
Asus P5LD2 Intel PIV 3Ghz,2MB Asus Ge Force 6600 256 mb DVD RW Asus DVD ROM Samsung 2x512 MB RAM WD 120GB Chieftec 400W |
|
|
|
|
|
#10 | |
|
Član
Član od: 13.11.2005.
Poruke: 272
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
|
Citat:
" kojem je kuzma bog...Uzmi asus i ne brini, inace konf. je ok samo nemoj uzeti hd maxtor vec wd. |
|
|
|
|
|
|
#11 | |
|
Neozbiljni kolega
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Starosedelac
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.473
Zahvalnice: 532
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
|
Koji nekro
![]()
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|