![]() |
![]() |
|
|||||||
| Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Član
|
Nije od krucijalne vaznosti ali nikako ne mogu da nadjem stari jednostavni SS od par kb "Windows XP Starfield screensaver" (najobicniji sa belim pixelima) nemam ni jednu mashinu sa XP Os-om.
Ako neko ima savet a ujedno i pomenuti SS bio bih mu zahvalan. Pretrazio sam po netu ali linkovi su stari i odnose se uglavnom na Vistu. A ono sto sam nasao su neki "prebudzeni" DirectX i ostali sa motion blurovima to me ne interesuje. Necu da mi se pali Optimus GPU da bi mi radio SS Sta mislite da li je kompatabilno sa W7? Ne vidim razlog zasto ne bi bilo ali ipak da vas pitam da me uverite... Nadam se da ne krshim neka pravila foruma, ako je neki problem moze PP. Hvala Unapred! |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
screensaveri samo troše struju i greju kompjuter, bolje je ugasiti monitor ako ne koristite monitor
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci: | ||
Devet1 (15.8.2013) | ||
|
|
#3 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.901
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 4.367 puta na 3.607 poruka
|
2 Devet1, imaš PM, taj SS radi normalno pod Win7 x64.
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Picard na korisnoj poruci: | ||
Devet1 (15.8.2013) | ||
|
|
#4 |
|
Član
|
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Član
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| screensaver, windows 7, windows xp starfield |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Windows Live Messenger? | mick | Aplikativni softver | 532 | 19.11.2012 20:36 |
| Windows 7 (64) problem!!! Hitno!!! | Nastaaki98 | Operativni sistemi | 4 | 9.7.2012 14:05 |
| Windows 7 BETA | Mr.Eco | Operativni sistemi | 2277 | 20.2.2010 8:58 |
| Windows installer | nikolapfc89 | Operativni sistemi | 6 | 16.11.2009 0:13 |
| Windows... virus? | NIx Car | Brbljaonica | 9 | 6.11.2008 23:24 |