Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.8.2006, 22:43   #1
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom The Ship

http://www.theshiponline.com/

ne potpuno ONLINE FPS

Radnja se odvija kada vi dobijete pozivnicu za bbesplatno putovanje.Kad se ukrcate saznajete da postoji caka.Naime dobijete ime coveka koga treba da ubijete ali pazitese neko vek ima vashe ime.Ovo sad danas preuzeo i igra je zarazna u PM.


A za link ka *FAN SAJTU* mene kontaktirajte na licnu poruku.
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2006, 23:14   #2
darkado
Član
 
Član od: 17.1.2006.
Lokacija: Pored kompa...
Poruke: 439
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku darkado
Određen forumom Re: The Ship

kako da skinem ovu igru?
darkado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2006, 10:16   #3
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: The Ship

zar se igra ne kupuje preko Steama?
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2006, 11:16   #4
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: The Ship

ne a za link ka *FAN SAJTU* meni se obrati al josh danas jle idem na more a kozna dal tamo imaju internet cafe
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2007, 23:45   #5
mire
Član
 
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom The Ship

Koliko kosta originalna verzija igre THE SHIP?
Da li se placa neka pretplata za igranje igre na netu?
mire je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2007, 23:52   #6
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: The Ship

mnog dobra igrica neplaca se pretplata a neverujem da ima da se kupi original kod nas
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2007, 0:54   #7
mire
Član
 
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: The Ship

NEMA NIGDE DA SE KUPI KOD NAS?!
NEEEEEEEEEEEEEE
mire je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2007, 0:56   #8
mire
Član
 
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: The Ship

koliko kosta preko interneta?
mire je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2007, 1:50   #9
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: The Ship

khm pa ima na torrent-ima...
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2007, 11:31   #10
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: The Ship

al al stim nemozes da igras ne steovim serverima (osim ako si snalaznjiv kao ja )
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2007, 12:27   #11
mire
Član
 
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: The Ship

Dodgeme,Da li mozes da mi molim te kazes koliko kosta ta igra preko tih "divljih" downloadova,please.
mire je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2007, 12:49   #12
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: The Ship

Citat:
dodgeme kaže: Pregled poruke
ne a za link ka *FAN SAJTU* meni se obrati al josh danas jle idem na more a kozna dal tamo imaju internet cafe
more......srecnice ja imam jos dobrih mesec dana da se mucim
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2007, 13:42   #13
mire
Član
 
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: The Ship

Dodgeme,sta to ima na 'FANSAJTU'???
mire je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2007, 17:11   #14
hitmanneverdead
Član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 375
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 55 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku hitmanneverdead Slanje poruke preko Skypea korisniku hitmanneverdead
Određen forumom Re: The Ship

ovo se kupuje???
hitmanneverdead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2007, 12:59   #15
mire
Član
 
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Exclamation Re: The Ship

Da li neko moze MOLIM VAS da mi da taj link ka fansajtu preko pm-a???
mire je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2007, 18:27   #16
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: The Ship

rekao bih vam sta ima na fan sajtu ali piraterija je zabranjena
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2007, 0:20   #17
mire
Član
 
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: The Ship

Da li moze nekako da se dobije taj link za 'fansajt',preko pp-a???
mire je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2007, 13:16   #18
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: The Ship

trenutno je offline fansajt javicu kad ga osposobe da saljete poruke opet
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com