![]() |
![]() |
|
|
#1 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
http://www.theshiponline.com/
ne potpuno ONLINE FPS Radnja se odvija kada vi dobijete pozivnicu za bbesplatno putovanje.Kad se ukrcate saznajete da postoji caka.Naime dobijete ime coveka koga treba da ubijete ali pazitese neko vek ima vashe ime.Ovo sad danas preuzeo i igra je zarazna u PM. A za link ka *FAN SAJTU* mene kontaktirajte na licnu poruku. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Član
|
kako da skinem ovu igru?
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Starosedelac
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
|
zar se igra ne kupuje preko Steama?
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
ne a za link ka *FAN SAJTU* meni se obrati al josh danas jle idem na more a kozna dal tamo imaju internet cafe
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Član
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Koliko kosta originalna verzija igre THE SHIP?
Da li se placa neka pretplata za igranje igre na netu? |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
mnog dobra igrica
neplaca se pretplata a neverujem da ima da se kupi original kod nas
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Član
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
NEMA NIGDE DA SE KUPI KOD NAS?!
NEEEEEEEEEEEEEE
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Član
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
koliko kosta preko interneta?
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Banned
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
|
khm pa ima na torrent-ima...
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
al al stim nemozes da igras ne steovim serverima
(osim ako si snalaznjiv kao ja )
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Član
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Dodgeme,Da li mozes da mi molim te kazes koliko kosta ta igra preko tih "divljih" downloadova,please.
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Veteran
|
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Član
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Dodgeme,sta to ima na 'FANSAJTU'???
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Član
|
ovo se kupuje???
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Član
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Da li neko moze MOLIM VAS da mi da taj link ka fansajtu preko pm-a???
![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
#16 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
rekao bih vam sta ima na fan sajtu ali piraterija je zabranjena
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Član
Član od: 29.5.2007.
Poruke: 54
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Da li moze nekako da se dobije taj link za 'fansajt',preko pp-a???
![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
trenutno je offline fansajt javicu kad ga osposobe da saljete poruke opet
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|