Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.12.2008, 0:30   #1261
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Koliko se sećam, za prethodne serijale GTA igara je bio potreban .ogg fajl. Probajte tako.

I voleo bih kada bi neko odgovorio na Zoidbergovo pitanje jer imam isti problem.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 0:34   #1262
maska
Starosedelac
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Levo od Albukerkija pa pored ludnice
Poruke: 1.206
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 243 puta na 174 poruka
Talking Re: GTA 4 za PC!

Znam da moze u toku misije da se fiksira kamera na Caps Lock ali nisam siguran da li je to sto vi trazite.
maska je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 1:22   #1263
sloba
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 544
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
maska kaže: Pregled poruke
U kom formatu treba da bude muzika prebacena u \My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music da bi se cula u igrici?

Ja prebacio mp3 i nema nista kad ukljucim radio na onoj stanici bese Independ...fm?

Help
JA prebacio mp3 i sljaka super osim jedne pesme koja muljavi i pisti, mora da je bitrate u pitanju.

A jeste provalili da gomilu stvari moze da pokupi sa zemlje...najzesce mi je kad pokupi "pikavac" i tako sa opuskom nastavi dalje LOL. Stvarno ima gomila nekih sitnica koje me prijatno iznenade s vremena na vreme.
sloba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 1:31   #1264
Banko
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2008.
Lokacija: Šabac
Poruke: 1.517
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 186 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
sloba kaže: Pregled poruke
JA prebacio mp3 i sljaka super osim jedne pesme koja muljavi i pisti, mora da je bitrate u pitanju.

A jeste provalili da gomilu stvari moze da pokupi sa zemlje...najzesce mi je kad pokupi "pikavac" i tako sa opuskom nastavi dalje LOL. Stvarno ima gomila nekih sitnica koje me prijatno iznenade s vremena na vreme.
kojeg su ti bitrejta pesme?
Banko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 1:35   #1265
UniqueS
Član
 
Član od: 8.11.2006.
Poruke: 261
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 20 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Stigao sam na 20-ak procenata i zaista je odlicna igra, no nista manje nisam ni ocekivao... Ono sto je interesantno, policije nikad vise, a pobeci od iste nikad lakse. mnoooooogo manje agresivni nego ranije, sto mi se dopada.
UniqueS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 1:53   #1266
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Ajde jos jednom,za sve koji hoce da slusaju svoju muziku neka pogleda ovaj post:

http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...&postcount=811
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku GordoN na korisnoj poruci:
Banko (11.12.2008), maska (11.12.2008)
Stara 11.12.2008, 2:10   #1267
Pera1991
Član
 
Član od: 3.10.2007.
Poruke: 59
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Prava muka sa ovom igrom...moram da je igram na low,ali ajde i to sam progutao nego me nervira sto mi nestaju zgrade i fali pola grada mada ne bi trebalo ipak nemam toliko slabu grafiku...Jel ima neko slicnh problema i da li je neko dosao do resenja za ovaj problem?Instalirao sam beta drivere i sve je isto...
Pera1991 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 2:11   #1268
_NEBOYSHA_
Član
 
Član od: 3.9.2008.
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 333
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

I ja sam uspeo da namestim muziku.Ubacio sam MP3 format i radi.
_NEBOYSHA_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 2:13   #1269
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.438
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Thumbs up Re: GTA 4 za PC!

Dobro je da si dao link, ali svejedno ponovicu, kad ubacite pesme u recimo mp3 formatu ko ja jednostavno idite na Audio pa na skeniranje da bi on pustao, complete prvi put, samo da znate da cesto pusti jednu pesmu pa strano ili reklame, nije bas kao u Vice cityju jedna za drugom.
A i bre momci slabi ste vecina sa prelazenjem, ja oladih za sad ~61% igre mnogo njih sam izbusio....
Evo sifara ako nekom trebaju, ja izbegavam da ih koristim ali nek se nadju ponekad, dakle okrece se broj na mobilnom telefonu...
Kod mene igra radi vrlo tecno bez bagova, jako sam zadovoljan samom igrom, iako mislim da ima nekih sitnih gluposti ali ajde...Mislim da igra zasluzuje ocenu bar 96 ako ne i jacu...
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 2:41   #1270
dobarcovek
Član
 
Član od: 8.8.2008.
Poruke: 51
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

presao sam 56% bez i jedene sifre mnogo je zanimljivije bez sifara mislim igrao sam san andreas bez sifiri pa tako da cu i ovo extra igrica nema sta..
dobarcovek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 2:50   #1271
Banko
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2008.
Lokacija: Šabac
Poruke: 1.517
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 186 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
GordoN kaže: Pregled poruke
Ajde jos jednom,za sve koji hoce da slusaju svoju muziku neka pogleda ovaj post:

http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...&postcount=811
to je to!
Banko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 3:23   #1272
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Statistics
Average FPS: 19.34
Duration: 37.59 sec
CPU Usage: 100%
System memory usage: 72%
Video memory usage: 99%

Graphics Settings
Video Mode: 1024 x 768 (72 Hz)
Texture Quality: Low
Render Quality: Low
View Distance: 1
Detail Distance: 1

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: ASUS EAH3850 Series
Video Driver version: 6.14.10.6734
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80GHz

File ID: benchmark.cli

Kad oborim rezoluciju dobija se koji frejm vise al je onda muka igrati na 19'' wide.Ovako je sasvim igrivo, i sto je dosta bitno fps mi je konstantno ovakav bez obzira dal radim nuke nekom liku sa rocket launcherom ili stojim na doku i gledam u nebo
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jozvan_Kg na korisnoj poruci:
matrix_ninja (22.1.2009)
Stara 11.12.2008, 4:43   #1273
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 855
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Kako bi radio GTA na 1024x768
C2D 8200
2GB rama
8600GTS

Trebao bi, valjda, da radi bez problema?
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 6:00   #1274
paulvandyk68
Banned
 
Član od: 21.9.2007.
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 1.974
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 353 puta na 278 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku paulvandyk68
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Kako bi radio GTA na 1024x768
C2D 8200
2GB rama
8600GTS

Trebao bi, valjda, da radi bez problema?
Radio bi uz siromasan FPS. Graficka ti je usko grlo.
paulvandyk68 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 9:16   #1275
NenadN
aka Shon3i
 
Avatar korisnika NenadN
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
ukimafija kaže: Pregled poruke
Dobro je da si dao link, ali svejedno ponovicu, kad ubacite pesme u recimo mp3 formatu ko ja jednostavno idite na Audio pa na skeniranje da bi on pustao, complete prvi put, samo da znate da cesto pusti jednu pesmu pa strano ili reklame, nije bas kao u Vice cityju jedna za drugom.
A i bre momci slabi ste vecina sa prelazenjem, ja oladih za sad ~61% igre mnogo njih sam izbusio....
Evo sifara ako nekom trebaju, ja izbegavam da ih koristim ali nek se nadju ponekad, dakle okrece se broj na mobilnom telefonu...
Kod mene igra radi vrlo tecno bez bagova, jako sam zadovoljan samom igrom, iako mislim da ima nekih sitnih gluposti ali ajde...Mislim da igra zasluzuje ocenu bar 96 ako ne i jacu...
Zato imaju tasteri kod mene B i N koji sluze da promenis pesmu u nazad ili unapred
NenadN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 10:15   #1276
zVeR6
Novi član
 
Član od: 11.12.2007.
Poruke: 16
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
e ajd ovako da se ne frljamo vise sa ovim testovima

Samo onaj ko napravi neki bolji rezultat neka postavi i neka kaze sta je koristio od twikova i ostalih ludorija

BTW sta bi sa onim winom koji kao duplo povecava performanse, jel to neka fora ili sta???

Jel ima neko preko 35fps u 12x10 sa najacim podesavanjima?

Evo linka http://newxpower.blogspot.com/
zVeR6 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 10:59   #1277
Down Force
Član
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 267
Zahvalnice: 524
Zahvaljeno 59 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Imam problem....ne mogu da pochnem instalaciju....instaliram onaj social club i onda mi se pali neki setup i uchita neshto i pokazhe "your computer is incopatible with %P " shta to znachi... postoji li nachin da reshim to

konfiguracija mi je sledecja:
AMD atholn 64 x2 4000+ 2.60Ghz
3gb rama
asus eah hd4870
windows vista ultimate
imam slobodnog prostora na hard-u....

pomozite
Down Force je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 11:08   #1278
Son_of_a_gun
Novi član
 
Član od: 10.12.2008.
Poruke: 8
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

E, evo da javim, Stefanu prvenstveno, novi drajveri za graficku nisu nista pomogli, tako da na najnizoj mogucoj rezoluciji nabijem oko 19 fps, i ne znam da li da igram uopste sa ovim podesavanjima, jednostavno to nije to... Sacekacu malo da izadje taj famozni patch, pa ako on ne pomogne, pospremiti igru za neka bolja vremena. Eto. Odjavljujem.

P.S. Vidi ove neke sto im je najveci problem gde ce strpati kolekciju Mileta Kitica i novi album Seke Aleksic!? Pih...
Son_of_a_gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 11:47   #1279
Down Force
Član
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 267
Zahvalnice: 524
Zahvaljeno 59 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

chitam temu i krenushe mi bale....ajde ima li neko reshenje za ovo.....ja mislim da imam i preko minimalnih zahteva za igru.....

Supported Operating Systems
Windows Vista (plus Service Pack 1)
Windows XP (plus Service Pack 3)
plus DirectX 9
plus Microsoft .NET Framework 3.5
Minimum
Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
Memory: 1.5GB
Free Hard Drive Space: 16GB
Video Card: 256MB NVidia 7900 / 256MB ATI X1900
DirectX 9 compatible Stereo Sound Card
Keyboard
Mouse
Recommended
Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
Memory: 2GB (Windows XP) 2.5GB (Windows Vista)
Free Hard Drive Space: 18GB
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870
DirectX 9 compatible Surround Sound Card
Keyboard
Mouse
Other
Initial activation requires internet connection; Online play requires log-in to Games for Windows - LIVE and Rockstar Games Social Club (13+ to register); requires disc in drive to play (unlimited installations); software installations required including Sony DADC SecuROM, Adobe Flash, DirectX, and Microsoft's .NET Framework, Games for Windows - LIVE, and Internet Explorer.

eo ih zahtevi...samo mi nije jasno shta je sony dadc secure rom....?
Down Force je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 12:02   #1280
sloba
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 544
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Bitrate pesme nije bitan, desava se da ponekad pisti i zuji onako bezveze, brzom promenom pesme ili stanice pa vracanjem ponovo na nezavisni radio pesma tece bez problema. Moguce je da je do integrisane zvucne, problem se javlja periodicno.

Citat:
Son_of_a_gun
P.S. Vidi ove neke sto im je najveci problem gde ce strpati kolekciju Mileta Kitica i novi album Seke Aleksic!? Pih...
Za ovo da isperes usta sapunom a tastaturu sredstvom za dezinfekciju jer si pomenuo reci na M i na S...
sloba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
grand theft auto, gta 4, gta iv, niko belic, pc verzija

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com