![]() |
![]() |
|
|
#1261 |
|
d-_-b
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
|
Koliko se sećam, za prethodne serijale GTA igara je bio potreban .ogg fajl. Probajte tako.
I voleo bih kada bi neko odgovorio na Zoidbergovo pitanje jer imam isti problem. |
|
|
|
|
|
#1262 |
|
Starosedelac
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Levo od Albukerkija pa pored ludnice
Poruke: 1.206
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 243 puta na 174 poruka
|
Znam da moze u toku misije da se fiksira kamera na Caps Lock ali nisam siguran da li je to sto vi trazite.
|
|
|
|
|
|
#1263 | |
|
Član
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 544
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
|
Citat:
A jeste provalili da gomilu stvari moze da pokupi sa zemlje...najzesce mi je kad pokupi "pikavac" i tako sa opuskom nastavi dalje LOL. Stvarno ima gomila nekih sitnica koje me prijatno iznenade s vremena na vreme. |
|
|
|
|
|
|
#1264 | |
|
Starosedelac
Član od: 2.5.2008.
Lokacija: Šabac
Poruke: 1.517
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 186 puta na 124 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#1265 |
|
Član
Član od: 8.11.2006.
Poruke: 261
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 20 puta na 10 poruka
|
Stigao sam na 20-ak procenata i zaista je odlicna igra, no nista manje nisam ni ocekivao... Ono sto je interesantno, policije nikad vise, a pobeci od iste nikad lakse. mnoooooogo manje agresivni nego ranije, sto mi se dopada.
|
|
|
|
|
|
#1266 |
|
Veteran
|
Ajde jos jednom,za sve koji hoce da slusaju svoju muziku neka pogleda ovaj post:
http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...&postcount=811 |
|
|
|
|
|
#1267 |
|
Član
Član od: 3.10.2007.
Poruke: 59
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
|
Prava muka sa ovom igrom...moram da je igram na low,ali ajde i to sam progutao nego me nervira sto mi nestaju zgrade i fali pola grada mada ne bi trebalo ipak nemam toliko slabu grafiku...Jel ima neko slicnh problema i da li je neko dosao do resenja za ovaj problem?Instalirao sam beta drivere i sve je isto...
|
|
|
|
|
|
#1268 |
|
Član
Član od: 3.9.2008.
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 333
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
|
I ja sam uspeo da namestim muziku.Ubacio sam MP3 format i radi.
|
|
|
|
|
|
#1269 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.438
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
|
Dobro je da si dao link, ali svejedno ponovicu, kad ubacite pesme u recimo mp3 formatu ko ja jednostavno idite na Audio pa na skeniranje da bi on pustao, complete prvi put, samo da znate da cesto pusti jednu pesmu pa strano ili reklame, nije bas kao u Vice cityju jedna za drugom.
A i bre momci slabi ste vecina sa prelazenjem, ja oladih za sad ~61% igre mnogo njih sam izbusio.... ![]() ![]() Evo sifara ako nekom trebaju, ja izbegavam da ih koristim ali nek se nadju ponekad, dakle okrece se broj na mobilnom telefonu... Kod mene igra radi vrlo tecno bez bagova, jako sam zadovoljan samom igrom, iako mislim da ima nekih sitnih gluposti ali ajde...Mislim da igra zasluzuje ocenu bar 96 ako ne i jacu...
|
|
|
|
|
|
#1270 |
|
Član
Član od: 8.8.2008.
Poruke: 51
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
presao sam 56% bez i jedene sifre mnogo je zanimljivije bez sifara mislim igrao sam san andreas bez sifiri pa tako da cu i ovo extra igrica nema sta..
|
|
|
|
|
|
#1271 | |
|
Starosedelac
Član od: 2.5.2008.
Lokacija: Šabac
Poruke: 1.517
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 186 puta na 124 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#1272 |
|
V.I.P. Test Drive
|
Statistics
Average FPS: 19.34 Duration: 37.59 sec CPU Usage: 100% System memory usage: 72% Video memory usage: 99% Graphics Settings Video Mode: 1024 x 768 (72 Hz) Texture Quality: Low Render Quality: Low View Distance: 1 Detail Distance: 1 Hardware Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 Video Adapter: ASUS EAH3850 Series Video Driver version: 6.14.10.6734 Audio Adapter: Realtek HD Audio output Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80GHz File ID: benchmark.cli Kad oborim rezoluciju dobija se koji frejm vise al je onda muka igrati na 19'' wide.Ovako je sasvim igrivo, i sto je dosta bitno fps mi je konstantno ovakav bez obzira dal radim nuke nekom liku sa rocket launcherom ili stojim na doku i gledam u nebo
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jozvan_Kg na korisnoj poruci: | ||
matrix_ninja (22.1.2009) | ||
|
|
#1273 |
|
Starosedelac
|
Kako bi radio GTA na 1024x768
C2D 8200 2GB rama 8600GTS Trebao bi, valjda, da radi bez problema? |
|
|
|
|
|
#1274 |
|
Banned
|
|
|
|
|
|
|
#1275 | |
|
aka Shon3i
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#1276 | |
|
Novi član
Član od: 11.12.2007.
Poruke: 16
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Citat:
Evo linka http://newxpower.blogspot.com/ |
|
|
|
|
|
|
#1277 |
|
Član
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 267
Zahvalnice: 524
Zahvaljeno 59 puta na 27 poruka
|
Imam problem....ne mogu da pochnem instalaciju....instaliram onaj social club i onda mi se pali neki setup i uchita neshto i pokazhe "your computer is incopatible with %P " shta to znachi... postoji li nachin da reshim to
![]() ![]() konfiguracija mi je sledecja: AMD atholn 64 x2 4000+ 2.60Ghz 3gb rama asus eah hd4870 windows vista ultimate imam slobodnog prostora na hard-u.... pomozite ![]()
|
|
|
|
|
|
#1278 |
|
Novi član
Član od: 10.12.2008.
Poruke: 8
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
E, evo da javim, Stefanu prvenstveno, novi drajveri za graficku nisu nista pomogli, tako da na najnizoj mogucoj rezoluciji nabijem oko 19 fps, i ne znam da li da igram uopste sa ovim podesavanjima, jednostavno to nije to...
Sacekacu malo da izadje taj famozni patch, pa ako on ne pomogne, pospremiti igru za neka bolja vremena. Eto. Odjavljujem.P.S. Vidi ove neke sto im je najveci problem gde ce strpati kolekciju Mileta Kitica i novi album Seke Aleksic!? Pih...
|
|
|
|
|
|
#1279 |
|
Član
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 267
Zahvalnice: 524
Zahvaljeno 59 puta na 27 poruka
|
chitam temu i krenushe mi bale....ajde ima li neko reshenje za ovo.....ja mislim da imam i preko minimalnih zahteva za igru.....
![]() Supported Operating Systems Windows Vista (plus Service Pack 1) Windows XP (plus Service Pack 3) plus DirectX 9 plus Microsoft .NET Framework 3.5 Minimum Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz Memory: 1.5GB Free Hard Drive Space: 16GB Video Card: 256MB NVidia 7900 / 256MB ATI X1900 DirectX 9 compatible Stereo Sound Card Keyboard Mouse Recommended Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz Memory: 2GB (Windows XP) 2.5GB (Windows Vista) Free Hard Drive Space: 18GB Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870 DirectX 9 compatible Surround Sound Card Keyboard Mouse Other Initial activation requires internet connection; Online play requires log-in to Games for Windows - LIVE and Rockstar Games Social Club (13+ to register); requires disc in drive to play (unlimited installations); software installations required including Sony DADC SecuROM, Adobe Flash, DirectX, and Microsoft's .NET Framework, Games for Windows - LIVE, and Internet Explorer. eo ih zahtevi...samo mi nije jasno shta je sony dadc secure rom....? |
|
|
|
|
|
#1280 | |
|
Član
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 544
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
|
Bitrate pesme nije bitan, desava se da ponekad pisti i zuji onako bezveze, brzom promenom pesme ili stanice pa vracanjem ponovo na nezavisni radio pesma tece bez problema. Moguce je da je do integrisane zvucne, problem se javlja periodicno.
Citat:
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| grand theft auto, gta 4, gta iv, niko belic, pc verzija |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|