![]() |
![]() |
|
|
#3061 | |
|
Član
Član od: 23.1.2009.
Lokacija: Smederevo - Kragujevac
Poruke: 467
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 38 puta na 36 poruka
|
Citat:
evo na ovom snimku je obelezena tacna lokacija http://www.youtube.com/watch?v=JY-ttiEOMns |
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dark Phoenix na korisnoj poruci: | ||
[]D.[].[]v[].[]D. (21.2.2009) | ||
|
|
#3062 |
|
Član
Član od: 18.4.2007.
Poruke: 58
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
sta je toliko famozno oko te ljuljaske
|
|
|
|
|
|
#3063 |
|
Član
Član od: 26.6.2008.
Poruke: 48
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Imam jedno pitanje da li ce gta 4 da mi radi na toshiba a300
|
|
|
|
|
|
#3064 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.335
Zahvalnice: 861
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#3065 |
|
Član
Član od: 9.10.2008.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 423
Zahvalnice: 120
Zahvaljeno 103 puta na 68 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#3066 |
|
Član
Član od: 30.1.2006.
Poruke: 451
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
|
Jel igra/igrao neko GTA preko dzojstika (gamepad-a)??? I da li je igrivo?
|
|
|
|
|
|
#3067 |
|
Starosedelac
|
Igrao sam ja.Igrivo je ali nista ne moze da zameni preciznost misa.
|
|
|
|
|
|
#3068 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.985
Zahvalnice: 2.957
Zahvaljeno 2.024 puta na 1.043 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#3069 |
|
Veteran
Član od: 13.1.2007.
Poruke: 865
Zahvalnice: 505
Zahvaljeno 162 puta na 126 poruka
|
Nemože biti lakše na džojstiku, nema teorije... aj vožnja i to ali brate kako nišaniš na džojstiku?
Btw jel može neko da okači sliku na mapi gdje je ta ljuljaška jer nemogu da pogledam onaj snimak sa youtube... |
|
|
|
|
|
#3070 |
|
V.I.P. Recenzent
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.221
Zahvalnice: 786
Zahvaljeno 1.044 puta na 582 poruka
|
Uh,dobra ljuljaska,dooo-bra...
|
|
|
|
|
|
#3072 |
|
Starosedelac
|
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku King James na korisnoj poruci: | ||
White Ripper (22.2.2009) | ||
|
|
#3073 |
|
Starosedelac
|
A bre!
Gde su savegames za GTA? |
|
|
|
|
|
#3074 |
|
Član
Član od: 29.12.2008.
Lokacija: Priboj
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
|
Po milioniti put:
C:\Documents and Settings\xxx\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames Prvo moras u tools da podesis show hidden files |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Steve O na korisnoj poruci: | ||
NaraYan (22.2.2009) | ||
|
|
#3075 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.438
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
|
Sa jednojezgarnim Procesorom nece biti igrivo bez obzira na grafu...
|
|
|
|
|
|
#3076 |
|
Deo inventara foruma
|
Dokaz za to shto je Urosh reko sam ja.
|
|
|
|
|
|
#3077 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
sto ti, na razumem
|
|
|
|
|
|
#3078 |
|
Deo inventara foruma
|
Pa,mozda zato shto ja imam jednojezgarni procesor i video sam kako se GTA vuche na najnizoj rezoluciji i low detaljima.Necu ga igrati dok ne dodje novi komp,a to nece biti uskoro.
|
|
|
|
|
|
#3079 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
jeste ali imas i x1600pro koja je krs, tako da nisi nesto merodavan. Ja imam x2 3800+ i 7600GT pa igra nece da radi, tj radi ali bolje da ne radi.
|
|
|
|
|
|
#3080 |
|
Veteran
Član od: 19.1.2009.
Lokacija: Wherever I May Roam
Poruke: 819
Zahvalnice: 360
Zahvaljeno 445 puta na 210 poruka
|
imam intel c2d e4600 2.4 ghz. da li da klokujem procesor ili ce biti dovoljno
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| grand theft auto, gta 4, gta iv, niko belic, pc verzija |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|