![]() |
![]() |
|
|||||||
| Osnovne komponente Procesori, ploče, memorije... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#3021 | |
|
Novi član
Član od: 11.2.2016.
Poruke: 18
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Citat:
? ) ?
|
|
|
|
|
|
|
#3022 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
pa moguće da nije lepo nalego zato sam ga i polomio pokušavajući da ga namestim ali tako išao je do 70 u igricama a u fpu testovima još gore.. imao je njegovu pastu od pre moguće, ali sam stavio aidos sad ne ide ni do 55
![]() Ako ga već imaš možeš da probaš eventualno u testovima će da se pregreva ako bude bilo problema... |
|
|
|
|
|
#3023 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 26.5.2008.
Poruke: 4.438
Zahvalnice: 763
Zahvaljeno 1.445 puta na 1.095 poruka
|
Q8300 je decija igra u odnosu na FX8300.
|
|
|
|
|
|
#3024 |
|
Novi član
Član od: 11.2.2016.
Poruke: 18
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Da, ali FX8300 ima TDP 95w, a za LC-CC-95 je navedeno TDP (Thermal Design Power) max. 130W , pitam jer ga vec imam pa nebi trosio na drugi cooler, a vjerujem da ne može biti gori od Stock coolera i da će ga držati barem do te granice dopuštenoga...
|
|
|
|
|
|
#3025 |
|
Veteran
Član od: 12.1.2010.
Poruke: 1.063
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 59 puta na 50 poruka
|
nema veze tdp sa zagrevanjem procesora. moj stari fenom 955 je bio 125w a sad sto imam intela je 88w, a intel se greje cak 50c vise nego fenom. fenom nikad nije dosao do 60c a intel ide i preko 100c
|
|
|
|
|
|
#3026 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 26.5.2008.
Poruke: 4.438
Zahvalnice: 763
Zahvaljeno 1.445 puta na 1.095 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#3027 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.912
Zahvalnice: 1.359
Zahvaljeno 1.370 puta na 1.214 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#3028 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 26.5.2008.
Poruke: 4.438
Zahvalnice: 763
Zahvaljeno 1.445 puta na 1.095 poruka
|
Citat:
Za FX 8xxx ide i ozbiljan kuler. |
|
|
|
|
|
|
#3029 |
|
Veteran
Član od: 12.1.2010.
Poruke: 1.063
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 59 puta na 50 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#3030 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 26.5.2008.
Poruke: 4.438
Zahvalnice: 763
Zahvaljeno 1.445 puta na 1.095 poruka
|
Intel je pojam hladnog i kulturnog rada - ako mu obezbedis minimalne uslove hladjenja. Kakvih crnih 100 stepeni. Nemoj licno da shvatis ali - nesto ne radis kako treba.
|
|
|
|
|
|
#3031 |
|
Veteran
Član od: 12.1.2010.
Poruke: 1.063
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 59 puta na 50 poruka
|
preko 100 sa fabrickim hladjenjem, to nisam spomenuo, ali svejedno fenom je bio daleko hladniji
|
|
|
|
|
|
#3032 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 26.5.2008.
Poruke: 4.438
Zahvalnice: 763
Zahvaljeno 1.445 puta na 1.095 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#3033 |
|
Veteran
Član od: 12.1.2010.
Poruke: 1.063
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 59 puta na 50 poruka
|
Koju pastu preporucujete da stavim ispod ihs-a, a da moze da se kupi kod nas i da nije tecni metal?
|
|
|
|
|
|
#3034 |
|
Novi član
Član od: 24.2.2016.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#3035 |
|
Starosedelac
Član od: 2.6.2008.
Lokacija: Vršac
Poruke: 1.763
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 312 puta na 295 poruka
|
Ništa teoretski haa? Neće te verovati ali radi. Ja sam probao više pasta ali posle mesec dana sve one izgore i izgube termo provodljivost pa rešio da probam i ovo. Pošto imam kulere i od intela i od amdea nekorišćene uz onaj od amdea (ovaj od intela čuvam za slučaj) i pažljivo sastrugao sa baze na jezgra i stavio ihs. Dok na cpu sam stavio Noctuinu. Evo prođe godina dana i temperatura mi drži.........tako se reših bede....
|
|
|
|
|
|
#3036 |
|
Veteran
Član od: 12.1.2010.
Poruke: 1.063
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 59 puta na 50 poruka
|
uzeo bi ja liquid pro, ali da ima kod nas da se kupi, prosli put sam cekao skoro 3 nedelje da mi dodje iz nemacke
Poslednja ispravka: zvezdan84 (8.3.2016 u 17:14) |
|
|
|
|
|
#3037 |
|
Novi član
Član od: 20.3.2016.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Da li neko moze da mi preporuci dobar, profesionalan servis u Kragujevcu? Mislim ne radim nista posebno, samo da se ocisti laptop, zameni pasta i to je to.
|
|
|
|
|
|
#3038 |
|
Član
Član od: 15.9.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 478
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 53 puta na 52 poruka
|
Drugaru nesto sredjujem komp, u principu sve radi ok za ono sto njemu treba.
Ostalo je samo da me kopka temperatura chipseta, greje se do 90 stepeni... Cak je i uleru dosta topao, oko 60-65 stepeni. Kuciste je takvo da ne moze dobar air flow da se napravi pa mi treba neka alternativa. Da li na hladnjak od chipseta da nakacim neki kulercic od 4cm ili da pojurim ceo zamenski hladnjak sa kulerom ako je moguce naci... Ploca je ova https://www.msi.com/Motherboard/K9N4...#hero-overview a svaki savet je dobrodosao... |
|
|
|
|
|
#3039 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
probaj da zameniš pastu prvo
|
|
|
|
|
|
#3040 |
|
Član
Član od: 15.9.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 478
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 53 puta na 52 poruka
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| temperatura |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Kritična temperatura procesora | Predrag Stankovic | Osnovne komponente | 102 | 4.7.2010 0:44 |
| Access permission između 2 kompa | djlabat | Komunikacioni uređaji i umrežavanje | 1 | 18.10.2008 3:48 |
| Temperatura - Sapphire 3870 | Alek | Grafika | 26 | 18.9.2008 13:23 |
| 6200 temperatura? | Repa88 | Grafika | 5 | 26.3.2007 9:26 |
| dva kompa na tft | Rockford Rock | Grafika | 2 | 7.7.2006 9:57 |