![]() |
![]() |
|
|
#181 |
|
Veteran
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 815
Zahvalnice: 850
Zahvaljeno 253 puta na 159 poruka
|
Reskinovani Fallout 76, sa fokusom na gradnju kucica i gluposti, genericne mape (planete), jos genericnija prica i dijalozi, combat smece, optimizacija katastrofa... Eto to su neke prognoze.
|
|
|
|
|
|
#182 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.325
Zahvalnice: 4.442
Zahvaljeno 3.424 puta na 2.357 poruka
|
Ako i sa ovim omanu to će im biti poslednji ekser u kovčeg. Imaju legiju fanova zahvaljujući svemu što su uradili krajem devedesetih i početkom dvehiljaditih ali ta dobra volja ne može da im značajno utiče na prodaju igara u beskonačnost.
Šteta što baš izgleda kao njihova stara formula smiksana sa NMS. Mogli su mnogo više od toga... Ali ajde, ja prvi navijam da dobijemo dobru igru, u ovom žanru i settingu meni dobrih stvari nikad dovoljno. |
|
|
|
|
|
#183 |
|
Član
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 314
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 110 puta na 62 poruka
|
Imaju legiju ignoramusa!
|
|
|
|
|
|
#185 | |||
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
6 Septembar developer direct 11 Juna gde ce biti Starfield (verovatno demo stile nesto u F4 fazonu) Poslednja ispravka: Exia (8.3.2023 u 17:13) |
|||
|
|
|
|||
|
|
#186 |
|
Starosedelac
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.593
Zahvalnice: 933
Zahvaljeno 586 puta na 365 poruka
|
Verikalni black bars na 2:03 znači za sada nema ultrawide support a to igra koja je trebalo da izađe pre 4 meseca.
Tako sočno će da padne refund i negativna ocena ako to ne ubace u release verziju. |
|
|
|
|
|
#187 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
Igra koja se vise puta (ovako) odlaze...ljudi trebaju biti vrlo oprezni (2077 je pokazao zasto) opet sa druge strane BGS do sada nije imao neka veca odlaganja svojih igara (mislim da je Oblivion bio odlagan) a svi znamo kakve su im igre bile na izlasku...mozda je ovo dobar pravac i mozda Starfield bude bolje izdanja first day.
Uglavnom nikakvi preorderi i sacekati datum izlaska (ukoliko ga opet ne pomere lol) |
|
|
|
|
|
#188 |
|
Deo inventara foruma
|
Ja cu g**na da pojedem ako ovo izadje u Septembru....A pojescu jos vise g**ana ako ovo stvarno izadje u Septembru i bude igrivo.
|
|
|
|
| Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci: | ||
|
|
#189 |
|
Starosedelac
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.740
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 613 puta na 372 poruka
|
Zar nisu na prošlogodišnjem Xbox događaju imali foru: sve igre ovde prikazane izaći će do juna naredne godine, obećavamo - i evo delay.
Mislim, briga me za ovu igru, al ako tako lako može Starfield da se odloži, brine me da ni Silksong neće izaći do juna
|
|
|
|
|
|
#190 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
Forza Motosport je takodje odlozen (verovano na zimu) a posto je MS u prilicno traljavoj situaciji bice jos odlaganja tokom ove godine.
|
|
|
|
|
|
#191 |
|
Starosedelac
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 505 puta na 298 poruka
|
Ako ostane 6 septembar kao konačan datum izlaska onda će oktobarski SK biti zanimljiv jer takodje izlazi 31 avgusta Baldur's Gate 3 pa će bobra za titulu igre meseca biti veoma tesna. Inače nemam interesovanja za Starfield ali morao sam da naglasim ovo.
|
|
|
|
|
|
#192 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
ESRB rating for Starfield reveals new info, including post-sex dialogue and drug use
Izgleda da je igra "on track" za datum koji su naveli (6.09.23) |
|
|
|
|
|
#193 |
|
Starosedelac
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.544
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 440 puta na 309 poruka
|
Brzo ce septembar, imam sta da igram, a ovo ce da se igra dugo, ako bude kako zamisljam i nadam se. Neka urade kako treba, cekace se i popust, mada Bethesda od mene zasluzuje i punu cenu.
|
|
|
|
|
|
#194 |
|
Deo inventara foruma
|
Ko kupi čim izađe igra ili ne daj Bože uradi preorder ovca na kvadrat.
Neće biti igrivo ni 6 meseci nakon izlaska. |
|
|
|
|
|
#195 | |
|
Deo inventara foruma
|
Citat:
Ali ja mislim da nas je ova prica o uzasnim optimizacijama malo skrenula sa price o tome kakva ce igra u stvari biti, vredna igranja ili ne...Optimizacija i ostalo ce se ispeglati, sama igra je upitna. Mene tu ne greje nikakvo sunce, u ovoj galaksiji ili nekoj drugoj Imam neki predosecaj da ce igra biti jedan neverovatno dosadni prosek, mozda cak i ispod toga.
|
|
|
|
|
|
|
#196 |
|
Starosedelac
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#197 |
|
Starosedelac
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.593
Zahvalnice: 933
Zahvaljeno 586 puta na 365 poruka
|
Ja iskreno nema nikakva očekivanja. I mislim da će biti igra totalni prosek čak i gora.
Jer ne znamo ništa o svetu u kojem se odigrava, moraće da smisli jako dobru priču i likove da nam drže pažnju a sumnjam da imaju kompetence za tako nešto. Jer po onim gameplay videima što smo videli ono je kao iz 2012 godine. |
|
|
|
|
|
#198 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
https://youtu.be/uMOPoAq5vIA
gameplay deep dive Moram priznati da sam prijatno iznenadjen ovom gameplay prezentacijom izgleda obećavajuće, gotovo 50 minuta u kojem su prikazali sve. Drzim im palčeve da ovo čudo zaista zasija devetog septembra
Poslednja ispravka: Exia (11.6.2023 u 21:04) |
|
|
|
|
|
#199 | |||
|
Banned
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.039 puta na 516 poruka
|
Pohvale za ovako dugu prezentaciju igre. Ako i ne ispuni očekivanja vanilla ovo je odlična platforma za modovanje
|
|||
|
|
|
|||
|
|
#200 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.599
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
Typo je 2080 treba 3080 da pise, uglavnm zahtevi su ok
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Windows XP Starfield screensaver @ Windows 7/64 | Devet1 | Operativni sistemi | 4 | 15.8.2013 22:09 |