Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.9.2020, 5:37   #9
Guerrinus
Član
 
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Citat:
Gonzo kaže: Pregled poruke
Istina, neznam tacne okolnosti odnosa Obsidiana i Bethesde, ali u svakom slucaju radice zajedno. nazalost vrlo sam subjektivan i ostrascen kad kritikujem(pljujem) Bethesdu narocito od F76. U svakom slucaju makar nece smeti da brljaju i izivljavaju se toliko sad pod upravom Microsofta. Morace da se peglaju naslovi pre izlaska i ispunjavati odredjeni standardi...bar se nadam.
Odnosi između kompanija ne bi trebalo nikoga da iznenade. Na daleko nižem korporativnom nivou odnosi su još hladnokrvniji. Većina gejmera to ne shvata ali ovo je pre svega industrija i biznis, kao i svaki drugi, i tu nema mesta za kumstva, prijateljstva i slično. Samo profit. Sve ostalo je pr, gluma.
Inače postoji teorija da je Bethesda uradila to što je uradila sa F76 i Blades kako bi sebi podigla cenu. O detaljima ne bih ovde a o tome se pričalo još pre par godina, nakon samog izlaska F76, jer ima ljudi koji pored gejminga znaju i kako diše korporativni svet. Iako je tada delovalo kao malo verovatno, danas itekako ima smisla kada vidimo šta se upravo desilo. Delići slagalice se lagano sklapaju.
I mislim da je uzaludno biti u bilo čijem timu (ovo dolazi od tvrdoglavog Bethesda fana), već treba naprosto uživati u igrama. Šta god Bethesda uradila u budućnosti, to je kompanija koja je napravila Morrowind i samo iz tog jednog razloga imaju moj respekt. Bezveze je da se ljutim na kompaniju iz razloga što ne pravi igru po mojim merilima. Da se ja pitam, danas bi imali Morrowind 5, ali eto imamo Skyrim koji volim i pored svih mana. Inače ne bih proveo hiljade sati u njemu. Fanovi uzimaju sve suviše lično i mnogo su osetljivi, a nekada izađe demo za igru pa vidiš jel ti se sviđa ili ne. I ćao. A danas fanovi bukvalno hoće da rukovode kompanijama. Jedno je zdrava interakcija sa fanovima, ovo danas je sve suviše melodramatično i da budem iskren patetično.
Guerrinus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows XP Starfield screensaver @ Windows 7/64 Devet1 Operativni sistemi 4 15.8.2013 22:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com