Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.7.2014, 16:32   #28
Magistar
Član
 
Član od: 11.6.2014.
Poruke: 159
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 48 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: OMSI 2 Bus Simulator

Evo i ja sam instalirao Drei Generationen addon,kao i Hamburg addon.Sto se same mape tice,odlicna je,jako lepo odradjena sa puno detalja.Za divno cudo,mapa radi apsolutno besprekorno za razliku od Berlina koji kao sto i sami znate mnogo baguje,a Hamburg deluje dosta detaljnije.A sto se tice samih autobusa koji se dobiju uz Drei Generationen addon,dobri su,pogotovo mi se svidja neki delovi enterijera kao npr. podesavanje sedista na jednom od modela,kako visine,tako i naslona i sedisnjeg dela ali nazalost to nema nikakav uticaj na kameru,takodje mi se svidja displej na najnovijem Euro 6 modelu,isto tako mi se svidja to sto mogu da se otvaraju i rotiraju one plastike za ventilacuju tj. hladjenje i grejanje na Euro 6 modelu.Sami busevi ipak nisu odradjeni kao predhodni modeli iz igre,za nijansu su losije uradjeni,kako spolja tako i iznutra,ali je sve na zadovoljavajucem nivou.Zvuk samih buseva je odlican,i ono sto mi je takodje privuklo paznju i sto mi se svidja su glasovi ljudi u busu.
Magistar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bus simulator, der omnibussimulator, omsi 2, omsi 2 bus simulator, omsi bus simulator

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Farming Simulator 2013 Stranger2 Simulacije vožnje 79 6.10.2014 11:59
OMSI Bus Simulator nikolapfc89 Simulacije vožnje 25 27.7.2013 15:37
City bus simulator 2 (München 2012) Filip89x Simulacije vožnje 6 13.1.2013 10:42
Rail Simulator 2: Railworks =FI=Ghost Simulacije vožnje 157 17.7.2012 21:59
Ship Simulator Extremes Stranger2 Simulacije vožnje 30 15.4.2012 16:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com